CF 1/2018 - přebytkový rozpočet

Celostátní fórum tvoří všichni členové a je nejvyšším orgánem Pirátské strany.


Moderátor: Předsedající

Pravidla fóra

Na celostátním fóru se vyjadřujte slušně a k věci. Nepřístojnosti budou vykázány do samostatného vlákna.
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.

Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34830
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31738 poděkování
Dostal poděkování: 25783 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CF 1/2018 - přebytkový rozpočet

Příspěvek od Petr.Vileta »

Mikulas.Ferjencik píše:
Petr.Vileta píše: Mikiho kritizuji za rozhazovačnost už nejméně 6 let, možná dokonce 8 ;)
A proto jsme měli 10 x nižší volební rozpočet než konkurence a utratil jsem cca 50 % rozpočtu mediálního odboru na letošní rok. Petře (Vileto) nešiř prosím bludy, díky.
To tě šlechtí a je z toho také vidět, že jsi tedy v MO tolik peněz nepotřeboval. ;) Chápu polštář třeba 10%, pro strýčka Příhodu, ale jestli jsi tam měl jednou tolik, co se skutečně utratilo, pak to není polštář, ale pořádná duchna. Mimochodem, porovnávat s konkurencí není zrovna moc košer. Kromě Pirátů totiž všichni utrácejí jak smyslů zbavení, to není argument.

A nešířím bludy, šířím své názory na základě získaných zkušeností.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvky (celkem 2):
Rostislav.Reha, Josef.Kadlecek

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Příspěvky: 4869
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Zlín
Dal poděkování: 4473 poděkování
Dostal poděkování: 3826 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CF 1/2018 - přebytkový rozpočet

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

Petr.Vileta píše:
Mikulas.Ferjencik píše:
Petr.Vileta píše: Mikiho kritizuji za rozhazovačnost už nejméně 6 let, možná dokonce 8 ;)
A proto jsme měli 10 x nižší volební rozpočet než konkurence a utratil jsem cca 50 % rozpočtu mediálního odboru na letošní rok. Petře (Vileto) nešiř prosím bludy, díky.
To tě šlechtí a je z toho také vidět, že jsi tedy v MO tolik peněz nepotřeboval. ;) Chápu polštář třeba 10%, pro strýčka Příhodu, ale jestli jsi tam měl jednou tolik, co se skutečně utratilo, pak to není polštář, ale pořádná duchna. Mimochodem, porovnávat s konkurencí není zrovna moc košer. Kromě Pirátů totiž všichni utrácejí jak smyslů zbavení, to není argument.

A nešířím bludy, šířím své názory na základě získaných zkušeností.
No podle mě se utratili všechny peníze minulý rok. A jestli šly ty prostředky přes MO nebo přes štáb je asi jedno...
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Uživatelský avatar
Jiri.Rezek
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 5237
Registrován: 23 čer 2009, 19:35
Profese: výzkumný pracovník
Bydliště: Sokolovská, Plzeň
Dal poděkování: 2015 poděkování
Dostal poděkování: 3084 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CF 1/2018 - přebytkový rozpočet

Příspěvek od Jiri.Rezek »

Petr.Tkadlec píše:
Jakub.Michalek píše:Republikové předsednictvo předkládá celostátnímu fóru následující alternativní návrh:


EDIT: Jinak rozpočet pro rok 2018 byl schválen s deficitem, ikdyž tam bude účetní zůstatek 30M, což jde vidět právě ve výhledu. Nakonec skončí přebytkem, protože ty pozice nejsou najaty od ledna, ale příští rok se na to budeme určitě muset více podívat.
Petře, prosím (a nemyslím to ironicky), co myslíš tím deficitem, resp. jak si k tomu došel?
  1. místopředseda KS Plzeňský kraj tel.: 72tri 175 03devet
    místostarosta Plzeň 1
Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Příspěvky: 4869
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Zlín
Dal poděkování: 4473 poděkování
Dostal poděkování: 3826 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CF 1/2018 - přebytkový rozpočet

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

Je to tam napsané na konci, že při pokračování takovýchto výdajů jsme 5 milionů mínus a to už počítáme s příjmem od 64 krajských a vůbec na ně nemáme pokryté výdaje, které přijdou. Což znamená, že buď tam jsou ty rezervy, které já prostě nevidím, tak mi řekněte kde jsou a nebo tento naplánovaný aparát není dlouhodobě udržitelný.

Jediná rezerva tam je ta, že ty pozice nejsou najaty od ledna a nakonec teda tento rok skončí s plusem, což ale nic nemění na tom, že při pokračování takovýchto výdajů nás to jednou dožene.

