1st EU LiquidDemocracy meetup

Zahraniční odbor komunikuje s dalšími členy mezinárodního Pirátského hnutí, zejména přináší v zahraničí osvědčené nápady do strany, vypracovává společný postup při projednávání mezinárodních problémů.

Moderátor: Zahraniční odbor

Zamčeno
Uživatelský avatar
Mikulas.Peksa
Poslanec/poslankyně Evropského parlamentu
Příspěvky: 4625
Registrován: 29 lis 2012, 08:33
Profese: europoslanec, ajťák, fyzik
Dal poděkování: 7813 poděkování
Dostal poděkování: 11919 poděkování

Re: 1st EU LiquidDemocracy meetup

Příspěvek od Mikulas.Peksa »

Tobias Esner píše:Mikuláši, mě je Libor lidově řečeno volnej....
Jasný, ale Ty jemu ne. Prostě se mu, prosím, chvíli vyhýbej, nekomentuj jeho agendu a jeho problémy. Chápu, že je to nespravedlivý. A vím, že v Tvém případě to bude těžký, protože jsi hodně upřímný člověk a říkáš lidem, co si o nich myslíš. Ale nevím, co dělat jinýho...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Peksa za příspěvek:
Ondrej.Profant
Mám blog, jsem na Facebooku, Twitteru, Instagramu a Mastodonu.

Chcete se zapojit do evropské politiky? Náš konzultační tým na Mattermostu evropských Pirátů najdete zde!
Tobias.Esner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7802
Registrován: 22 čer 2013, 12:03
Dal poděkování: 5022 poděkování
Dostal poděkování: 3823 poděkování

Re: 1st EU LiquidDemocracy meetup

Příspěvek od Tobias.Esner »

Mikulas Peksa píše:
Tobias Esner píše:Mikuláši, mě je Libor lidově řečeno volnej....
Jasný, ale Ty jemu ne. Prostě se mu, prosím, chvíli vyhýbej, nekomentuj jeho agendu a jeho problémy. Chápu, že je to nespravedlivý. A vím, že v Tvém případě to bude těžký, protože jsi hodně upřímný člověk a říkáš lidem, co si o nich myslíš. Ale nevím, co dělat jinýho...
Ale ja jeho sračky musím řešit.... Sem "Tajemník strany" takže to všechno uze všech stran končí u mě :(
Uživatelský avatar
Mikulas.Peksa
Poslanec/poslankyně Evropského parlamentu
Příspěvky: 4625
Registrován: 29 lis 2012, 08:33
Profese: europoslanec, ajťák, fyzik
Dal poděkování: 7813 poděkování
Dostal poděkování: 11919 poděkování

Re: 1st EU LiquidDemocracy meetup

Příspěvek od Mikulas.Peksa »

Tobias Esner píše:
Mikulas Peksa píše:
Tobias Esner píše:Mikuláši, mě je Libor lidově řečeno volnej....
Jasný, ale Ty jemu ne. Prostě se mu, prosím, chvíli vyhýbej, nekomentuj jeho agendu a jeho problémy. Chápu, že je to nespravedlivý. A vím, že v Tvém případě to bude těžký, protože jsi hodně upřímný člověk a říkáš lidem, co si o nich myslíš. Ale nevím, co dělat jinýho...
Ale ja jeho sračky musím řešit.... Sem "Tajemník strany" takže to všechno uze všech stran končí u mě :(
tak pak už fakt nevím
Mám blog, jsem na Facebooku, Twitteru, Instagramu a Mastodonu.

Chcete se zapojit do evropské politiky? Náš konzultační tým na Mattermostu evropských Pirátů najdete zde!
Tobias.Esner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7802
Registrován: 22 čer 2013, 12:03
Dal poděkování: 5022 poděkování
Dostal poděkování: 3823 poděkování

Re: 1st EU LiquidDemocracy meetup

Příspěvek od Tobias.Esner »

já sem Miki v klidu, já mám dost jiné práce než řešit něčí Ego :D
Uživatelský avatar
Ivan.Sirko
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2751
Registrován: 04 úno 2011, 15:23
Profese: Putující filosof
Bydliště: Praha - 1
Dal poděkování: 10373 poděkování
Dostal poděkování: 2644 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: 1st EU LiquidDemocracy meetup

Příspěvek od Ivan.Sirko »

Tobias Esner píše:já sem Miki v klidu, já mám dost jiné práce než řešit něčí Ego :D
To je ale srandovni, když velke EGO povídá o malém Egoví ;)

Слава Україні! Героям слава! 🇺🇦 ✌️ Podpoř ukrajinskou armádu.

Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Administrativní odbor
Příspěvky: 26261
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: politik, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 37067 poděkování
Dostal poděkování: 30243 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: 1st EU LiquidDemocracy meetup

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Tak jsem se dnes zastavil na setkání ZO, abych si vyjasnil situaci. Bohužel tam nebyla Markéta, aby se to třeba nějak rozseklo.

Jsem ochoten a rád pojedu do Brusele, abych nabídl tu odbornost, co veze Tobias a udělal o tom i přednášku (Byrokracie přímé demokracie České pirátské strany, slidy, přeložené dokumenty na wiki a tak). (Pokud Tobias veze i nějakou technickou odbornost, to nevím, na to je tam předpokládám Ondřej Profant.)
Jsem si vědom, že Tobias se přihlásil dříve, ale opravdu mi nepřijde účelné, aby na mezinárodní konferenci jezdil někdo, kdo k tomu není jazykově vybaven.
Jednou jsem to zažil ve změkčené formě na zakládání YPE a opravdu to není šťastné pro dotyčného, ani pro samotnou delegaci.

Příležitosti bych případně využil k tomu zjisti jak je to s PPI, membesrhip fees a možností zbavit se peněz PPI co si sušíme na jednom transparentním účtu.

Co na to vedení ZO?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Pikal za příspěvky (celkem 5):
Alexandr.Mansurov, Petr.Bajgar, Mikulas.Peksa, Ivo.Vasicek, Dominika.Michailidu

Profil, Vedoucí AO; KaS, ZO; vedoucí MRT Demokracie v rezignaci
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“*
Podporuji myšlenky.

Uživatelský avatar
Mikulas.Peksa
Poslanec/poslankyně Evropského parlamentu
Příspěvky: 4625
Registrován: 29 lis 2012, 08:33
Profese: europoslanec, ajťák, fyzik
Dal poděkování: 7813 poděkování
Dostal poděkování: 11919 poděkování

Re: 1st EU LiquidDemocracy meetup

Příspěvek od Mikulas.Peksa »

Vojtech Pikal píše:Tak jsem se dnes zastavil na setkání ZO, abych si vyjasnil situaci. Bohužel tam nebyla Markéta, aby se to třeba nějak rozseklo.

Jsem ochoten a rád pojedu do Brusele, abych nabídl tu odbornost, co veze Tobias a udělal o tom i přednášku (Byrokracie přímé demokracie České pirátské strany, slidy, přeložené dokumenty na wiki a tak). (Pokud Tobias veze i nějakou technickou odbornost, to nevím, na to je tam předpokládám Ondřej Profant.)
Jsem si vědom, že Tobias se přihlásil dříve, ale opravdu mi nepřijde účelné, aby na mezinárodní konferenci jezdil někdo, kdo k tomu není jazykově vybaven.
Jednou jsem to zažil ve změkčené formě na zakládání YPE a opravdu to není šťastné pro dotyčného, ani pro samotnou delegaci.

Příležitosti bych případně využil k tomu zjisti jak je to s PPI, membesrhip fees a možností zbavit se peněz PPI co si sušíme na jednom transparentním účtu.

Co na to vedení ZO?
ok, prosím o pokud možno rychlé vyjádření, pokud má Vojta přednést přednášku, měl bych informovat Christophera.
Mám blog, jsem na Facebooku, Twitteru, Instagramu a Mastodonu.

Chcete se zapojit do evropské politiky? Náš konzultační tým na Mattermostu evropských Pirátů najdete zde!
Tobias.Esner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7802
Registrován: 22 čer 2013, 12:03
Dal poděkování: 5022 poděkování
Dostal poděkování: 3823 poděkování

Re: 1st EU LiquidDemocracy meetup

Příspěvek od Tobias.Esner »

Vojta má pravdu, nezasloužím si to ani za odměnu ani jako nesitel informací.

Takže ja se odhlašuji a přeji všem klidnou výpravu.

a když sem byl informován co se chystá, zajistil jsem si náhradní program. OFFTOPIC(dokonce placenej, a u dobrovolnický organizace, ale ta organizace má mozek ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tobias.Esner za příspěvky (celkem 3):
Mikulas.Peksa, Alexandr.Mansurov, Vojtech.Pikal
Uživatelský avatar
Mikulas.Peksa
Poslanec/poslankyně Evropského parlamentu
Příspěvky: 4625
Registrován: 29 lis 2012, 08:33
Profese: europoslanec, ajťák, fyzik
Dal poděkování: 7813 poděkování
Dostal poděkování: 11919 poděkování

Re: 1st EU LiquidDemocracy meetup

Příspěvek od Mikulas.Peksa »

Tobias Esner píše:Vojta má pravdu, nezasloužím si to ani za odměnu ani jako nesitel informací.

