Rozšířený program
Moderátor: Odbor - administrativni
Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
- Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
- Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
- Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
- Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
- Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
- Jiri.Rezek
- Republikový výbor
- Příspěvky: 5005
- Registrován: 23 čer 2009, 19:35
- Profese: výzkumný pracovník
- Bydliště: Sokolovská, Plzeň
- Dal poděkování: 1697 poděkování
- Dostal poděkování: 2635 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Rozšířený program
Souhlas, do večera sem hodím výcuc toho, o čem se nejvíce mluví na foru, na netu a vůbec...
člen RV, tel.: 72tri 175 03devet
- Petr.Vileta
- Člen KS Plzeňský kraj
- Příspěvky: 31254
- Registrován: 22 črc 2009, 18:12
- Profese: Celkem Spokojený Důchodce
- Bydliště: Plzeň 2
- Dal poděkování: 27893 poděkování
- Dostal poděkování: 23762 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Rozšířený program
Ja jsem vzdelanim elektrikar, pracoval jsem jako revizni technik elektro a podnikovy energetik. Neco malo o tom vimKamil Horky píše:Fotovoltaiku máme kousek, tak Vám to vyfotím, ať víte, do šeho jdete.
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
- Martin Broz
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 9428
- Registrován: 08 črc 2009, 12:40
- Profese: SMRT MODERACI
- Bydliště: Internet
- Dal poděkování: 1529 poděkování
- Dostal poděkování: 5426 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Rozšířený program
1) Ekonomika - Pryc s monopoly, Prevest komercni exekuci na spravedlivejsi system - pod stat - nebo alespon pod dohled - je v tom bordel. Delaj z lidi zebraky kvuli 5 stovkam. Nikdo je nenuti vymahat hned. Cekaj az naskacou penale a pak berou vsechno a navic jeste odmeny. To je nehorazny co si dovolujou.
2) Socilální politika - Totalni nepodpora rodin s detma. Lepsi je se nevzit a cerpat davky. 0% DPH na detske potraviny, suseny mliko, pliny a leky.
3) Místní rozvoj - Bordel ve stavebnich povolenich, korupce za razitka, dotace do stoupy, zlevnit byty, kdo to ma splacet 70 let ? Banky rejzujou vic nez v nemecku a to tu lidi berou hovno mzdy. Stat musi zacit sam stavet. Dalnice netreba, stacej rychlostni. Parkovaci zony zrusit a zeptat se v referendu.
4) Zemědelství - Napadnout kvoty a dotace. Nesmyslna regulace, co se ma kde prestovat.
5) Ochrana přírody - Emisni povolenky. Co to je za kokotinu ? Kseft jako prase. Uplne k hovnu.
6) Zahraniční politika - Vratit nam nakradenej a odveznej majetek. Jinak nekamosim. A zjistit co tam ty velvyslanci delaj. Valej si leda sunky. A pozvat sem nekoho z Japonska aby tu udelal poradny telekomunikace. Postavit podzemni vlak k mori. Staci na Jih. A tam vyrobit umelej ostrov s pristavem. Chci vlastni pobrezi u more dostupny za 3 hodiny vlakem.
7) Obrana státu - Postavit si vlastni radar a zadny cizi vojaky. Vratit zbytecnou techniku a z vojaku neco uzitecnejsiho.
8) Školství - Zacit myslet. Prestat opakovat. Ze skol je strasnej slepicinec. Chybi muzi. A nejsou skolky. Vratit. Nebudu davat 15 taliru za soukromou. Platim dane a nezajima me ze to pred lety ofouni zrusili a ted se dostane jenom na nekoho kdo ma tlacenku.
