anketa Přání Ježíškovi, Novoroční přání a Novoroční projev

Moderátoři: PKS Olomoucky kraj, Odbor OlK - administrativni

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • Krajský úkolovník se nachází na redmine.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.

Jste pro to aby MO zadalo vytvořit Přání Ježíškovi, Novoroční přání a Novoroční projev

Anketa končí za 23 pro 2011, 00:25

chcete po MO Přání Ježíškovi k rozeslání svým přátelům kamarádům známým?
4
24%
chcete po MO Novoroční přání k rozeslání svým přátelům kamarádům známým?
8
47%
chcete po MO aby se pokusilo připravit Novoroční výzvu "Mlčení je souhlas a souhlas je spoluvina na zločinech"?
4
24%
nic uvedeného nechci
1
6%
zdržuji se nezajím mě to
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasujících: 6 - Celkem hlasů: 17

Petr.Bajgar
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 7455
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, K Ploché dráze 494
Dal poděkování: 6882 poděkování
Dostal poděkování: 3620 poděkování

anketa Přání Ježíškovi, Novoroční přání a Novoroční projev

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Vážení Piráti, obracím se na vás s anketou jestli mě podpoříte v záměru požádat MO, aby pověřilo grafiky a lidi s výtvarnými básnickými nápady, kteří by připravili našemu snažení odpovídající přání přátelům známým příznivcům a dalším spoluobčanům. Podle předpovědí mnohých nás čeká velice nelehké, pro mnohé ještě krizovější než je tomu dnes a nikdo neví jak dlouhé období. Mnoho lidí bude platit vysoké životní daně za rozhodnutí dnešních vládnoucích zločinitelů. Toto bude zřejmě vyvolávat vášně a konflikty. Porostou snahy nabízet laciná, líbivá a lákavě snadná řešení, při kterých bude dominovat snaha opět měnit formu, aby obsah mohl zůstat stejně zločinný a protiobčanský. Lži budou dále maskovány jako jediné možné řešení. Pravda bude opět zločinci dál a víc vysmívána, aby nemohla vést k nápravě zločinných poměrů. Tyto zločinné poměry přirozeně vyhovují pouze zločincům sedícím na vrcholech vytvářených zločinných Ponziho schemathttp://cs.wikipedia.org/wiki/Ponziho_sch%C3%A9ma. Zatím se my občané a členové malých stran proti těmto kartelům neumíme účinně bránit, natož se s nimi vypořádávat. Pokud se ovšem nepodaří najít cesty ke zlepšování je přirozeně že bude pokračovat probíhající zhoršování. Náš pirátský program přináší nové myšlenky, koncepty uvažování a přístupy, je tedy na nás hledat pro něj podporu a zviditelňovat přínosy našich řešení. Jde o přijetí zodpovědností a péče dobrého hospodáře, zahradníka bojujícího s plevelem a jedovatým zločineckým "Bolševníkem" zmenšujícím náš občanský a životní prostor.

Přání Ježíškovi - pro lidi kteří už nevěří nikomu a ničemu a spoléhají už jen na zázrak, tak aby mohli napsat své přání a dát ho za okno nebo poslat poštou třeba (panu) Ježíškovi k vyplnění.

Novoroční přání - buď jako osobní možnost formulovat si pro sebe závazek nemlčet k nepravostem každodenně zjevovaným zločinům a rostoucí protože netrestané politické zločinnosti v našem společném státě. Novoroční přání s možností používat naše možnosti protestovat spojovat ke společnému usilování o zlepšování dnešních poměrů. Vyjmenovat aspoň některé ze způsobů občanské sebeobrany občanský práv.

Novoroční projev - Apelovat na zdravý rozum, čest a svědomí zodpovědných lidí, aby se s námi začali snažit kultivovat dnešní společenské a hlavně politické prostředí. Vyzvat je k odporu proti násilí na slabých bezmocných, bezbranných a podlézání mocným, silným a brutálním, kteří trvale a nezodpovědně ze svých přirozeně sobeckých zájmů destruují společné prostředí a to zneužíváním výhod a hlavně slabin společenského soužití.
Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 23308
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: poslanec, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 32404 poděkování
Dostal poděkování: 25667 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: anketa Přání Ježíškovi, Novoroční přání a Novoroční proj

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Byl bych i pro novoroční projev, ale nechce se mi někomu rovnou podsouvat formu či text výzvy.
Proč to není rovnou v MO?
člen RP, AO, PO, ZO, FT; člen AO OlK, vedoucí MRT Demokracie
místopředseda sněmovny a poslanec za Olomoucký kraj|Profil|fb| Tel: 776635258
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“[1]
Petr.Bajgar
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 7455
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, K Ploché dráze 494
Dal poděkování: 6882 poděkování
Dostal poděkování: 3620 poděkování

Re: anketa Přání Ježíškovi, Novoroční přání a Novoroční proj

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Vojtech Pikal píše:Proč to není rovnou v MO?
Pokud bude MO chtít, aby tato anketa-podnět byla ve vláknu MO nemám nic proti přesunutí.

Určitě si vzpomínáte, že ohledně loňského novoročního prezidentského projevu se strhla docela mela a vzniklo několik jeho parafrází. Má za to, že máme vzdělané a kreativní kolegy, kteří by nás mohli vyvést z trpně zoufalého přijímání ubožáckých Vencovin. Velice vysokou laťku v tomto nasadila sice Hradní partička ale nám může jít aspoň o to aby z nás občanů nedělal úplné bezmocné a nesvéprávné pitomce.
Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 23308
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: poslanec, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 32404 poděkování
Dostal poděkování: 25667 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: anketa Přání Ježíškovi, Novoroční přání a Novoroční proj

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Chtěl bych poznamenat, že je možná dobré udělat nejen projev a přáníčka mediální k lidu, ale možná i vnitřní k pirátstvu by by nebylo marné.
člen RP, AO, PO, ZO, FT; člen AO OlK, vedoucí MRT Demokracie
místopředseda sněmovny a poslanec za Olomoucký kraj|Profil|fb| Tel: 776635258
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“[1]
Uživatelský avatar
Karel.Fuzik
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 3202
Registrován: 27 čer 2009, 18:53
Profese: Kolotočář
Dal poděkování: 1441 poděkování
Dostal poděkování: 1519 poděkování

Re: anketa Přání Ježíškovi, Novoroční přání a Novoroční proj

Příspěvek od Karel.Fuzik »

Hlasoval jsem pro vánoční a novoroční přání, ale bylo by lépe, kdyby to bylo v jednom. Rád to rozešlu všem svým známým.

Novoroční projev pirátského předsedy o hodinu dříve, než je ten prezidentský, by nebyl špatný. Jen nevím, kdo ho napíše a zda se Ivánek něčeho takového zhostí . . .
Předseda MS Ostrava. "Rozum nakonec vždycky zvítězí, jen co dorazí munice."
Chcete nějaký Bony, Marky? Nechcete? Tak co vlastně chcete . . .
Mumble status
Zamčeno

Zpět na „Olomoucký kraj“