Volební komise k prezidentským volbám

Administrativní odbor vede seznam členů a spravuje členské příspěvky, administruje a moderuje webovou diskuse včetně předsedání jednáním na Internetu.

Moderátor: Administrativní odbor

Zamčeno
Uživatelský avatar
Vaclav.Malek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 8118
Registrován: 12 čer 2009, 01:32
Profese: filozof času, meta-politik
Dal poděkování: 4877 poděkování
Dostal poděkování: 8528 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Volební komise k prezidentským volbám

Příspěvek od Vaclav.Malek »

Adam Zabransky píše:Gabča rozhodla: do neděle. Proto je to i v mailu, který jsem rozesílal. Takže do 9.12. 23:59. A jsem pro to, aby to bylo na stránce u formuláře někde napsané.
ok... sice mi to přímo nikdo z AO nenapsal, ale budu ti věřit ;)
Michal Wagner píše:Děcka, právě se mi přihlásili oba rodiče, tak ne že se něco "opomene" , nebo tak ;o)
Potenciální voliči :D (kdo nechápe ty rodiče :D:D:D)
já nic... já jen otrok.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Malek za příspěvek:
Michal_Wagner
Uživatelský avatar
Michal_Wagner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3434
Registrován: 11 črc 2012, 12:48
Profese: Rebel
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 2834 poděkování
Dostal poděkování: 2190 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Volební komise k prezidentským volbám

Příspěvek od Michal_Wagner »

Vaclav Malek píše: já nic... já jen otrok.
Tak to deleguj na bráchu :D ;)
"Tvářnost lze začít měnit s jedinou květinou, ..." -- Velvyslanec Spock
Uživatelský avatar
Gabriela.Antosova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 290
Registrován: 12 led 2010, 10:50
Profese: manažer
Bydliště: Mladá Boleslav
Dal poděkování: 759 poděkování
Dostal poděkování: 448 poděkování

Re: Volební komise k prezidentským volbám

Příspěvek od Gabriela.Antosova »

Adam byl pověřen. :) Potvrzuji 9.12. 23:59 h.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Gabriela.Antosova za příspěvky (celkem 3):
Patrik.Dolezal, Michal_Wagner, Jaroslav.Kucera
Uživatelský avatar
Vaclav.Malek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 8118
Registrován: 12 čer 2009, 01:32
Profese: filozof času, meta-politik
Dal poděkování: 4877 poděkování
Dostal poděkování: 8528 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Volební komise k prezidentským volbám

Příspěvek od Vaclav.Malek »

Gabriela Antosova píše:Adam byl pověřen. :) Potvrzuji 9.12. 23:59 h.
Co ten chudák taky všechno nedělá...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Malek za příspěvky (celkem 2):
Michal_Wagner, Gabriela.Antosova
Uživatelský avatar
Patrik.Dolezal
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 962
Registrován: 04 srp 2009, 17:13
Profese: pirát
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 2598 poděkování
Dostal poděkování: 1293 poděkování

Re: Volební komise k prezidentským volbám

Příspěvek od Patrik.Dolezal »

2 poznámky (nevím jak 1. přesně máme ošetřenou):

1. pokud nominace pošleme z datové schránky STRANY, nevezme to ÚMČ na vědomí (naše chyba). Lze poslat z osobní datové schránky ZMOCNĚNCE ( i centrálně, nebo z mailu s el. podpisem).
2. Měli bychom ke každé zprávě napsat větu přibližně tohoto znění "Povolujeme doplnit zájemce o účast v OVK za Piráty, o další, navržené naším místním zástupcem."
Tím vyřešíme většinu problémů na místě, vč. lidí kteří se z nějakého důvodu nemohli nebo nestihli přihlásit přes web.

