http://portal.chmi.cz/portal/dt?action= ... bedWeather
9. 6. meeting proti ACTA
Moderátor: PKS Praha
Pravidla fóra
- Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
- V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
- Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
- Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
- Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
- Michal Krause
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 252
- Registrován: 29 led 2012, 08:21
- Profese: Jednatel společností
- Bydliště: Rybná, Praha - staré město
- Dal poděkování: 99 poděkování
- Dostal poděkování: 355 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: 9. 6. meeting proti ACTA
Na forum nechodím, pokud někdo něco potřebuje, jsem na telefonu
Telefon: 00420 774 612 054
Telefon: 00420 606 076 666
jabber: michal.krause@pirati.cz
Fortiter in re, suaviter in modo - Tvrdě za cílem, jemně ve způsobech
Telefon: 00420 774 612 054
Telefon: 00420 606 076 666
jabber: michal.krause@pirati.cz
Fortiter in re, suaviter in modo - Tvrdě za cílem, jemně ve způsobech
- Ondrej.Profant
- Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
- Příspěvky: 7898
- Registrován: 22 dub 2009, 23:55
- Profese: Poslanec
- Bydliště: Praha 8
- Dal poděkování: 14563 poděkování
- Dostal poděkování: 8177 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: 9. 6. meeting proti ACTA
Bude gril, čili pokud chcete, tak si přineste něco dobrého k opečení
.
profant.eu
vedoucí resortních týmů Informatika a Místní rozvoj
- Ondrej.dj-bobr.Ulehla
- Příspěvky: 1252
- Registrován: 14 črc 2010, 22:42
- Profese: zvuk, IT, auta, všehochuť
- Bydliště: Praha/Otrokovice
- Dal poděkování: 2182 poděkování
- Dostal poděkování: 1345 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: 9. 6. meeting proti ACTA
Pokud mi nevyjde stopování na Hradec, tak se objevím..
Bývalý Pirát, úzce spjatý s tradičními dávnými pirátskými hodnotami
2016/2017 flipped to XSFP MBTI co se na vojně naučíš, za to tě v civilu zavřou
porcelánové zařízení, spojující výhody umyvadla a klosetové mísy, se jmenuje umyvadlo (citace, třetí komentář)
- Kostas.Dimoskakis
- Příznivec Pirátů – Praha
- Příspěvky: 149
- Registrován: 07 říj 2010, 12:38
- Profese: Elektro slaboproud - podnikatel
- Bydliště: Bousovská 735/6, Praha 9 - Kbely
- Dal poděkování: 236 poděkování
- Dostal poděkování: 185 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: 9. 6. meeting proti ACTA
Byl jsem 14 dní na dovolené. Už jsem zase tady a přijdu. Vezmu sebou trička, ano? Když ano, tak mi je někdo pomůže odnést od auta ke stánku?
- Ondrej.Profant
- Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
- Příspěvky: 7898
- Registrován: 22 dub 2009, 23:55
- Profese: Poslanec
- Bydliště: Praha 8
- Dal poděkování: 14563 poděkování
- Dostal poděkování: 8177 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: 9. 6. meeting proti ACTA
Určitě ano. Číslo na mě znáš? 607 580 015Kostas Dimoskakis píše:Byl jsem 14 dní na dovolené. Už jsem zase tady a přijdu. Vezmu sebou trička, ano? Když ano, tak mi je někdo pomůže odnést od auta ke stánku?
profant.eu
vedoucí resortních týmů Informatika a Místní rozvoj
- Michal Krause
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 252
- Registrován: 29 led 2012, 08:21
- Profese: Jednatel společností
- Bydliště: Rybná, Praha - staré město
- Dal poděkování: 99 poděkování
- Dostal poděkování: 355 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: 9. 6. meeting proti ACTA
zdarec zítra beru i gril kdo má chuť na něco ať si to vezme sebou
já mu to klidně připeču
Jinak Ondřeji zkus pls sehnat to samozápalné uhlí, já jsem nenašel díky
Jinak Ondřeji zkus pls sehnat to samozápalné uhlí, já jsem nenašel díky
Na forum nechodím, pokud někdo něco potřebuje, jsem na telefonu
Telefon: 00420 774 612 054
Telefon: 00420 606 076 666
jabber: michal.krause@pirati.cz
Fortiter in re, suaviter in modo - Tvrdě za cílem, jemně ve způsobech
Telefon: 00420 774 612 054
Telefon: 00420 606 076 666
jabber: michal.krause@pirati.cz
Fortiter in re, suaviter in modo - Tvrdě za cílem, jemně ve způsobech
- Petr.Kopac
- Místní předsednictvo
- Příspěvky: 2944
- Registrován: 10 říj 2011, 22:43
- Profese: Software engineer
- Bydliště: Benešov nad Ploučnicí
- Dal poděkování: 5494 poděkování
- Dostal poděkování: 3646 poděkování
Re: 9. 6. meeting proti ACTA
Ja pojedu z Plzne do Prahy i kvuli necemu jinemu, tak se tak na hodku stavim a vezmu snad par pratel 
Softwarový inženýr. Evropan.
