Hydepark - středa - Internetová válka
Moderátor: Odbor - medialni
Pravidla fóra
-
Ivan.Bartos
- Předseda strany
- Příspěvky: 10141
- Registrován: 11 čer 2009, 09:44
- Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
- Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
- Dal poděkování: 4177 poděkování
- Dostal poděkování: 17096 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Hydepark - středa - Internetová válka
více info later on
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan.Bartos za příspěvky (celkem 2):
- Ivo.Vasicek, Ondrej.Kotas
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
ivan.bartos@pirati.cz
- Mikulas.Ferjencik
- Mediální odbor
- Příspěvky: 14052
- Registrován: 24 dub 2009, 00:25
- Profese: poslanec, lektor kroužků zábavné logiky
- Bydliště: Choltice, okres Pardubice
- Dal poděkování: 11388 poděkování
- Dostal poděkování: 19571 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Hydepark - středa - Internetová válka
Ivan je host, kdo jste to nepochopil
.
Pirátský poslanec za Pardubický kraj. mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770
- Roman.Kucera
- Příspěvky: 15166
- Registrován: 14 zář 2010, 10:04
- Profese: IT
- Bydliště: Praha, Letná
- Dal poděkování: 9751 poděkování
- Dostal poděkování: 17930 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Hydepark - středa - Internetová válka
O něčem takovém se mi zdálo v nejdivočejších snech!!!!!Mikulas Ferjencik píše:Ivan je host, kdo jste to nepochopil.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvek:
- Keram
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
-
Petr.Bajgar
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 7455
- Registrován: 22 čer 2009, 21:57
- Profese: ,
- Bydliště: Chrudim, K Ploché dráze 494
- Dal poděkování: 6882 poděkování
- Dostal poděkování: 3620 poděkování
Re: Hydepark - středa - Internetová válka
Ivan v Hyde Parku pár dní po Kraďouskovi to je veliká velikananánská výzva!
Připomenout jeho lži o transparentnosti top 00! Mít tak ještě možnost nechat ukázat na te jejich televizní nástěnce náš trasparentní účet a to co vydává za transparentní Kraďous!
Možnost vystoupit den potom co Nečes vystrčil Česko na hanbu, protože nemohl zaručit ratifikaci celoevropské dohody jeho prezidentem!
Možnost připomenout Dobeše a jeho neschopnost čerpat miliardy z EU a Mičurinské pokusy se školstvím!
Možnost připomenout Drábkovu devastaci informačních systemů Úřadů prace a Sociálních úřadů!
Možnost připomenout GORILU na Slovensku a ticho po pěšině v Česku.
No a naprosté perly ACTA a demonstace proti ní po celém světě a masové v Polsku. Objednáná razie na MegaUpload od mediálních korporací řídících dnes přes media a finance politiky jako jejich loutky, možnost mazání dat firem a lidí, kteří nic nespáchali. Snadnost-rychlost-zlomovost využití/zneužití moci nad moderními technologiemi a moderních technologií jako takových pro nebo proti lidem! O tom přece psal už Karel Čapek v Krakatitu, RUR, Válce s Mloky a dnešní dobu připomíná i Bílá nemoc svým appelem na obecnou lidskost soudržnost antifanatičnost protiválečnost a úctu k životu, který máme možnost žít.
Kolik hodin, že ten dnešní Hyde Park bude mít?
PS: škoda ivanova hlasu ten nespraví sto syrových vajec, ani litry Vincentky a medu. Naštěstí ma dobrou hlavu, životní a mediální zkušenosti a hlavně drive.
Snažím se doufat, že se Ivanovi jeho vystoupením podaří oslovit i lidi pro které jsme dosud partičkou stahovačů zadarmo a tedy zločinců na chudácích muzikantech, možná že nás vyvede z gheta technologických hračičků odtržených od normálního lidského života. Rychle dnes totiž roste počet lidí, kteří skutečně bojují stále více o holé přežití.
Nečas včera nakopl EU a hlavně největšího obchodního partnera odběratele Českého vývozu rovnou do rozkroku.
