VyOsení 3

Moderátor: PMS Žatec - Louny

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou jeho členy nebo registrovanými příznivci, nebo se přidali do skupiny Zobrazit - Regiony (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).
  • Moderátorem tohoto fóra je místní předsednictvo.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Vit.Konecny
Příznivec Pirátů – Ústecký kraj
Příspěvky: 2806
Registrován: 15 říj 2012, 02:09
Profese: vedoucí skladu
Bydliště: Nučice-Praha-Žatec-Kadaň
Dal poděkování: 3018 poděkování
Dostal poděkování: 2659 poděkování

Re: VyOsení 3

Příspěvek od Vit.Konecny »

Klara Rychtarikova píše:V Padu jsi mi to smazal, ale nekompletně - smaž i Čistírnu, když už úřaduješ .. ;)
Od včerejší noci se změnil obsah alkoholu v mé krvi i mé nálady, dokonce i finanční okolnosti, takže už s touto kapelou zase můžeme počítat.
facebook / tel.: 73414nula516 / email: vitkonecny[zavináč]email.cézet

Chronický žadatel o členství.
Klara.Rychtarikova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 107
Registrován: 11 zář 2014, 10:03
Profese: student
Bydliště: Kadaň
Dal poděkování: 64 poděkování
Dostal poděkování: 73 poděkování

Re: VyOsení 3

Příspěvek od Klara.Rychtarikova »

Zahleděla jsem se do diáře - počítám správně, že 26.6 je vysvědčení a je to pátek, ale proč jsme to neudělali v sobotu? (Chápu, takhle otázka je asi trochu s křížkem po funuse, jenže když počítám ty kapely, které teda místopředseda vyjmenoval v padu, je jich dost na to začínat v šest, v tu sobotu se to s klidem mohlo udělat třeba od čtyř, ne?) A ano, samozřejmě počítám s tim, že ne všechny kapely nakonec budou moct ...

O nic nejde ani to nechci nijak měnit, jen mne zajímá proč jsme tuto variantu nezvážili?
Chápu, máte s tím zkušenosti, ale ted mi to přijde malinko proti logice :D
Uživatelský avatar
Vit.Konecny
Příznivec Pirátů – Ústecký kraj
Příspěvky: 2806
Registrován: 15 říj 2012, 02:09
Profese: vedoucí skladu
Bydliště: Nučice-Praha-Žatec-Kadaň
Dal poděkování: 3018 poděkování
Dostal poděkování: 2659 poděkování

Re: VyOsení 3

Příspěvek od Vit.Konecny »

Klara Rychtarikova píše:Zahleděla jsem se do diáře - počítám správně, že 26.6 je vysvědčení a je to pátek, ale proč jsme to neudělali v sobotu? (Chápu, takhle otázka je asi trochu s křížkem po funuse, jenže když počítám ty kapely, které teda místopředseda vyjmenoval v padu, je jich dost na to začínat v šest, v tu sobotu se to s klidem mohlo udělat třeba od čtyř, ne?) A ano, samozřejmě počítám s tim, že ne všechny kapely nakonec budou moct ...

O nic nejde ani to nechci nijak měnit, jen mne zajímá proč jsme tuto variantu nezvážili?
Chápu, máte s tím zkušenosti, ale ted mi to přijde malinko proti logice :D
Je to divný - každý rok jsme to dělali v sobotu. Letos bude taky víc kapel, vždycky jich bylo pět, letos, když to vyjde až deset.
facebook / tel.: 73414nula516 / email: vitkonecny[zavináč]email.cézet

Chronický žadatel o členství.
Uživatelský avatar
Radek.Holodnak
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2640
Registrován: 06 pro 2012, 20:51
Profese: filozofický antropolog
Bydliště: Žatec
Dal poděkování: 1397 poděkování
Dostal poděkování: 2076 poděkování

Re: VyOsení 3

Příspěvek od Radek.Holodnak »

My jsme to dělali vždy v sobotu? Nejsem si jistej, mám pocit, že první ročník byl taky v den vysvědčení.
Podle mě je den vysvědčení dobrej a lepší, než sobota po něm. Všichni mladý se jdou zřídit a utratit peníze v pátek, po výzu, a v sobotu akorát léčí kočku a nemají ani na cigára. To je asi jedinej důvod.
Tentokrát máme hlavně výhodu v tom, že v den konání VyOsení se (proboha, doufám) nebude konat žádná další kulturní akce, tzn. poprvé budeme mít večer monopol na živou hudbu :)

Jinak jak jsme si řekli s Víťou, letos je čas to udělat větší. Začal bych pomalu ale jistě ve 4, bude-li opravdu více kapel. Propagaci pak namiřme stylem "ze školy rovnou na VyOsení" a z "práce rovnou na VyOsení" (napadají mě hezký a vtipný grafický témata mimo klasickej žateckej plakát VyOsení) :) Pak taky můžeme mít více kapel, ale nastavit jim 30ti minutový vystoupení. Na podobnejch akcích je to běžný. A když jim dáme 30 minut, stejně z toho bude 45 a s přezvučením hodina... Takže bych to co se časů týče dělal fakt střízlivě a velkorysost si nechal pro hlavní hosty večera.

hlavní problém je: Jak v odpoledních hodinách natáhneme lidi na tu "slabší" část programu? Any ideas kromě zaměření propagace?
Katerina.Junasova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 31
Registrován: 08 dub 2013, 01:42
Profese: Studentka
Dal poděkování: 22 poděkování
Dostal poděkování: 28 poděkování

