Veřejná interaktivní volba kandidáta na senátora

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Daniel.Hradsky
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 358
Registrován: 27 dub 2012, 10:54
Profese: veterinární lékař
Bydliště: 262 13 Nečín 044
Dal poděkování: 283 poděkování
Dostal poděkování: 525 poděkování

Re: Veřejná interaktivní volba kandidáta na senátora

Příspěvek od Daniel.Hradsky »

Už na to mám také věk :cry: , takže se hlásím, ať se zvětší konkurence. ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniel.Hradsky za příspěvky (celkem 3):
Vitezslav Praks, Ivan Sirko, Ondrej.Polansky
Kouřím a piju. Jsem tlustej. Mám velký auto. JÁ ale do VAŠEHO života nekecám.
Nejsem pirát, jsem korzár. :twisted:
I černá ovce zůstává ovcí, jen bečí v jiné ohrádce.....
Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Příspěvky: 15166
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9751 poděkování
Dostal poděkování: 17930 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Veřejná interaktivní volba kandidáta na senátora

Příspěvek od Roman.Kucera »

V tom případě by bylo nejlepší (jak jsme od začátku myslel, že bude) postavit do jednoho obvodu "natvrdo" Pavla Přeučila, který má asi opravdu nějakou šanci se dostat do druhého kola.
A pro jiný obvod udělat to veřejné hlasování - spíš jako demonstraci, že to jde i jinak. Kromě toho tento částečný recesionismus způsobil, že se nikdo nestydí "kandidovat", protože přece "de vo hovno, né?"
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvek:
Martin.Shanil
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Uživatelský avatar
Lukas.Findeis
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 4889
Registrován: 04 dub 2010, 15:47
Profese: běžecký trenér
Dal poděkování: 4617 poděkování
Dostal poděkování: 4035 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Veřejná interaktivní volba kandidáta na senátora

Příspěvek od Lukas.Findeis »

Roman Kucera píše:V tom případě by bylo nejlepší (jak jsme od začátku myslel, že bude) postavit do jednoho obvodu "natvrdo" Pavla Přeučila, který má asi opravdu nějakou šanci se dostat do druhého kola.
http://www.piratskenoviny.cz/?c_id=32628

Nevím, jestli sme za dva roky pokročili natolik, abysme dokázali dostat do 2. kola někoho koho moc lidí nezná a kdo měl minule pár procent. Je nás víc, sme akceschopnější, líp se dostáváme do médií, ale i tak myslím, že jediným kandidátem, kterej má opravdu šanci uspět, je Michálek. Bez ohledu na to ale rozhodně podporuju postavení víc kandidátů, zmíněnou interaktivní volbu i to, aby kandidoval Přeučil, pokud bude mít zájem.

Vůbec ale netušíme jakou máme reálnou podporu u veřejnosti, kdo bude kandidovat proti našim kandidátům apod., takže všechno sou jen spekulace.
735 07 66 99, zastupitel MČ Praha 12
běžecký trenér, Dornova metoda PLUS, Spirální stabilizace (SM systém)
Uživatelský avatar
Keram
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 445
Registrován: 08 čer 2011, 09:36
Profese: AČR
Bydliště: Nýrsko
Dal poděkování: 526 poděkování
Dostal poděkování: 273 poděkování

Re: Veřejná interaktivní volba kandidáta na senátora

Příspěvek od Keram »

Ale michálek není náš kandidát, to je trochu problém ne?

Jinak Víťovo nápad je dobrej a určitě by bylo vhodný alespoň někoho samostatně podat.
MERHAUT WIN: "PN jsou Brožovým nástrojem k manipulování PS. Samožerský anarchista, co má drzost kázat o svobodě a demokracii" :D
Uživatelský avatar
Vaclav.Malek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 8117
Registrován: 12 čer 2009, 01:32
Profese: filozof času, meta-politik
Dal poděkování: 4877 poděkování
Dostal poděkování: 8527 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Veřejná interaktivní volba kandidáta na senátora

Příspěvek od Vaclav.Malek »

Navíc... reklama za 20k.. neberte to :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Malek za příspěvek:
Ivan Sirko
Uživatelský avatar
Lukas.Findeis
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 4889
Registrován: 04 dub 2010, 15:47
Profese: běžecký trenér
Dal poděkování: 4617 poděkování
Dostal poděkování: 4035 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Veřejná interaktivní volba kandidáta na senátora

Příspěvek od Lukas.Findeis »

Keram píše:Ale michálek není náš kandidát, to je trochu problém ne?
Zmínil sem ho, protože to možná částečně bude náš kandidát a protože to souviselo s odpovědí Rojovi. Každopádně další debata o Michálkovi tu je OT. Proto sem v příspěvku neřešil, jestli by bylo dobrý aby kandidoval nebo nebylo apod.
735 07 66 99, zastupitel MČ Praha 12
běžecký trenér, Dornova metoda PLUS, Spirální stabilizace (SM systém)
Uživatelský avatar
Ondrej.Profant
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 7898
Registrován: 22 dub 2009, 23:55
Profese: Poslanec
Bydliště: Praha 8
Dal poděkování: 14563 poděkování
Dostal poděkování: 8177 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Veřejná interaktivní volba kandidáta na senátora

