Veřejná interaktivní volba kandidáta na senátora

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Lukas.Findeis
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 4889
Registrován: 04 dub 2010, 15:47
Profese: běžecký trenér
Dal poděkování: 4617 poděkování
Dostal poděkování: 4035 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Veřejná interaktivní volba kandidáta na senátora

Příspěvek od Lukas.Findeis »

Vitezslav Praks píše:Lukáš. Výhrady, které jsi popsal, jsou relevantní:
Ano, máme sílu sjezdit okresek a udělat férovou senátní kampaň. Ano, máme sílu dostat kandidáta na senátora, ať už to bude kdokoliv, do médií.
Já ale psal o tom, jestli někoho sme schopni dostat do senátu nebo aspoň do 2. kola. Sjezdili sme celý Kladensko, polepili snad každou nástěnku ve všech vesničkách, rozdali tuny letáků a získali sme pár procent. V Praze sme jeli dvě kampaně zároveň, takže Přeučil měl taky výbornou propagaci. Navíc se volilo na velmi malém území (kousek Prahy). Působivý byly polepy laviček u metra. S médii to ale bylo slabý a chtělo by to udělat (nejen) to co říkal Přeučil v rozhovoru pro PN.

Ať volby do senátu dopadnou jakkoliv, tak si tím IMHO každej kraj, kterej bude schopnej utáhnout kandidáta do senátu, udělá dobrou reklamu.
735 07 66 99, zastupitel MČ Praha 12
běžecký trenér, Dornova metoda PLUS, Spirální stabilizace (SM systém)
Uživatelský avatar
Martin Broz
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 9428
Registrován: 08 črc 2009, 12:40
Profese: SMRT MODERACI
Bydliště: Internet
Dal poděkování: 1529 poděkování
Dostal poděkování: 5426 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Veřejná interaktivní volba kandidáta na senátora

Příspěvek od Martin Broz »

Šance na úspěch je sice absolutně nulová, ale když se to pojme jako podzimní hra, může to alespoň občas někoho trochu pobavit. A peníze jsou od toho aby se utratily, když už máme před sebou poslední 3/4 rok politického života.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin Broz za příspěvek:
Tomas.Vymazal
Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 15976
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2162 poděkování
Dostal poděkování: 28464 poděkování

Re: Veřejná interaktivní volba kandidáta na senátora

Příspěvek od Martin.Kucera »

Martin Broz píše:když už máme před sebou poslední 3/4 rok politického života.
V dubnu 2013 nas zakazou?
tel.: +420 778 702 711; (NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM)
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová
Uživatelský avatar
Martin Broz
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 9428
Registrován: 08 črc 2009, 12:40
Profese: SMRT MODERACI
Bydliště: Internet
Dal poděkování: 1529 poděkování
Dostal poděkování: 5426 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Veřejná interaktivní volba kandidáta na senátora

Příspěvek od Martin Broz »

Ne. FO zmastí účetnictví a auditor nedá bez výhrad, pokud se vůbec nějakej najde. :lol:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin Broz za příspěvek:
Tomas.Vymazal
Uživatelský avatar
Vitezslav Praks
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 716
Registrován: 26 led 2011, 13:28
Profese: IT analytik
Bydliště: Na Sídlišti III/412, Průhonice 252 43
Dal poděkování: 1356 poděkování
Dostal poděkování: 1918 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Veřejná interaktivní volba kandidáta na senátora

Příspěvek od Vitezslav Praks »

Martin Broz píše:Šance na úspěch je sice absolutně nulová, ale když se to pojme jako podzimní hra, může to alespoň občas někoho trochu pobavit. A peníze jsou od toho aby se utratily, když už máme před sebou poslední 3/4 rok politického života.
Broochu. Neznáš ještě všechny plány, neznáš ještě všechny trumfy, ve foru Sčk jsi dneska poprvé, ale už jsi nám všem spočítal pravděpodobnost? :) A zrovna nula? Aby se to dobře pamatovalo? :-) Sehr danke. Možná ve výpočtu pravděpodobnosti nula někde bude, ale kde? Možná dvě. Je-li Bůh s námi, kdo proti nám? Je-li Brooch s námi, kdo proti nám?

Ty snad už Martine dědkovatíš nebo co.

Kde je ten starý dobrý nasraný a bojovný Martin Brož? Kdo sem podstrkuje tuhle robotickou atrapu s argumenty jak od dědoušů z prognosťáku? Čekal jsem Martine od tebe status třeba jako třeba: "Jj, vezměme, co máme a jdeme do nich. Můžete počítat s podporu Pirátských novin nebo dokonce mého Mozku nebo tak něco." Co? Neslyším. Martine. Martine! Martine!!! Už tu není. Tak nám vyměnili Broocha, paní Mullerová.
To nám ta kampaň hezky začíná.
Naposledy upravil(a) Vitezslav Praks dne 12 črc 2012, 14:29, celkem upraveno 1 x.
Vítězslav Praks
Zastupitel v obci Průhonice (Středočeský kraj)
Mobile: 00420606577286
Land Line: 00420311234526
Id datové schránky: 9t5ftud
Skype: XVITAP
http://www.knihovnapruhonice.cz/
ACTA, CETA, Data Retention, INDECT. Neustále přituhuje. Reálně nám hrozí nastolení kyberfašismu.
Uživatelský avatar
Vitezslav Praks
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 716
Registrován: 26 led 2011, 13:28
Profese: IT analytik
Bydliště: Na Sídlišti III/412, Průhonice 252 43
Dal poděkování: 1356 poděkování
Dostal poděkování: 1918 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Veřejná interaktivní volba kandidáta na senátora

Příspěvek od Vitezslav Praks »

