9. 6. meeting proti ACTA

Moderátor: PKS Praha

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Uživatelský avatar
Michal Krause
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 252
Registrován: 29 led 2012, 08:21
Profese: Jednatel společností
Bydliště: Rybná, Praha - staré město
Dal poděkování: 99 poděkování
Dostal poděkování: 355 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: 9. 6. meeting proti ACTA

Příspěvek od Michal Krause »

Na forum nechodím, pokud někdo něco potřebuje, jsem na telefonu

Telefon: 00420 774 612 054
Telefon: 00420 606 076 666
jabber: michal.krause@pirati.cz

Fortiter in re, suaviter in modo - Tvrdě za cílem, jemně ve způsobech
Uživatelský avatar
Ondrej.Profant
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 7898
Registrován: 22 dub 2009, 23:55
Profese: Poslanec
Bydliště: Praha 8
Dal poděkování: 14563 poděkování
Dostal poděkování: 8177 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: 9. 6. meeting proti ACTA

Příspěvek od Ondrej.Profant »

Bude gril, čili pokud chcete, tak si přineste něco dobrého k opečení :).

profant.eu
vedoucí resortních týmů Informatika a Místní rozvoj

Uživatelský avatar
Ondrej.dj-bobr.Ulehla
Příspěvky: 1252
Registrován: 14 črc 2010, 22:42
Profese: zvuk, IT, auta, všehochuť
Bydliště: Praha/Otrokovice
Dal poděkování: 2182 poděkování
Dostal poděkování: 1345 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: 9. 6. meeting proti ACTA

Příspěvek od Ondrej.dj-bobr.Ulehla »

Pokud mi nevyjde stopování na Hradec, tak se objevím..

Bývalý Pirát, úzce spjatý s tradičními dávnými pirátskými hodnotami
2016/2017 flipped to XSFP MBTI co se na vojně naučíš, za to tě v civilu zavřou
porcelánové zařízení, spojující výhody umyvadla a klosetové mísy, se jmenuje umyvadlo (citace, třetí komentář)

Uživatelský avatar
Kostas.Dimoskakis
Příznivec Pirátů – Praha
Příspěvky: 149
Registrován: 07 říj 2010, 12:38
Profese: Elektro slaboproud - podnikatel
Bydliště: Bousovská 735/6, Praha 9 - Kbely
Dal poděkování: 236 poděkování
Dostal poděkování: 185 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: 9. 6. meeting proti ACTA

Příspěvek od Kostas.Dimoskakis »

Byl jsem 14 dní na dovolené. Už jsem zase tady a přijdu. Vezmu sebou trička, ano? Když ano, tak mi je někdo pomůže odnést od auta ke stánku?
Uživatelský avatar
Ondrej.Profant
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 7898
Registrován: 22 dub 2009, 23:55
Profese: Poslanec
Bydliště: Praha 8
Dal poděkování: 14563 poděkování
Dostal poděkování: 8177 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: 9. 6. meeting proti ACTA

Příspěvek od Ondrej.Profant »

Kostas Dimoskakis píše:Byl jsem 14 dní na dovolené. Už jsem zase tady a přijdu. Vezmu sebou trička, ano? Když ano, tak mi je někdo pomůže odnést od auta ke stánku?
Určitě ano. Číslo na mě znáš? 607 580 015

profant.eu
vedoucí resortních týmů Informatika a Místní rozvoj

Uživatelský avatar
Michal Krause
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 252
Registrován: 29 led 2012, 08:21
Profese: Jednatel společností
Bydliště: Rybná, Praha - staré město
Dal poděkování: 99 poděkování
Dostal poděkování: 355 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: 9. 6. meeting proti ACTA

Příspěvek od Michal Krause »

zdarec zítra beru i gril kdo má chuť na něco ať si to vezme sebou :D já mu to klidně připeču :D
Jinak Ondřeji zkus pls sehnat to samozápalné uhlí, já jsem nenašel díky
Na forum nechodím, pokud někdo něco potřebuje, jsem na telefonu

Telefon: 00420 774 612 054
Telefon: 00420 606 076 666
jabber: michal.krause@pirati.cz

Fortiter in re, suaviter in modo - Tvrdě za cílem, jemně ve způsobech
Uživatelský avatar
Petr.Kopac
Místní předsednictvo
Příspěvky: 2944
Registrován: 10 říj 2011, 22:43
Profese: Software engineer
Bydliště: Benešov nad Ploučnicí
Dal poděkování: 5494 poděkování
Dostal poděkování: 3646 poděkování

