KF Pak 09/2021 Rozprava primární volby do PSP 2021 - 5-10.místo kandidátky

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: PKS Pardubický kraj, KoKS Pardubický kraj

Uživatelský avatar
Ondrej.Karas
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 437
Registrován: 08 zář 2017, 12:40
Profese: vývojář, obchodník
Dal poděkování: 478 poděkování
Dostal poděkování: 587 poděkování

Re: KF Pak 09/2021 Rozprava primární volby do PSP 2021 - 5-10.místo kandidátky

Příspěvek od Ondrej.Karas »

Moc díky Davidovi za nominaci. Ale stejně tak jako při volbě druhého místa i tady znovu odmítnu. Důvody jsem už jednou shnul zde. Sice se už jedná o pravděpodobně nevolitelnou pozici, čímž odpadá odstavec popisující časové možnost, ale mé výhrady k programovým otázkám stále trvají. Zvlášť když ještě nemáme schválený podrobný program. Jako volič snad budu ochotný ke kompromisu, jako kandidát bych s tím mohlo mít problémy.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Karas za příspěvek:
David.Marhold
Uživatelský avatar
David.Marhold
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 517
Registrován: 04 zář 2018, 19:04
Profese: student práv, historik
Bydliště: Brno (Svitavy)
Dal poděkování: 257 poděkování
Dostal poděkování: 546 poděkování

Re: KF Pak 09/2021 Rozprava primární volby do PSP 2021 - 5-10.místo kandidátky

Příspěvek od David.Marhold »

Výsledek naší ankety naleznete zde. Nadpoloviční podporu získal pouze návrh a), podle kterého by se mělo nyní volit:
a) volit 5.-10. pirátské místo na kandidátní listině do podzimních voleb (tj. všechny zbývající kandidáty; konkrétně se jedná o: 8., 10., 12., 14., 16. a 18. místo na koaliční kandidátce)
Prosím @Jiri.Duchacek, aby převzal do úvodního příspěvku.
Tito uživatelé poděkovali autorovi David.Marhold za příspěvek:
Jiri.Duchacek

David Marhold
tajemník KS PaK

email: david.marhold@pirati.cz
tel.: +420 778 439 560

Uživatelský avatar
Dominik.Becka
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 618
Registrován: 19 bře 2018, 17:04
Dal poděkování: 530 poděkování
Dostal poděkování: 652 poděkování

Re: KF Pak 09/2021 Rozprava primární volby do PSP 2021 - 5-10.místo kandidátky

Příspěvek od Dominik.Becka »

Pavle a Tomáši, nemyslím si, že to je taková kovbojka. Já to původně myslel naprosto prakticky a myslím, že ani ostatní tady nevyrábí žádné „konstrukce prospěchů nebo vypočítavosti“. Za sebe jsem rád za podporu v předchozích volbách a budu v pohodě s jakoukoliv pozicí mezi osmičkou a místopředsedou okrskové volební komise :).

Zaznamenal jsem nějaké dotazy, co vlastně dělám, když „přináším svou aktivitu“:
  • zastupitele MO Pardubice I zapojujícího se i na magistrátní úrovni, v poslední době jsem psal třeba do obvodního zpravodaje o investicích, text ke stavbě parkoviště ve Štefánikově nebo výzvu ke zveřejnění podkladů k fotbalovému stadionu,
  • člena krajského finančního výboru, tenhle týden po zasedání vyšel náš článek k rozpočtu,
  • místopředsedu MS, nedávno jsme oživili komunikaci se zájemci, povzbudili slušnou účast členů a RegP v SAKO, rozjeli přípravu na komunální volby a věnovali se některým drobnějším procesům,
  • a na centrální úrovni jsem se zapojil do analytického týmu při volebním štábu; protože je trošku jinak zaměřen, než jsem čekal OFFTOPICneprogramuju, ani nedělám profi marketing, postupně se možná přesunu do resortního týmu Finance, kam jsem dostal pozvánku (díky, Mikuláši!).

zastupitel Pardubic a Pardubic I. předseda Pirátů Pardubicko. pardubecka.cz.

