Tak nikdo ti nebrání založit na to pro přehlednost nové vlákno. Podpora je jasná bez diskuse, ale počítej s tím, že většinou je každý sám vytížený jinde, tak se občas stane, že se z 90% budeš muset spolehnout na sebeshaman píše:Rozhodl jsem se zkusit připravit něco jako diskuzní večer (doufám, že jsem se nepřecenil) o postižených dětech, všechno je zatím v plenkách, kdo chce pomoct nebo má nápad tak http://piratepad.net/postizenci, ale zatím budu potřebovat spíš hlavně radu a psychickou podporu
Apropos, myslím, že každý takový projekt by měl mít vlastní vlákno pod Krajské volby 2012, ale nevím, jak to zařídit. V tom foru začíná být bordel a to je nás je kolik? 200?
Krajské volby 2012
Moderátor: PKS Stredocesky kraj
Pravidla fóra
- Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
- V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
- Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
- Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
- Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
- Vaclav.Malek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 8117
- Registrován: 12 čer 2009, 01:32
- Profese: filozof času, meta-politik
- Dal poděkování: 4877 poděkování
- Dostal poděkování: 8527 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Krajské volby 2012
- Daniel.Hradsky
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 358
- Registrován: 27 dub 2012, 10:54
- Profese: veterinární lékař
- Bydliště: 262 13 Nečín 044
- Dal poděkování: 283 poděkování
- Dostal poděkování: 525 poděkování
Re: Krajské volby 2012
To mi bylo hned jasný.Vaclav Malek píše:Tak nikdo ti nebrání založit na to pro přehlednost nové vlákno. Podpora je jasná bez diskuse, ale počítej s tím, že většinou je každý sám vytížený jinde, tak se občas stane, že se z 90% budeš muset spolehnout na sebeshaman píše:Rozhodl jsem se zkusit připravit něco jako diskuzní večer (doufám, že jsem se nepřecenil) o postižených dětech, všechno je zatím v plenkách, kdo chce pomoct nebo má nápad tak http://piratepad.net/postizenci, ale zatím budu potřebovat spíš hlavně radu a psychickou podporu
Apropos, myslím, že každý takový projekt by měl mít vlastní vlákno pod Krajské volby 2012, ale nevím, jak to zařídit. V tom foru začíná být bordel a to je nás je kolik? 200?Ale snad se to časem zlepší...
Promiˇnerozumíme si, nebo já to neumím. Myslím, že má být: Krajské fórum Středočeský kraj/Krajské volby 2012/Jednotlivé projekty, Protože píšeme všechno halabala do Voleb 2012 a pokud udělám nové vlákno, nebude už spadat pod Volby 2012, přestože je to projekt, který k nim patří. Promiň, jestli tomu špatně rozumím, ale víš když vznikl počítač Spectrum a Jablotron, tak já už měl na vejšce jiný zájmy. Tak se to teď doučuju.
Kouřím a piju. Jsem tlustej. Mám velký auto. JÁ ale do VAŠEHO života nekecám.
Nejsem pirát, jsem korzár.
I černá ovce zůstává ovcí, jen bečí v jiné ohrádce.....
Nejsem pirát, jsem korzár.
I černá ovce zůstává ovcí, jen bečí v jiné ohrádce.....
- Vaclav.Malek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 8117
- Registrován: 12 čer 2009, 01:32
- Profese: filozof času, meta-politik
- Dal poděkování: 4877 poděkování
- Dostal poděkování: 8527 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
- Ondrej.dj-bobr.Ulehla
- Příspěvky: 1252
- Registrován: 14 črc 2010, 22:42
- Profese: zvuk, IT, auta, všehochuť
- Bydliště: Praha/Otrokovice
- Dal poděkování: 2182 poděkování
- Dostal poděkování: 1345 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Krajské volby 2012
shaman: k tématu o postižených dětech bych měl asi hodně co říct, mám i nějaké potenciálně zajímavé kontakty, dej mi prosím vědět SZ, bude-li to aktuální. Piratepad je stále zmrzlej 
Bývalý Pirát, úzce spjatý s tradičními dávnými pirátskými hodnotami
2016/2017 flipped to XSFP MBTI co se na vojně naučíš, za to tě v civilu zavřou
porcelánové zařízení, spojující výhody umyvadla a klosetové mísy, se jmenuje umyvadlo (citace, třetí komentář)
- Daniel.Hradsky
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 358
- Registrován: 27 dub 2012, 10:54
- Profese: veterinární lékař
- Bydliště: 262 13 Nečín 044
- Dal poděkování: 283 poděkování
- Dostal poděkování: 525 poděkování
Re: Krajské volby 2012
Přesunul jsem to na http://piratepad.eu/postizenci snad to bude fachčit.Ondrej Ulehla píše:shaman: k tématu o postižených dětech bych měl asi hodně co říct, mám i nějaké potenciálně zajímavé kontakty, dej mi prosím vědět SZ, bude-li to aktuální. Piratepad je stále zmrzlej
Kouřím a piju. Jsem tlustej. Mám velký auto. JÁ ale do VAŠEHO života nekecám.