9) Věda a výzkum - Zapracovat na teleportaci. Mnohe by to usnadnilo
10) Zdravotnictví - Zrusit poplatky. Dite mi 2x odmitli osetrit, kvuli tomu ze se poplatek plati nezakone PREDEM! Svine. A to byl prosim uraz hlavy. Litat po Bulovce s drobnejma ktery nemam po nejakej poplatkomatech se zkrvavenym rocnim miminem je peklo. A castejsi kontroly a brat vazne stiznosti. Clovek se dneska k doktorovi boji. Nehlede na to ze napr. v Praze 8 vas nevezme ani zubar ani obvodak, protoze maj vsichni plno. Bordel. Co ty mestsky uradovny delaj ? Stavej si akorat dalsi baraky pro urednictvo a buzerujou s parkovanim.
Pardon za silnejsi slova, ale mohlo to byt jeste mnohem, mnohem horsi.
2) Socilální politika - Totalni nepodpora rodin s detma. Lepsi je se nevzit a cerpat davky. 0% DPH na detske potraviny, suseny mliko, pliny a leky.
3) Místní rozvoj - Bordel ve stavebnich povolenich, korupce za razitka, dotace do stoupy, zlevnit byty, kdo to ma splacet 70 let ? Banky rejzujou vic nez v nemecku a to tu lidi berou hovno mzdy. Stat musi zacit sam stavet. Dalnice netreba, stacej rychlostni. Parkovaci zony zrusit a zeptat se v referendu.
4) Zemědelství - Napadnout kvoty a dotace. Nesmyslna regulace, co se ma kde prestovat.
5) Ochrana přírody - Emisni povolenky. Co to je za kokotinu ? Kseft jako prase. Uplne k hovnu.
6) Zahraniční politika - Vratit nam nakradenej a odveznej majetek. Jinak nekamosim. A zjistit co tam ty velvyslanci delaj. Valej si leda sunky. A pozvat sem nekoho z Japonska aby tu udelal poradny telekomunikace. Postavit podzemni vlak k mori. Staci na Jih. A tam vyrobit umelej ostrov s pristavem. Chci vlastni pobrezi u more dostupny za 3 hodiny vlakem.
7) Obrana státu - Postavit si vlastni radar a zadny cizi vojaky. Vratit zbytecnou techniku a z vojaku neco uzitecnejsiho.
8) Školství - Zacit myslet. Prestat opakovat. Ze skol je strasnej slepicinec. Chybi muzi. A nejsou skolky. Vratit. Nebudu davat 15 taliru za soukromou. Platim dane a nezajima me ze to pred lety ofouni zrusili a ted se dostane jenom na nekoho kdo ma tlacenku.
9) Věda a výzkum - Zapracovat na teleportaci. Mnohe by to usnadnilo
10) Zdravotnictví - Zrusit poplatky. Dite mi 2x odmitli osetrit, kvuli tomu ze se poplatek plati nezakone PREDEM! Svine. A to byl prosim uraz hlavy. Litat po Bulovce s drobnejma ktery nemam po nejakej poplatkomatech se zkrvavenym rocnim miminem je peklo. A castejsi kontroly a brat vazne stiznosti. Clovek se dneska k doktorovi boji. Nehlede na to ze napr. v Praze 8 vas nevezme ani zubar ani obvodak, protoze maj vsichni plno. Bordel. Co ty mestsky uradovny delaj ? Stavej si akorat dalsi baraky pro urednictvo a buzerujou s parkovanim.
Pardon za silnejsi slova, ale mohlo to byt jeste mnohem, mnohem horsi.
-
Michal.Rusek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 1035
- Registrován: 26 čer 2009, 12:53
- Profese: vystudovaný učitel
- Bydliště: Olomoucký region
- Dostal poděkování: 5 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Rozšířený program
Tak tohle je bomba nápad. Geniální!Martin Broz píše:Postavit podzemni vlak k mori. Staci na Jih. A tam vyrobit umelej ostrov s pristavem. Chci vlastni pobrezi u more dostupny za 3 hodiny vlakem.