Uživatelský avatar
Jan.Hrubes
Kontrolní komise
Příspěvky: 542
Registrován: 08 říj 2016, 19:31
Profese: student, učitel, hudebník
Dal poděkování: 1448 poděkování
Dostal poděkování: 1342 poděkování

Re: KF Pak 09/2021 Rozprava primární volby do PSP 2021 - 5-10.místo kandidátky

Příspěvek od Jan.Hrubes »

Děkuji za nominaci, ale nemám teď nějakou větší ambici kandidovat do sněmovny; vzhledem ke všem mým funkcím a pracovním povinnostem už na kampaň nebudu mít moc času. Myslím si, že by kandidáti i na zadních pozicích měli být vidět v ulicích, to ale pro mě teď není možné splnit.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Hrubes za příspěvky (celkem 2):
David.Marhold, Dominik.Becka
Lenka.Martinkova.Spanihelova
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 98
Registrován: 14 bře 2018, 21:32
Profese: Sociální pracovnice
Dal poděkování: 347 poděkování
Dostal poděkování: 176 poděkování

Re: KF Pak 09/2021 Rozprava primární volby do PSP 2021 - 5-10.místo kandidátky

Příspěvek od Lenka.Martinkova.Spanihelova »

Pirátky a Piráti,
Děkuji za nominaci. Zvážila jsem pečlivě a rozhodla jsem se jí odmítnout. Až teď se ukazuje co obnáší post předsedkyně sociálního výboru na kraji ( členství v dotační komisi - rozděluje se víc než miliarda, návštěvy krajských sociálních služeb,...) Neumím si představit, jak bych v době kampaně věnovala dostatek času právě kampani. A naopak si umím představit, že zvolený kandidát, bude v kampani aktivní a dá ji maximum. Prosím o podporu kandidátů z Pardubic @Dominik.Becka a @Ivana.Bohmova Zatím nám ve volbě krajské město uteklo, což je škoda. A oba dva jsou zkušení tahouni, kteří mají s politikou zkušenost. A na závěr výzva pro @Jiri.Jansa prosím zvaž svou kandidaturu.🖤
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lenka.Martinkova.Spanihelova za příspěvky (celkem 2):
Dominik.Becka, David.Marhold
Uživatelský avatar
Filip.Mezera
Krajský zastupitel
Příspěvky: 300
Registrován: 24 srp 2017, 17:59
Profese: Datový analytik
Bydliště: Pardubicko
Dal poděkování: 584 poděkování
Dostal poděkování: 382 poděkování

Re: KF Pak 09/2021 Rozprava primární volby do PSP 2021 - 5-10.místo kandidátky

Příspěvek od Filip.Mezera »

Ahoj všem. Víte, že mám kampaně rád a do této se zapojím ať bych byl či nebyl na kandidátce. Nominaci jsem zvažoval, pokud by v čele nebyl nikdo z okolí. STAN na druhé místo vybral pana Hájka z Pardubic, což znamená, že moje kandidatura je zbytečná. Bylo by lepší tam mít někoho z Chrudimy nebo Orlicko-Ústecka. Tímto se tedy nominace vzdávám a zároveň vás prosím o zvážení podpory našich dam (pokud se budou chtít zapojit), nebo Vladka Váchy či Tomáše Grosskopfa.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Filip.Mezera za příspěvky (celkem 2):
Tomas.Kolomy, Lenka.Martinkova.Spanihelova

"No to už dál nejde," vydralo se z dědy Janečka. "To přece je zvrhlost! Vidíš, to mají z toho, že řežou všechno možné z kostí! Nám taková nestydatost jakživa na mysl nepřišla, protože z pazourku by to ani nešlo udělat - Tam to vede! To jsou ty jejich vynálezy! Pořád budou něco vymýšlet, pořád budou něco nového zavádět, až všechno zhuntují a zničí - A já říkám," zvolal pračlověk Janeček v prorockém osvícení, "že dlouho to už trvat nebude!" Karel Čapek, O úpadku doby

