Napsali o nás
Pravidla fóra
Toto je veřejné fórum, které nesděluje politická stanoviska či názory Pirátské strany. Dodržujte prosím jeho pravidla.
Do vnitrostranické diskuse se mohou naši příznivci zapojit, pokud vstoupí do příslušné skupiny registrovaní příznivci.
Toto je veřejné fórum, které nesděluje politická stanoviska či názory Pirátské strany. Dodržujte prosím jeho pravidla.
Do vnitrostranické diskuse se mohou naši příznivci zapojit, pokud vstoupí do příslušné skupiny registrovaní příznivci.
-
rvh
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 725
- Registrován: 09 kvě 2010, 19:20
- Profese: zdravotnictví
- Dal poděkování: 474 poděkování
- Dostal poděkování: 528 poděkování
Re: Napsali o nás
Rekli o nas:
J. Pospisil: Prvovolici voli Piratskou stranu ... (CT24, 3.11.2012, volebni kongres ODS, 14:31)
J. Pospisil: Prvovolici voli Piratskou stranu ... (CT24, 3.11.2012, volebni kongres ODS, 14:31)
- Vaclav.Malek
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 8117
- Registrován: 12 čer 2009, 01:32
- Profese: filozof času, meta-politik
- Dal poděkování: 4877 poděkování
- Dostal poděkování: 8527 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
-
rvh
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 725
- Registrován: 09 kvě 2010, 19:20
- Profese: zdravotnictví
- Dal poděkování: 474 poděkování
- Dostal poděkování: 528 poděkování
Re: Napsali o nás
http://zpravy.idnes.cz/preference-polit ... _domaci_jw
CSSD temer 40%
Pirati 1,5%
zaciname se pravidelne vyskytovat v pruzkumech
CSSD temer 40%
Pirati 1,5%
zaciname se pravidelne vyskytovat v pruzkumech
-
Simona.Skorepova
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 1731
- Registrován: 18 bře 2012, 14:16
- Profese: maminka
- Dal poděkování: 995 poděkování
- Dostal poděkování: 1433 poděkování
Re: Napsali o nás
Včera - konference v Dubaji
http://regiony.impuls.cz/hlavni-zpravy/ ... 21203.html
http://regiony.impuls.cz/hlavni-zpravy/ ... 21203.html
- Mikulas.Ferjencik
- Mediální odbor
- Příspěvky: 14052
- Registrován: 24 dub 2009, 00:25
- Profese: poslanec, lektor kroužků zábavné logiky
- Bydliště: Choltice, okres Pardubice
- Dal poděkování: 11388 poděkování
- Dostal poděkování: 19571 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Napsali o nás
http://regiony.impuls.cz/galerie/ferjen ... mm=4166411 - tady je celých 28 vteřin
článek: http://regiony.impuls.cz/hlavni-zpravy/ ... 21203.html
článek: http://regiony.impuls.cz/hlavni-zpravy/ ... 21203.html
Pirátský poslanec za Pardubický kraj. mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770
- Martin.Kucera
- Republikové předsednictvo
- Příspěvky: 15976
- Registrován: 23 dub 2009, 16:41
- Profese: nakladatel
- Dal poděkování: 2162 poděkování
- Dostal poděkování: 28464 poděkování
Re: Napsali o nás
Tyjo, Factum nam prirkl 3,4 %.
http://www.factum.cz/514_krajske-koalic ... preference
http://www.factum.cz/514_krajske-koalic ... preference
tel.: +420 778 702 711; (NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM)
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně.
-- Lucie Spáčilová
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně.
-
Ivan.Bartos
- Předseda strany
- Příspěvky: 10141
- Registrován: 11 čer 2009, 09:44
- Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
- Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
- Dal poděkování: 4177 poděkování
- Dostal poděkování: 17096 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Napsali o nás
Já mám štrejch v ČRo6. Pro ne Fejsbůkáře: http://prehravac.rozhlas.cz/audio/2785316
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
ivan.bartos@pirati.cz
- Dalibor.Zahora
- Republikový výbor
- Příspěvky: 12121
- Registrován: 21 dub 2009, 12:29
- Profese: zakládající člen
- Bydliště: Praha
- Dal poděkování: 31212 poděkování
- Dostal poděkování: 15933 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Napsali o nás
S Bártou na mušle? Víme, kde paří politiciKavárny mají v oblibě i čeští piráti, na dobré a levné mexiko zase chodí do Žluté pumpy u I. P. Pavlova. Kolik tak utratí? "Pirát peníze samozřejmě nedává, pirát si je bere," žertuje šéf pirátské strany Ivan Bartoš.
