KS PaK 08/2021 hodnocení KoKS

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: PKS Pardubický kraj, KoKS Pardubický kraj

Zamčeno
Uživatelský avatar
Dominik.Becka
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 618
Registrován: 19 bře 2018, 17:04
Dal poděkování: 530 poděkování
Dostal poděkování: 652 poděkování

Re: KS PaK 08/2021 hodnocení KoKS

Příspěvek od Dominik.Becka »

Nebudu hlasovat proti. A nehodlal jsem předkládat vlastní návrh, rovnou zkoušet něco nepředjednaného prosazovat (byla by to standardní stupnice z PO). Snažil jsem se vám ale říct, kde vidím rizika dokumentu a vašeho přístupu, která možná jako autoři nevidíte, pochopit důvody, proč jste se rozhodli jít takovouhle cestou a dát vám prostor připomínky mé i dalších účastníků vypořádat. Bohužel jsem se setkal s mlčením a obviňováním. Je mi to opravdu velice nepříjemné.
Andrea.Linhartova píše: 07 úno 2021, 13:28 @Dominik.Becka na věcnou připomínku, věcná odpověď. (…) Pokud to vnímáš něco z napsaného jako invektivum, trochu mě to zaráží, ale současně i mrzí, protože na rozdíl od jiných diskutujicích jsem zhodnotila celý průběh a vývoj situace.
Věcných připomínek jsem tu měl více (a jiní členové též), ale buď byly přejity mlčením, anebo odmávnuty jako hledání umělých problémů a točení se na detailech. Znovu připomínám, že účelem rozpravy je o rozhodnutí a jeho důsledcích diskutovat.

A ano, výrazy jako „potřebu se vyjádřit a exhibovat se svým jediným a správným názorem na fóru“, „vytváření pseudoproblémů se pro některé jedince stalo zábavou“ a „vám nejde o to posouvat věc dál a tvořit, ale bořit“, „jen hledat, kde bych sakra něco shodil“, „působí (…) snahou o hledání pseudoproblémů či možná i zhrzele“ jednoznačně vnímám jako osobní výpady.
Andrea.Linhartova píše: 07 úno 2021, 13:28 I fakt, že jste se mohli, kdybyste chtěli, se podílet na formování hodnocení. Nestalo se. Ano, v první fázi jsme jako PKS udělali tu chybu, že jsme se snažili, co nejdříve zajistit zpracování smluv. Ano, myslím, že jsme i spoléhali, možná spíš věřili v důvěru a podporu KS. Důvěřuj, ale prověřuj, tak nějak. Ano, cílem je dosáhnout všeobecné shody, ale vážně to tak nepůsobí.
Ne. Nevěděl, že nějaký systém hodnocení odlišný od standardního vzniká. Zkoušel jsem i zpětně prohledat Zulip a Fórum a žádnou výzvu ke spolupráci nebo konzultaci před rozpravou se mi nepovedlo najít. OFFTOPICklíčová slova hodnocení, koks, koordinátor, systém, … nic Není určitě chybou, že jste se „snažili co nejdříve zajistit zpracování smluv“. Ale že jste vnesli nějaký naprosto vlastní koncept odměňování, který zjevně nebyl dobře odůvodněn ani vydiskutován s PO, příkazníkem ani členskou základnou. I tady v naprosto vlastním systému hodnocení jsem se celou rozpravu vlastně snažil získat to, co by mělo být už v odůvodnění – což je mimochodem povinná součást návrhu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dominik.Becka za příspěvek:
kaze

zastupitel Pardubic a Pardubic I. předseda Pirátů Pardubicko. pardubecka.cz.

Uživatelský avatar
Zdenek.Kubala
Jednatel/ka republikového výboru
Příspěvky: 1679
Registrován: 25 pro 2012, 19:32
Profese: Linux Architect, AT Engineer, UNIX Admin
Bydliště: Chrudim,Praha
Dostal poděkování: 1038 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KS PaK 08/2021 hodnocení KoKS

Příspěvek od Zdenek.Kubala »

@Vladek.Vacha Mam dotaz. Mame nekde registrovany navrh postupu - prodlouzeni kteremu bychom mohli dat hlas? Kazeho navrh byl zazden a Dominikuv taky. Nebo proste muzu dat prilepek tomu Dominikovu prodlouzeni?

Muj podpis? Ten "ve spravny cas" kazdy pozna. :)

UNIX - Where is a shell, there is a way.