Takže ja se odhlašuji a přeji všem klidnou výpravu.

a když sem byl informován co se chystá, zajistil jsem si náhradní program. OFFTOPIC(dokonce placenej, a u dobrovolnický organizace, ale ta organizace má mozek ;)
Jsem rád, že to bereš jako dospělej chlap. Nedá se říct, že by to bylo u Pirátů pravidlem (a nejen Českých).

Pokud jde o to výletování za odměnu - myslím, že bychom měli oživit koncept vysílání našich dobrovolníků na pomoc okolním Pirátským stranám v blízkém zahraničí. Na roznášení letáků a lepení plakátů nemusí člověk číst Shakespearea v originále a hodně nám to pomáhá navazovat vztahy s okolními Pirátskými stranami. Btw. tímto srdečně děkujeme Pyrátovi Mořskému za dobrou práci v Berlíně, hodila se při žebrání o jejich sololity. Zároveň se tím spojí příjemné s užitečným, protože dotyčný aktivista se alespoň někam podívá (což se hodí u lidí, kteří třeba nemají tolik peněz). Připadá mi to jako lepší koncept, než všechno zkoncentrovat na posílání jazykově dobře vybavených lidí letadlem někam daleko na nějakou superučenou konferenci.

Zkusím to zrešeršovat a až bude něco vhodného, ozvu se Ti (a dalším samozřejmě). Pochopitelně, kdyby RP chtělo přihrát nějaké další peníze ZO v rámci chystaného rozpočtu, nezlobili bychom se....
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Peksa za příspěvky (celkem 3):
Alexandr.Mansurov, Tobias.Esner, Vojtech.Pikal
Mám blog, jsem na Facebooku, Twitteru, Instagramu a Mastodonu.

Chcete se zapojit do evropské politiky? Náš konzultační tým na Mattermostu evropských Pirátů najdete zde!
Tobias.Esner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7802
Registrován: 22 čer 2013, 12:03
Dal poděkování: 5022 poděkování
Dostal poděkování: 3823 poděkování

Re: 1st EU LiquidDemocracy meetup

Příspěvek od Tobias.Esner »

Mikulas Peksa píše:OFFTOPIC[quote="Tobias Esner"]Vojta má pravdu, nezasloužím si to ani za odměnu ani jako nesitel informací.

Takže ja se odhlašuji a přeji všem klidnou výpravu.

a když sem byl informován co se chystá, zajistil jsem si náhradní program. OFFTOPIC(dokonce placenej, a u dobrovolnický organizace, ale ta organizace má mozek ;)
Jsem rád, že to bereš jako dospělej chlap. Nedá se říct, že by to bylo u Pirátů pravidlem (a nejen Českých).

Pokud jde o to výletování za odměnu - myslím, že bychom měli oživit koncept vysílání našich dobrovolníků na pomoc okolním Pirátským stranám v blízkém zahraničí. Na roznášení letáků a lepení plakátů nemusí člověk číst Shakespearea v originále a hodně nám to pomáhá navazovat vztahy s okolními Pirátskými stranami. Btw. tímto srdečně děkujeme Pyrátovi Mořskému za dobrou práci v Berlíně, hodila se při žebrání o jejich sololity. Zároveň se tím spojí příjemné s užitečným, protože dotyčný aktivista se alespoň někam podívá (což se hodí u lidí, kteří třeba nemají tolik peněz). Připadá mi to jako lepší koncept, než všechno zkoncentrovat na posílání jazykově dobře vybavených lidí letadlem někam daleko na nějakou superučenou konferenci.

Zkusím to zrešeršovat a až bude něco vhodného, ozvu se Ti (a dalším samozřejmě). Pochopitelně, kdyby RP chtělo přihrát nějaké další peníze ZO v rámci chystaného rozpočtu, nezlobili bychom se....[/ot][/quote]

Mikuláši, svět se nebortí, jenom už vím co sem ještě před měsícem nevěděl. A jelikož mi jedna celosvětová organizace nabídla prostor realizace, je mi to milejší než tahle partaj, která káže vodu a chlemtá vodku. To je celé. Jenom je mi líto lidí, kteří to vidí stejně a stále se snaží to změnit. Je jich čím dál míň.....

No hodně štěstí.

Proste Esner, je značka :D
Zamčeno

Zpět na „Zahraniční odbor“