Metro - TOMÁŠ BELICA, MAREK PEŠKA
Kód: Vybrat vše
Za večer nechají i pár tisíc, dýško ale dávají lidové.
S nečekanou otevřeností se politici deníku Metro svěřili, do kterých podniků v Praze rádi zajdou a proč. A protože se ve většině případů nejedná o žádné megadrahé podniky, můžete to, milí čtenáři, brát jako tip na návštěvu. Praha je plná míst, kde na své, ať už oblíbené či neoblíbené, politiky můžete narazit.
"Red Pif nikdy nezklame výběrem vín, Cafe de Paris je blízko Sněmovny a připraví vám tam vynikající steaky," doporučuje ministr a poslanec Tomáš Chalupa z ODS. Protože politika je plná zvratů a podrazů, dává Vít Bárta, kdysi politik Věcí veřejných, přednost klubu Solidní jistota. Véčkař také doporučuje mušle ve vinohradské restauraci Los v Oslu. "Super akce s jídlem a pitím se dá zvládnout kolem sedmi set korun," říká Bárta.
Když chce udělat dojem na obchodní partnery, vezme je Tomio Okamura do některé z dražších restaurací, kde nechá útratu v řádu několik tisícovek. "S nejbližšími kamarády chodím párkrát do roka do Balbínovy hospody," dodává Okamura.
Dražší podniky, jako je restaurace Aureole v sedmadvacátém patře pankrácké City Tower, si zase oblíbila Jana Bobošíková. Když si dá například grilovaný filet z čerstvé ryby, zaplatí 450 korun. Japonské polévky pak stojí od sto padesáti korun výš. Jakou nechává obvykle útratu, sice neprozradila, za standardní dýško ale šéfka Suverenity považuje deset procent z ceny. Takové dýško je běžné i u Miloše Zemana, který však restaurace navštěvuje zřídka. "Dýško nechávám podle zásady, že má činit maximálně deset procent celkové útraty a tato útrata, když jsem s přáteli, se pohybuje kolem tisíce korun," sdělil Zeman. Vídat ho můžete v pizzerii Cappuccini v pražských Stodůlkách. Jediným "haurem" je v restauracích potetovaný prezidentský kandidát Vladimír Franz, který obsluze nechá i dvacet procent. Vyloženým neštěstím pro restauratéry pak musí být senátor ODS Jaroslav Kubera. Z něj totiž většinou nic nekápne. "Protože mi utrácení peněz díky vrozené lakotě způsobuje nezměrné utrpení, útrata se většinou rovná ceně kávy bez mléka," říká Kubera.
Politici vyhledávají i intelektuální kavárny. Tak třeba Mlýnská kavárna na Kampě patří politikům TOP 09 v čele s jejím předsedou Karlem Schwarzenbergem. Slavili tu i po volbách v roce 2010.
Kavárny mají v oblibě i čeští piráti, na dobré a levné mexiko zase chodí do Žluté pumpy u I. P. Pavlova. Kolik tak utratí? "Pirát peníze samozřejmě nedává, pirát si je bere," žertuje šéf pirátské strany Ivan Bartoš.
---
Interaktivní mapa na WWW. METRO. CZ
Když to v putyce vře
Někdy to politici v restauracích přeženou...
- Koncem srpna 2011 při potyčce v baru Blue Light v Josefské, kde se schází společenská smetánka, přišel poslanec Věcí veřejných Michal Babák o dva zuby. Rvačku začal Babák. Úplně namol se obořil na jiného hosta. Ten si to nenechal líbit.
- Mnohem vážněji skončil konflikt v říjnu 2008 v restauraci Monarch v ulici V Kolkovně. Po autogramiádě knihy Jiřího Paroubka se podnikatel Bohumír Ďuričko se synem provozovatele Matějské pouti Václavem Kočkou v opilosti sázel, kdo má v kapse milion korun. Hádka vyvrcholila střelbou, při které Kočka zemřel.
Tady si politici dávají do trubky
Kam chodí ve svém volnu čeští politici? Metro zjistilo, ve které restauraci můžete potkat třeba ministra Schwarzenberga nebo komunistu Dolejše.
