MF Praha 8 3/2020 - Volba předsednictva MS Praha 8

Moderátoři: KoKS Praha, Pražští předsedající, PKS Praha, PMS Praha 8

Zamčeno
Uživatelský avatar
Martin.Sterba
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 769
Registrován: 01 dub 2018, 15:20
Profese: manažer a stratég on-line komunikace
Bydliště: Praha 8 - Libeň
Dal poděkování: 1428 poděkování
Dostal poděkování: 1020 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MF Pha-P8 3/2020 - volba předsednictva MS Praha 8

Příspěvek od Martin.Sterba »

Diskutuje nás tady velmi málo. Rozhodl jsem se, že tu diskuzi trošku rozproudím, a nominuji do PMS i všechny ostatní členy MS Praha 8 - viz níže.

@Michal.Novak ode mě nominaci má, zatím ji oficiálně na Fóru nepřijal. Ale mluvil jsem s ním skrze Messenger, a počítá s přijetím nominace. @Anna.Filinova nominaci odmítla.

Takže tímto nominuji na pozice od předsedy níž také @Pavel.Franc, @Karel.Ptacek, @Ivo.Slavka, @Jitka.Novotna, @Tomas.Marik, @Jan.Kolator, @Jan.Horn a také našeho senátora @Lukas.Wagenknecht a poslance @Ondrej.Profant. Čím více názorů, tím pro budoucí předsednictvo lépe.

EDIT (2/12/2020): Vzhledem k tomu, že Honza Horn přestal mít pozastavené členství, donominoval jsem i jeho. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Sterba za příspěvek:
Pavel.Franc

Mgr. Martin Štěrba | předseda MS & ZK Praha 8
+420 732 408 769 | www.fb.com/sterbamartin | www.twitter.com/sterbamartin
martin.sterba@pirati.cz

Uživatelský avatar
Magdalena.Opletalova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 171
Registrován: 25 bře 2019, 09:29
Profese: ředitelka Fokus Praha
Dal poděkování: 509 poděkování
Dostal poděkování: 469 poděkování

Re: MF Pha-P8 3/2020 - volba předsednictva MS Praha 8

Příspěvek od Magdalena.Opletalova »

Pirátky a Piráti,
Děkuji za nominaci. Jdu do toho , přijímám nominaci na pozici předsedkyně/místopředsedkyně MS Praha 8. Mou kandidátskou řeč najdete níže.

Známe se, vídáme se, ovšem když zrovna nemám modré vlasy, mohla bych být obtížně rozpoznatelná. Modrovlasou fotku najdete zde: https://lide.pirati.cz/personProfile/18 ... R_laFz8rrg.

Jako matka sedmi skvělých dětí mohu nabídnout ověřené schopnosti v oblasti multitaskingu. Děti mne náležitě proškolily a následně (trochu rafinovaně a trochu zákeřně) vyrostly, takže se mi uvolnila kapacita věnovat se i dalším oblastem, nežli je (má vlastní) rodina. Teď jsem připravena řešit spíš rodinnou a sociální politiku. Tu sociální oblast znám také z praxe. Jednak jsem sociální pracovnice dle zákona 108/2006, jednak jsem jako samoživitelka s velkou rodinou byla i sociální případ, takže pro nejrůznější složité situace svých bližních i vzdálených mám pochopení, ne vždy je život procházka růžovou zahradou.

V současné době jsem manažerka (ředitelka neziskové organizace) a krizová interventka (pro oběti trestných činů), jsem také učitelka budoucích učitelů a sociálních pracovníků. Umím mluvit s lidmi, dělám to profesionálně každý den, umím pochopit, co vlastně kdo chce, i když to svými slovy vlastně neříká. Nebojím se složitých situací, umím je řešit, jsem schopná vyjednavačka.
MS Praha 8 mám ráda a chci přispět k hladkému fungování a významnému volebnímu úspěchu v roce 2022. Praha 8 je čtvrť s velkým potenciálem, nemůžeme ji nechat ničit pod vedením té party, která sedí na radnici momentálně (privatizace domů a bytů, lhostejnost k ekologickým tématům, absence transparentnosti)... Je nezbytně třeba, aby to někdo změnil. A my jsme ta změna.