Ale teď trošku vážněji. Problémem dnešní politiky je, že to nemá ty grády jako má Martin. Fakt se vyhazujou miliardy na totální hovadiny a to, co se má dělat, to se prostě z nějaký debilní připosranosti (v praxi zachování kšeftů kamarádíčků) prostě nedělá. Chce to odvahu a ráznej program. Jsme jediná strana, která ví, kde na to vzít. Jasně voličům vzkázat - Toto a toto můžeme zajistit - přestože je tu krize. Ale musíte nám dovolit zastavit ty obrovský megarozkrádačky z rozpočtu. Chcete to transparentní účetnictví - nebo ne?
Já bych to otočil - každou kapitolu bych začal větou. Pokud dovolíte, aby ČPS ušetřila 200-300 mld. korun, můžeme Vám v tomto resortu vůči dnešku nabídnout navíc: a vůbec bych se nebál trochy štědrosti. Nejtežší otázku novinářů "Kde na to chcete víc" jsme totiž už vyřešili.
A netvrďte mi, že tuto prostou úvahu nebudeme schopni lidem - i přes totální embargo ČT - k lidem doručit. Zas tak složitý to není a každej to vidí. A ČPS jsou profíci na počty, samej programátor... Tak to nebude problém...
Nikdy nebuď tak důvěrný s přítelem, aby ti mohl ublížit, kdyby se stal tvým nepřítelem, a nikdy nejednej s nepřítelem tak špatně, aby se nemohl stát tvým přítelem.
-
Kamil Horky
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 3167
- Registrován: 21 dub 2009, 12:08
- Profese: IT Manager
- Dostal poděkování: 8 poděkování
Re: Rozšířený program
S většinou souhlasím, pod hlavní myšlenku, že všude je bordel, bych se klidne podepsal.Martin Broz píše:1) Ekonomika - Pryc s monopoly, Prevest komercni exekuci na spravedlivejsi system - pod stat - nebo alespon pod dohled - je v tom bordel. Delaj z lidi zebraky kvuli 5 stovkam. Nikdo je nenuti vymahat hned. Cekaj az naskacou penale a pak berou vsechno a navic jeste odmeny. To je nehorazny co si dovolujou.
2) Socilální politika - Totalni nepodpora rodin s detma. Lepsi je se nevzit a cerpat davky. 0% DPH na detske potraviny, suseny mliko, pliny a leky.
3) Místní rozvoj - Bordel ve stavebnich povolenich, korupce za razitka, dotace do stoupy, zlevnit byty, kdo to ma splacet 70 let ? Banky rejzujou vic nez v nemecku a to tu lidi berou hovno mzdy. Stat musi zacit sam stavet. Dalnice netreba, stacej rychlostni. Parkovaci zony zrusit a zeptat se v referendu.
4) Zemědelství - Napadnout kvoty a dotace. Nesmyslna regulace, co se ma kde prestovat.
5) Ochrana přírody - Emisni povolenky. Co to je za kokotinu ? Kseft jako prase. Uplne k hovnu.
6) Zahraniční politika - Vratit nam nakradenej a odveznej majetek. Jinak nekamosim. A zjistit co tam ty velvyslanci delaj. Valej si leda sunky. A pozvat sem nekoho z Japonska aby tu udelal poradny telekomunikace. Postavit podzemni vlak k mori. Staci na Jih. A tam vyrobit umelej ostrov s pristavem. Chci vlastni pobrezi u more dostupny za 3 hodiny vlakem.
7) Obrana státu - Postavit si vlastni radar a zadny cizi vojaky. Vratit zbytecnou techniku a z vojaku neco uzitecnejsiho.
8) Školství - Zacit myslet. Prestat opakovat. Ze skol je strasnej slepicinec. Chybi muzi. A nejsou skolky. Vratit. Nebudu davat 15 taliru za soukromou. Platim dane a nezajima me ze to pred lety ofouni zrusili a ted se dostane jenom na nekoho kdo ma tlacenku.