Příspěvek od Ondrej.Profant »

Keram píše:Ale michálek není náš kandidát, to je trochu problém ne?
S tím bych byl velmi opatrný. Náš kandidát není zárukou vůbec ničeho. Je tu mnoho potencionálních našich kandidátů, kteří mají fakt problém být piráty. Nic proti takovým lidem (věřím, že časem pochopí lépe, udělali už první krok), ale jejich kandidatura by byla fakt problém.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Profant za příspěvky (celkem 3):
Vaclav.Malek, Martin.Shanil, Tomas.Vymazal

profant.eu
vedoucí resortních týmů Informatika a Místní rozvoj

Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 31254
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 27893 poděkování
Dostal poděkování: 23762 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Veřejná interaktivní volba kandidáta na senátora

Příspěvek od Petr.Vileta »

Daniel Hradsky píše:EDIT: A nikdo ještě nenapsal, které jsou možné volební obvody a proti komu má kde smysl se stavět. Volební obvody jsou tyto?: Volební obvody: 6 (Louny), 8 (Rokycany), 16 (Beroun), 18 (Příbram), 28 (Mělník), 29 (Litoměřice), 30 (Kladno), 37 (Jičín), 38 (Mladá Boleslav), 40 (Kutná Hora), 41 (Benešov), 42 (Kolín)
No pokud bude zajem :oops: tak ja bych bral ty Rokycany. K ostatnim obvodum fakt nemam zadny vztah. Nicmene bych stejne jako kandidat rikal, ze senator nema byt lobistou sveho kraje.
Ovsem opet zduraznuji, ze mam cas, ale zadne penize. 18.7.2012 mame krajskou schuzi, tak to tam probereme, jestli vubec budeme mit silu (a lidi) delat senatni kampan jeste vedle krajske.
Ondrej Profant píše:Náš kandidát není zárukou vůbec ničeho. Je tu mnoho potencionálních našich kandidátů, kteří mají fakt problém být piráty. Nic proti takovým lidem (věřím, že časem pochopí lépe, udělali už první krok), ale jejich kandidatura by byla fakt problém.
Muzes jmenovat? Jestli jde konkretne o me, tak to klidne rekni, ja se neurazim, ani na tebe nezanevru ;) Jestli tu nekdy pisu neco nepiratskeho, tak to neni proto, ze bych si to ja osobne myslel, ale ze se me na to lide ptaji a ja neumim presvedcive odpovedet. Uz je mi 56 let a holt uz nejsem zadny zbrkly revolucionar :mrgreen: Kdyz neco chci udelat, tak napred promyslim vsechny mozne dusledky, i ty velmi nepravdepodobne, a zvazuji, jestli pozitiva prevazuji nad negativy, jestli to bude vetsina lidi prijimat kladne nebo zaporne atd.
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Příspěvky: 15166
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9751 poděkování
Dostal poděkování: 17930 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Veřejná interaktivní volba kandidáta na senátora

Příspěvek od Roman.Kucera »

Já jsem hlavně ani na chvilku nemyslel, že bysme ustoupili od LM. Tohle je další.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvek:
Petr.Vileta
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Uživatelský avatar
Vitezslav Praks
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 716
Registrován: 26 led 2011, 13:28
Profese: IT analytik
Bydliště: Na Sídlišti III/412, Průhonice 252 43
Dal poděkování: 1356 poděkování
Dostal poděkování: 1918 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Veřejná interaktivní volba kandidáta na senátora

Příspěvek od Vitezslav Praks »

Petr Vileta. Ad vztah k regionu. Senátor je celorepubliková působnost. Senátorovi jdou přes ruce všechny zákony. Žádné místní příslušnosti, ani náklonnosti bych do toho netahal.
Vybereme (členové volbou) okrsek, který je malý, který stihneme sjezdit, ve kterém naši konkurenti postavili nejslabší a nejhorší kandidáty na senátora.

Lukáš. Výhrady, které jsi popsal, jsou relevantní:
Ano, máme sílu sjezdit okresek a udělat férovou senátní kampaň. Ano, máme sílu dostat kandidáta na senátora, ať už to bude kdokoliv, do médií.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vitezslav Praks za příspěvky (celkem 2):
Petr.Bajgar, Ivan Sirko
Vítězslav Praks
Zastupitel v obci Průhonice (Středočeský kraj)
Mobile: 00420606577286
Land Line: 00420311234526
Id datové schránky: 9t5ftud
Skype: XVITAP
http://www.knihovnapruhonice.cz/
ACTA, CETA, Data Retention, INDECT. Neustále přituhuje. Reálně nám hrozí nastolení kyberfašismu.
Zamčeno

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“