Pirátkou jsem rok a půl, ještě jsem toho s místní politikou nezažila tolik jako jiní. Ale mohu nabídnout zkušenosti z celé řady jednání v rámci státní správy. Naučila jsem se vést jednání tak, aby vedla k cíli a byla efektivní. A my budeme potřebovat vést povolební jednání tak, aby se radnice stala hodně jiným místem, nežli je v současnosti, s úplně novým stylem fungování. A byla pod naším vedením.

Během příštích let nás čekají velké výzvy, jak se na ně připravíme?

Potřebujeme být stabilní a sehraný tým, abychom to všechno zvládli. Předsednictvo má jako jeden ze svých hlavních úkolů podporovat soudržné mezilidské vztahy, všem se lépe pracuje, když je nám spolu dobře.

Jsme sympatická parta, ale mělo by nás být víc. Myslím, že v dalším období bychom o sobě měli dávat vědět a věnovat se zájemcům tak, aby mezi nás chodili rádi. Potřebujeme všechny generace a pestrou sestavu lidí s rozdílným zázemím – multidisciplninární týmy jsou dlouhodobě nejefektivnější. Chtěla bych se zaměřit na nábor a na to, aby se nově příchozí cítili dobře – nabízet časoprostor pro odbornou práci i pro neformální setkávání.

Program! Dobrý program sám o sobě nestačí, ale už teď je potřeba řešit, jaký program vlastně chceme a zapojovat spřátelené odborníky i mimo pirátstvo. V některých oblastech se v rámci evidence based politiky neobejdeme bez analýz, je třeba identifikovat tyto oblasti, domluvit se na prioritizaci témat a analýzy případně zadat – je třeba počítat s tím, že jejich realizace nějaký čas trvá.


Mám ráda současné předsednictvo a vlastně i všechny ostatní v našem MS, je to moc fajn být s Vámi. Děkuju! Pokud máte pocit, že mohu být prospěšná v rámci nového předsednictva, pak budu vyjednávat, organizovat a facilitovat komunikaci tak, abych našemu týmu sloužila co nejlépe.

Vaše Mahu
Tito uživatelé poděkovali autorovi Magdalena.Opletalova za příspěvky (celkem 4):
Pavel.Franc, Martin.Stanek, Alice.Hamalova, anon285
Uživatelský avatar
Martin.Stanek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 641
Registrován: 07 bře 2018, 11:05
Profese: geolog
Dal poděkování: 2930 poděkování
Dostal poděkování: 1084 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MF Pha-P8 3/2020 - volba předsednictva MS Praha 8

Příspěvek od Martin.Stanek »

@Magdalena.Opletalova Mahu díky za skvělou kandidátskou řeč, je z ní hmatatelná zkušenost a jsou tam naznačené zajímavé nevídané směry :) Zejména mě zaujal ten aspekt "nechat vypracovat analýzy" a "prioritizace témat".
Mám pár dotazů. V případě, že bys byla v PMS:
  1. jak si představuješ komunikaci s týmem? Tvoje komentáře na FB potkávám všude možně. Zároveň tvoje přítomnost na týmovém chatu i na fóru je vzácná. OFFTOPICPokud by ti bránili technické bariéry, rád se pokusím pomoct je odbourat.
    Je podle tebe potřeba být v průběžném kontaktu s týmem, vědět co kdo řeší?
  2. jak konkrétně pocítí MSko přínos tvého členství v PMS?
  3. kdybys chystala program schůzky ať už MS, nebo třeba PMS, a navrhovala témata, která je potřeba prioritně řešit, co by to bylo z dnešního pohledu? Ať už organizační nebo oborové téma, to je jedno. Co teď nejvíc chybí nebo co má největší potenciál pro rozkvět v našem týmu? :)
A připomínám svoje dotazy na všechny kandidáty.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Stanek za příspěvky (celkem 2):
Martin.Sterba, Magdalena.Opletalova
Uživatelský avatar
Karel.Ptacek
Příspěvky: 74
Registrován: 07 pro 2017, 00:22
Profese: projektový manažer
Bydliště: Praha 8 - Karlín
Dal poděkování: 67 poděkování
Dostal poděkování: 59 poděkování

Re: MF Pha-P8 3/2020 - volba předsednictva MS Praha 8

Příspěvek od Karel.Ptacek »

@Magdalena.Opletalova

Ahoj Mahu,

také bych se rád zeptal na pár věcí týkající se tvého předpokládám budoucího působení v PMS.

