svodky od manažera kampaně ZDE

Eurovolby 2014
Toto podforum je pro svou již naektuálnost uzavřeno

Moderátor: Mediální odbor

Zamčeno
Uživatelský avatar
Frantisek.Navrkal
Zahraniční odbor
Příspěvky: 4765
Registrován: 11 kvě 2012, 23:42
Profese: datový inženýr
Dal poděkování: 9913 poděkování
Dostal poděkování: 5725 poděkování

Re: svodky od manažera kampaně ZDE

Příspěvek od Frantisek.Navrkal »

Petr Vileta píše:Tak možná občas někde ujedu, ale pokud kritizuji, vždycky se snažím navrhnout jiné řešení. "Nelíbí se mi X, ale navrhuji Y, nebo X úplně vynechat". Asi tak. ;)
A to já jsem také v této věci opakovaně dělal. Ale komu není rady, tomu není pomoci.

A navíc by se, kdyby kadaňská změna RoPr platila, stejně rozpočet MO moc nezměnil, protože obarvené peníze by furt byly v kapitole Veřejně prospěšné kampaně, takže by se ty prostředky na plakáty, manažera apod. stejně použít nedaly.

Nejvíc by se projevilo na rezervě RP. Ale z té se teď celej průser sanuje „RoPr, neRoPr“ stejně.
Naposledy upravil(a) Frantisek.Navrkal dne 10 čer 2014, 00:26, celkem upraveno 1 x.

Flamewar does not determine who is right - only who is left.
Moje (bývalé) poslancování: poslanecký report, stránka na Facebooku, Twitter profil, podcast Na vrkanou

Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 21733
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: auditor kyber. bezpečnosti, muž z Brna
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 5297 poděkování
Dostal poděkování: 12580 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: svodky od manažera kampaně ZDE

Příspěvek od Lukas.Novy »

Nikoliv, pokud jeden predpis (rozpocet) odkazuje na jiny a ten se zrusi, zustava odkazujici predpis stale v platnosti vcetne odkazu do jiz neplatneho ale stale validniho predpisu. Viz napriklad do nedavna platny jednaci rad RV, ktery odkazoval na jiz neplatny JdR, zadny problem.

Máte pocit, že Vás KK nebo jiný funkcionář šikanuje, pomlouvá či zesměšňuje? Nejsem právník, ale zastoupím Vás v jednání s přezkumnými orgány. Pište nestranickému ombudsmanovi na ombudsman@krtek.net
Tel: 777-5-KRTEK

Helena.Jarolimkova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2490
Registrován: 26 dub 2013, 08:06
Profese: Anarchista
Dal poděkování: 6617 poděkování
Dostal poděkování: 1231 poděkování

Re: svodky od manažera kampaně ZDE

Příspěvek od Helena.Jarolimkova »

Lukas Novy píše:Nikoliv, pokud jeden predpis (rozpocet) odkazuje na jiny a ten se zrusi, zustava odkazujici predpis stale v platnosti vcetne odkazu do jiz neplatneho ale stale validniho predpisu. Viz napriklad do nedavna platny jednaci rad RV, ktery odkazoval na jiz neplatny JdR, zadny problem.
Uživatelský avatar
ItoldYouSo7227
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2710
Registrován: 14 črc 2012, 00:45
Bydliště: London
Dal poděkování: 3183 poděkování
Dostal poděkování: 2614 poděkování

Re: svodky od manažera kampaně ZDE

Příspěvek od ItoldYouSo7227 »

Janek Wagner píše:
Jindrich Bartek píše:No, škoda jen, že nám tu grafiku nikdo neposlal nebo nedal vědět, že se na tom pracuje ;)
Informace o záměru je na ep-2014-f689/prezentace-galerie-vankovk ... 22985.html. Je tam i tvoje poděkování...
Ano, je to post z 28.4., to jsem o tom věděl, ale mezitím bylo milión jiných věci, a dál jsem to neřešil, a až poté po volbách čtu ve zmiňovaném postu:
7.5.
[...]
· Grafika pro prezentaci v Galerii Vaňkovka (Brno)
Takže se zbývá zeptat, bylo to tam ve Vaňkovce a Olympii? Odhaduju, že ne. A to je to proč jsem to psal. Něco se dělalo, ale nedalo se dál nikomu vědět, a tak práce (grafika Jardy Němce) byla hozena do koše. Já mám za to, že štáb měl nemalé komunikační mezery.
Tito uživatelé poděkovali autorovi ItoldYouSo7227 za příspěvek:
Helena.Jarolimkova
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu
Uživatelský avatar
Janka.Michailidu
Republikový výbor
Příspěvky: 2919
Registrován: 21 dub 2012, 19:19
Profese: Akademička na VŠCHT (biotechnologie)
Dal poděkování: 3763 poděkování
Dostal poděkování: 6001 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: svodky od manažera kampaně ZDE