9) Věda a výzkum - Zapracovat na teleportaci. Mnohe by to usnadnilo
10) Zdravotnictví - Zrusit poplatky. Dite mi 2x odmitli osetrit, kvuli tomu ze se poplatek plati nezakone PREDEM! Svine. A to byl prosim uraz hlavy. Litat po Bulovce s drobnejma ktery nemam po nejakej poplatkomatech se zkrvavenym rocnim miminem je peklo. A castejsi kontroly a brat vazne stiznosti. Clovek se dneska k doktorovi boji. Nehlede na to ze napr. v Praze 8 vas nevezme ani zubar ani obvodak, protoze maj vsichni plno. Bordel. Co ty mestsky uradovny delaj ? Stavej si akorat dalsi baraky pro urednictvo a buzerujou s parkovanim.
Pardon za silnejsi slova, ale mohlo to byt jeste mnohem, mnohem horsi.
- Jiri Vontroba
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 948
- Registrován: 23 čer 2009, 18:53
- Profese: podnikatel
- Bydliště: Karviná
- Dal poděkování: 1981 poděkování
- Dostal poděkování: 551 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Rozšířený program
Martine, taky se mi to líbí. Hlavně to s tím zdravotnictvím jsi vystihl úplně přesně.
GSM: 776 072 702 Email: jiri.vontroba@gmail.com
- Martin Broz
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 9428
- Registrován: 08 črc 2009, 12:40
- Profese: SMRT MODERACI
- Bydliště: Internet
- Dal poděkování: 1529 poděkování
- Dostal poděkování: 5426 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Rozšířený program
Ja klidne jeste pridam jestli chcete 
Mel bych neco na policii a sprateleny odtahovky. Staci se podivat, kdo s kym jezdi nadovolenou, chodi po hospodach a bordelech.
Na prachy co tecou do rekonstrukci. Plastovy okna, zateplovani je jen dalsi vedlejsak pro zastupitele. Korupce nevidana.
Pronajem nebytovych prostor v majetku obce. Velkourednici to nevlastnej, ale rozhodujou, pravidla veskery zadny. Libovule, uplatky, kamaradsofty.
Sebepropagace vladnouci garnitury z verejnych penez. Casopisy a reklama za miliardy rocne v prdeli. Respektive u znamych z vydavatelstvi a manazeru reklamnich agentur. Zrusit.
Mafie na magistrate v Praze. Bemovce uz prece musi nekdo rozstrelit. Prachy se tam predavaj na hajzliku. Jinde sou kamery. Staci se podivat, kdo kdy byl s kym chcat.
Opravy vozovek a tramvajovych pasu, vymeny eskalatoru. Jezis vzdyt se to dela snad kazdej rok dvakrat. Proc proboha ? A proc to tak dlouho trva?
Mestska policie neplni svoji funkci. Pritom ma vetsi rozpocet na mzdy a lepsi vybaveni nez policie statni. Zrusit. Chci jednu policii a profiky, ne hlidace hoven.
Zpomalovaci retardery na vozovkach. To je snad zlej sen. Tam si snad muze navrtat kazdej co chce. Zrusit a udelat jednotny. Je to o zivot.
TV vysilani. Mam dobrou televizi ale 4:3. Kvalita obrazu se diky digitalizaci nejen zhorsila, ale jeste navic 50% uplne zmizelo. Stat neochranil moji investici do televize a jeste podporuje a sam vysila dva cerny pruhy nahore a dole a zamerne chce abych nic nevidel a nic si nemohl precist.
Stat nechrani manzelstvi ani rodinu. Kdokoliv prijde, muze vam beztrestne rozvracet rodinu a blbnout partnera. Novy zakon o rodine, ktery bude resit takove pripady, napriklad ochranou lhutou a soudnim narizenim pro nepriblizovani se k dotcenym osobam. To sice nezni moc svobodne. Ale manzelstvi neni svoboda. Ubude rozvodu. Mozna si to pak nekdo rozmysli predem.
