KF 08/2022 Volba krajského předsednictva [opakované jednání]

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Předsedající, PKS Vysočina

Zamčeno
Uživatelský avatar
Roman.Pasek
Krajský zastupitel
Příspěvky: 946
Registrován: 12 led 2018, 21:12
Profese: web vývojář
Bydliště: Třebíč
Dal poděkování: 3609 poděkování
Dostal poděkování: 1592 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF 08/2022 Volba krajského předsednictva [opakované jednání]

Příspěvek od Roman.Pasek »

Hana.Hajnova píše: 08 pro 2022, 18:11

Ahoj,

ráda bych se všech kandidátů zeptala, jak byste v PKS nastavili systém fungování a komunikace s našimi dodavateli? Co od nich očekáváte a co pro ně můžete udělat, aby se tato očekávání naplnila?

Díky

Ahoj,

já nejsem úplný fanoušek týdenního reportování jako je tomu teď, ale vnímám, že pro většinu je to takhle vyhovující. Ideální je podle mě když členové PKS budou mít rozdělené kompetence a jednotlivý dodavatelé by byli v úzkém kontaktu vždy s jedním členem PKS, který by byl vždy informován o jeho činnosti. Od obou současných dodavatelů očekávám samostatnost a vzájemnou důvěru, že svoji práci vykonávají. Když pak půjdu k oběma konkrétněji, tak PRMM by měl svoji práci sdílet hlavně s mediálním týmem, který v současnosti není bohužel nijak moc aktivní a KOKS by měl být v synergii ne jen s PKS, ale i s jednotlivými PMS.

zastupitel Kraje Vysočina
NEpodporuji Rekonstrukci Pirátů

Uživatelský avatar
Jan.Posvar
Jednatel/ka republikového výboru
Příspěvky: 1711
Registrován: 11 čer 2010, 11:33
Profese: Programátor
Bydliště: Havlíčkův Brod
Dal poděkování: 1827 poděkování
Dostal poděkování: 2121 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF 08/2022 Volba krajského předsednictva [opakované jednání]

Příspěvek od Jan.Posvar »

Viktorie.Vidlakova píše: 10 pro 2022, 19:17

Jako první jsem se nahlas ozvala, protože se mi nelíbilo, když Jenda sám vedl rozhovory s dodavateli. Bylo to na základě zjištěných informací od předsedů našich MS. Mrzí mě, že jsme výstupy neprošli společně, neudělali závěry a poté společně tyto závěry nekomunikovali. Ano, musím uznat, že pět lidí na jednoho dodavatele může působit nepříjemně. Takže by to mohl komunikovat předseda nebo někdo z místopředsedů. Ale je potřeba sdílet to, co vlastně chceme našim dodavatelům říct.

Já to chápu ve smyslu, že jsem to blbě komunikoval s vámi jako předsednictvem, za což jsem se vám omluvil. Tuto zpětnou vazbu si ale nemáme vyhodnocovat my jako předsednictvo, ale dodavatel služeb. My jejich práci tak dobře nerozumíme a nedokážeme kvalitně tyhle požadavky zpracovat. Což je logické, jinak bychom sami byli koordinátoři a mediální manažeři. Až v druhém kroku se můžeme ptát, jak tuto zpětnou vazbu vyhodnotili, jaká opatření učinili a případně se o tom dál bavit.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Posvar za příspěvek:
Viktorie.Vidlakova
Uživatelský avatar
Jan.Brizdala
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 897
Registrován: 29 kvě 2018, 21:03
Profese: Radní Kraje Vysočina
Bydliště: Třebíč
Dal poděkování: 783 poděkování
Dostal poděkování: 1613 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF 08/2022 Volba krajského předsednictva [opakované jednání]

Příspěvek od Jan.Brizdala »

Hana.Hajnova píše: 08 pro 2022, 18:11

Ahoj,

ráda bych se všech kandidátů zeptala, jak byste v PKS nastavili systém fungování a komunikace s našimi dodavateli? Co od nich očekáváte a co pro ně můžete udělat, aby se tato očekávání naplnila?

Díky

Ahoj,

zmiňoval jsem to již v nominační řeči. Podle mě jsou důležité na začátku týdne týdenní porady, kde se nastaví agenda a plán práce na další týden a vyřeší resty z minulého období. Porada by měla být otevřená a časově dostupná, podněty by měl mít možnost zasílat všichni členové KS a RegP, jelikož pro ně tu dodavatelé jsou.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Brizdala za příspěvek:
Zdenka.Liskova
Jan Břížďala
místopředseda KS Vysočina, člen MS Třebíč
Radní Kraje Vysočina pro oblast školství, mládeže a sportu, informatiky a komunikačních technologií
Profil na wiki.pirati.cz
Uživatelský avatar
Vit.Zacek
Republikový výbor
Příspěvky: 505
Registrován: 17 kvě 2018, 00:37
Profese: student ekonomie
Bydliště: Jihlava
Dal poděkování: 938 poděkování
Dostal poděkování: 646 poděkování

Re: KF 08/2022 Volba krajského předsednictva [opakované jednání]

Příspěvek od Vit.Zacek »

Doba pro navrhování uplynula. Bude následovat doba na rozmyšlenou do pátku 10:00. Potom začne první kolo volby předsedů. Na předsedu jsou přihlášeni a mají podpořenou nominaci: Pavel Knežik, Viktorie Vidláková a Jan Pošvář. Na místopředsedu jsou přihlášení, kromě již uvedených, Jan Břížďala, Roman Pašek a Zdeňka Lišková.

