Krajské volby 2012
Moderátor: PKS Stredocesky kraj
Pravidla fóra
- Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
- V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
- Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
- Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
- Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
- Vitezslav Praks
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 716
- Registrován: 26 led 2011, 13:28
- Profese: IT analytik
- Bydliště: Na Sídlišti III/412, Průhonice 252 43
- Dal poděkování: 1356 poděkování
- Dostal poděkování: 1918 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Krajské volby 2012
Připomínám sobotní diskusní večer o korupci, to je teď naše nejbližší veřejná akce. Kutná Hora je plná pozvánek, musíme akci zvládnout co nejlépe. Přemýšlejte nad tím tématem prosím neustále.
Koukněte se a doplňte přípravu na tento večer. Podněty, otázky, whatever.
http://piratenpad.de/p/TransparentniObec
Jako inspiraci přikládám zajímavý článek - rozhovor s Janečkem:
http://aktualne.centrum.cz/ekonomika/pe ... campaign=A
Souhlasíte, nesouhlasíte? Napadají vás další otázky, doplňujte naši společnou přípravu viz odkaz výše. Dík!
Prosím, každý z Vás doplňte alespoň 1 otázku.
Koukněte se a doplňte přípravu na tento večer. Podněty, otázky, whatever.
http://piratenpad.de/p/TransparentniObec
Jako inspiraci přikládám zajímavý článek - rozhovor s Janečkem:
http://aktualne.centrum.cz/ekonomika/pe ... campaign=A
Souhlasíte, nesouhlasíte? Napadají vás další otázky, doplňujte naši společnou přípravu viz odkaz výše. Dík!
Prosím, každý z Vás doplňte alespoň 1 otázku.
Vítězslav Praks
Zastupitel v obci Průhonice (Středočeský kraj)
Mobile: 00420606577286
Land Line: 00420311234526
Id datové schránky: 9t5ftud
Skype: XVITAP
http://www.knihovnapruhonice.cz/
ACTA, CETA, Data Retention, INDECT. Neustále přituhuje. Reálně nám hrozí nastolení kyberfašismu.
Zastupitel v obci Průhonice (Středočeský kraj)
Mobile: 00420606577286
Land Line: 00420311234526
Id datové schránky: 9t5ftud
Skype: XVITAP
http://www.knihovnapruhonice.cz/
ACTA, CETA, Data Retention, INDECT. Neustále přituhuje. Reálně nám hrozí nastolení kyberfašismu.
- Daniel.Hradsky
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 358
- Registrován: 27 dub 2012, 10:54
- Profese: veterinární lékař
- Bydliště: 262 13 Nečín 044
- Dal poděkování: 283 poděkování
- Dostal poděkování: 525 poděkování
Re: Krajské volby 2012
Nevím, mě to celé smrdí....Vitezslav Praks píše: Jako inspiraci přikládám zajímavý článek - rozhovor s Janečkem:
http://aktualne.centrum.cz/ekonomika/pe ... campaign=A
Souhlasíte, nesouhlasíte? Napadají vás další otázky, doplňujte naši společnou přípravu viz odkaz výše. Dík!
Prosím, každý z Vás doplňte alespoň 1 otázku.
Myslím, že základní otázky v článku zazněly. Zakázat stranám propagaci je hovadina: a) Jak se volič dozví o programu a jak se pak definuje "propagace"? Jsou stránky na internetu propagace? Reklama v novinách s nápisem "inzerce" už ano? Tím se ale nezbaví hlavního svinstva tj. lobbujících článků ve spřátelených novinách, nevěřím, že neví, jak to funguje. b) volební systém: ano měl by být především nastavený tak, aby každý hlas měl stejnou váhu a pokud by byla republika jeden obvod je to k tomu blíže. Pokud se budou volit jen lidé a strany se zároveň nesmí propagovat, jak se dozvím, co chce kandidát Franta Vopička z druhé strany republiky a jaké myšlenky reprezentuje? Takhle těch kandidátů bude několik tisíc, jak si mám mezi nimi vybrat?.....
