MF P1 1/2018 Primárky Praha 1 - přihlášení a kandidátská řeči

Moderátoři: KoKS Praha, Pražští předsedající, PKS Praha

Odpovědět
Uživatelský avatar
Michal.Jokes
Člen KS Praha
Příspěvky: 650
Registrován: 02 zář 2016, 21:04
Profese: organizátor, režisér, herec
Dal poděkování: 257 poděkování
Dostal poděkování: 784 poděkování

Re: MF P1 1/2018 Primárky Praha 1 - přihlášení a kandidátská řeči

Příspěvek od Michal.Jokes »

pro ty co si nevšimli, tak začala volba lídra viewtopic.php?f=724&t=41274
rozpravy na čelo a zbytek stále pokračují a lze se do nich hlásit
77O 113 642
Krajský koordinátor Praha
Uživatelský avatar
Jaroslava.Narozna
Člen KS Praha
Příspěvky: 103
Registrován: 13 úno 2018, 10:33
Profese: Herečka Divadélko Romaneto
Dal poděkování: 243 poděkování
Dostal poděkování: 228 poděkování

Re: MF P1 1/2018 Primárky Praha 1 - přihlášení a kandidátská řeči

Příspěvek od Jaroslava.Narozna »

Zdravím všechny piráty a pirátky.

Jmenuji se Jaroslava Nárožná, narodila jsem se 9.12.1962 v Příbrami jako Jaroslava Mašatová.
Je mi 55 let a trvale bydlím na Praze 1 od roku 1968.
Ucházím se o 7. až 10. místo kandidátky do Zastupitelstva MČ Prahy 1.
V České pirátské straně jsem od letošního roku. Fanouškem jsem se stala už v roce 2009 - musím přiznat, že mě s Pirátskou stranou seznámila má dcera Vanda. Voličem pirátů jsem od 2014.

Stručně o mně v datech:
1969 - 1978 ZDŠ Josefská 7, Praha 1, Malá Strana
1978 – 1981 Obchodní škola Bělohorská – Prodavač elektrotechnického zboží
1981 – 1985 Prodavačka ELEKTROZBOŽÍ (MELODIE radiosoučástky Jindřišská a Na Poříčí 27, Praha 1)
V roce 1984 jsem se vdala a v roce 1991 rozvedla.
V roce 1985 se mi narodila dcera Vanda. Do roku 1987 mateřská dovolená.
Od roku 1987 – 1991 Prodavač ELEKTRO – Na Poříčí 27 Praha 1
Pedagogické minimum – Instruktor učňů
1992 – 2000 V domácnosti
2001 – 2004 Firma ELMET Prodavačka, pokladní, fakturantka, objednávky atd....
Pedagogické minimum – Instruktor učňů
Od 2004 – do současnosti OSVČ . Herečka, Kulturní činnost, atd.....
Od r. 2001 jsem společně s kolegou Romanem Kordou provozovatelkou soukromého, cestovně pružinového divadla pro děti, hrající autorské hudební pohádkové příběhy. Jsme spoluautoři, herci, skladatelé, kulisáci......prostě si všechno děláme sami.
Divadélko Romaneto www.divadelkoromaneto.cz
Od r. 2005 – hlídání dětí – pomoc v domácnosti - www.agenturalegranda.cz
Od roku 2011 pořádám letní dětský tábor Divadélka Romaneto

Politická situace v naší zemi a situace na Radnici P1 mě začala neuvěřitelně trápit, tak jsem se rozhodla něco dělat pro to, aby se to změnilo. Začala jsem chodit mezi Piráty.
Od revoluce do současnosti se nenašla žádná strana, ke které bych se chtěla přidat a pod její vlajkou stát. Nyní jsem s Piráty a jsem na to hrdá.
Chtěla bych být nápomocná a poctivou cestou měnit situaci nejen v městské části P1, ale i v celé naší vlasti.
Jelikož jsem na MC Praha 1 strávila dětství, mládí, byla jsem zde matkou a ženou středních let, tak si myslím, že Prahu 1 znám a proto kandiduji zrovna zde.
Zdravím Jarka Nárožná
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jaroslava.Narozna za příspěvky (celkem 4):
Pavel.Nazarsky, Michal.Stepan, Jitka.Nazarska, David.Bodecek
Kristyna1
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1
Registrován: 02 kvě 2018, 19:15
Profese: Student
Dostal poděkování: 3 poděkování

Re: MF P1 1/2018 Primárky Praha 1 - přihlášení a kandidátská řeči

Příspěvek od Kristyna1 »