Připomenout jeho lži o transparentnosti top 00! Mít tak ještě možnost nechat ukázat na te jejich televizní nástěnce náš trasparentní účet a to co vydává za transparentní Kraďous!
Možnost vystoupit den potom co Nečes vystrčil Česko na hanbu, protože nemohl zaručit ratifikaci celoevropské dohody jeho prezidentem!
Možnost připomenout Dobeše a jeho neschopnost čerpat miliardy z EU a Mičurinské pokusy se školstvím!
Možnost připomenout Drábkovu devastaci informačních systemů Úřadů prace a Sociálních úřadů!
Možnost připomenout GORILU na Slovensku a ticho po pěšině v Česku.
No a naprosté perly ACTA a demonstace proti ní po celém světě a masové v Polsku. Objednáná razie na MegaUpload od mediálních korporací řídících dnes přes media a finance politiky jako jejich loutky, možnost mazání dat firem a lidí, kteří nic nespáchali. Snadnost-rychlost-zlomovost využití/zneužití moci nad moderními technologiemi a moderních technologií jako takových pro nebo proti lidem! O tom přece psal už Karel Čapek v Krakatitu, RUR, Válce s Mloky a dnešní dobu připomíná i Bílá nemoc svým appelem na obecnou lidskost soudržnost antifanatičnost protiválečnost a úctu k životu, který máme možnost žít.
Kolik hodin, že ten dnešní Hyde Park bude mít?
PS: škoda ivanova hlasu ten nespraví sto syrových vajec, ani litry Vincentky a medu. Naštěstí ma dobrou hlavu, životní a mediální zkušenosti a hlavně drive.
Snažím se doufat, že se Ivanovi jeho vystoupením podaří oslovit i lidi pro které jsme dosud partičkou stahovačů zadarmo a tedy zločinců na chudácích muzikantech, možná že nás vyvede z gheta technologických hračičků odtržených od normálního lidského života. Rychle dnes totiž roste počet lidí, kteří skutečně bojují stále více o holé přežití.
Nečas včera nakopl EU a hlavně největšího obchodního partnera odběratele Českého vývozu rovnou do rozkroku.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Bajgar za příspěvky (celkem 3):
- Lenka.Wagnerova, Jaroslav.Kucera, Petr.Vileta
- Ivo.Vasicek
- Člen KS Jihomoravský kraj
- Příspěvky: 6953
- Registrován: 02 úno 2010, 22:50
- Profese: manažer
- Bydliště: 69615 Čejkovice, Bílovická
- Dal poděkování: 10833 poděkování
- Dostal poděkování: 11395 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Hydepark - středa - Internetová válka
Svobodný Internet je důležitější než nějaká rigidní pravidla. Internet je důležitým výrobním prostředkem. V 21st. budou lidé pracovat převážně na Internetu, stejně jako v minulém v průmyslu a v 18tém v zemědělství. Omezování Internetu snižuje naši globální konkurenceschopnost.
USA se připravují o Internetový byznys. Průmysl se přestěhoval do Číny a nyní se stěhují Internetové služby do Ruska.
USA se připravují o Internetový byznys. Průmysl se přestěhoval do Číny a nyní se stěhují Internetové služby do Ruska.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vasicek za příspěvky (celkem 3):
- Martin Broz, Lenka.Wagnerova, Jiri.Kaderavek
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)
-
Ivan.Bartos
- Předseda strany
- Příspěvky: 10141
- Registrován: 11 čer 2009, 09:44
- Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
- Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
- Dal poděkování: 4177 poděkování
- Dostal poděkování: 17096 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Hydepark - středa - Internetová válka
Téma je Internetová válka. Uvidíme, kam se to nasměruje díky dotazům. Až to hydepatk odpálí na FB, musíme tomu dát maximální PR. Zejtra je demo!
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan.Bartos za příspěvky (celkem 4):
- Michaela.Vodova, Martin.Kucera, Filip.Krska, Ivo.Vasicek
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
ivan.bartos@pirati.cz
-
Ivan.Bartos
- Předseda strany
- Příspěvky: 10141
- Registrován: 11 čer 2009, 09:44
- Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
- Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
- Dal poděkování: 4177 poděkování
- Dostal poděkování: 17096 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Hydepark - středa - Internetová válka
Nejlepší radu mi dal dneska Rusek:
Ivane, posílám Ti do Hydeparku úspěch, zákonitě se dostaví.
