Kulatý stůl v ulicích 10.května
Moderátor: Odbor - administrativni
Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
- Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
- Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
- Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
- Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
- Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
- Ivo.Vasicek
- Člen KS Jihomoravský kraj
- Příspěvky: 6953
- Registrován: 02 úno 2010, 22:50
- Profese: manažer
- Bydliště: 69615 Čejkovice, Bílovická
- Dal poděkování: 10833 poděkování
- Dostal poděkování: 11395 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Kulatý stůl v ulicích 10.května
Mediálně máme našlápnuto pro propagaci větší demonstrace hapeningu. O kulatém stole v ulicích poprvé promluvil na demonstraci Mikuláš ve středu. Ministersvo průmyslu a obchodu reagovalo improvizací slíbeného kulatého stolu. Vydali jsme k tomu TZ http://www.pirati.cz/tiskove-zpravy/min ... ti-prijdou.
Máme však problém. Musíme oznámit veřejnosti místo a čas. Nyní je ideální příležitost propagovat pování. My sami v tiskovce odkazujeme na pozvánku, která žádnou pozvánkou není.
Ivana už se ptali z ČT a nějakých novin, kdy a kde se to koná, na což Ivan improvizovaně odpověděl, že před ministerstvem. Kdo něco ví pište to sem. Do neděle musíme jasně stanovit termín a místo, ať to můžeme šířit (a opravit TZ na skutečnou pozvánku). Na tiskovce po kulatém stolu 10.4. budeme mít další příležitost k propagaci. Vidím v tom potenciál k další velké demonstraci v Praze.
Takže Mikuláš říklal v 17.00 Klárov, návrh.
Zveme všechny zastánce svobodného Internetu na protestní demonstraci proti ACTA v Praze.
Chceme připomenout vládě, že nezapomínáme.
sejdeme se ve čtvrtek 10.května 2012 v Praze na Klárově.
Máme však problém. Musíme oznámit veřejnosti místo a čas. Nyní je ideální příležitost propagovat pování. My sami v tiskovce odkazujeme na pozvánku, která žádnou pozvánkou není.
Ivana už se ptali z ČT a nějakých novin, kdy a kde se to koná, na což Ivan improvizovaně odpověděl, že před ministerstvem. Kdo něco ví pište to sem. Do neděle musíme jasně stanovit termín a místo, ať to můžeme šířit (a opravit TZ na skutečnou pozvánku). Na tiskovce po kulatém stolu 10.4. budeme mít další příležitost k propagaci. Vidím v tom potenciál k další velké demonstraci v Praze.
Takže Mikuláš říklal v 17.00 Klárov, návrh.
Zveme všechny zastánce svobodného Internetu na protestní demonstraci proti ACTA v Praze.
Chceme připomenout vládě, že nezapomínáme.
sejdeme se ve čtvrtek 10.května 2012 v Praze na Klárově.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vasicek za příspěvky (celkem 4):
- Zdenek.Stepanek, Josef.Ulehla, Vojtech.Pikal, Michaela.Vodova
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)
- Martin Broz
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 9428
- Registrován: 08 črc 2009, 12:40
- Profese: SMRT MODERACI
- Bydliště: Internet
- Dal poděkování: 1529 poděkování
- Dostal poděkování: 5426 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Kulatý stůl v ulicích 10.května
No vidis, ja sem s tebou o tom dokonce telefonoval. Kazdopadne za prve jsem tohle vlakno diky Prijeti clena, Prihlaska clena, Prijeti clena, Vstup do strany, Hlasovani o clenovi, Prihlaska clena, Vstup do strany, Hlasovani o prijeti, Prijeti clena a Zruseni Fora, FAKT uplne prehlidnul. Zalozit FB udalost muze kazdy, zkopirovat text taky. Kanaly to pak uz muzou jenom sirit. Ja na to cas ted nemam, jedu do prace. Ma vedouci MO nejakeho smysluplneho, nerozbiteho a nevypnuteho zastupce?