Na mě působíš hodně "rozlítaným" dojmem, chápu, že toho máš hodně, ale schůzky online se vždy na chvilku připojíš a pak zase odpojíš.

Dokáže si představit, že povedeš (budeš moderovat) schůzi třeba dvě hodiny, tak jako to dělá nyní obvykle předsedající?

Další otázka, která mne zajímá je: Jaké nedostatky vidíš v současném PMS a jaké první kroky budou po zvolení do funkce? Ve tvé nominační řeči je uvedeno, jak je tým MS skvělý, vedení PMS také a je potřeba rozšířit členy o různě generační členy. Jak bys to chtěla dosáhnout, jakým způsobem oslovit například seniory ke vstupu do MS.

Také jsem si všiml, že příliš nechodíš na Zulip a zde na Fórum, je to z toho důvodu, že nemáš čas, nebo že tyto platformy jsou pro tebe komplikované a raději si akční na FB?

Jednu otázku už položil @Martin.Stanek a to, zda hodláš kandidovat a angažovat se i v jiných volbách, než jsou komunální v r. 2022. Ptám se proto, že na jedné ze schůzek si říkala, že se vidíš jednou v Poslanecké sněmovně. Nebo něco v tom smyslu, což mě zaujalo.

Děkuji za odpovědi.

Karel
Tito uživatelé poděkovali autorovi Karel.Ptacek za příspěvek:
Magdalena.Opletalova

Karel Ptáček | zastupitel MČ Praha 8
člen Komise Rady MČ Prahy 8 pro územní rozvoj
+420 775 185 581 | https://www.facebook.com/karel.ptacek.praha8 |
karel.ptacek@pirati.cz

Uživatelský avatar
Karel.Ptacek
Příspěvky: 74
Registrován: 07 pro 2017, 00:22
Profese: projektový manažer
Bydliště: Praha 8 - Karlín
Dal poděkování: 67 poděkování
Dostal poděkování: 59 poděkování

Re: MF Pha-P8 3/2020 - volba předsednictva MS Praha 8

Příspěvek od Karel.Ptacek »

Také se zeptám na podobné otázky i druhého kandidáta na předsedu PMS @Martin.Sterba

a to jaké slabé stránky vidí v současném a) předsedovi PMS b) celém PMS

V případě zvolení ať už na předsedu, nebo místopředsedu, jaké budou jeho první kroky pro zlepšení fungování PMS, potažmo MS.

PMS přijímá nové členy MS, tak by mne zajímalo, jaký kontrolní mechanismus by měl být nastavený, neboť se očekává, že před volbami se nahrne velký počet přihlášek.

A prozatím poslední otázka, jaký optimální počet členů by měla mít členská základka MS P8.

Karel Ptáček | zastupitel MČ Praha 8
člen Komise Rady MČ Prahy 8 pro územní rozvoj
+420 775 185 581 | https://www.facebook.com/karel.ptacek.praha8 |
karel.ptacek@pirati.cz

Uživatelský avatar
Jan.Horn
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 24
Registrován: 24 bře 2018, 09:43
Profese: Umělecký kovář a zámečník
Bydliště: Nám.Dr.V.Holého 1050/10, Praha 8, 18000
Dal poděkování: 50 poděkování
Dostal poděkování: 69 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MF Pha-P8 3/2020 - volba předsednictva MS Praha 8

Příspěvek od Jan.Horn »

Martin.Sterba píše: 24 lis 2020, 12:36 Diskutuje nás tady velmi málo. Rozhodl jsem se, že tu diskuzi trošku rozproudím, a nominuji do PMS i všechny ostatní členy MS Praha 8 - viz níže.

@Michal.Novak ode mě nominaci má, zatím ji oficiálně na Fóru nepřijal. Ale mluvil jsem s ním skrze Messenger, a počítá s přijetím nominace. @Anna.Filinova nominaci odmítla.