Nezapoměňte zě kvůli takovým věcem zbytečně přicházíme o příznivce, kteří šíří nespokojenost dál, zatím snad jen malé % ale je to nepříjemné - to je, zcela prakticky, náš problém, ne úřadu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Patrik.Dolezal za příspěvek:
Jaroslav.Kucera

Politika jest těžký,robotný úřad,vysilující duši,ochromující fantazii,pijící z organizmu.
Oponenti, leč často též kolegové, jsou zlé,svéhlavé,bludně vychované bytosti,rafinované,zlomyslné,zhýčkané,zbloudilé,instinktivně nepřátelské a ve velikém procentu úžasně neschopné. Vracím se fyzicky i duševně vysílen,disgustován,zatemněn,mdlý a sešlý. Pouze noc jest vyhražena mé práci a i tu nedostavuje se vždy dispozice, vstřebaná celodenním rozechvíváním nervového systému a stálým krvácením intelektuálním.
*1892

Uživatelský avatar
Vaclav.Malek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 8118
Registrován: 12 čer 2009, 01:32
Profese: filozof času, meta-politik
Dal poděkování: 4877 poděkování
Dostal poděkování: 8528 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Volební komise k prezidentským volbám

Příspěvek od Vaclav.Malek »

Patrik Dolezal píše:2 poznámky (nevím jak 1. přesně máme ošetřenou):

1. pokud nominace pošleme z datové schránky STRANY, nevezme to ÚMČ na vědomí (naše chyba). Lze poslat z osobní datové schránky ZMOCNĚNCE ( i centrálně, nebo z mailu s el. podpisem).
2. Měli bychom ke každé zprávě napsat větu přibližně tohoto znění "Povolujeme doplnit zájemce o účast v OVK za Piráty, o další, navržené naším místním zástupcem."
Tím vyřešíme většinu problémů na místě, vč. lidí kteří se z nějakého důvodu nemohli nebo nestihli přihlásit přes web.

Nezapoměňte zě kvůli takovým věcem zbytečně přicházíme o příznivce, kteří šíří nespokojenost dál, zatím snad jen malé % ale je to nepříjemné - to je, zcela prakticky, náš problém, ne úřadu.
1. to je pořešené
2. to záleží na AO

PS: pokud ty lidi jsou tak vypatlaný, že si myslí, že za nějaké problémy můžeme my, tak ať o ně klidně přijdeme... Možnosti a informovanost jsou dostatečné.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Malek za příspěvky (celkem 3):
Patrik.Dolezal, Jaroslav.Kucera, Gabriela.Antosova
Uživatelský avatar
Gabriela.Antosova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 290
Registrován: 12 led 2010, 10:50
Profese: manažer
Bydliště: Mladá Boleslav
Dal poděkování: 759 poděkování
Dostal poděkování: 448 poděkování

Re: Volební komise k prezidentským volbám

Příspěvek od Gabriela.Antosova »

Termín registrací byl do 9.12. nastaven zcela úmyslně, pokud to někdo nestihl, nedá se nic dělat.

Proces zpracování je složitější než by se mohlo zdát na první pohled. Jakékoliv další zásahy by vše zkomplikovaly a pravděpodobně bychom nestihli vše odevzdat v termínu.
Uživatelský avatar
Patrik.Dolezal
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 962
Registrován: 04 srp 2009, 17:13
Profese: pirát
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 2598 poděkování
Dostal poděkování: 1293 poděkování

Re: Volební komise k prezidentským volbám

Příspěvek od Patrik.Dolezal »

Termin byl nastaveny umyslne (dobre chapu proc) ale pozde. Uz predtim jsem informoval ze to jde do 11.( Den redem) a i kdyz jsem to pak opravoval, ke vsem se to nedostalo. Citim se byt trovu odpovedny. To za 1.

Za 2. Porad máme priznivce kteri se přes web neprihlasi, at uz nemohou nebo nechteji. Doufam ze to tak zustane - nebudeme prece vytvaret novou netelitu.

Za 3. Jde o dost lidi - jde to v ramvi Brna do desitek lidi , ktere hodne zklameme.

Za 4. Pokud chceme muzeme mit cloveka v uplne kazde komisi na Brne stred, ted. Mozna nas jeste nevolili vsichni, ale treba budou. Nechavam na zvazeni jestli ta reklama za to stoji.

Navrhuju tam tu vetu pridat.