Kouřím a piju. Jsem tlustej. Mám velký auto. JÁ ale do VAŠEHO života nekecám.
Nejsem pirát, jsem korzár.
I černá ovce zůstává ovcí, jen bečí v jiné ohrádce.....
Nejsem pirát, jsem korzár.
I černá ovce zůstává ovcí, jen bečí v jiné ohrádce.....
- Vitezslav Praks
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 716
- Registrován: 26 led 2011, 13:28
- Profese: IT analytik
- Bydliště: Na Sídlišti III/412, Průhonice 252 43
- Dal poděkování: 1356 poděkování
- Dostal poděkování: 1918 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Krajské volby 2012
Díky za názor - doplň jej prosím do přípravy + ideálně kdybys na diskusní večer přišel (nebo se konektnul) a tuhle svou úvahu tam přednesl. Dík!shaman píše:Nevím, mě to celé smrdí....Vitezslav Praks píše: Jako inspiraci přikládám zajímavý článek - rozhovor s Janečkem:
http://aktualne.centrum.cz/ekonomika/pe ... campaign=A
Souhlasíte, nesouhlasíte? Napadají vás další otázky, doplňujte naši společnou přípravu viz odkaz výše. Dík!
Prosím, každý z Vás doplňte alespoň 1 otázku.
Myslím, že základní otázky v článku zazněly. Zakázat stranám propagaci je hovadina: a) Jak se volič dozví o programu a jak se pak definuje "propagace"? Jsou stránky na internetu propagace? Reklama v novinách s nápisem "inzerce" už ano? Tím se ale nezbaví hlavního svinstva tj. lobbujících článků ve spřátelených novinách, nevěřím, že neví, jak to funguje. b) volební systém: ano měl by být především nastavený tak, aby každý hlas měl stejnou váhu a pokud by byla republika jeden obvod je to k tomu blíže. Pokud se budou volit jen lidé a strany se zároveň nesmí propagovat, jak se dozvím, co chce kandidát Franta Vopička z druhé strany republiky a jaké myšlenky reprezentuje? Takhle těch kandidátů bude několik tisíc, jak si mám mezi nimi vybrat?.....
Vítězslav Praks
Zastupitel v obci Průhonice (Středočeský kraj)
Mobile: 00420606577286
Land Line: 00420311234526
Id datové schránky: 9t5ftud
Skype: XVITAP
http://www.knihovnapruhonice.cz/
ACTA, CETA, Data Retention, INDECT. Neustále přituhuje. Reálně nám hrozí nastolení kyberfašismu.
Zastupitel v obci Průhonice (Středočeský kraj)
Mobile: 00420606577286
Land Line: 00420311234526
Id datové schránky: 9t5ftud
Skype: XVITAP
http://www.knihovnapruhonice.cz/
ACTA, CETA, Data Retention, INDECT. Neustále přituhuje. Reálně nám hrozí nastolení kyberfašismu.
- Daniel.Hradsky
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 358
- Registrován: 27 dub 2012, 10:54
- Profese: veterinární lékař
- Bydliště: 262 13 Nečín 044
- Dal poděkování: 283 poděkování
- Dostal poděkování: 525 poděkování
Re: Krajské volby 2012
Doplnil jsem ti tam jiné otázky, to, co jsem napsal nahoře, s tématem moc nesouvisí. Do K.H. se nedostanu, budu rád, když zvládnu tu diskuzi o hromadné dopravě.Vitezslav Praks píše:Díky za názor - doplň jej prosím do přípravy + ideálně kdybys na diskusní večer přišel (nebo se konektnul) a tuhle svou úvahu tam přednesl. Dík!shaman píše:Nevím, mě to celé smrdí....Vitezslav Praks píše: Jako inspiraci přikládám zajímavý článek - rozhovor s Janečkem:
http://aktualne.centrum.cz/ekonomika/pe ... campaign=A
Souhlasíte, nesouhlasíte? Napadají vás další otázky, doplňujte naši společnou přípravu viz odkaz výše. Dík!