Lukas Findeis píše:
Vitezslav Praks píše:Lukáš. Výhrady, které jsi popsal, jsou relevantní:
Ano, máme sílu sjezdit okresek a udělat férovou senátní kampaň. Ano, máme sílu dostat kandidáta na senátora, ať už to bude kdokoliv, do médií.
Já ale psal o tom, jestli někoho sme schopni dostat do senátu nebo aspoň do 2. kola. Sjezdili sme celý Kladensko, polepili snad každou nástěnku ve všech vesničkách, rozdali tuny letáků a získali sme pár procent. V Praze sme jeli dvě kampaně zároveň, takže Přeučil měl taky výbornou propagaci. Navíc se volilo na velmi malém území (kousek Prahy). Působivý byly polepy laviček u metra. S médii to ale bylo slabý a chtělo by to udělat (nejen) to co říkal Přeučil v rozhovoru pro PN.

Ať volby do senátu dopadnou jakkoliv, tak si tím IMHO každej kraj, kterej bude schopnej utáhnout kandidáta do senátu, udělá dobrou reklamu.
Ano, přesně tak: všechno, co potřebujeme, je dosáhnout bodu zlomu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vitezslav Praks za příspěvky (celkem 2):
Petr.Bajgar, Ivan Sirko
Vítězslav Praks
Zastupitel v obci Průhonice (Středočeský kraj)
Mobile: 00420606577286
Land Line: 00420311234526
Id datové schránky: 9t5ftud
Skype: XVITAP
http://www.knihovnapruhonice.cz/
ACTA, CETA, Data Retention, INDECT. Neustále přituhuje. Reálně nám hrozí nastolení kyberfašismu.
Uživatelský avatar
Vitezslav Praks
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 716
Registrován: 26 led 2011, 13:28
Profese: IT analytik
Bydliště: Na Sídlišti III/412, Průhonice 252 43
Dal poděkování: 1356 poděkování
Dostal poděkování: 1918 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Veřejná interaktivní volba kandidáta na senátora

Příspěvek od Vitezslav Praks »

Ještě ad Média. Dneska Gábina udělala krásný rozhovor s MF Dnes o naší kandidátce Sčk.
Volali mi až do Benátek, aby na ni sehnali telefon.
Už to začíná...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vitezslav Praks za příspěvky (celkem 3):
Ivan Sirko, Roman.Kucera, Ivo.Vasicek
Vítězslav Praks
Zastupitel v obci Průhonice (Středočeský kraj)
Mobile: 00420606577286
Land Line: 00420311234526
Id datové schránky: 9t5ftud
Skype: XVITAP
http://www.knihovnapruhonice.cz/
ACTA, CETA, Data Retention, INDECT. Neustále přituhuje. Reálně nám hrozí nastolení kyberfašismu.
Uživatelský avatar
Daniel.Hradsky
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 358
Registrován: 27 dub 2012, 10:54
Profese: veterinární lékař
Bydliště: 262 13 Nečín 044
Dal poděkování: 283 poděkování
Dostal poděkování: 525 poděkování

Re: Veřejná interaktivní volba kandidáta na senátora

Příspěvek od Daniel.Hradsky »

Tak jsem udělal svůj nástřel programu. A vyzývám ostatní kandidáty, aby udělali totéž a založili si na to vlastní grilovací vlákno. Moje je viewtopic.php?f=75&t=12394. :twisted:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniel.Hradsky za příspěvky (celkem 5):
Vitezslav Praks, Monika.Hajdova, Petr.Bajgar, Ivo.Vasicek, Ivan Sirko
Kouřím a piju. Jsem tlustej. Mám velký auto. JÁ ale do VAŠEHO života nekecám.
Nejsem pirát, jsem korzár. :twisted:
I černá ovce zůstává ovcí, jen bečí v jiné ohrádce.....
Uživatelský avatar
Martin.Shanil
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 7036
Registrován: 07 dub 2012, 21:03
Profese: eshop + prodejna
Bydliště: Karoliny Světlé 486, Sadská 28912
Dal poděkování: 9169 poděkování
Dostal poděkování: 9464 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Veřejná interaktivní volba kandidáta na senátora

Příspěvek od Martin.Shanil »

Daniel Hradsky píše:Tak jsem udělal svůj nástřel programu. A vyzývám ostatní kandidáty, aby udělali totéž a založili si na to vlastní grilovací vlákno. Moje je viewtopic.php?f=75&t=12394. :twisted:
OFFTOPICgrafomane

už se někde rozhodlo jestli to vůbec budem realizovat? nepočkáme na schůzi do pondělka? nebo sem něco přehlíd?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Shanil za příspěvek:
Ivo.Vasicek
Uživatelský avatar
Daniel.Hradsky
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 358
Registrován: 27 dub 2012, 10:54
Profese: veterinární lékař
Bydliště: 262 13 Nečín 044
Dal poděkování: 283 poděkování
Dostal poděkování: 525 poděkování

Re: Veřejná interaktivní volba kandidáta na senátora

Příspěvek od Daniel.Hradsky »

Martin Shanil píše:
OFFTOPICgrafomane
OFFTOPICChtěl jsem to mít rychle z krku.
Ve smajlících mi tu pořád chybí Smajlík s vyplazeným jazykem - který se používá místo něj??? (to víte moje dědkovský problémy :) )
Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniel.Hradsky za příspěvek:
Ivan Sirko
Kouřím a piju. Jsem tlustej. Mám velký auto. JÁ ale do VAŠEHO života nekecám.
Nejsem pirát, jsem korzár. :twisted:
I černá ovce zůstává ovcí, jen bečí v jiné ohrádce.....
Zamčeno

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“