- Ivo.Vasicek
- Člen KS Jihomoravský kraj
- Příspěvky: 6953
- Registrován: 02 úno 2010, 22:50
- Profese: manažer
- Bydliště: 69615 Čejkovice, Bílovická
- Dal poděkování: 10833 poděkování
- Dostal poděkování: 11395 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Kulatý stůl v ulicích 10.května
Jasně, ale nerad bych šířil informaci, která není jistá. S Mikulášem jsem mluvil telefonem a pochopil jsem z toho, že tam tu informaci doplní - do té TZ na webu. Nic se nestalo.Martin Broz píše:No vidis, ja sem s tebou o tom dokonce telefonoval. Kazdopadne za prve jsem tohle vlakno diky Prijeti clena, Prihlaska clena, Prijeti clena, Vstup do strany, Hlasovani o clenovi, Prihlaska clena, Vstup do strany, Hlasovani o prijeti, Prijeti clena a Zruseni Fora, FAKT uplne prehlidnul. Zalozit FB udalost muze kazdy, zkopirovat text taky. Kanaly to pak uz muzou jenom sirit. Ja na to cas ted nemam, jedu do prace. Ma vedouci MO nejakeho smysluplneho, nerozbiteho a nevypnuteho zastupce?
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)
- Jakub.Michalek
- Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
- Příspěvky: 11939
- Registrován: 22 čer 2009, 14:54
- Profese: poslanec
- Bydliště: Žižkov - Praha 3
- Dal poděkování: 5161 poděkování
- Dostal poděkování: 19270 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Kulatý stůl v ulicích 10.května
Já jsem dostal nějakou úplně zmatenou zprávu od Ivoše. Tím, že ministr změnil charakter akce, tak nemá smysl dělat kulatý stůl před ministerstvem, ale demonstrace je dobrý nápad. Zpětně samozřejmě není vhodné měnit tiskové zprávy a nevím, nakolik je taktické oznamovat datum happeningu již dnes.
Jakub Michálek, předseda poslaneckého klubu Pirátů, vedoucí resortního týmu Spravedlnost
Prosím obracejte se přednostně na poslance dle resortu či gesce. Na mě se prosím obracejte e-mailem, v akutních věcech po telefonu.
Šance pro nové nápady!
Prosím obracejte se přednostně na poslance dle resortu či gesce. Na mě se prosím obracejte e-mailem, v akutních věcech po telefonu.
Šance pro nové nápady!
- Ivo.Vasicek
- Člen KS Jihomoravský kraj
- Příspěvky: 6953
- Registrován: 02 úno 2010, 22:50
- Profese: manažer
- Bydliště: 69615 Čejkovice, Bílovická
- Dal poděkování: 10833 poděkování
- Dostal poděkování: 11395 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Kulatý stůl v ulicích 10.května
Tiskovou zprávu už jsme měnili, protože v ní bylo mnoho překlepů a chyb. Tohle považuji za jednu z nich. Jádrem sdělení je, že ministr svolal kulatý stůl až po tom, co jsme ho svolali pro nečinost vlády my. Bohužel však v odkazu tuto informaci neuvádíme, což vyvolává celkem zmatek (většina lidí to vyhodnocuje jako chybný odkaz - překlep). Stačí tam doplnit (čtvrtek 10.5.2012 Klárov 17.00)Jakub Michalek píše:Já jsem dostal nějakou úplně zmatenou zprávu od Ivoše. Tím, že ministr změnil charakter akce, tak nemá smysl dělat kulatý stůl před ministerstvem, ale demonstrace je dobrý nápad. Zpětně samozřejmě není vhodné měnit tiskové zprávy a nevím, nakolik je taktické oznamovat datum happeningu již dnes.
Ivan mi říkal, že už odpovídal na dotazy, kdy a kde se akce koná novinářům. Já dostal od lidí také pár dotazů a zpočátku jsem nedokázal odpovědět.
Vzhledem k mediální pozornosti, kterou improvizovaný kulatý stůl svolaný ministerstvem může vyvolat, považuji za naprosto klíčové znát již dnes datum, čas a místo akce, abychom mohli na dotazy novinářů a lidí konzistentně odpovídat a děl tím akci promo. Předpokládám, že už ho známe (pokusd nikdo nic nenamítá). Teď jde o to opravit odkaz, a začít akci připravovat a propagovat.
Vypadá velice trapně, když tvrdíme, že jsme svolali do ulic kulatý stůl, ale ve skutečnosti vlastně ne, když ani nevíme kde to bude a nikde není pozvánka na akci. Potom to vypadá, že to Mikuláš ve středu jen tak plácnul.