Sám Mira Beránek psal, že letos jsem si toho prostě naplánovali trošku víc a rezervu nemáme. Už to konečně chápeš. Miki říká, že neví kde ty rezervy jsou, ale jsou tam. Já říkám, že tam nejsou.
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Příspěvky: 4869
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Zlín
Dal poděkování: 4473 poděkování
Dostal poděkování: 3826 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CF 1/2018 - přebytkový rozpočet

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

A ještě to teda vysvětlím pro "blbečky" OFFTOPIC(to neberte nijak špatně).

Když rozdělíš celkové příjmy do roku 2021 mezi tyto 4 roky s tím, že na poslední rok si dáš extra výdaj na parlamentní volby ve výši 18M, tak ten deficit uvidíš i letos. A to zase připomínám, že tam jsou i příjmy od 64 krajských zastupitelů, které nejspíš ani mít nebudeme.
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Ondra.kl
Příznivec Pirátů – Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 4115
Registrován: 18 čer 2009, 12:09
Profese: IT administrátor
Dal poděkování: 795 poděkování
Dostal poděkování: 4105 poděkování

Re: CF 1/2018 - přebytkový rozpočet

Příspěvek od Ondra.kl »

... tím jsi jenom "blbečkům" prokazatelně potvrdil že říkáš "Rozpočet za rok 2018 má deficit 5 mega" ale myslíš "Rozpočet na rok 2018 s výhledem do roku 2021 má na konci roku 2021 deficit 5 mega".
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondra.kl za příspěvky (celkem 3):
Mikulas.Ferjencik, Vojtech.Pikal, Jan.Bednarik
Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Příspěvky: 4869
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Zlín
Dal poděkování: 4473 poděkování
Dostal poděkování: 3826 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CF 1/2018 - přebytkový rozpočet

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

Ondra.kl píše:... tím jsi jenom "blbečkům" prokazatelně potvrdil že říkáš "Rozpočet za rok 2018 má deficit 5 mega" ale myslíš "Rozpočet na rok 2018 s výhledem do roku 2021 má na konci roku 2021 deficit 5 mega".
Já chápu, že ty patříš mezi ty, kteří nemají evidentně vůbec páčku o čem se tady bavíme. Psal jsem při pokračujících výdajích, což logicky znamená, že jsem se bavil minimálně do roku 2020 a opakuji to tady v každém příspěvku a každé větě, takže jestli čekáš pouze na to, že to jednou nezopakuji v plné výši, tak určitě nepatříš ani mezi ty "blbečky". Takže prosím mi tady nevkládej do úst něco, co jsem nikdy neřekl.
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Ondra.kl
Příznivec Pirátů – Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 4115
Registrován: 18 čer 2009, 12:09
Profese: IT administrátor
Dal poděkování: 795 poděkování
Dostal poděkování: 4105 poděkování

Re: CF 1/2018 - přebytkový rozpočet

Příspěvek od Ondra.kl »

Petr.Tkadlec píše:Já chápu, že ty patříš mezi ty, kteří nemají evidentně vůbec páčku o čem se tady bavíme.
Díky za věcnou odpověď bez argumentační faulů.

A to, co tvrdíš že opakuješ v každé větě, zkus prosím dohledat i v odpovídajících větách v tomto svém příspěvku na který reagoval JR dotazem.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondra.kl za příspěvky (celkem 3):
Vojtech.Pikal, Mikulas.Ferjencik, Jan.Bednarik
Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Příspěvky: 4869
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Zlín
Dal poděkování: 4473 poděkování
Dostal poděkování: 3826 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CF 1/2018 - přebytkový rozpočet

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

Ondra.kl píše:
Petr.Tkadlec píše:Já chápu, že ty patříš mezi ty, kteří nemají evidentně vůbec páčku o čem se tady bavíme.
Díky za věcnou odpověď bez argumentační faulů.

A to, co tvrdíš že opakuješ v každé větě, zkus prosím dohledat i v odpovídajících větách v tomto svém příspěvku na který reagoval JR dotazem.
Já na tuto hru nepřistoupím, napadáš mě tady za něco, co jsem neřekl a vymýšlíš si. Nehodlám se na této úrovni bavit a vůbec tady nehodlám poslouchat něco o argumentačních faulech. Jestli tvým cílem je toto vlákno zaplevelit bullshitama, tak se ti to daří. Až budeš mít něco konkrétního, co zde nebylo řečeno, tak odpovím.
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18719
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33960 poděkování

Re: CF 1/2018 - přebytkový rozpočet

Příspěvek od Martin.Kucera »

Tímto vás žádám, abyste ukončili svou hádku. Nerad bych používal pořádková opatření.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvky (celkem 3):
Petr.Tkadlec, Jiri.Rezek, Mikulas.Peksa

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Zamčeno

Zpět na „Celostátní fórum“