Protože máme tři kandidáty na předsedu, tak budeme volit dvoukolově. Proto navrhuju, aby se druhé kolo uskutečnilo hned po prvním kole. To znamená od úterý 20. prosince do čtvrtka 22. prosince.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Vit.Zacek za příspěvky (celkem 6):
Jan.Posvar, Pavel.Knezik, Jan.Brizdala, Viktorie.Vidlakova, Hana.Hajnova, Tomas.Bouda
Uživatelský avatar
Zdenka.Liskova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 105
Registrován: 26 led 2019, 17:51
Profese: Technický pracovník
Dal poděkování: 498 poděkování
Dostal poděkování: 162 poděkování

Re: KF 08/2022 Volba krajského předsednictva [opakované jednání]

Příspěvek od Zdenka.Liskova »

Hana.Hajnova píše: 08 pro 2022, 18:11

Ahoj,

ráda bych se všech kandidátů zeptala, jak byste v PKS nastavili systém fungování a komunikace s našimi dodavateli? Co od nich očekáváte a co pro ně můžete udělat, aby se tato očekávání naplnila?

Díky

Ahoj Hanko,
děkuji za otázku. Určitě by jsme si měli umět říct, co vlastně chceme (a to nejem PKS). To je to nejdůležitější a pak by se lépe kontrolovali výsledky práce dodavatelů.
Vím, že Matěj říkal, že počet přijatých členů nemůže být hodnotícím kritériem u koordinátorů, ale.... Co dalšího vlastně od koordinátora chceme? A co od mediálního managera? Takže přesněji definavat úkoly by určitě pomohlo.

Uživatelský avatar
Vit.Zacek
Republikový výbor
Příspěvky: 505
Registrován: 17 kvě 2018, 00:37
Profese: student ekonomie
Bydliště: Jihlava
Dal poděkování: 938 poděkování
Dostal poděkování: 646 poděkování

Re: KF 08/2022 Volba krajského předsednictva [opakované jednání]

Příspěvek od Vit.Zacek »

Hlasování začalo. Potrvá do pondělí 19. prosince 22:00.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Vit.Zacek za příspěvky (celkem 2):
Jan.Posvar, Jan.Brizdala
Uživatelský avatar
Vit.Zacek
Republikový výbor
Příspěvky: 505
Registrován: 17 kvě 2018, 00:37
Profese: student ekonomie
Bydliště: Jihlava
Dal poděkování: 938 poděkování
Dostal poděkování: 646 poděkování

Re: KF 08/2022 Volba krajského předsednictva [opakované jednání]

Příspěvek od Vit.Zacek »

Hlasování skončilo. Výsledky jsou:

Hlasovalo: 43
Viktorie Vidláková: 13
Pavel Knežik: 22
Jan Pošvář: 20

Pro postup bylo potřeba 22 hlasů. Nadpoloviční počet hlasů získal pouze @Pavel.Knezik, který se tak stává předsedou už po prvním kole.

Gratuluji vítězi a děkuji všem za hlasy.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Vit.Zacek za příspěvky (celkem 4):
Viktorie.Vidlakova, Barbora.Pokorna, Jan.Brizdala, Pavel.Knezik
Uživatelský avatar
Vit.Zacek
Republikový výbor
Příspěvky: 505
Registrován: 17 kvě 2018, 00:37
Profese: student ekonomie
Bydliště: Jihlava
Dal poděkování: 938 poděkování
Dostal poděkování: 646 poděkování

Re: KF 08/2022 Volba krajského předsednictva [opakované jednání]

Příspěvek od Vit.Zacek »

Nyní běží do pátku doba na rozmyšlenou pro volbu místopředsedů. První kolo hlasování bude od pátku 23. prosince 10:00 do úterý 27. prosince 22:00.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Vit.Zacek za příspěvek:
Viktorie.Vidlakova
Petr.Simecek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 5
Registrován: 24 pro 2016, 12:36
Profese: Programátor
Dostal poděkování: 19 poděkování

Re: KF 08/2022 Volba krajského předsednictva [opakované jednání]

Příspěvek od Petr.Simecek »

Ahoj, velice se omlouvám, ale musím podat námitku proti hlasování. Snažil jsem se přihlásit včas před koncem hlasování, ale nedařilo se mi přihlásit se a ani resetovat heslo, protože mi nefungoval přiložený link (zkoušel jsem to vícekrát). Až v poslední minutě se to rozchodilo, ale to už jsem nestíhal. Můj hlas by byl rozhodující a ovlivnil výsledek volby. Myslím si, že by nebylo správné, pokud jeden těsný výsledek nebyl uznán a druhý těsný výsledek byl uznán, přestože nevyjadřuje vůli KF zcela přesně. Proto žádám o opakování voleb.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Simecek za příspěvky (celkem 7):
Eva.Novakova, Jan.Posvar, Tomas.Bouda, Roman.Pasek, Tomas.Prochazka, Daniel.Skarka, Marketa.Simkova
Uživatelský avatar
Jan.Brizdala
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 897
Registrován: 29 kvě 2018, 21:03
Profese: Radní Kraje Vysočina
Bydliště: Třebíč
Dal poděkování: 783 poděkování
Dostal poděkování: 1613 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF 08/2022 Volba krajského předsednictva [opakované jednání]

Příspěvek od Jan.Brizdala »

Ahoj, gratuluji vítězi @Pavel.Knezik a díky i @Vit.Zacek za předsedání. @Jan.Posvar a @Viktorie.Vidlakova držím palce ve volbách místopředsedů :-)

Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Brizdala za příspěvky (celkem 2):
Viktorie.Vidlakova, Zdenka.Liskova
Jan Břížďala
místopředseda KS Vysočina, člen MS Třebíč
Radní Kraje Vysočina pro oblast školství, mládeže a sportu, informatiky a komunikačních technologií
Profil na wiki.pirati.cz
Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Vysočina“