Mel bych neco na policii a sprateleny odtahovky. Staci se podivat, kdo s kym jezdi nadovolenou, chodi po hospodach a bordelech.
Na prachy co tecou do rekonstrukci. Plastovy okna, zateplovani je jen dalsi vedlejsak pro zastupitele. Korupce nevidana.
Pronajem nebytovych prostor v majetku obce. Velkourednici to nevlastnej, ale rozhodujou, pravidla veskery zadny. Libovule, uplatky, kamaradsofty.
Sebepropagace vladnouci garnitury z verejnych penez. Casopisy a reklama za miliardy rocne v prdeli. Respektive u znamych z vydavatelstvi a manazeru reklamnich agentur. Zrusit.
Mafie na magistrate v Praze. Bemovce uz prece musi nekdo rozstrelit. Prachy se tam predavaj na hajzliku. Jinde sou kamery. Staci se podivat, kdo kdy byl s kym chcat.
Opravy vozovek a tramvajovych pasu, vymeny eskalatoru. Jezis vzdyt se to dela snad kazdej rok dvakrat. Proc proboha ? A proc to tak dlouho trva?
Mestska policie neplni svoji funkci. Pritom ma vetsi rozpocet na mzdy a lepsi vybaveni nez policie statni. Zrusit. Chci jednu policii a profiky, ne hlidace hoven.
Zpomalovaci retardery na vozovkach. To je snad zlej sen. Tam si snad muze navrtat kazdej co chce. Zrusit a udelat jednotny. Je to o zivot.
TV vysilani. Mam dobrou televizi ale 4:3. Kvalita obrazu se diky digitalizaci nejen zhorsila, ale jeste navic 50% uplne zmizelo. Stat neochranil moji investici do televize a jeste podporuje a sam vysila dva cerny pruhy nahore a dole a zamerne chce abych nic nevidel a nic si nemohl precist.
Stat nechrani manzelstvi ani rodinu. Kdokoliv prijde, muze vam beztrestne rozvracet rodinu a blbnout partnera. Novy zakon o rodine, ktery bude resit takove pripady, napriklad ochranou lhutou a soudnim narizenim pro nepriblizovani se k dotcenym osobam. To sice nezni moc svobodne. Ale manzelstvi neni svoboda. Ubude rozvodu. Mozna si to pak nekdo rozmysli predem.
-
Kamil Horky
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 3167
- Registrován: 21 dub 2009, 12:08
- Profese: IT Manager
- Dostal poděkování: 8 poděkování
Re: Rozšířený program
Jasně, státní policii bych zrušil a všechno převedl pod města a kraje, nechal bych jen oddělení, která pracují celostátně, to zas tolik lidí nebude.
Co z toho udělat nějaký nasraný email, který by si lidi rezesílali sami. Pointa by byla, nevolte velké strany a profláklé politiky.
Co z toho udělat nějaký nasraný email, který by si lidi rezesílali sami. Pointa by byla, nevolte velké strany a profláklé politiky.
- Petr.Vileta
- Člen KS Plzeňský kraj
- Příspěvky: 31254
- Registrován: 22 črc 2009, 18:12
- Profese: Celkem Spokojený Důchodce
- Bydliště: Plzeň 2
- Dal poděkování: 27893 poděkování
- Dostal poděkování: 23762 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Rozšířený program
SouhlasMartin Broz píše:1) Ekonomika - Pryc s monopoly, Prevest komercni exekuci na spravedlivejsi system - pod stat - nebo alespon pod dohled - je v tom bordel. Delaj z lidi zebraky kvuli 5 stovkam. Nikdo je nenuti vymahat hned. Cekaj az naskacou penale a pak berou vsechno a navic jeste odmeny. To je nehorazny co si dovolujou.