Nejsem pirát, jsem korzár.
I černá ovce zůstává ovcí, jen bečí v jiné ohrádce.....
Nejsem pirát, jsem korzár.
I černá ovce zůstává ovcí, jen bečí v jiné ohrádce.....
- Vitezslav Praks
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 716
- Registrován: 26 led 2011, 13:28
- Profese: IT analytik
- Bydliště: Na Sídlišti III/412, Průhonice 252 43
- Dal poděkování: 1356 poděkování
- Dostal poděkování: 1918 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Krajské volby 2012
Ukázka pozvánky na předvolební kampaň v regionu. Ještě čekám, že mi to v restauraci potvrdí.
Vlastní ohláška shromáždění - zasláno datovou schránkou:
Dobrý den,
chtěl bych Vás poprosit o rezervaci dvou stolů ve Vaší restauraci
Peron v Benešově. Tento pátek od 19 hodin.
Bylo by nás cca 10, budeme konzumovat.
Dále jsem se Vás chtěl zeptat, zda byste byli tak hodní a vyvěsili nám
u vchodu do Vaší restaurace plakátek, viz příloha?
Děkuji Vám za odpověď. V případě kladné odpovědi se těším na setkání.
Děkuji Vám.
Přejeme Vám hezký den.
S pozdravem,
Mgr. Vítězslav Praks, PhD.
Česká Pirátská strana - místopředseda Pirátské strany Středočeského kraje
Zastupitel obce Průhonice
Mobile: 00420606577286
Land Line: 00420311234526
Id datové schránky: 9t5ftud
Skype: XVITAP
Vlastní ohláška shromáždění - zasláno datovou schránkou:
Předvolební setkání s občany Berouna.
Organizuje Pirátská strana, Středočeský kraj v rámci předvolební kampaně k podzimním krajským volbám.
V souladu s volebním zákonem č. 247/1995 Sb. Vás žádáme o vyvěšení pozvánky na diskusní večer s občany na nástěnce města Benešov (na zákonných vyhrazených místech pro předvolební kampaň), nad rámec zákona Vás prosíme, pokud je to technicky možné, i o propagaci této akce v informačním systému Města Benešov a na webových stránkách města Benešov.
Srdečně zveme pana starostu, zastupitele i zaměstnance obecního úřadu, jakož i všechny občany Berouna.
Středočeský kraj je po vládě ODS a ČSSD vůbec nejzadluženějším krajem ČR. Nestačí, že jsou naše osobní finance a finance měst a obcí v poměrně dobrém stavu – Jakmile zkrachuje Středočeský kraj, kvalita života všech obyvatel se velmi rychle a velmi extrémně zhorší. Zhorší se dopravní obslužnost i samotné cesty, zhorší se školství, extrémně vzrostou náklady na život.
Kromě finančních otázek budeme diskutovat i o dalších tématech jako je školství, doprava.
Velmi rádi zodpovíme i tradiční Pirátská témata: ACTA, CISPA, Data Retention, Transparentní obec, Transparentní bankovní účet, Transparentní účetnictví.
Na případné setkání s Vámi se těší.
Mgr. Vítězslav Praks, PhD.
Zastupitel obce Průhonice.