Takže tímto nominuji na pozice od předsedy níž také @Pavel.Franc, @Karel.Ptacek, @Ivo.Slavka, @Jitka.Novotna, @Tomas.Marik, @Jan.Kolator, @Jan.Horn a také našeho senátora @Lukas.Wagenknecht a poslance @Ondrej.Profant. Čím více názorů, tím pro budoucí předsednictvo lépe.

EDIT (2/12/2020): Vzhledem k tomu, že Honza Horn přestal mít pozastavené členství, donominoval jsem i jeho. :)
Dobré ráno vespolek!

Děkuji @Martin.Sterba za nominaci na místopředsedu PMS, kterou tímto PŘIJÍMÁM.

Strávil jsem posledních mnoho měsíců pečlivým studiem politických poměrů na P8. Doplňoval si "vzdělání" ohledně praktického fungování komisí a výborů, v rámci jednotlivých gescí. Účastnil jsem se několika více či méně viditelných kauz, díky čemu jsem měl možnost poznat řadu klíčových osobností místní komunální politiky. Na základě toho věřím, že mohu být platným "wingmanem" nového předsedy a PMS jako celku. Zároveň připomínám, že jsem byl a zůstávám více "vojákem v poli", než administrativní silou. Nabízím tedy do budoucna:

- podporu a kooperaci s PMS
- své zkušenosti se scénou, ale především zákulisím vedení P8
- aktivní pomoc s rozšiřováním a udržováním členské základny

Závěrem bych také rád vyzdvihl ke zvážení nominaci @Karel.Ptacek , který - jak ho sleduji - za dobu svého působení příjemně vyrostl a mám z něj radost :-)

Příjemný den všem, a - buďte zdrávi!

JMH
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Horn za příspěvky (celkem 2):
Martin.Sterba, Karel.Ptacek

Místopředseda MS Praha 8 / Garant programového bodu Kultura a památková péče
Jan Marvel Horn
Motto "Když se chce, všechno jde."
+420 777 571 537

Uživatelský avatar
Karel.Ptacek
Příspěvky: 74
Registrován: 07 pro 2017, 00:22
Profese: projektový manažer
Bydliště: Praha 8 - Karlín
Dal poděkování: 67 poděkování
Dostal poděkování: 59 poděkování

Re: MF Pha-P8 3/2020 - volba předsednictva MS Praha 8

Příspěvek od Karel.Ptacek »

Jan.Horn píše: 03 pro 2020, 09:37
Martin.Sterba píše: 24 lis 2020, 12:36 Diskutuje nás tady velmi málo. Rozhodl jsem se, že tu diskuzi trošku rozproudím, a nominuji do PMS i všechny ostatní členy MS Praha 8 - viz níže.

@Michal.Novak ode mě nominaci má, zatím ji oficiálně na Fóru nepřijal. Ale mluvil jsem s ním skrze Messenger, a počítá s přijetím nominace. @Anna.Filinova nominaci odmítla.

Takže tímto nominuji na pozice od předsedy níž také @Pavel.Franc, @Karel.Ptacek, @Ivo.Slavka, @Jitka.Novotna, @Tomas.Marik, @Jan.Kolator, @Jan.Horn a také našeho senátora @Lukas.Wagenknecht a poslance @Ondrej.Profant. Čím více názorů, tím pro budoucí předsednictvo lépe.

EDIT (2/12/2020): Vzhledem k tomu, že Honza Horn přestal mít pozastavené členství, donominoval jsem i jeho. :)
Dobré ráno vespolek!

Děkuji @Martin.Sterba za nominaci na místopředsedu PMS, kterou tímto PŘIJÍMÁM.

Strávil jsem posledních mnoho měsíců pečlivým studiem politických poměrů na P8. Doplňoval si "vzdělání" ohledně praktického fungování komisí a výborů, v rámci jednotlivých gescí. Účastnil jsem se několika více či méně viditelných kauz, díky čemu jsem měl možnost poznat řadu klíčových osobností místní komunální politiky. Na základě toho věřím, že mohu být platným "wingmanem" nového předsedy a PMS jako celku. Zároveň připomínám, že jsem byl a zůstávám více "vojákem v poli", než administrativní silou. Nabízím tedy do budoucna:

- podporu a kooperaci s PMS
- své zkušenosti se scénou, ale především zákulisím vedení P8
- aktivní pomoc s rozšiřováním a udržováním členské základny

Závěrem bych také rád vyzdvihl ke zvážení nominaci @Karel.Ptacek , který - jak ho sleduji - za dobu svého působení příjemně vyrostl a mám z něj radost :-)

Příjemný den všem, a - buďte zdrávi!