Emeritni mistopredseda KS Pardubicky kraj a MS Chrudimsko.
clen Republikoveho vyboru za CF (drive za PaK)
soucasti technickeho odboru

Uživatelský avatar
Vladek.Vacha
Místní předsednictvo
Příspěvky: 324
Registrován: 22 říj 2017, 16:45
Profese: Ředitel výrobního závodu
Bydliště: Mistrovice 35
Dal poděkování: 694 poděkování
Dostal poděkování: 313 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KS PaK 08/2021 hodnocení KoKS

Příspěvek od Vladek.Vacha »

Zdenek.Kubala píše: 08 úno 2021, 12:33 @Vladek.Vacha Mam dotaz. Mame nekde registrovany navrh postupu - prodlouzeni kteremu bychom mohli dat hlas? Kazeho navrh byl zazden a Dominikuv taky. Nebo proste muzu dat prilepek tomu Dominikovu prodlouzeni?
Doposud jsem v průběhu rozpravy evidoval v jednacím vlákně tři návrhy postupu na prodloužení. Z toho jeden jsem si vzal za svůj. Na dva byla vznesena v době pro podávání námitek námitka, tak návrhy postupu nebyly přijaty všeobecnou shodou a stále mohou získávat podporu skupinou členů tak jak jsem tam i uvedl.
Jestli má někdo dotaz nebo se chce o mě více dozvědět není nic jednoduššího než využít můj mobilní telefon: 724333769, e-mail: v.vacha@tiscali.cz , web: http://vhtm.valka.cz/, stejně tak se mnou můžete komunikovat na messengeru či si mě přidat do přátel v rámci FB: https://www.facebook.com/vladek.vacha . Pokud by měl někdo zájem se osobně setkat rád Vás navštívím, případně Vás srdečně zvu do našeho regionu.

Vladek Vácha
Uživatelský avatar
Zdenek.Kubala
Jednatel/ka republikového výboru
Příspěvky: 1679
Registrován: 25 pro 2012, 19:32
Profese: Linux Architect, AT Engineer, UNIX Admin
Bydliště: Chrudim,Praha
Dostal poděkování: 1038 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KS PaK 08/2021 hodnocení KoKS

Příspěvek od Zdenek.Kubala »

Dominik.Becka píše: 06 úno 2021, 20:42 Protože rozprava stále probíhá poněkud jednostranně, navrhuji prodloužení doby pro navrhování do čtvrtka 11. února, aby byl dostatečný prostor na odpovědi na položené otázky.
Take pripojuji svuj "palec" k navrhu o prodlouzeni. Stale tu je par veci nevyresenych.

Muj podpis? Ten "ve spravny cas" kazdy pozna. :)

UNIX - Where is a shell, there is a way.

Emeritni mistopredseda KS Pardubicky kraj a MS Chrudimsko.
clen Republikoveho vyboru za CF (drive za PaK)
soucasti technickeho odboru

Uživatelský avatar
Vladek.Vacha
Místní předsednictvo
Příspěvky: 324
Registrován: 22 říj 2017, 16:45
Profese: Ředitel výrobního závodu
Bydliště: Mistrovice 35
Dal poděkování: 694 poděkování
Dostal poděkování: 313 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KS PaK 08/2021 hodnocení KoKS

Příspěvek od Vladek.Vacha »

Oznámení moderátora:
Skončila doba pro navrhování a začala doba na rozmyšlenou. Během zítřejšího večera bude vypsané rozhodující hlasování.
Jestli má někdo dotaz nebo se chce o mě více dozvědět není nic jednoduššího než využít můj mobilní telefon: 724333769, e-mail: v.vacha@tiscali.cz , web: http://vhtm.valka.cz/, stejně tak se mnou můžete komunikovat na messengeru či si mě přidat do přátel v rámci FB: https://www.facebook.com/vladek.vacha . Pokud by měl někdo zájem se osobně setkat rád Vás navštívím, případně Vás srdečně zvu do našeho regionu.

Vladek Vácha
kaze
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 418
Registrován: 30 led 2018, 00:16
Dal poděkování: 374 poděkování
Dostal poděkování: 335 poděkování

Re: KS PaK 08/2021 hodnocení KoKS

Příspěvek od kaze »

kaze píše: 07 úno 2021, 11:05 proč hodnocení ne vždy dotahne ukoly do zdarneho konce za 1500 a téměř vždy dotahne ukoly do zdarneho konce za 2500 je lepší než stupnice níže?:

můžete mi prosím v percentuální úspěšnosti dotahování úkolů do zdárného konce popsat, co si mám představit pod hodnocením "ne vždy" a co pod hodnocením "téměř vždy"?
Odpovědí jsem se nedockal,vykladam si to tak,ze PKS odpovedi nezna. Smutny pribeh.
Oznámení moderátora:
Protože opět jsou opakovaně porušovaná "Pravidla internetového fóra" Obsahová pravidla, odstavec 1. A jelikož je to opakovaně i přes upozornění moderátora/předsedajícího je toto druhé! "varování" za příspěvek výše.

Opět vyzývám k dodržování základních pravidel internetového fóra a v souladu s uděleným varováním je příspěvek uzamčen.