Místopředseda Pirátské strany Středočeského kraje
- Přílohy
-
- benesov.jpg (37.86 KiB) Zobrazeno 409 x
Vítězslav Praks
Zastupitel v obci Průhonice (Středočeský kraj)
Mobile: 00420606577286
Land Line: 00420311234526
Id datové schránky: 9t5ftud
Skype: XVITAP
http://www.knihovnapruhonice.cz/
ACTA, CETA, Data Retention, INDECT. Neustále přituhuje. Reálně nám hrozí nastolení kyberfašismu.
Zastupitel v obci Průhonice (Středočeský kraj)
Mobile: 00420606577286
Land Line: 00420311234526
Id datové schránky: 9t5ftud
Skype: XVITAP
http://www.knihovnapruhonice.cz/
ACTA, CETA, Data Retention, INDECT. Neustále přituhuje. Reálně nám hrozí nastolení kyberfašismu.
- Daniel.Hradsky
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 358
- Registrován: 27 dub 2012, 10:54
- Profese: veterinární lékař
- Bydliště: 262 13 Nečín 044
- Dal poděkování: 283 poděkování
- Dostal poděkování: 525 poděkování
Re: Krajské volby 2012
To je ve čt. schůze v Praze a hned druhý den Benešov?? Tak jedu do Benešova, Prahu v 18.00 nemůžu nikdy stihnout.Vitezslav Praks píše:Ukázka pozvánky na předvolební kampaň v regionu. Ještě čekám, že mi to v restauraci potvrdí....
Kouřím a piju. Jsem tlustej. Mám velký auto. JÁ ale do VAŠEHO života nekecám.
Nejsem pirát, jsem korzár.
I černá ovce zůstává ovcí, jen bečí v jiné ohrádce.....
Nejsem pirát, jsem korzár.
I černá ovce zůstává ovcí, jen bečí v jiné ohrádce.....
- Vitezslav Praks
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 716
- Registrován: 26 led 2011, 13:28
- Profese: IT analytik
- Bydliště: Na Sídlišti III/412, Průhonice 252 43
- Dal poděkování: 1356 poděkování
- Dostal poděkování: 1918 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Krajské volby 2012
Přesně jak jsem čekal - zaslání akce datovou schránkou způsobilo v tom hezkém středočeském městě hotovou hysterii a paniku. Datum mi z formuláře skutečně vypadl, ale byl uveden v druhé příloze v datové schránce... Podle zákona jsem nedodržel oznamovací povinnost (4 dny místo 5), proto formálně vzato mají možnost mi shromáždění zakázat.Dne 29.05.2012 bylo doručeno městu Benešov oznámení svolavatele fyzické
osoby Mgr. Vítězslava Prakse, PhD., trvale bytem Na Sídlišti III Průhonice
252 43, kterým bylo oznámeno konání veřejného shromáždění - předvolebního
shromáždění na veřejném prostranství s občany Berouna. Upozorňujeme Vás, že
podle zákona č. 84/1990 Sb., o právu shromažďovacím, je takové oznámení
vhodné podat nejméně 5 dnů před konáním shromáždění a je v něm třeba uvést
mimo údaje, které jste již poskytli, rovněž den konání shromáždění. V
příloze je oznámení shromáždění pro Městskou policii Benešov.
(v odůvodněných případech může úřad přijmout oznámení i v kratší lhůtě. Uvidíme, zda tak učiní.
Moje odpověď
Dobrý den,
omlouvám se za překlep, každopádně datum i čas byl uveden v příloze k
pozvánce, kterou jsem rovněž zaslal datovou schránkou.
V příloze zasílám vyplněný Váš formulář.
Chtěl jsem se zeptat, je tedy shromáždění povoleno? Pokud ne,
přizpůsobíme se, uděláme jen setkání v restauraci.
Děkuji Vám.
Přejeme Vám hezký den.
S pozdravem,
Mgr. Vítězslav Praks, PhD.
Mobil: 606577286
Land Line: +420311234526
Skype: XVITAP
Id datové schránky: 9t5ftud
Vítězslav Praks
Zastupitel v obci Průhonice (Středočeský kraj)
Mobile: 00420606577286
Land Line: 00420311234526
Id datové schránky: 9t5ftud
Skype: XVITAP
http://www.knihovnapruhonice.cz/
ACTA, CETA, Data Retention, INDECT. Neustále přituhuje. Reálně nám hrozí nastolení kyberfašismu.