Re: 9. 6. meeting proti ACTA

Příspěvek od Petr.Kopac »

Ja pojedu z Plzne do Prahy i kvuli necemu jinemu, tak se tak na hodku stavim a vezmu snad par pratel :)
Softwarový inženýr. Evropan.
If you are neutral in situations of injustice, you have chosen the side of the oppressor. -- Desmond Tutu
Uživatelský avatar
Ondrej.Profant
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 7898
Registrován: 22 dub 2009, 23:55
Profese: Poslanec
Bydliště: Praha 8
Dal poděkování: 14563 poděkování
Dostal poděkování: 8177 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: 9. 6. meeting proti ACTA

Příspěvek od Ondrej.Profant »

Mimochodem máte někdo vytištěno:
  • text ACTA
  • rozbor ACTA
  • petice proti ACTA
? Docela by se to hodilo. Popřípadě nevytisknete to někdo na zítra?

profant.eu
vedoucí resortních týmů Informatika a Místní rozvoj

Uživatelský avatar
Petr.Syrovy
Příspěvky: 114
Registrován: 03 úno 2012, 11:28
Bydliště: U stanice 593 Praha 6
Dal poděkování: 49 poděkování
Dostal poděkování: 65 poděkování

Re: 9. 6. meeting proti ACTA

Příspěvek od Petr.Syrovy »

Tak jsem začal tisknout a druhá už je k nepřečtení! Sorry já nic nepřinesu!
aldur
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 17
Registrován: 06 kvě 2012, 15:29
Profese: výškové práce ůdržba budov a příriody
Dostal poděkování: 6 poděkování

Re: 9. 6. meeting proti ACTA

Příspěvek od aldur »

další události occupy happeningu v praze ..zůčastnily jsme se i letos pokusu o legalizaci pěstování marihuany a léčivých produktů z ní každoroční akce pod názvem marihuana march navazující i na kanafest a další prokonopné propagační akce jako 5 semen.cz a td. vyzvalo se více než dvacet účastníků této akce k tomu aby začly sami projednávat formu nového zákona o konopí sbírat podpis za podpisem společníky na petici pro legalizaci hrdiná konopa se zhostila úkolu nejlépe nejvíce podpisů hovoří za vše.Jako podpora tohoto projektu vyrostl stejný stánek i na klárově v occupy a jako druhý dále odolává vlnám nevůle ze stran těch ještě zabržděných .Jeden z aktivních členů tohoto stánku dostal odměnu jak se mu úřady odvděčily poslaly černé tučňáky zabavit jedinou rostlinu konopí bez jakéhokoliv důvodu jasné je to že zde byl porušen zákon a nikoliv členy petičního a informačního stánku a dokonce byla i pokutka 1000kč která nebude nikdy prohlášena za platnou příkladem uvedu souvislost stím jak jsou nespravedlivě vykládány zákony spíš jak karty každému jinak ...na marihuana march bylo kvalitnějších rostlin mnohem víc a leželo jich tak deset přímo před členy politických stran při sněmu sjednaném jako politický lobing kdučsl a pirátů s několika nezáv.politiky na téma legálně a nebo ne kdy kdučsl zásadně proti a tvrdě hájily jako homer s bandou opiček v hlavě svůj ortodoxní názor nikdo tam ale žádnou pokutu nedostal ten dostane a ten zase ne te je zase bynec neví jak se nás zbavit ale lva se prase z šíje nezbaví jsme tuze zvědaví co s touto nespravedlností udělají obhájci třeba DJX doležal ps ztrácíme kontakt s piráty jsme na vyšehradě šamane stav se nebudem čekat na volby tlačíme ještě spolu stejnej kočárek jo a došel nám tabák na kontě 7000 v mínusu zamestnancům vyšehradu vyhrožují vyhazovem když se s námi baví a santa klaus má oba synáčky v čezu a makají za pěkný prašule to že tím protahováním stihnou prodat ještě půlku ze zbylích národních pokladů je další věc proč přitlačit chraňte naší zemi a bu´dme už smělí revoluce odstraní brzdy evoluce jo a jehovisti zbrojí proti IT technologii ať nejste poslední a nezpichněte je to celosvětový závod o čas a svobodu ;) :mrgreen:
Zamčeno

Zpět na „Praha“