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Pavel.Stepanek
Personální odbor
Příspěvky: 1398
Registrován: 29 pro 2010, 13:36
Profese: živnostník
Bydliště: U Stadionu 742, Chrudim
Dal poděkování: 1164 poděkování
Dostal poděkování: 1442 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KS PaK 08/2021 hodnocení KoKS

Příspěvek od Pavel.Stepanek »

Obsahová pravidla, odstavec 1:
Celé příspěvky ani části příspěvků mimo téma nejsou povoleny. Pro volnou diskusi můžete využít Podpalubí, sociální sítě nebo chat.

Jak přesně prosím bylo toto ustanovení porušeno? Přiznám se, že tomu nerozumím. Vidím, že Kaze připomíná svůj dotaz k tématu a vyjadřuje povzdech nad tím, že se odpovědi v rozpravě nedočkal. To mi nepřijde tak mimo, aby za to muselo být "uděleno varování", s čímž se tedy budeme muset asi nově sžít. Děkuji za objasnění
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Stepanek za příspěvky (celkem 4):
Dominik.Becka, kaze, Jan.Hrubes, Filip.Varecha

Centrální volební manažer
pavel.stepanek@pirati.cz
telefon: 770113647

Uživatelský avatar
Vladek.Vacha
Místní předsednictvo
Příspěvky: 324
Registrován: 22 říj 2017, 16:45
Profese: Ředitel výrobního závodu
Bydliště: Mistrovice 35
Dal poděkování: 694 poděkování
Dostal poděkování: 313 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KS PaK 08/2021 hodnocení KoKS

Příspěvek od Vladek.Vacha »

Pavel.Stepanek píše: 08 úno 2021, 17:43 Obsahová pravidla, odstavec 1:
Celé příspěvky ani části příspěvků mimo téma nejsou povoleny. Pro volnou diskusi můžete využít Podpalubí, sociální sítě nebo chat.

Jak přesně prosím bylo toto ustanovení porušeno? Přiznám se, že tomu nerozumím. Vidím, že Kaze připomíná svůj dotaz k tématu a vyjadřuje povzdech nad tím, že se odpovědi v rozpravě nedočkal. To mi nepřijde tak mimo, aby za to muselo být "uděleno varování", s čímž se tedy budeme muset asi nově sžít. Děkuji za objasnění
Stejně jako tvůj příspěvek tak nepatří do jednacího vlákna. Když je to občas, tak to lze přehlédnout a dělo se to i zde a jednací vlákno se nestane nepřehledným. Když je to za únosnou mez (opravdu nebudu prosit 3x za den a každý den stejného přispěvatele) tak prosím přispěvatele o nedávání příspěvků, které jsou mimo téma jednání atd..... Udržet přehlednost vlákna byl požadavek ze strany členů KF, kdy v rozpravě měsíc zpátky, to některým bránilo hlasovat. . Stejně tak do jednacího vláka nepatří procedurální diskuze a jiné. Tak jako v jiných případech tak bude jednací vlákno rozděleno na jednací a diskuzi.
Jestli má někdo dotaz nebo se chce o mě více dozvědět není nic jednoduššího než využít můj mobilní telefon: 724333769, e-mail: v.vacha@tiscali.cz , web: http://vhtm.valka.cz/, stejně tak se mnou můžete komunikovat na messengeru či si mě přidat do přátel v rámci FB: https://www.facebook.com/vladek.vacha . Pokud by měl někdo zájem se osobně setkat rád Vás navštívím, případně Vás srdečně zvu do našeho regionu.

Vladek Vácha
kaze
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 418
Registrován: 30 led 2018, 00:16
Dal poděkování: 374 poděkování
Dostal poděkování: 335 poděkování

Re: KS PaK 08/2021 hodnocení KoKS

Příspěvek od kaze »

@Alice.Hamalova podavam namitku proti postupu predsedajiciho: Oznacovani mych prispevku jako offtopic.
Prosim o info,zda je jeho vyklad spravny.dekuji.
Tito uživatelé poděkovali autorovi kaze za příspěvky (celkem 2):
Pavel.Stepanek, Jan.Hrubes

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Andrea.Linhartova
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 374
Registrován: 08 bře 2018, 09:11
Profese: metodik EU
Bydliště: Chrast, Reinitzova 92
Dal poděkování: 543 poděkování
Dostal poděkování: 403 poděkování

Re: KS PaK 08/2021 hodnocení KoKS

Příspěvek od Andrea.Linhartova »

Pavel.Stepanek píše: 08 úno 2021, 17:43
Jak přesně prosím bylo toto ustanovení porušeno? Přiznám se, že tomu nerozumím. Vidím, že Kaze připomíná svůj dotaz k tématu a vyjadřuje povzdech nad tím, že se odpovědi v rozpravě nedočkal.
co tohle?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Andrea.Linhartova za příspěvky (celkem 2):
Pavel.Stepanek, Jan.Hrubes
Udělat věc, které se bojíme, je první krok k úspěchu. — Mahátma Gándhí
Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Pardubický kraj“