Zastupitel v obci Průhonice (Středočeský kraj)
Mobile: 00420606577286
Land Line: 00420311234526
Id datové schránky: 9t5ftud
Skype: XVITAP
http://www.knihovnapruhonice.cz/
ACTA, CETA, Data Retention, INDECT. Neustále přituhuje. Reálně nám hrozí nastolení kyberfašismu.
- Dominika.Michailidu
- Republikový výbor
- Příspěvky: 3515
- Registrován: 28 črc 2011, 22:13
- Profese: výtvarník
- Bydliště: Krnsko
- Dal poděkování: 7685 poděkování
- Dostal poděkování: 5946 poděkování
Re: Krajské volby 2012
..nejde ukolovník
http://piratenpad.de/p/UkolovnikSCK ani napo3 se nenaloudoval. chci dát tisknout ten transparent a chtěla jsem vědět, co tam dát za text(y). teď procházím (brzo, co..) piratopedii a tam jsou hotové díla.. "Naším cílem je moderní společnost, která technologie používá k otevřenosti a sdílení informací, ne proti vlastním občanům" Jestli vás napadne něco jiného.. Nebo jste o nějakou podrobnější formu? Populárně-naučnou? Protože - budou se používat ty "pirátské bedny (nebo krabice?)"? Na těch mělo být něco víc, ne?
77S 2I 3I 3I
- Vitezslav Praks
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 716
- Registrován: 26 led 2011, 13:28
- Profese: IT analytik
- Bydliště: Na Sídlišti III/412, Průhonice 252 43
- Dal poděkování: 1356 poděkování
- Dostal poděkování: 1918 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Krajské volby 2012
jj, piratenpad nejede, snad to brzy opraví.Dominika Michailidu píše:..nejde ukolovníkhttp://piratenpad.de/p/UkolovnikSCK ani napo3 se nenaloudoval. chci dát tisknout ten transparent a chtěla jsem vědět, co tam dát za text(y). teď procházím (brzo, co..) piratopedii a tam jsou hotové díla.. "Naším cílem je moderní společnost, která technologie používá k otevřenosti a sdílení informací, ne proti vlastním občanům" Jestli vás napadne něco jiného.. Nebo jste o nějakou podrobnější formu? Populárně-naučnou? Protože - budou se používat ty "pirátské bedny (nebo krabice?)"? Na těch mělo být něco víc, ne?
Transparent - teď myslíš páteční Benešov? Můj názor je tenhle: Ona to nebude demonstrace, jen úplně civilní a přátelské setkání s lidmi. Nechtěl bych tam ani pirátské krabice, to už mi připadá moc demonstrativní... Chtěl bych, aby to bylo jen konceptuálně divadelní.
Říkal jsem si, že položíme na viditelné místo velkou nálepku Pirátů (nelepit, jen položit) a že budeme na náměstí rozdávat letáky s pozvánkou na diskusi a že řekneme lidem, kam to Sčk dopracoval pod Rathem a Bendlem - na pokraj bankrotu. Pak bychom se zatvářili odpovědně a řekneme už to nevolte... Po cca 10 minutách se přesuneme do hospody, tam rozdáme pozvánky k našemu stolu a budeme diskutovat s místňáky...
U Medvíků jsem měl takto minimalistickou výzdobu a lidé mi chodili zvědavě ke stolu, i Španělům jsem musel vysvětlovat, co to je... Malá výzdoba budí pozornost,
Naopak velký billboard, který řekne, že je to politická akce, jednoznačně odrazuje. - Velká výzdoba se naopak výborně hodí na protesty. Moje zkušenost...
Vítězslav Praks
Zastupitel v obci Průhonice (Středočeský kraj)
Mobile: 00420606577286
Land Line: 00420311234526
Id datové schránky: 9t5ftud
Skype: XVITAP
http://www.knihovnapruhonice.cz/
ACTA, CETA, Data Retention, INDECT. Neustále přituhuje. Reálně nám hrozí nastolení kyberfašismu.
Zastupitel v obci Průhonice (Středočeský kraj)
Mobile: 00420606577286
Land Line: 00420311234526
Id datové schránky: 9t5ftud
Skype: XVITAP
http://www.knihovnapruhonice.cz/
ACTA, CETA, Data Retention, INDECT. Neustále přituhuje. Reálně nám hrozí nastolení kyberfašismu.