CF 17/2021 Převolba vedoucí PO

Celostátní fórum tvoří všichni členové a je nejvyšším orgánem Pirátské strany.


Moderátor: Předsedající

Pravidla fóra

Na celostátním fóru se vyjadřujte slušně a k věci. Nepřístojnosti budou vykázány do samostatného vlákna.
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.

Zamčeno
Uživatelský avatar
Zuzana.Freitas
Krajský zastupitel
Příspěvky: 131
Registrován: 23 led 2018, 09:14
Profese: asistentka
Dal poděkování: 485 poděkování
Dostal poděkování: 337 poděkování

Re: CF 17/2021 Převolba vedoucí PO

Příspěvek od Zuzana.Freitas »

Monika.Kuncova píše: 01 črc 2021, 10:24

Ahoj Martine,

vyzval mě Matěj a nejednlo se o veřejné vyzvání.
@Martin.Stanek

Asi je na místě se zeptat. Matěj píše, že zároveň ale také mluvil o možnosti opačné, tj. že by odstoupil on o podpořil naopak Tvou kandidaturu. Je to tak?

Tito uživatelé poděkovali autorovi Zuzana.Freitas za příspěvky (celkem 2):
Martin.Stanek, Michal.Gill
Zuzana Freitas Lopesová
PKS Praha
MS Praha 10
RT Práce a sociální věci

freitas.zuzana@gmail.com
Uživatelský avatar
Michal.Ketner
Republikový výbor
Příspěvky: 2897
Registrován: 09 pro 2012, 13:16
Profese: Panda všeho druhu
Dal poděkování: 1910 poděkování
Dostal poděkování: 3394 poděkování

Re: CF 17/2021 Převolba vedoucí PO

Příspěvek od Michal.Ketner »

popcorn.gif

Oznámení moderátora:

Uživatel byl napomenut za offtopic.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Ketner za příspěvky (celkem 9):
Dalibor.Zahora, Jiri.Belsan, Vaclav.Kubaljak, Martin.Stanek, kaze, Michal.Soltys, Blanka.Lednicka, Michal.Gill, Jan.Zavadil

Nejhorsi je lidska ublíženost :fet:

Sebeonanující popisky jaký mám funkce a jak jsem důležitej. :fet:

Uživatelský avatar
Matej.Kubicek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 518
Registrován: 28 čer 2018, 19:24
Profese: HR manager
Dal poděkování: 106 poděkování
Dostal poděkování: 555 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CF 17/2021 Převolba vedoucí PO

Příspěvek od Matej.Kubicek »

Monika.Kuncova píše: 01 črc 2021, 10:26

Ahoj Jiří,

ano, stalo se to 29.6.2021 v 15:35.
Hovor na můj služební telefon jsem přijala od Matěje pouze jeden, takže nemohlo dojít k rozdělení informací půl dne jak zmiňuje Matěj.
@Jiri.Belsan

Rozdělení informací, které zmiňuji je mezi tím, co jsem ti napsal ve zprávě ráno a v tom, o čem jsme se bavili odpoledne.
Opravdu mě mrzí, že sis ty dvě rozdílné konverzace spojila.

Matěj Kubíček
kubicek.haul@gmail.com
Uživatelský avatar
Antonino.Milicia
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 2459
Registrován: 04 pro 2018, 19:58
Profese: Strategie, projekty, rozvoj
Dal poděkování: 3179 poděkování
Dostal poděkování: 3503 poděkování

Re: CF 17/2021 Převolba vedoucí PO

Příspěvek od Antonino.Milicia »

Monika.Kuncova píše: 01 črc 2021, 10:26

Ahoj Jiří,

ano, stalo se to 29.6.2021 v 15:35.
Hovor na můj služební telefon jsem přijala od Matěje pouze jeden, takže nemohlo dojít k rozdělení informací půl dne jak zmiňuje Matěj.
@Jiri.Belsan

Hele za tohle jsem rád, protože tohle je konečně něco, čeho se lze chytnout. Tedy ty říkáš, že jste komunikovali jen jednou a to telefonicky, on tvrdí že i jindy. Tohle by mělo jít snadno prokázat a v tomto okamžiku tak i zjistit, kdo lže, protože jsme se bohužel dostali už do téhle kategorie výroků :(

@Monika.Kuncova @Matej.Kubicek Šlo by nějak doložit ta tvrzení, ať to máme za sebou? Mne tohle fakt už nebaví.

"Tatínek je pirát, ale ten hodný pirát." (Mikeš, 4yo)

Uživatelský avatar
Rostislav.Reha
Republikový výbor
Příspěvky: 5263
Registrován: 15 říj 2013, 12:16
Profese: informatik
Bydliště: Ostrava
Dal poděkování: 7659 poděkování
Dostal poděkování: 8841 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CF 17/2021 Převolba vedoucí PO

Příspěvek od Rostislav.Reha »

Jan.Bednarik píše: 01 črc 2021, 09:58

Pro info, v RV jsme aktuálně schválili Etiku kampaňování ve vnitrostranických volbách. Myslím že se to dotýká i situací v této volbě, proto to tu dávám na vědomí.