Příspěvek od Janka.Michailidu »

Ivan Bartos píše:Manazer na forum samozrejme chodil (jiz radu let je zde regp) a vzdycky se akorat na... protoze se docetl, napr. ze mu jako nezaplatime a podobny pecky. To se pak suprove pracuje, neb neni nad motivaci. Moje doporuceni tedy pokazde, co to udelal a nechapal, bylo: "tak tam nelez, trictvrte clenu uz to taky radeji nedela!"

opět tě musím opravit, jelikož tvoje pozměněné vnímaní (nebo pozměněná interpretace) reality je pro mě fakt dechberoucí.

Zdeněk na prvním zasedání RP (kde se nám představil a které bylo ještě PŘED VYHLÁŠENÍM VŘ) sám několikrát jasně deklaroval, že jedna z jeho velkých výhod je ta, že chodí na forum už nějaký ten pátek (ROKY!) a že je na trolling a nadávání si zvyklý. Taky jasně říkal, že ho jen tak něco nerozhodí.
(Tys toto všecko kvitoval.)

Tohle jsem aspoň za sebe brala jako jeho fakt obrovskou výhodu, neboť po minulé zkušenosti s nahouribou jsem přímou komunikaci členstva s manažerem opravdu vítala a viděla v ní velké zlepšení. ( ó, jak velké bylo mé zmýlení..)

Tak jak můžeš teď po boji přijít a říkat věci jako "vždycky se akorát na..." a "tak tam nelez" ?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Janka.Michailidu za příspěvky (celkem 5):
Frantisek.Navrkal, Tomas.Klapka, Helena.Jarolimkova, Lukas.Novy, Petr.Bajgar

  • vedoucí meziresortního týmu Návykové chování
  • zástupkyně vedoucího pracovní skupiny Duševní zdraví
  • členka republikového výboru
  • členka správní rady π

zulip: Janka Michailidu | mastodon: malajanka | matrix: malajanka | tel: 7▼7▼6 8▼6▼6 3▼1▼6
Podporuji myšlenky Renesance Pirátů.

anonym72078
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2945
Registrován: 10 říj 2011, 22:43
Dal poděkování: 5496 poděkování
Dostal poděkování: 3646 poděkování

Re: svodky od manažera kampaně ZDE

Příspěvek od anonym72078 »

Vubec nejde o to, aby placeni zamestnanci chodili na forum. Uvedomujes si, Jani, ze psani na foru neni prace? Ze je to flakani? Chodis do prace ne? Kdo by Ti za to asi platil?

Pokud neco, tak by placeni zamestnanci meli byt dostupni po mailu a telefonu svym nadrizenym, vydavat svodky a cas od casu pripadne odpovidat na individualni dotazy.

Bych teda uprimne byl proti tomu nekoho platit, kdyby mel vysedavat u pir. fora a N hodin denne tady kecat. Na to uz tady mame dobrovolniku az az :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi anonym72078 za příspěvky (celkem 2):
Jaroslav.Nemec, Petr.Vileta
czpirat
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 85
Registrován: 17 říj 2012, 14:34
Profese: IT coordinator
Dal poděkování: 108 poděkování
Dostal poděkování: 146 poděkování

Re: svodky od manažera kampaně ZDE

Příspěvek od czpirat »

Jen tak pro zajímavost, včera jsem seděl s typem od zelenejch ve vršovicích a koordinátor kampaně dostal od zelenejch o třetinu míň, 100 000 za tři měsíce. To jen tak pro info.
Uživatelský avatar
Ondrej.Profant
Technický odbor
Příspěvky: 7963
Registrován: 22 dub 2009, 23:55
Profese: Náměstek člena vlády
Bydliště: Praha 8
Dal poděkování: 15008 poděkování
Dostal poděkování: 8368 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: svodky od manažera kampaně ZDE

Příspěvek od Ondrej.Profant »

Petr Kopac píše:Vubec nejde o to, aby placeni zamestnanci chodili na forum. Uvedomujes si, Jani, ze psani na foru neni prace? Ze je to flakani? Chodis do prace ne? Kdo by Ti za to asi platil?