If you are neutral in situations of injustice, you have chosen the side of the oppressor. -- Desmond Tutu
If you are neutral in situations of injustice, you have chosen the side of the oppressor. -- Desmond Tutu
- Ondrej.Profant
- Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
- Příspěvky: 7898
- Registrován: 22 dub 2009, 23:55
- Profese: Poslanec
- Bydliště: Praha 8
- Dal poděkování: 14563 poděkování
- Dostal poděkování: 8177 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: 9. 6. meeting proti ACTA
Mimochodem máte někdo vytištěno:
- text ACTA
- rozbor ACTA
- petice proti ACTA
profant.eu
vedoucí resortních týmů Informatika a Místní rozvoj
- Petr.Syrovy
- Příspěvky: 114
- Registrován: 03 úno 2012, 11:28
- Bydliště: U stanice 593 Praha 6
- Dal poděkování: 49 poděkování
- Dostal poděkování: 65 poděkování
Re: 9. 6. meeting proti ACTA
Tak jsem začal tisknout a druhá už je k nepřečtení! Sorry já nic nepřinesu!
-
aldur
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 17
- Registrován: 06 kvě 2012, 15:29
- Profese: výškové práce ůdržba budov a příriody
- Dostal poděkování: 6 poděkování
Re: 9. 6. meeting proti ACTA
další události occupy happeningu v praze ..zůčastnily jsme se i letos pokusu o legalizaci pěstování marihuany a léčivých produktů z ní každoroční akce pod názvem marihuana march navazující i na kanafest a další prokonopné propagační akce jako 5 semen.cz a td. vyzvalo se více než dvacet účastníků této akce k tomu aby začly sami projednávat formu nového zákona o konopí sbírat podpis za podpisem společníky na petici pro legalizaci hrdiná konopa se zhostila úkolu nejlépe nejvíce podpisů hovoří za vše.Jako podpora tohoto projektu vyrostl stejný stánek i na klárově v occupy a jako druhý dále odolává vlnám nevůle ze stran těch ještě zabržděných .Jeden z aktivních členů tohoto stánku dostal odměnu jak se mu úřady odvděčily poslaly černé tučňáky zabavit jedinou rostlinu konopí bez jakéhokoliv důvodu jasné je to že zde byl porušen zákon a nikoliv členy petičního a informačního stánku a dokonce byla i pokutka 1000kč která nebude nikdy prohlášena za platnou příkladem uvedu souvislost stím jak jsou nespravedlivě vykládány zákony spíš jak karty každému jinak ...na marihuana march bylo kvalitnějších rostlin mnohem víc a leželo jich tak deset přímo před členy politických stran při sněmu sjednaném jako politický lobing kdučsl a pirátů s několika nezáv.politiky na téma legálně a nebo ne kdy kdučsl zásadně proti a tvrdě hájily jako homer s bandou opiček v hlavě svůj ortodoxní názor nikdo tam ale žádnou pokutu nedostal ten dostane a ten zase ne te je zase bynec neví jak se nás zbavit ale lva se prase z šíje nezbaví jsme tuze zvědaví co s touto nespravedlností udělají obhájci třeba DJX doležal ps ztrácíme kontakt s piráty jsme na vyšehradě šamane stav se nebudem čekat na volby tlačíme ještě spolu stejnej kočárek jo a došel nám tabák na kontě 7000 v mínusu zamestnancům vyšehradu vyhrožují vyhazovem když se s námi baví a santa klaus má oba synáčky v čezu a makají za pěkný prašule to že tím protahováním stihnou prodat ještě půlku ze zbylích národních pokladů je další věc proč přitlačit chraňte naší zemi a bu´dme už smělí revoluce odstraní brzdy evoluce jo a jehovisti zbrojí proti IT technologii ať nejste poslední a nezpichněte je to celosvětový závod o čas a svobodu