A jen malá rada, ale asi to už stejně víš:
To, na čem záleží, je pouze to, jak to vnímá a bere Tvoje hlava.
Prostě věci říkej, jak jsou. Krátce a stručně.
Fakt není nutné dlouze vysvětlovat.
Lidé stejně nerozumí argumentům, ale všichni vnímají pocity.
Pokud Ty budeš mít ve své hlavě jasno, nebudou tam pochyby, PŘENESE SE tento dojem k divákovi.
Těším se, bude to nářez! Hujahejaheeeeej))
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan.Bartos za příspěvky (celkem 11):
- Petr.Karlik, Martin.Kucera, Anonym101, Tomas Babicky, Ivo.Vasicek, Karel.Fuzik, Jaroslav.Kucera, Petr.Vileta, Vit.Jurasek, Ondrej.Kallasch, Patrik.Dolezal
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
ivan.bartos@pirati.cz
- Zdenek.Stepanek
- Člen KS Ústecký kraj
- Příspěvky: 3519
- Registrován: 25 črc 2009, 22:46
- Profese: IT Expert
- Bydliště: Varnsdorf
- Dal poděkování: 1481 poděkování
- Dostal poděkování: 3048 poděkování
Re: Hydepark - středa - Internetová válka
V rámci mediální přípravy jsem si dovolil obléknout se do hávu advocata diavoli:
- Proč kradete data ze stránek vlády? Kdo tu škodu zaplatí?
- Proč chcete krást filmy? Vždyť tím vlastně kradete peníze umělcům a oni pak přestanou tvořit.
- Jaké máte vazby na Anonymous? Jste jako IRA a Sinn Féin.
- Proč piráti rozpotali internetovou válku?
- Proč si myslíte že je všechno na internetu zadarmo? Jste jako komunisti.
- Proč bojujete proti smlouvě ACTA, když má ochránit práva autorů a zamezit dovozu padělaného zboží z Číny.
- Proč kradete data ze stránek vlády? Kdo tu škodu zaplatí?
- Proč chcete krást filmy? Vždyť tím vlastně kradete peníze umělcům a oni pak přestanou tvořit.
- Jaké máte vazby na Anonymous? Jste jako IRA a Sinn Féin.
- Proč piráti rozpotali internetovou válku?
- Proč si myslíte že je všechno na internetu zadarmo? Jste jako komunisti.
- Proč bojujete proti smlouvě ACTA, když má ochránit práva autorů a zamezit dovozu padělaného zboží z Číny.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Zdenek.Stepanek za příspěvky (celkem 4):
- Keram, Mikulas.Ferjencik, Jiri.Rezek, Vit.Jurasek
Nerušit, porušuju kopírovací monopol EMI Music...
Zdeněk Štěpánek, 774 415 269
„Stát vypíše nové daně, - Čech se bude dříti na ně,
Neb mu brání mozku lenost - vidět svoji zotročenost..“ F. Gellner
Zdeněk Štěpánek, 774 415 269
„Stát vypíše nové daně, - Čech se bude dříti na ně,
Neb mu brání mozku lenost - vidět svoji zotročenost..“ F. Gellner
-
Ivan.Bartos
- Předseda strany
- Příspěvky: 10141
- Registrován: 11 čer 2009, 09:44
- Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
- Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
- Dal poděkování: 4177 poděkování
- Dostal poděkování: 17096 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
- Petr Stehlik
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 1780
- Registrován: 25 srp 2009, 15:30
- Profese: všeuměl
- Bydliště: Zlín
- Dal poděkování: 686 poděkování
- Dostal poděkování: 1712 poděkování
Re: Hydepark - středa - Internetová válka
Tohle je dobré vědět: "Producenti lžou o stavu trhu, ten raketově roste a trhá rekordy" - http://www.root.cz/zpravicky/producenti ... a-rekordy/
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr Stehlik za příspěvky (celkem 3):
- Ivo.Vasicek, Jaroslav.Kucera, Vaclav.Malek