Nemohu posoudit, jsem bezdetnyMartin Broz píše:2) Socilální politika - Totalni nepodpora rodin s detma. Lepsi je se nevzit a cerpat davky. 0% DPH na detske potraviny, suseny mliko, pliny a leky.
Dalnice treba, je mene nebezpecna nez rychlostni. Ovsem stavet za stejne penize, jako Nemci. U nas je to znacne predrazene.Martin Broz píše:3) Místní rozvoj - Bordel ve stavebnich povolenich, korupce za razitka, dotace do stoupy, zlevnit byty, kdo to ma splacet 70 let ? Banky rejzujou vic nez v nemecku a to tu lidi berou hovno mzdy. Stat musi zacit sam stavet. Dalnice netreba, stacej rychlostni. Parkovaci zony zrusit a zeptat se v referendu.
Dotace na byty nedovedu posoudit, bydlim ve vlastnim, rodice take.
Parkovaci zony bych uplne nerusil, to pak nezaparkujes nikde. Zavedl bych parkovaci karty pro rezidenty za nejakou symbolickou cenu (par desitek korun za rok). rezidentem by byl clovek, ketry v obci bydli, nebo tam ma provozovnu.
SouhlasMartin Broz píše:4) Zemědelství - Napadnout kvoty a dotace. Nesmyslna regulace, co se ma kde prestovat.
Ony nejsou tak nesmyslne. Japonci vypousti do ovzdusi stragory, tak si koupi povolenky od nas. My mame penize na dalsi filtry do kominu, na vystavbu lepsich (jadernych?) elektraren, na cisticky vod. A celoplanetarne se tech sragor vypusti porad stejne. My mene, Japonci vice.Martin Broz píše:5) Ochrana přírody - Emisni povolenky. Co to je za kokotinu ? Kseft jako prase. Uplne k hovnu.
Od ktereho stoleti chces ten majetek vratit? Od devatenacteho? Od 30.lete valky, od Husitskych valek, nebo pred nasim letopoctem?Martin Broz píše:6) Zahraniční politika - Vratit nam nakradenej a odveznej majetek. Jinak nekamosim. A zjistit co tam ty velvyslanci delaj. Valej si leda sunky. A pozvat sem nekoho z Japonska aby tu udelal poradny telekomunikace. Postavit podzemni vlak k mori. Staci na Jih. A tam vyrobit umelej ostrov s pristavem. Chci vlastni pobrezi u more dostupny za 3 hodiny vlakem.
Ten umelej ostrov je fakt super
Na vlastni radar bychom nenasetrili ani za 100 let a ani nemame znalosti a technicke dovednosti to vyrobit.Martin Broz píše:7) Obrana státu - Postavit si vlastni radar a zadny cizi vojaky. Vratit zbytecnou techniku a z vojaku neco uzitecnejsiho.
Vojaku uz ted mame dost malo. Na obranu statu by stejne nestacili. A jako clen NATO musime necim prispivat. Treba chemiky, lekari, letci, ale nejake vojsko mit musime.
Skolstvi bylo mizerne uz za mych stredoskolskych studii v 70. letech minuleho stoletiMartin Broz píše:8) Školství - Zacit myslet. Prestat opakovat. Ze skol je strasnej slepicinec. Chybi muzi. A nejsou skolky. Vratit. Nebudu davat 15 taliru za soukromou. Platim dane a nezajima me ze to pred lety ofouni zrusili a ted se dostane jenom na nekoho kdo ma tlacenku.