Prosím, každý z Vás doplňte alespoň 1 otázku.
Myslím, že základní otázky v článku zazněly. Zakázat stranám propagaci je hovadina: a) Jak se volič dozví o programu a jak se pak definuje "propagace"? Jsou stránky na internetu propagace? Reklama v novinách s nápisem "inzerce" už ano? Tím se ale nezbaví hlavního svinstva tj. lobbujících článků ve spřátelených novinách, nevěřím, že neví, jak to funguje. b) volební systém: ano měl by být především nastavený tak, aby každý hlas měl stejnou váhu a pokud by byla republika jeden obvod je to k tomu blíže. Pokud se budou volit jen lidé a strany se zároveň nesmí propagovat, jak se dozvím, co chce kandidát Franta Vopička z druhé strany republiky a jaké myšlenky reprezentuje? Takhle těch kandidátů bude několik tisíc, jak si mám mezi nimi vybrat?.....
Kouřím a piju. Jsem tlustej. Mám velký auto. JÁ ale do VAŠEHO života nekecám.
Nejsem pirát, jsem korzár.
I černá ovce zůstává ovcí, jen bečí v jiné ohrádce.....
Nejsem pirát, jsem korzár.
I černá ovce zůstává ovcí, jen bečí v jiné ohrádce.....
- Vaclav.Malek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 8117
- Registrován: 12 čer 2009, 01:32
- Profese: filozof času, meta-politik
- Dal poděkování: 4877 poděkování
- Dostal poděkování: 8527 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Krajské volby 2012
To byl nějaký záměr ten diskusní večer o korupci naplánovat na tento týden? Přiznej se Víťo, že si něco věděl o Rathovi! 
- Daniel.Hradsky
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 358
- Registrován: 27 dub 2012, 10:54
- Profese: veterinární lékař
- Bydliště: 262 13 Nečín 044
- Dal poděkování: 283 poděkování
- Dostal poděkování: 525 poděkování
Re: Krajské volby 2012
Hahaha, no to je bomba, ale asi budeme muset z poloviny předělat program.Vaclav Malek píše:To byl nějaký záměr ten diskusní večer o korupci naplánovat na tento týden? Přiznej se Víťo, že si něco věděl o Rathovi!
Kouřím a piju. Jsem tlustej. Mám velký auto. JÁ ale do VAŠEHO života nekecám.
Nejsem pirát, jsem korzár.
I černá ovce zůstává ovcí, jen bečí v jiné ohrádce.....
Nejsem pirát, jsem korzár.
I černá ovce zůstává ovcí, jen bečí v jiné ohrádce.....
- Dominika.Michailidu
- Republikový výbor
- Příspěvky: 3515
- Registrován: 28 črc 2011, 22:13
- Profese: výtvarník
- Bydliště: Krnsko
- Dal poděkování: 7685 poděkování
- Dostal poděkování: 5946 poděkování
Re: Krajské volby 2012
106 - "Štěstí přeje připraveným" a "Doba je těhotná myšlenkou.." Policie na to konto porodila Ratha přímo do báně.. Myslím, že teď bychom mohli na program v klidu hodit bobek...
77S 2I 3I 3I
- Vitezslav Praks
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 716
- Registrován: 26 led 2011, 13:28
- Profese: IT analytik
- Bydliště: Na Sídlišti III/412, Průhonice 252 43
- Dal poděkování: 1356 poděkování
- Dostal poděkování: 1918 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Krajské volby 2012
Já jsem pozval Ratha na diskusní večer o dopravě. Tak jsem to pochopil tak, že asi nepřijde.
Jinak, náš program nebyl specificky jen proti Rathovi, byl úplně stejně i proti Bendlovi... Třeba ho také zavřou za korupci, vždyť mu už patří snad skoro celá Pařížská ulice v Praze, a nebudeme muset dělat kampaň vůbec.