Diky za to vyjadreni RV, vnimam to jako uz celkem nutne nastaveni mantinelu, je to uz tady asi dost videt.
Kdysi jsme to nepotrebovali, ale holt s rostouci moci musi rust i nejaka kontrola (a idealne verejna)...

Neverim na mensi zlo. Je jen velke zlo a zlo, co zatim nemelo sanci vyrust.
exJunior clen KK.
Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Uživatelský avatar
David.Wagner
Republikový výbor
Příspěvky: 2205
Registrován: 06 lis 2017, 23:35
Profese: vykonavatel vůle
Dal poděkování: 947 poděkování
Dostal poděkování: 7403 poděkování

Re: CF 17/2021 Převolba vedoucí PO

Příspěvek od David.Wagner »

Antonino.Milicia píše: 01 črc 2021, 10:49
Monika.Kuncova píše: 01 črc 2021, 10:26

Ahoj Jiří,

ano, stalo se to 29.6.2021 v 15:35.
Hovor na můj služební telefon jsem přijala od Matěje pouze jeden, takže nemohlo dojít k rozdělení informací půl dne jak zmiňuje Matěj.
@Jiri.Belsan

Hele za tohle jsem rád, protože tohle je konečně něco, čeho se lze chytnout. Tedy ty říkáš, že jste komunikovali jen jednou a to telefonicky, on tvrdí že i jindy. Tohle by mělo jít snadno prokázat a v tomto okamžiku tak i zjistit, kdo lže, protože jsme se bohužel dostali už do téhle kategorie výroků :(

@Monika.Kuncova @Matej.Kubicek Šlo by nějak doložit ta tvrzení, ať to máme za sebou? Mne tohle fakt už nebaví.

Já úplně nerozumím, proč z toho dělat detektivku. Oba dva řekli jak to vnímají a na základě toho se lidé mohou nějak rozhodnout. Upřímně si navíc ani nemyslím, že by návrh dohody další spolupráce byl něco hrozivě amorálního, koneckonců i Jakubovi afaik nabízel Matěj spolupráci a za mě je to teda spíš pozitivní gesto. Co přesně doufáš, že e stane když si sestavme celou timeline kdo komu kdy volal a co asi možná podle názoru jednoho z nich řekl? Podstatnější asi je jak to řeknou a odprezentují/ odprezentovali teď, ne?

Tito uživatelé poděkovali autorovi David.Wagner za příspěvky (celkem 4):
Dalibor.Zahora, Eva.Novakova, Vojtech.Pikal, Kornelia.Gottmannova

Podporuji myšlenky.

Uživatelský avatar
Monika.Kuncova
Příznivec Pirátů – Středočeský kraj
Příspěvky: 682
Registrován: 06 kvě 2020, 23:07
Profese: Koordinátorka Středočeského kraje
Dal poděkování: 89 poděkování
Dostal poděkování: 414 poděkování

Re: CF 17/2021 Převolba vedoucí PO

Příspěvek od Monika.Kuncova »

Myslím, že na to máme rozdílný úhel pohledu což je pochopitelné.
Den předtím jsi mi psal o možnosti, že by jeden z nás mohl odstoupit a podpořit tak jeden druhého.
Nicméně v hovoru o den později jsme již řešili konkrétně možnost mého odstoupení a možnost naší další spolupráce, přičemž jsem říkala, že si to nechám projít hlavou, jelikož nejsem člověk co jedná impulsivně.
A jelikož souzním s Pirátskými hodnotami, zdálo se mi příhodné tuto informaci sdílet i s členy celostátního fóra.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Monika.Kuncova za příspěvky (celkem 6):
Ivor.Kollar, Ondrej.Kalis, Zuzana.Kudlackova, Sarka.Vaclavikova, Lucie.Spacilova, Eva.Novakova
Ing. Monika Kuncová
Koordinátorka pro Středočeský kraj
+420 778 111 468
Uživatelský avatar
Antonino.Milicia
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 2459
Registrován: 04 pro 2018, 19:58
Profese: Strategie, projekty, rozvoj
Dal poděkování: 3179 poděkování
Dostal poděkování: 3503 poděkování

Re: CF 17/2021 Převolba vedoucí PO

Příspěvek od Antonino.Milicia »

David.Wagner píše: 01 črc 2021, 10:59
Antonino.Milicia píše: 01 črc 2021, 10:49
Monika.Kuncova píše: 01 črc 2021, 10:26

Ahoj Jiří,

ano, stalo se to 29.6.2021 v 15:35.
Hovor na můj služební telefon jsem přijala od Matěje pouze jeden, takže nemohlo dojít k rozdělení informací půl dne jak zmiňuje Matěj.
@Jiri.Belsan

Hele za tohle jsem rád, protože tohle je konečně něco, čeho se lze chytnout. Tedy ty říkáš, že jste komunikovali jen jednou a to telefonicky, on tvrdí že i jindy. Tohle by mělo jít snadno prokázat a v tomto okamžiku tak i zjistit, kdo lže, protože jsme se bohužel dostali už do téhle kategorie výroků :(

@Monika.Kuncova @Matej.Kubicek Šlo by nějak doložit ta tvrzení, ať to máme za sebou? Mne tohle fakt už nebaví.