1 Restaurace Na Slamníku Wolkerova 566/12 Bubeneč Jiří Dolejš
2 U Schnellů Tomášská 27/2 Malá Strana Jiří Dolejš a další poslanci
3 Cafe de Paris Maltézské náměstí 537/4 Ondřej Liška, Tomáš Chalupa
4 Mlýnská kavárna Všehrdova 449/14 Malá Strana Karel Schwarzenberg
5 Kavárna Slavia Smetanovo nábřeží 1 Jan Fischer
6 Kabul Restaurant Karoliny Světlé 1013/14 Ondřej Liška, Karel Schwarzenberg
7 Café Louvre Národní 22, Praha 1 Lubomír Zaorálek, Ivan Bartoš, Jan Fischer
8 U Balbínů Jungmannova 22, Tomio Okamura
9 Solidní jistota Pštrossova 200/21 Vít Bárta
10 Steak House La Casa Argentina Dlouhá 730/35 Rudolf Blažek, Milan Richter, Tomáš Hrdlička
11 Grand Café Orient Ovocný trh 569/19 Ivan Bartoš
12 Restaurace U Wébrů Bruselská 328/8 Vinohrady Jiří Dienstbier
13 Aureole Hvězdova 1716/2b Nusle Jana Bobošíková
jednatel Republikového výboru a zástupce za Ústecký kraj, zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz tel. 778 044 243, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz (hostuji také v kraji Středočeském)
-
Ivan.Bartos
- Předseda strany
- Příspěvky: 10141
- Registrován: 11 čer 2009, 09:44
- Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
- Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
- Dal poděkování: 4177 poděkování
- Dostal poděkování: 17096 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Napsali o nás
A jak to v tom Metru mělo být?
1) Do které konkrétní hospody/restaurace v Praze rád chodíte?
Jako správný kapitán Pirátů trávím nejvíce času ve stylové nekuřácké kavárně Café v podpalubí na Praze 4 v MIchli. Je tam živý papoušek, model lodě, kormidlo, krb, dobré kvasnicové pivo Lipan, propirátsky naladěná obsluha a samozřejmě kvalitní rum.
2) Kde je vaše oblíbené místo na setkání či oběd/večeři?
Jsem vyloženě kavárenský typ, což je pro politika nespornou výhodou. Při výběru podniků u mě rotují některé pražské klasiky: Café Louvre, Café Lucerna, Kubistická kavárna, prostě typická bobistická doupata. Na dobré a levné mexiko nejraději chodím do Žluté pumpy u IP Pavlova.
3) Jakou obvykle necháváte za posezení útratu a jaké necháváte dýško (v procentech k ceně?)
Pirát peníze samozřejmě nedává, pirát si je bere. Ale vážně, výše útraty a dýška závisí na příležitosti a spokojenosti s obsluhou. Vzhledem k tomu, že nakládám výhradně se svými penězi a nezastávám žádnou veřejnou funkci, pirátský požadavek transparentního hospodaření se na mě zatím nevztahuje. Tuto informaci si proto nechám pro sebe.
1) Do které konkrétní hospody/restaurace v Praze rád chodíte?
Jako správný kapitán Pirátů trávím nejvíce času ve stylové nekuřácké kavárně Café v podpalubí na Praze 4 v MIchli. Je tam živý papoušek, model lodě, kormidlo, krb, dobré kvasnicové pivo Lipan, propirátsky naladěná obsluha a samozřejmě kvalitní rum.
2) Kde je vaše oblíbené místo na setkání či oběd/večeři?
Jsem vyloženě kavárenský typ, což je pro politika nespornou výhodou. Při výběru podniků u mě rotují některé pražské klasiky: Café Louvre, Café Lucerna, Kubistická kavárna, prostě typická bobistická doupata. Na dobré a levné mexiko nejraději chodím do Žluté pumpy u IP Pavlova.
3) Jakou obvykle necháváte za posezení útratu a jaké necháváte dýško (v procentech k ceně?)
Pirát peníze samozřejmě nedává, pirát si je bere. Ale vážně, výše útraty a dýška závisí na příležitosti a spokojenosti s obsluhou. Vzhledem k tomu, že nakládám výhradně se svými penězi a nezastávám žádnou veřejnou funkci, pirátský požadavek transparentního hospodaření se na mě zatím nevztahuje. Tuto informaci si proto nechám pro sebe.
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
ivan.bartos@pirati.cz
- Dalibor.Zahora
- Republikový výbor
- Příspěvky: 12121
- Registrován: 21 dub 2009, 12:29
- Profese: zakládající člen
- Bydliště: Praha
- Dal poděkování: 31212 poděkování
- Dostal poděkování: 15933 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Napsali o nás
Političtí Piráti ztrácí nervy, na svém fóru cenzurují příspěvky
http://www.zive.cz/bleskovky/politicti- ... n=copylink
http://www.zive.cz/bleskovky/politicti- ... n=copylink
jednatel Republikového výboru a zástupce za Ústecký kraj, zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz tel. 778 044 243, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz (hostuji také v kraji Středočeském)