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)
- Ivo.Vasicek
- Člen KS Jihomoravský kraj
- Příspěvky: 6953
- Registrován: 02 úno 2010, 22:50
- Profese: manažer
- Bydliště: 69615 Čejkovice, Bílovická
- Dal poděkování: 10833 poděkování
- Dostal poděkování: 11395 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Kulatý stůl v ulicích 10.května
Návrh pozvánky:
Kulatý stůl v ulicích Prahy
Svoláváme odpůrce smlouvy ACTA na demonstraci proti ACTA. Akce se koná ve čtvrtek 10.5.2012 na Klárově v 17.00 formou hapennigu. Chceme vládě připomenout, že nezapomínáme na sliby a žádáme zahájení jednání o odmítnutí smlouvy ACTA.
Kulatý stůl v ulicích Prahy
Svoláváme odpůrce smlouvy ACTA na demonstraci proti ACTA. Akce se koná ve čtvrtek 10.5.2012 na Klárově v 17.00 formou hapennigu. Chceme vládě připomenout, že nezapomínáme na sliby a žádáme zahájení jednání o odmítnutí smlouvy ACTA.
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)
- Martin Broz
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 9428
- Registrován: 08 črc 2009, 12:40
- Profese: SMRT MODERACI
- Bydliště: Internet
- Dal poděkování: 1529 poděkování
- Dostal poděkování: 5426 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Kulatý stůl v ulicích 10.května
A co priznivci ACTA? To pak nemusi byt kulaty stul, ale muzeme si stoupnout do rady. 
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin Broz za příspěvky (celkem 2):
- Lydie.Bartosova, Petr.Kopac
- Petr.Kopac
- Místní předsednictvo
- Příspěvky: 2944
- Registrován: 10 říj 2011, 22:43
- Profese: Software engineer
- Bydliště: Benešov nad Ploučnicí
- Dal poděkování: 5494 poděkování
- Dostal poděkování: 3646 poděkování
Re: Kulatý stůl v ulicích 10.května
Ok, ale vydal bych novou tiskovku, ve ktere napiseme, ze reagujeme na nastalou situaci a mimo jine v ni uvedes konkretni data a parametry konani te akceIvo Vasicek píše:...Já dostal od lidí také pár dotazů a zpočátku jsem nedokázal odpovědět.
Vzhledem k mediální pozornosti, kterou improvizovaný kulatý stůl svolaný ministerstvem může vyvolat, považuji za naprosto klíčové znát již dnes datum, čas a místo akce, abychom mohli na dotazy novinářů a lidí konzistentně odpovídat a děl tím akci promo. Předpokládám, že už ho známe (pokusd nikdo nic nenamítá). Teď jde o to opravit odkaz, a začít akci připravovat a propagovat.
Vypadá velice trapně, když tvrdíme, že jsme svolali do ulic kulatý stůl, ale ve skutečnosti vlastně ne, když ani nevíme kde to bude a nikde není pozvánka na akci. Potom to vypadá, že to Mikuláš ve středu jen tak plácnul.
Update:
Meli bychom pozvat i ty. Kdyz budou chtit prijitMartin Broz píše:A co priznivci ACTA? To pak nemusi byt kulaty stul, ale muzeme si stoupnout do rady.
Softwarový inženýr. Evropan.
If you are neutral in situations of injustice, you have chosen the side of the oppressor. -- Desmond Tutu
If you are neutral in situations of injustice, you have chosen the side of the oppressor. -- Desmond Tutu
- Ivo.Vasicek
- Člen KS Jihomoravský kraj
- Příspěvky: 6953
- Registrován: 02 úno 2010, 22:50
- Profese: manažer
- Bydliště: 69615 Čejkovice, Bílovická
- Dal poděkování: 10833 poděkování
- Dostal poděkování: 11395 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Kulatý stůl v ulicích 10.května
Není to žádná změna jen oprava. Nyní je tam odkaz na pozvánku, která tam není.
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)
-
pavel.k
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 145
- Registrován: 09 zář 2011, 23:22
- Profese: student matematiky
- Dal poděkování: 216 poděkování
- Dostal poděkování: 152 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Kulatý stůl v ulicích 10.května
Prijde mi, ze by hlavne davalo smysl pockat, jak dopadne ta zitrejsi saskarna na ministerstvu a pak se podle toho zareagovat. Nejakou demonstraci to urcite bude potrebovat, klidne i formou diskuze, kam se mohou pozvat priznivci ACTA, at ji zkusi vysvetlit
(jako kdyby byla sance, ze prijdou).