JMH
Ahoj Honzo a ostatní Piráti,

rád vidím, že se do volby na PMS přihlásil i někdo praktický jako ty, který se nebojí fakt máknout. A také jsem rád, že jsi zpět s námi na "lodi", která proplouvá soutěskami Prahy 8 a místy narazí na nějakou tu mělčinu. :lol:

Vážím si tvé nominace, stejně tak jsem si všiml, že před pár dny v rámci všech mě nominoval i @Martin.Sterba

Máš pravdu, aktuálně jsem celkem vidět i na FB, kde aktuálně řeším jednu nekalost v HCP, resp. netýmové jednání ze strany předsedy @Martin.Stanek, který i přes výhrady dvou zastupitelů k nadcházející schůzce ZK a řešení otevření/neotevření této přípravy pro veřejnost riskuje únik osobních informací např. o dlužnících na P8 a NERESPEKTUJE ani žádost na hlasování v rámci zastupitelského klubu. Je potřeba, aby PMS se důsledněji řídilo platnou legislativou a vyslyšelo když ne pouze členy MS, tak alespoň žádost zastupitelů. Věří, že pokud budeš v PMS, dohlédneš na to, aby se toto již neopakovalo a PMS nepřekračovalo své pravomoci a osobní zájem.

Takže nominaci ještě pečlivě zvážím.

Děkuji

Krásný zbytek dne

Karel
Tito uživatelé poděkovali autorovi Karel.Ptacek za příspěvek:
Jan.Horn

Karel Ptáček | zastupitel MČ Praha 8
člen Komise Rady MČ Prahy 8 pro územní rozvoj
+420 775 185 581 | https://www.facebook.com/karel.ptacek.praha8 |
karel.ptacek@pirati.cz

Uživatelský avatar
Ondrej.Vojta
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 413
Registrován: 26 led 2017, 18:35
Profese: PR
Bydliště: Praha - Petrovice
Dal poděkování: 692 poděkování
Dostal poděkování: 1277 poděkování

Re: MF Pha-P8 3/2020 - volba předsednictva MS Praha 8

Příspěvek od Ondrej.Vojta »

Jan.Horn píše: 03 pro 2020, 09:37 Děkuji Martin.Sterba za nominaci na místopředsedu PMS, kterou tímto PŘIJÍMÁM.
Registruji přijetí nominace @Jan.Horn na místopředsedu MS. Úvodní příspěvek bude co nejdříve aktualizován.
Pro úplnost připomínám, že dle platného harmonogramu tohoto jednání MF probíhá doba pro navrhování až do 17.12.2020.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Vojta za příspěvky (celkem 2):
Martin.Sterba, Jan.Horn

toho času 1. místopředseda KS Praha a zastupitel MČ Praha-Petrovice | Profil na lidé
tel.: +42O 736 726 061 | e-mail: ondrej.vojta@pirati.cz

Uživatelský avatar
Martin.Sterba
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 769
Registrován: 01 dub 2018, 15:20
Profese: manažer a stratég on-line komunikace
Bydliště: Praha 8 - Libeň
Dal poděkování: 1428 poděkování
Dostal poděkování: 1020 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MF Pha-P8 3/2020 - volba předsednictva MS Praha 8

Příspěvek od Martin.Sterba »

Karel.Ptacek píše: 03 pro 2020, 09:18 Také se zeptám na podobné otázky i druhého kandidáta na předsedu PMS @Martin.Sterba

a to jaké slabé stránky vidí v současném a) předsedovi PMS b) celém PMS

V případě zvolení ať už na předsedu, nebo místopředsedu, jaké budou jeho první kroky pro zlepšení fungování PMS, potažmo MS.

PMS přijímá nové členy MS, tak by mne zajímalo, jaký kontrolní mechanismus by měl být nastavený, neboť se očekává, že před volbami se nahrne velký počet přihlášek.