Pokud neco, tak by placeni zamestnanci meli byt dostupni po mailu a telefonu svym nadrizenym, vydavat svodky a cas od casu pripadne odpovidat na individualni dotazy.

Bych teda uprimne byl proti tomu nekoho platit, kdyby mel vysedavat u pir. fora a N hodin denne tady kecat. Na to uz tady mame dobrovolniku az az :D
My nechceme, aby žvanili, ale aby podrobně reportovali činnost a zodpovídali otázky.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Profant za příspěvek:
Helena.Jarolimkova

profant.eu
náměstek vicepremiéra pro digitalizaci
vedoucí resortních týmů Informatika

Simona.Skorepova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1731
Registrován: 18 bře 2012, 14:16
Profese: maminka
Dal poděkování: 995 poděkování
Dostal poděkování: 1433 poděkování

Re: svodky od manažera kampaně ZDE

Příspěvek od Simona.Skorepova »

Pokud bych byla najatá na práci managera kampaně, naopak bych se velmi pečlivě zajímala o vnitřní atmosféru ve straně, pro kterou v tu chvíli pracuji. To že to Strnad nedělal, je jeden z jeho problémů v komunikaci. Já jsem mu naopak na začátku, když jsme se sešli doporučila, ať forum čte /odpovídat je jeho volba/. Ivanova klasika věci bagatelizovat se opět neosvědčila - už teď mohl být vysmátý v Bruselu.
OFFTOPICKoukám Petře, že ani ty ses svých špatných návyků nezbavil. A pokud si myslíš, že jako vedoucí TO budeš zase využívat možností moderace tvrdé ruky, tak na to zapomeň.
Uživatelský avatar
Jaroslav.Nemec
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 1894
Registrován: 24 dub 2009, 08:47
Profese: výtvarník
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 3123 poděkování
Dostal poděkování: 2192 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: svodky od manažera kampaně ZDE

Příspěvek od Jaroslav.Nemec »

Ondrej Profant píše:My nechceme, aby žvanili, ale aby podrobně reportovali činnost a zodpovídali otázky.
Psal jsem k tomuto tématu již jinde:
Jaroslav Nemec píše:... buď budu makat pro Pirátu + musím pokud možno co nejméně zanedbávat veškeré běžné civilní životní starosti (jako je práce, rodina apod.), nebo budu psát svodky toho co jsem udělal pro Piráty. Vztahuji to na sebe, ale lze to vztáhnout na kohokoliv. Samozřejmně jsou i také ti co stíhají vše, např. vzhledem k tomu, že ta druhá podmínka pro ně neplatí, jsou třeba nezaměstnaní, nemají rodinu (děti) apod. - to lze jistě stihnout více práce. Zůstanu tedy u sebe (mám dost práce a rodinu - opravdu se nenudím), takže komunikace během kampaně směrem k členské základně u mě probíhala formou práce, ne formou blbých keců na fo(r)ku ;-) A myslím si, že tak to mělo i dost jiných lidí.
ep-2014-f689/vyhodnoceni-volebni-kampan ... ml#p324381


Jen bych to zjednodušil a položil otázku: Kdo je důležitější? Ten co maká, nebo ten co blbě plká na fó(r)ku? Pokud si najímáme někoho na nějakou práci, tak snad víme na co, co má být výsledkem a za co ho platíme. Ale možná to chápu špatně a budeme si najímat lidi na to, aby nám psali obkecy a svodky...

@ Maminka: Strnad to dělal, fórky z fóra jsme řešili bohužel až moc často a vždy na úkor potřebnější práce.

Aneb za opravdu dobrou práci, zůstává vnímatelný výsledek, za kecy, zůstanou jen kecy. Zdar kecalistům a těm, co si myslí, že zde dělají nějakou záslužnou "práci", neděláte, jen si zde vykecáváme jak na dvorku :roll:
předseda zastupitelského klubu Piráti Praha 2 / výtvarník, kurátor architektonických výstav
https://praha2.pirati.cz/lide/jaroslav-nemec/ / http://jarnemec.cz
Zamčeno

Zpět na „EP 2014“