Martin Broz píše:9) Věda a výzkum - Zapracovat na teleportaci. Mnohe by to usnadnilo
Ja jsem pro zachovani poplatku, ale rozumne. Napriklad v pripade urazu jednoznacne neplatit. Na druhe strane je fakt, ze od zavedeni poplatku se u nasi obvodacky vyrazne snizil pocet duchodcu v cekarne. Driv jsem rano v 8 byl dvacaty, ted jsem druhy az treti. Doktorka ordinuje od 8 hod.Martin Broz píše:10) Zdravotnictví - Zrusit poplatky. Dite mi 2x odmitli osetrit, kvuli tomu ze se poplatek plati nezakone PREDEM! Svine. A to byl prosim uraz hlavy. Litat po Bulovce s drobnejma ktery nemam po nejakej poplatkomatech se zkrvavenym rocnim miminem je peklo. A castejsi kontroly a brat vazne stiznosti. Clovek se dneska k doktorovi boji. Nehlede na to ze napr. v Praze 8 vas nevezme ani zubar ani obvodak, protoze maj vsichni plno. Bordel. Co ty mestsky uradovny delaj ? Stavej si akorat dalsi baraky pro urednictvo a buzerujou s parkovanim.
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
- Martin Broz
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 9428
- Registrován: 08 črc 2009, 12:40
- Profese: SMRT MODERACI
- Bydliště: Internet
- Dal poděkování: 1529 poděkování
- Dostal poděkování: 5426 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Rozšířený program
V cem je mene bezpecna. Ma jen jine parametry co do stoupani/klesani/, opocivadel, krouceni, najezdu atp. To pri rychlosti 130, ani 160 km/h neznamena zadne nebezpeci . Jednodussi bude postavit 5xR nez 1xD.Dalnice treba, je mene nebezpecna nez rychlostni. Ovsem stavet za stejne penize, jako Nemci. U nas je to znacne predrazene.
Ten o ktery pozadame. Hlavne o nej pozadat. Ukradli ho, byl nas, oni zlodeji. Vratit. Ukradli sme neco my (CR) ?Od ktereho stoleti chces ten majetek vratit? Od devatenacteho? Od 30.lete valky, od Husitskych valek, nebo pred nasim letopoctem?
Jako pirati prece musime mit svuj ostrov pokladu, ne ?Ten umelej ostrov je fakt super![]()
Za 20 let ho tu mame a vlastni, jenom na tom zacit delat. A taky chci vlastni stanice ve vesmiru s lasrovejma delama. Pak nemusime tolik resit tu konvencni armadu. A zapracovat na armade hackru. A zacit vyvyjet schopnou armadni virtualni realitu. Viz. Mír na Zemi (Stanislaw Lem) Pristi valky se povedou uz jinak.Na vlastni radar bychom nenasetrili ani za 100 let a ani nemame znalosti a technicke dovednosti to vyrobit.
Statni byt, podpora jejich dalsiho vzdelavani, sportovni vyziti ve skolnich klubech, vedouci pionyra, zahranicni staze, povolne skolacky atp.Skolstvi bylo mizerne uz za mych stredoskolskych studii v 70. letech minuleho stoletiJenze jak tam dostat chlapy za soucasne platy?
Smysl povolenek nebyl v tom snima kseftovat. Ten se objevil az dodatecne. Globalne jsou nahovno.Ony nejsou tak nesmyslne. Japonci vypousti do ovzdusi stragory, tak si koupi povolenky od nas. My mame penize na dalsi filtry do kominu, na vystavbu lepsich (jadernych?) elektraren, na cisticky vod. A celoplanetarne se tech sragor vypusti porad stejne. My mene, Japonci vice.
Ty uz zkapali, protoze prechodili chripku a upadli jim kaxny od cukrovky, nebo je klepla pepka za zvyseni najmu. Zrusit, je to opruz a doktori sou ozralove od studii az po praxi. Berou pausaly i za lidi ktery k nim nechodej. Jedno nebo druhy. Zadny srani.Ja jsem pro zachovani poplatku, ale rozumne. Napriklad v pripade urazu jednoznacne neplatit. Na druhe strane je fakt, ze od zavedeni poplatku se u nasi obvodacky vyrazne snizil pocet duchodcu v cekarne. Driv jsem rano v 8 byl dvacaty, ted jsem druhy az treti. Doktorka ordinuje od 8 hod.
Brooch