Já ale psal o tom, jestli někoho sme schopni dostat do senátu nebo aspoň do 2. kola. Sjezdili sme celý Kladensko, polepili snad každou nástěnku ve všech vesničkách, rozdali tuny letáků a získali sme pár procent. V Praze sme jeli dvě kampaně zároveň, takže Přeučil měl taky výbornou propagaci. Navíc se volilo na velmi malém území (kousek Prahy). Působivý byly polepy laviček u metra. S médii to ale bylo slabý a chtělo by to udělat (nejen) to co říkal Přeučil v rozhovoru pro PN.Vitezslav Praks píše:Lukáš. Výhrady, které jsi popsal, jsou relevantní:
Ano, máme sílu sjezdit okresek a udělat férovou senátní kampaň. Ano, máme sílu dostat kandidáta na senátora, ať už to bude kdokoliv, do médií.
Ať volby do senátu dopadnou jakkoliv, tak si tím IMHO každej kraj, kterej bude schopnej utáhnout kandidáta do senátu, udělá dobrou reklamu.
