květnový MMM (1.)

Moderátoři: Rada resortních týmů - členové, Resortni tym Navykove chovani

Pravidla fóra
Vítejte ve fóru meziresortního týmu Návyková chování. Kalendář akcí a další informace najdete na internetové stránce týmu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Michal.Ketner
Republikový výbor
Příspěvky: 2897
Registrován: 09 pro 2012, 13:16
Profese: Panda všeho druhu
Dal poděkování: 1910 poděkování
Dostal poděkování: 3394 poděkování

Re: květnový MMM (1.)

Příspěvek od Michal.Ketner »

Janek Wagner píše:
Janka Michailidu píše:Janku. Myslíš to vážně, nebo to je trolling?
Tohle vlákno je poměrně dlouhé a není v mé gesci, takže jsem Ondrovi odpovídal na základě zpráv, které jsem registroval, a na základě jednání Volebního štábu.

Tvou odpověď jsem přehlédl, omlouvám se, ale odpovědi oslovených kandidátů jsi tu nepostovala, ve vlákně je, pokud se nemýlím, jen souhlasná reakce Marcela.

Očekával bych, že garant oblasti Psychotropní látky navrhne nominaci kandidáta do diskuze buď vedoucímu MO, volebnímu štábu nebo přímo RP, které volební štáb řídí. Popichování v tomhle vláknu je IMHO kontraproduktivní.
Blablablabla zase prázdny kecy a svalování viny na ostatní . Vážně nechápu že se ze sebe nepobleješ do hajzlu, nestrčíš tam hlavu a nespláchneš. To je jediný řešení od tebe , který tuhle situaci posune aspon trochu kupředu :fet:

Nejhorsi je lidska ublíženost :fet:

Sebeonanující popisky jaký mám funkce a jak jsem důležitej. :fet:

dastych
Návštěvník – nepatří k Pirátům

Re: květnový MMM (1.)

Příspěvek od dastych »

Co na "o tohle se snazime uz dva mesice" is Janku nepochopil?
Janek.Wagner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3215
Registrován: 26 úno 2012, 19:46
Profese: ICT konsultant, novinář
Dal poděkování: 3870 poděkování
Dostal poděkování: 4291 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: květnový MMM (1.)

Příspěvek od Janek.Wagner »

Michal Ketner píše:Blablablabla zase prázdny kecy a svalování viny na ostatní .
Ona je tu někde nějaká něčí "vina"?
dastych
Návštěvník – nepatří k Pirátům

Re: květnový MMM (1.)

Příspěvek od dastych »

Je, Ivanova. Kdyz neni 2 mesice schopnej se domluvit.
dastych
Návštěvník – nepatří k Pirátům

Re: květnový MMM (1.)

Příspěvek od dastych »

Btw. Ivan si doted mysli, ze tam jde obhajovat nas programovy bod Drogy. Skoda, ze zadny takovy nemame. Holt se asi dobre pripravoval.
Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 10310
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4200 poděkování
Dostal poděkování: 18253 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: květnový MMM (1.)

Příspěvek od Ivan.Bartos »

Hele bobankove. Klidne tam muze bejt v debate Marcel nebo Miki. Ja se z toho nepodelam. Od rana sefuju alegorickej vuz, a cely odpoledne mam s MMM nesouvisejici schuzky. Paruku jsem vyloboval, inzerci zaridil, stanek dodame a Strnad sefuje .aterials. Jinak mi v tomto vlakne nejvice vadi jiste elitarstvi skupiny programoveho bodu PL. Ja myslel, ze hulici jsou v poho;-)
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Uživatelský avatar
Michal.Ketner
Republikový výbor
Příspěvky: 2897
Registrován: 09 pro 2012, 13:16
Profese: Panda všeho druhu
Dal poděkování: 1910 poděkování
Dostal poděkování: 3394 poděkování

Re: květnový MMM (1.)

Příspěvek od Michal.Ketner »

Ivánku zase se prober, prosím tě :fet: Jaký elitařství. Se Strnadem jsem v kontaktuju a komunikuju s ním, protože se s ním dá komunikovat, ne jako s tebou že když se tě na něco zeptám, tak řekneš, že nemáš čas a jedeš na 300% a dáš to sám levou zadní. Tak se nediv že s tebou nemám chut kominukovat . :fet:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Ketner za příspěvky (celkem 3):
Ondrej.Profant, Ivan.Bartos, Janka.Michailidu

Nejhorsi je lidska ublíženost :fet:

Sebeonanující popisky jaký mám funkce a jak jsem důležitej. :fet:

Petr.Bajgar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7457
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, Na Šancích 1180
Dal poděkování: 6865 poděkování
Dostal poděkování: 3623 poděkování

Re: květnový MMM (1.)