Politika jest těžký,robotný úřad,vysilující duši,ochromující fantazii,pijící z organizmu.
Oponenti, leč často též kolegové, jsou zlé,svéhlavé,bludně vychované bytosti,rafinované,zlomyslné,zhýčkané,zbloudilé,instinktivně nepřátelské a ve velikém procentu úžasně neschopné. Vracím se fyzicky i duševně vysílen,disgustován,zatemněn,mdlý a sešlý. Pouze noc jest vyhražena mé práci a i tu nedostavuje se vždy dispozice, vstřebaná celodenním rozechvíváním nervového systému a stálým krvácením intelektuálním.
*1892

Uživatelský avatar
Vaclav.Malek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 8118
Registrován: 12 čer 2009, 01:32
Profese: filozof času, meta-politik
Dal poděkování: 4877 poděkování
Dostal poděkování: 8528 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Volební komise k prezidentským volbám

Příspěvek od Vaclav.Malek »

Patrik Dolezal píše:Termin byl nastaveny umyslne (dobre chapu proc) ale pozde. Uz predtim jsem informoval ze to jde do 11.( Den redem) a i kdyz jsem to pak opravoval, ke vsem se to nedostalo. Citim se byt trovu odpovedny. To za 1.

Za 2. Porad máme priznivce kteri se přes web neprihlasi, at uz nemohou nebo nechteji. Doufam ze to tak zustane - nebudeme prece vytvaret novou netelitu.

Za 3. Jde o dost lidi - jde to v ramvi Brna do desitek lidi , ktere hodne zklameme.

Za 4. Pokud chceme muzeme mit cloveka v uplne kazde komisi na Brne stred, ted. Mozna nas jeste nevolili vsichni, ale treba budou. Nechavam na zvazeni jestli ta reklama za to stoji.

Navrhuju tam tu vetu pridat.
Proč by měly být zklamaný z něčeho co se neplánovalo? Jednou jsou dána pravidla a není možné je měnit 5 metrů před cílem. Odpovědný za co? Že si je uvedl v omyl? Pokud vím, tak se momentálně žádná fyzická varianta neřešila a nikdo se neozval včas, že by to vadilo. Samozřejmě do příště by se třeba mohli udělat nějaké změny, ale teď?
Uživatelský avatar
Patrik.Dolezal
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 962
Registrován: 04 srp 2009, 17:13
Profese: pirát
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 2598 poděkování
Dostal poděkování: 1293 poděkování

Re: Volební komise k prezidentským volbám

Příspěvek od Patrik.Dolezal »

Naopak planovalo se dost dlouho dopredu, aspon v Brne - vsimni si ze cele toto vlakno jsem zalozil ja. A par dnu pred terminem prisly zmeny, plati to tak jak jsi psal - jen obracene.
Mluvim, mimo jine, o lidech kteri byli za piraty v kazdych volbach uz. 3 roky ve volebni komisi a nejspis z ruznych duvodu ( a je me uplne jedno jakych) se nechteji hlasit přes web - no prob zatim - a najednou jim to jen tak bez upozorneni ZAKAZEME.
Pritom nejde o zadne dalsi zpracovani, ne, jak jsem psal v SZ - všechno a jednoduse vyridim na miste ( priznavam ze az do ted pomerne nerad, ale uz ne - timto pristupem jsem znacne znechucen).

Politika jest těžký,robotný úřad,vysilující duši,ochromující fantazii,pijící z organizmu.
Oponenti, leč často též kolegové, jsou zlé,svéhlavé,bludně vychované bytosti,rafinované,zlomyslné,zhýčkané,zbloudilé,instinktivně nepřátelské a ve velikém procentu úžasně neschopné. Vracím se fyzicky i duševně vysílen,disgustován,zatemněn,mdlý a sešlý. Pouze noc jest vyhražena mé práci a i tu nedostavuje se vždy dispozice, vstřebaná celodenním rozechvíváním nervového systému a stálým krvácením intelektuálním.
*1892

Zamčeno

Zpět na „Administrativní odbor“