Já úplně nerozumím, proč z toho dělat detektivku. Oba dva řekli jak to vnímají a na základě toho se lidé mohou nějak rozhodnout. Upřímně si navíc ani nemyslím, že by návrh dohody další spolupráce byl něco hrozivě amorálního, koneckonců i Jakubovi afaik nabízel Matěj spolupráci a za mě je to teda spíš pozitivní gesto. Co přesně doufáš, že e stane když si sestavme celou timeline kdo komu kdy volal a co asi možná podle názoru jednoho z nich řekl? Podstatnější asi je jak to řeknou a odprezentují/ odprezentovali teď, ne?

Protože alespoň já považuji za kriticky důležité, jestli se rozhoduji podle pravdivých informací nebo na základě nějakých manipulací apod. Už podruhé tu zazněla nějaká závažná a diskvalifikující informace a nakonec se ukáže, že je zásadně posunutá. Je pro mne zajímavý, že to zatím vždy šlo proti jednomu člověku, který se nějak vymezil proti současnému způsobu práce v odboru, ve kterém oba ti lidi dělají a proti jehož "korunnímu princi" ten člověk kandiduje. Více bych nechal na pozorném čtenáři v duchu toho, co píšeš Ty.

Monika.Kuncova píše: 01 črc 2021, 11:00

Den předtím jsi mi psal o možnosti, že by jeden z nás mohl odstoupit a podpořit tak jeden druhého.

Děkuji za vyjasnění. Takže potvrzuješ pravdivost toho, co napsal Matěj.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Antonino.Milicia za příspěvky (celkem 6):
Zuzana.Freitas, Jan.Hora, Jan.Halasz, Michal.Gill, Jan.Zavadil, Kornelia.Gottmannova

"Tatínek je pirát, ale ten hodný pirát." (Mikeš, 4yo)

Uživatelský avatar
Matej.Kubicek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 518
Registrován: 28 čer 2018, 19:24
Profese: HR manager
Dal poděkování: 106 poděkování
Dostal poděkování: 555 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CF 17/2021 Převolba vedoucí PO

Příspěvek od Matej.Kubicek »

Monika.Kuncova píše: 01 črc 2021, 11:00

Myslím, že na to máme rozdílný úhel pohledu což je pochopitelné.
Den předtím jsi mi psal o možnosti, že by jeden z nás mohl odstoupit a podpořit tak jeden druhého.
Nicméně v hovoru o den později jsme již řešili konkrétně možnost mého odstoupení a možnost naší další spolupráce, přičemž jsem říkala, že si to nechám projít hlavou, jelikož nejsem člověk co jedná impulsivně.
A jelikož souzním s Pirátskými hodnotami, zdálo se mi příhodné tuto informaci sdílet i s členy celostátního fóra.

Máme na to opravdu rozdílný pohled. což mě mrzí.

Rád bych zmínil, že z mojí strany nepadlo v našem rozhovoru ani slovo o tvém odstoupení.
Bavili jsme se o možné budoucí spolupráci a možnosti realizovat tvůj volební program, pokud vyhraju.

Byl jsem připraven na stejnou diskuzi v opačném gardu, tedy pokud bys vyhrála ty, nicméně jsem měl dojem, že vnímáš, že ani jeden z nás nemá šanci.
Tady si tě dovolím citovat:
"Jana dala jasně najevo koho si přeje jako svého nástupce, což podle mě udělalo hodně. Ale je vidět, že i my dva máme za sebou velkou podporu, čehož si já osobně hodně vážím."

Tito uživatelé poděkovali autorovi Matej.Kubicek za příspěvky (celkem 2):
Zuzana.Freitas, Michal.Gill
Matěj Kubíček
kubicek.haul@gmail.com
Uživatelský avatar
Jana.Kolarikova
Personální odbor
Příspěvky: 1863
Registrován: 03 srp 2012, 13:52
Profese: OSVČ
Dal poděkování: 1800 poděkování
Dostal poděkování: 2752 poděkování

Re: CF 17/2021 Převolba vedoucí PO

Příspěvek od Jana.Kolarikova »

Tak já se tedy zeptám na přímo:
@Matej.Kubicek nabídnul jsi Monice za její odstoupení pozici zástupkyně?

Jana Koláříková
https://www.facebook.com/JaninkaToofree
jana.kolarikova@pirati.cz
To, že nemůžeme změnit svět, neznamená, že bychom se o to neměli alespoň pokusit.

Zamčeno

Zpět na „Celostátní fórum“