Ahoj Piráti,
jsem dlouholetá příznivkyně a jmenuji se Kristýna Kohoutová. Narodila jsem se v Praze v roce 1997. Do svých pěti let jsem žila na Opatově a od roku 2003 žiju na Praze 1.
Vystudovala jsem střední uměleckou školu Václava Hollara, obor keramiky, rok jsem se učila kovařinu a nyní studuji čalounictví.
Aktivněji jsem se začala angažovat při vzniku pirátské buňky na Praze 1. Po zúčastnění celostátního fóra v Brně jsem se jen utvrdila že jsem Pirát, i když jsem zatím jenom příznivec.
Účastnila jsem se happeningů ohledně Nemocnice Na Františku, besedy o Rozvoji Masarykova nádraží pořádanou piráty P1. Dále pravidelně pomáhám s vařením Pirátského guláše. Při průvodu Million Marihuana March 2018 jsem šla jako vlajkonoš a s pirátským divadelním souborem nacvičuji hru pod vedením Romany Klimešové.
Velmi zajímavou zkušeností pro mě bylo zúčastnění na jednáních zastupitelstva P1.
Svou kandidaturou chci podpořit piráty na Praze 1.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kristyna1 za příspěvky (celkem 3):
Jitka.Nazarska, Pavel.Nazarsky, Michal.Stepan
Uživatelský avatar
Adam.Zabransky
Krajský zastupitel
Příspěvky: 2132
Registrován: 06 led 2012, 22:10
Profese: politik, vystudovaný právník
Bydliště: Praha 10 - Vršovice
Dal poděkování: 2067 poděkování
Dostal poděkování: 3794 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MF P1 1/2018 Primárky Praha 1 - přihlášení a kandidátská řeči

Příspěvek od Adam.Zabransky »

Ahojte posádko, chtěl bych podpořit vaši kandidátku na Praze 1. Politickou situaci na Praze 1 považuji za katastrofální, což je o to závažnější, že se jedná o centrální a naprosto klíčovou městskou část. Provětrat potřebují všechny radnice, ale tato obzvlášť. Vzhledem k tomu, že kandiduji jako dvojka na Magistrát, tak kandidaturu na městskou část považuji spíše za symbolickou. Je mi víceméně jedno, na jaké místo mě dáte (pokud mě chcete).

Mé dosavadní aktivity týkající se Prahy 1 jsem popsal zde: viewtopic.php?f=723&t=41210
Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Zabransky za příspěvky (celkem 5):
Ondrej.Profant, Jitka.Nazarska, Pavel.Nazarsky, Michal.Stepan, Jaroslava.Narozna

Pražský radní pro majetek, transparentnost a legislativu, člen republikového výboru, vystudovaný právník, bojovník za ochranu zvířat a efektivní altruista.
FB: https://www.facebook.com/piratzabransky Twitter: https://twitter.com/adamzabransky

Uživatelský avatar
Jitka.Nazarska
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 134
Registrován: 31 říj 2017, 16:35
Profese: Učitelka MŠ
Bydliště: Hybernská 1012/30, Praha 1 - Nové Město
Dal poděkování: 272 poděkování
Dostal poděkování: 236 poděkování

Re: MF P1 1/2018 Primárky Praha 1 - přihlášení a kandidátská řeči

Příspěvek od Jitka.Nazarska »

Adame, chceme tě:)) Jupííí:)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jitka.Nazarska za příspěvek:
Jaroslava.Narozna
Michaela.Subrtova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1
Registrován: 06 čer 2018, 14:19
Profese: Právník
Dostal poděkování: 3 poděkování

Re: MF P1 1/2018 Primárky Praha 1 - přihlášení a kandidátská řeči

Příspěvek od Michaela.Subrtova »

Milí Piráti z Prahy 1,

jmenuji se Michaela Šubrtová a jsem absolventkou Právnické fakulty Univerzity Karlovy, kterou jsem dokončila v roce 2003. Ihned po absolvování koncipientské praxe a po složení advokátních zkoušek jsem založila v roce 2007 vlastní advokátní kancelář, v rámci které se specializuji zejména na obchodní a občanské právo a zajištění závazků.

Již několik měsíců jsem seznamována s programem České pirátské strany a to od Vašeho člena, Davida Bodečka, který snad nezištně mě přiměl k mému rozhodnutí požádat Vás o důvěru býti na pirátské kandidátce pro podzimní komunální volby na Praze 1. Již více než rok se v týmu s panem Bodečkem aktivně seznamuji s procesy realizovanými na radnicí Prahy 1 a nestačím se divit. Pravidelná účast v rámci interpelací na zasedání zastupitelstva, neochota radnice na ně odpovídat, stejně tak i na dotazy položené přes tzv. "106", jsou pro mne potvrzením toho, že je nutná na radnici změna. Proto s velkou důvěrou v Piráty věřím, že se povede po říjnových volbách nastavit transparentní radnici pro občany i podnikatele žijící, resp. podnikající, na naší Praze 1. V případě, že bych získala Vaši důvěru, ráda bude nejen v tomto ohledu nápomocna.

JUDr. Michaela Šubrtová
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michaela.Subrtova za příspěvky (celkem 3):
Pavel.Nazarsky, Jitka.Nazarska, Michal.Stepan
Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Praha 1“