Ivana.Bohmova
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 133
Registrován: 20 bře 2018, 20:28
Profese: Pedagog
Dal poděkování: 211 poděkování
Dostal poděkování: 246 poděkování

Re: KF Pak 09/2021 Rozprava primární volby do PSP 2021 - 5-10.místo kandidátky

Příspěvek od Ivana.Bohmova »

Drazí,
hodně jsem zvažovala, jestli nominaci přijmout. Přijímám. A to i přes to, že poslanecké ambice nemám, na druhou stranu bych ráda kandidátku podpořila a snad tím přispěla k její důvěryhodnosti. Se zapojením do kampaně počítám, ovšem v rámci svých omezených pracovních a rodinných možností (tedy jako řadový dobrovolník, nikoli tahoun). I proto bych byla ráda, aby se moje jméno objevilo až na některém z posledních míst, pokud to bude možné. Díky
Uživatelský avatar
Ales.Nunvar
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 170
Registrován: 07 bře 2018, 17:18
Profese: Projektový manažer
Bydliště: Chrudim, Dostálova 269
Dal poděkování: 231 poděkování
Dostal poděkování: 182 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF Pak 09/2021 Rozprava primární volby do PSP 2021 - 5-10.místo kandidátky

Příspěvek od Ales.Nunvar »

Díky všem, kdo v anketě podpořili návrh na souhrnné hlasování celého zbytku kandidátky, tedy včetně posledního pirátského místa (předposledního na kandidátce).

Obavy o skákání z posledního místa jsem osobně neměl, měl jsem obavy z toho, aby to tak nebylo (díky extra volbě jen o poslední místo) někdy někým vykládáno. Ale hlavně bychom si věci měli zjednodušovat, ne to dělat obráceně, tedy každé hlasování navíc mi přijde zbytečné.

To že by byl boj o poslední místo nějaká tradice, či folklór, jak naznačuje Pavel, fakt nevím.

Mějte se! A.

Ing. Aleš Nunvář
předseda MS Chrudimsko, radní města Chrudim
ales.nunvar@pirati.cz
mobil: 608 530 251
"Ochraňuj Dharmu a Dharma ochrání Tebe." - Mahábhárata

Uživatelský avatar
Jiri.Duchacek
Republikový výbor
Příspěvky: 305
Registrován: 16 dub 2018, 22:47
Profese: IT manager,zastupitel
Bydliště: Česká Třebová
Dal poděkování: 322 poděkování
Dostal poděkování: 313 poděkování

Re: KF Pak 09/2021 Rozprava primární volby do PSP 2021 - 5-10.místo kandidátky

Příspěvek od Jiri.Duchacek »

Prosím všechny zájemce o grilování kandidátů na Jitsi je možnost v pondělí 22.02.2021 od 21:00 https://jitsi.pirati.cz/pak
Nikdy neříkej, že to nejde. Vždycky se najde nějaký blbec, který neví, že to nejde a udělá to.
Uživatelský avatar
Jiri.Duchacek
Republikový výbor
Příspěvky: 305
Registrován: 16 dub 2018, 22:47
Profese: IT manager,zastupitel
Bydliště: Česká Třebová
Dal poděkování: 322 poděkování
Dostal poděkování: 313 poděkování

Re: KF Pak 09/2021 Rozprava primární volby do PSP 2021 - 5-10.místo kandidátky

Příspěvek od Jiri.Duchacek »

Hlasování 1 kolo bylo zahájeno zde : https://helios.pirati.cz/helios/electio ... a231c/view
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Duchacek za příspěvek:
Mikulas.Ferjencik
Nikdy neříkej, že to nejde. Vždycky se najde nějaký blbec, který neví, že to nejde a udělá to.
Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Pardubický kraj“