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Strávil jsem právě dvě hodiny nad záznamem politické prezentace na MMM https://www.youtube.com/watch?v=eEU81a0r1Io

S velkým politováním musím konstatovat že IBánek tuto akci opět využil pouze a jedině k sebeprezentaci. Na druhé straně zaznělo v záznamu i několik podnětných informací. Bohužel spíš nechtěně než záměrně cíleně a s možnostmi podpořit skutečnou společenskou akceptaci legalizace užívání konopí. Pardoxně od infantilního p.Lišky než od představitele Pirátů kteří na legalizaci snad společně dlouhodobě spolupracujeme.

Zásadním problémem pro případnou legalizaci je totiž konzervativní a neoliberály velice efektivně využívaný moment strachu veřejnosti z konopí jako předstupně na cestě k tvrdým drogám, kterážto idiotská vazba byla naší společnosti velice efektivn vnucena počátkem devadesátých let. Proto je zcela zásadním předpokladem pro případnou skutečnou legalizaci především větší informovanost našich spoluobčanů o tom že tento předpoklad je naprosto falešný zavádějící a pro mnoho lidí zdravotně velice omezující.

Proto pokud chceme efektivně pracovat na legalizaci je třeba nenásilně postupně ale systematicky informovat naše spoluobčany o skutečných vztazích konopí vůči tvrdým drogám a zločinnosti spojené s organizovaným zločinem který na prodeji tvrdých drog desetiletí vydělává miliardové částky po celém světě. Je třeba připomínat jaké důsledky přinesla prohybice v třicátých letech minulého století v USA ke zrodu asociálních zločineckých mafií. Je třeba připomínat nedávnou zprávu OSN o výsledcí padesáti let tzv. boje proti drogám která každoročně přináší sto tisíc lidských obětí a miliardy pro drogové zločinecké mafie které používají tyto výdělky k dalšímu a dalšímu destruování společenstí prostých lidí po celém světě. Je třeba připomínat že zatímco některým kreténům jako je p. Frydrych, Severa a další jde jen o jejich osobní sebeuspokojení tak nám obyčeným lidem jde o naše životy a o to v jak svobodných nebo nesvobodných životních vztazích budeme v našich společenstvích žít.

PS: Alkáč a žvanihlava Bartoš v tomto vystoupení z mého pohledu opět zklamal na celé čáře.
Uživatelský avatar
Ondrej.Polansky
Člen KS Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 1114
Registrován: 12 čer 2009, 12:13
Profese: ---
Bydliště: Dr. Šmerala, Ostrava
Dal poděkování: 1200 poděkování
Dostal poděkování: 1031 poděkování

Re: květnový MMM (1.)

Příspěvek od Ondrej.Polansky »

také jsem na to koukal, a Ivan mi přišel nejpřirozenější.. Liška ze sebe sypal nacvičené floskule, své odpovědi dopředu přizpůsoboval vyhrazenému času, snažil se vměstnat co nejvíce vypilovaných myšlenek do jedné odpovědi. Místy mi až připadlo že některé věty snad doma nacvičuje... prostě politický profesionál, ale na mě působil trochu jako tlučhuba, jindy zase vypadl z role, a bylo vidět že je hodně nervózní, a určitě ne kvůli směřování diskuse (šlo již o dotazy), a myšlenkami úplně jinde (viz časování 1:22) - prostě příliš okatá forma před obsahem. Ivan působil velmi vyrovnaně.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Polansky za příspěvek:
Marcel.Kolaja
Petr.Bajgar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7457
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, Na Šancích 1180
Dal poděkování: 6865 poděkování
Dostal poděkování: 3623 poděkování

Re: květnový MMM (1.)

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Ondrej Polansky píše:také jsem na to koukal, a Ivan mi přišel nejpřirozenější.. Liška ze sebe sypal nacvičené floskule, své odpovědi dopředu přizpůsoboval vyhrazenému času, snažil se vměstnat co nejvíce vypilovaných myšlenek do jedné odpovědi. Místy mi až připadlo že některé věty snad doma nacvičuje... prostě politický profesionál, ale na mě působil trochu jako tlučhuba, jindy zase vypadl z role, a bylo vidět že je hodně nervózní, a určitě ne kvůli směřování diskuse (šlo již o dotazy), a myšlenkami úplně jinde (viz časování 1:22) - prostě příliš okatá forma před obsahem. Ivan působil velmi vyrovnaně.
Ano jako žvanihlava byl, možná zajímavě líbivý, to je taky jeho parketa jako muzikanta a kašpárka, kterou zná a umí. Lišák byl a je jistě v podstatě až infantilní snaživec.
Jenže to nic nemění na tom, že jejich vystoupení vlastně nevedla k cestě jak skutečně k legalizaci dospět a tedy bylo celé toto líbivé žvanivé show v podstatě jen k jejich vlastní sebeprezentaci a pro účastníky-posluchače tak bylo v podstatě naprosto k ničemu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Bajgar za příspěvek:
Ivan.Bartos
Odpovědět

Zpět na „Návykové chování“