Ne, dělám si srandu, na diskusní večery a na všechny ty výjezdy za lidmi se moc těším...
Jinak, náš program nebyl specificky jen proti Rathovi, byl úplně stejně i proti Bendlovi... Třeba ho také zavřou za korupci, vždyť mu už patří snad skoro celá Pařížská ulice v Praze, a nebudeme muset dělat kampaň vůbec.
Ne, dělám si srandu, na diskusní večery a na všechny ty výjezdy za lidmi se moc těším...
Vítězslav Praks
Zastupitel v obci Průhonice (Středočeský kraj)
Mobile: 00420606577286
Land Line: 00420311234526
Id datové schránky: 9t5ftud
Skype: XVITAP
http://www.knihovnapruhonice.cz/
ACTA, CETA, Data Retention, INDECT. Neustále přituhuje. Reálně nám hrozí nastolení kyberfašismu.
Zastupitel v obci Průhonice (Středočeský kraj)
Mobile: 00420606577286
Land Line: 00420311234526
Id datové schránky: 9t5ftud
Skype: XVITAP
http://www.knihovnapruhonice.cz/
ACTA, CETA, Data Retention, INDECT. Neustále přituhuje. Reálně nám hrozí nastolení kyberfašismu.
- Daniel.Hradsky
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 358
- Registrován: 27 dub 2012, 10:54
- Profese: veterinární lékař
- Bydliště: 262 13 Nečín 044
- Dal poděkování: 283 poděkování
- Dostal poděkování: 525 poděkování
Re: Krajské volby 2012
Sry nevyjádřil jsem se jasně, myslím tím program Kutnohorské schůze.....Dominika Michailidu píše:106 - "Štěstí přeje připraveným" a "Doba je těhotná myšlenkou.." Policie na to konto porodila Ratha přímo do báně.. Myslím, že teď bychom mohli na program v klidu hodit bobek...
Kouřím a piju. Jsem tlustej. Mám velký auto. JÁ ale do VAŠEHO života nekecám.
Nejsem pirát, jsem korzár.
I černá ovce zůstává ovcí, jen bečí v jiné ohrádce.....
Nejsem pirát, jsem korzár.
I černá ovce zůstává ovcí, jen bečí v jiné ohrádce.....
- Vitezslav Praks
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 716
- Registrován: 26 led 2011, 13:28
- Profese: IT analytik
- Bydliště: Na Sídlišti III/412, Průhonice 252 43
- Dal poděkování: 1356 poděkování
- Dostal poděkování: 1918 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Krajské volby 2012
Tak na diskusní večer o korupci máme všechno připraveno.
Kdyby ještě někdo něco chtěl doplnit, ať se mi ozve, ale moc změn už bych tam nedělal.
Díky všem za (případné) komenty nebo i prosté schválení přípravy.
Teď už nám zbývá se jen těšit.
Jsem zvědavý, kdo na večer přijde z veřejnosti a s čím...
Kdyby ještě někdo něco chtěl doplnit, ať se mi ozve, ale moc změn už bych tam nedělal.
Díky všem za (případné) komenty nebo i prosté schválení přípravy.
Teď už nám zbývá se jen těšit.
Jsem zvědavý, kdo na večer přijde z veřejnosti a s čím...
Vítězslav Praks
Zastupitel v obci Průhonice (Středočeský kraj)
Mobile: 00420606577286
Land Line: 00420311234526
Id datové schránky: 9t5ftud
Skype: XVITAP
http://www.knihovnapruhonice.cz/
ACTA, CETA, Data Retention, INDECT. Neustále přituhuje. Reálně nám hrozí nastolení kyberfašismu.
Zastupitel v obci Průhonice (Středočeský kraj)
Mobile: 00420606577286
Land Line: 00420311234526
Id datové schránky: 9t5ftud
Skype: XVITAP
http://www.knihovnapruhonice.cz/
ACTA, CETA, Data Retention, INDECT. Neustále přituhuje. Reálně nám hrozí nastolení kyberfašismu.