A prozatím poslední otázka, jaký optimální počet členů by měla mít členská základka MS P8.
Ahoj Karle,
děkuji za dotazy. Pokusím se na ně stručně odpovědět.

– Nechci hodnotit současného předsedu Martina Staňka. V mnohém s ním dokážu souhlasit, v mnohém nesouhlasit. To je podle mého docela normální. Občas mě u něj mrzí, když kritizuje za něco, co sám dělá, a že se snaží rozumět všemu.

– Jak jsem řekl i v jiném vlákně – někteří v PMS byli aktivnější víc, někteří míň. To by se dle mého v příštím PMS stávat nemělo, všichni bychom měli mít jasně stanovené úkoly, a ty bychom měli plnit. Čekají nás dva těžké roky, a chceme-li mít ambici volby vyhrát, nesmíme nic podcenit.

– Prvním krokem po skončení volby bude svolání jednání nového předsednictva, kde bychom si měli rozdělit role, nastavit plán práce na příštích několik měsíců a také si říct jasnou vizi toho, co chceme dokázat. Rád bych, aby se po skončení volby uskutečnilo také setkání se zástupci STAN na Praze 8 ve formátu zástupců předsednictev obou stran, a to hlavně kvůli blížícím se volbám do Poslanecké sněmovny. Bude nutné řadu věcí koordinovat a komunikovat společně. Stejně tak bychom se měli na jaře začít potkávat s odborníky, kteří by nám mohli být nápomocni (rád bych například do činnost MS Praha 8 zasvětlil svého kamaráda, který 16 let zastupuje Českou republiku v Bruselu, byl členem Evropského a hospodářského výboru, a žije na Praze 8).

– Kontrolní mechanismus by měl být jasný, neměli bychom přijímat ihned každého. Myslím, že by si měl každý z potenciálních členů odbýt určitou doby jako příznivec a zapojit se do práce v rámci našeho místního sdružení. Členy bychom měli doopravdy znát. Nedokážu říct, jak dlouhá by měla být čekačka. Třeba já jsem o členství požádal až asi po třičtvrtě roce, a přišlo mi to úplně v pohodě. Chtěl bych se vyhnout tomu, že budeme přibírat členy, jen proto, abychom je měli.

– Optimální počet členů MS podle mě není. Měl by být takový, abychom si uměli rozdat všechna témata, a netvářili jsme se, že každý rozumí všemu. Myslím si, že kdyby nás bylo třeba 20 aktivních, bylo by to skvělé. :-)

M.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Sterba za příspěvek:
Jan.Horn

Mgr. Martin Štěrba | předseda MS & ZK Praha 8
+420 732 408 769 | www.fb.com/sterbamartin | www.twitter.com/sterbamartin
martin.sterba@pirati.cz

Uživatelský avatar
Martin.Stanek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 641
Registrován: 07 bře 2018, 11:05
Profese: geolog
Dal poděkování: 2930 poděkování
Dostal poděkování: 1084 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MF Pha-P8 3/2020 - volba předsednictva MS Praha 8

Příspěvek od Martin.Stanek »

Karel.Ptacek píše: 03 pro 2020, 10:27 Máš pravdu, aktuálně jsem celkem vidět i na FB, kde aktuálně řeším jednu nekalost v HCP, resp. netýmové jednání ze strany předsedy @Martin.Stanek, který i přes výhrady dvou zastupitelů k nadcházející schůzce ZK a řešení otevření/neotevření této přípravy pro veřejnost riskuje únik osobních informací např. o dlužnících na P8 a NERESPEKTUJE ani žádost na hlasování v rámci zastupitelského klubu.
Karle, trošku to překrucuješ a opomínáš zmínit některá podstatná fakta.
Výhrady zmínili 2 z 8 členů ZK. A to ještě před tím, než jsme se k tomu sešli, abychom s nejlepší vůlí domysleli, jak tu schůzku udělat tak, aby jsme měli kontakt s příznivcema a zároveň neohrozili přípravu na zastupko a neohrozili bezpečí citlivých údajů. Zároveň je zřejmé, že nejméně 2 z 8 členů ZK vč. předsedy ZK a předsedy MS jsou pro režim, kdy se aspoň částečně příznivci mohou účastnit. Z toho co píšeš se zdá, že jsi buď nečetl ty návrhy na řešení těch výhrad v zápisu schůzky PMS, nebo je z nějakého důvodu zcela opomíjíš zmínit. Tu schůzku jsem svolal na základě zájmu se věci věnovat i ze strany předsedy ZK Michala N. a miniKoDo Honzy K. (oba členové PMS). Myslíme si, že je vhodné udržovat kontakt s příznivci a že k tomu máme málo příležitostí, takže to málo je potřeba aspoň trochu využít. Chápu, že tobě to moc na srdci neleží. Když už pro to sám nic neděláš, bylo by skvělé, kdybys aspoň neházel klacky pod nohy těm, co se snaží to ošetřit.
K těm citlivým údajům v programu zasedání zastupitelstva (a tedy programu schůzky ZK/MS): podle mě dostupných informací z 21 bodů zasedání zastupitelstva jsou 3, které obsahují citlivé údaje a ani jeden z nich A) není ve tvé gesci, B) není nic veledůležitého a C) nepotřebuje, aby na schůzce byly zmíněny citlivé údaje k tomu, aby se věcně projednal (a tedy i to nicméně můžeme udělat na konci schůzky bez příznivců, resp. klidně už teď po chatu a mailech).
K tomu nerespektování žádosti. Tou žádostí, kterou jsem podle tebe nerespektoval, myslíš to, cos psal tady na Zulipu? Jestli jo, tak se s tím tady špatně operuje, pač jsi to napsal v uzavřené skupině, takže to tady prosím cituj, pokud se o tom máme dál bavit. Jestli jsi myslel něco jiného, tak to tady prosím uveď, ať vím, o čem mluvíš. Nehci prohlubovat nedorozumění.
Martin.Sterba píše: 03 pro 2020, 15:29 Nechci hodnotit současného předsedu Martina Staňka. V mnohém s ním dokážu souhlasit, v mnohém nesouhlasit. To je podle mého docela normální. Občas mě u něj mrzí, když kritizuje za něco, co sám dělá, a že se snaží rozumět všemu.
Tak lepší hodnotit činy než osobu ;) Chci říct, Martine díky za zpětnou vazbu, cením si jí o to víc, že ji máme v MSku na můj vkus spíš málo.
A tedy co je podle tebe to, co kritizuju a sám dělám? Myslím, že je velmi pravděpodobné, že k tomu opravdu dochází, akorát nevím, o čem mluvíš (a tedy nevzpomínám si, že bys mi jinou cestou dal toto vědět), takže budu rád, pokud budeš konkrétní, abych se mohl zamyslet :)
Že se snažím rozumět všemu - no, jo no :D Rád poznávám to, co ještě neznám :) Na tom nevidím nic špatného, ty ano? Ale možná jsi myslel něco jiného, něco konkrétního?
No každopádně na spoustu věcí, které je potřeba řešit nemám zrovna talent, takže chápu, jestli někdy působím neobratně. Kdyby se to víc rozložilo... Kdyby nás bylo víc...

A jsem rád, že se v PMS rýsují změny, a těším se na inspiraci, jak se k té odpovědnosti "za všechno" postaví nová předsedkyně nebo nový předseda; přeju už teď hodně štěstí a pevné nervy :)
Jan.Horn píše: 03 pro 2020, 09:37 Děkuji @Martin.Sterba za nominaci na místopředsedu PMS, kterou tímto PŘIJÍMÁM.
Honzo vítám tvůj comeback do života MS (je-li to správný výklad) - přijdou brzo časy intenzivní kampaně a FB aktivity, kdy by týmu mohla hodně pomoct tvoje výmluvnost, kterou jsi uplatnil při minulých komunálkách na FB ;-)

A konečně z nominovaných do PMS bych rád vyjádřil podporu @Michal.Novak (i když ne na předsedu MS, pač to už Michal velmi dobře umí, a navíc je předsedou ZK) a @Ivo.Slavka, který by mohl vnést trochu více "šachového" přístupu k dojednávání podpory "napříč politickým spektrem" ;-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Stanek za příspěvek:
Ivo.Slavka
Zamčeno

Zpět na „Místní fórum Praha 8“