Re: VyOsení 3

Příspěvek od Katerina.Junasova »

Co to zkusit utáhnout přes nějaký zvýhodněný akce (ceny, případně 1+1 nebo tak něco) na nápoje? Nevím teda, jestli je to vůbec realizovatelný, tím, že bar si řeší Pivárium samo... Případně nějaké zvýhodněné vstupné?
Uživatelský avatar
Radek.Holodnak
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2640
Registrován: 06 pro 2012, 20:51
Profese: filozofický antropolog
Bydliště: Žatec
Dal poděkování: 1397 poděkování
Dostal poděkování: 2076 poděkování

Re: VyOsení 3

Příspěvek od Radek.Holodnak »

Katerina Junasova píše:Co to zkusit utáhnout přes nějaký zvýhodněný akce (ceny, případně 1+1 nebo tak něco) na nápoje? Nevím teda, jestli je to vůbec realizovatelný, tím, že bar si řeší Pivárium samo... Případně nějaké zvýhodněné vstupné?
Na cenu drinků sahat nemůžeme, ale možná bychom mohli oslovit přímo majitele, aby na stejný den naplánoval třeba rumovou nebo tequillovou párty (paňáky jednoho druhu ve slevě). To bychom mohli proapgovat i na plakátech (jako dodatek).

Zvýhodněný vstupný pro skupiny jsem navrhoval už minule, ale většina mě přesvědčila, že při ceně 50 Kč může být jedno, jestli zaplatí 50 Kč sám nebo 40 Kč se třema kámošema.
Takže buď zvednout regulérní vstupný (to ještě taky zvažme, zejména bude-li více kapel a změní-li se prostor), nebo to prostě zkusit a doufat, že to zabere psychologicky.

Co ostatní na to?
Klara.Rychtarikova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 107
Registrován: 11 zář 2014, 10:03
Profese: student
Bydliště: Kadaň
Dal poděkování: 64 poděkování
Dostal poděkování: 73 poděkování

Re: VyOsení 3

Příspěvek od Klara.Rychtarikova »

Jé, tak uděláme nějakou párty, prostě, přijd s páskou přes oko, máš vstup za 30 :D

Myslim si, že skoro v žádnym podniku by asi nebyl velkej problém se domluvit na akci na nějakej drink, oni z toho maj jako taky vejvar, že jo.

Vstup by měl bejt uměrnej kapelám, když se potvrdí všechno, co je ted psáno, vubec bych se nebála dát to třeba za 80,-. Ne?
Katerina.Junasova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 31
Registrován: 08 dub 2013, 01:42
Profese: Studentka
Dal poděkování: 22 poděkování
Dostal poděkování: 28 poděkování

Re: VyOsení 3

Příspěvek od Katerina.Junasova »

Radek Holodnak píše:
Katerina Junasova píše:Co to zkusit utáhnout přes nějaký zvýhodněný akce (ceny, případně 1+1 nebo tak něco) na nápoje? Nevím teda, jestli je to vůbec realizovatelný, tím, že bar si řeší Pivárium samo... Případně nějaké zvýhodněné vstupné?
Na cenu drinků sahat nemůžeme, ale možná bychom mohli oslovit přímo majitele, aby na stejný den naplánoval třeba rumovou nebo tequillovou párty (paňáky jednoho druhu ve slevě). To bychom mohli proapgovat i na plakátech (jako dodatek).

Zvýhodněný vstupný pro skupiny jsem navrhoval už minule, ale většina mě přesvědčila, že při ceně 50 Kč může být jedno, jestli zaplatí 50 Kč sám nebo 40 Kč se třema kámošema.
Takže buď zvednout regulérní vstupný (to ještě taky zvažme, zejména bude-li více kapel a změní-li se prostor), nebo to prostě zkusit a doufat, že to zabere psychologicky.

Co ostatní na to?
Však něco takovýho jsem měla na mysli, udělat obchod a domluvit se s nima "vy slevníte, my uděláme propagaci", oboustranná výhoda...jen nevím, jaká je s nima domluva, tohle máte vy pod palcem, tak víte nakolik je to reálný. :)

Co se týče toho vstupnýho, já myslim, že lidi na slovo "sleva" slyší, ikdyž si to nechtěj přiznat. Já bych to zkusila, buď jim to bude buřt a přijdou si po svém a víme, že příště tohle nemá cenu řešit, nebo to zafunguje...schválně bych pak u vstupu dělala evidenci, kolik by se takových výhodných vstupů prodalo...je to dobrá informace pro nás pro další akce... :)
Uživatelský avatar
Radek.Holodnak
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2640
Registrován: 06 pro 2012, 20:51
Profese: filozofický antropolog
Bydliště: Žatec
Dal poděkování: 1397 poděkování
Dostal poděkování: 2076 poděkování

Re: VyOsení 3

Příspěvek od Radek.Holodnak »

Klara Rychtarikova píše:Jé, tak uděláme nějakou párty, prostě, přijd s páskou přes oko, máš vstup za 30 :D

...

Vstup by měl bejt uměrnej kapelám, když se potvrdí všechno, co je ted psáno, vubec bych se nebála dát to třeba za 80,-. Ne?
Obě dvě věci, který říkáš, jsem navrhoval už minulej rok :D Stále jsem pro. Co ostatní?
Uživatelský avatar
Vit.Konecny
Příznivec Pirátů – Ústecký kraj
Příspěvky: 2806
Registrován: 15 říj 2012, 02:09
Profese: vedoucí skladu
Bydliště: Nučice-Praha-Žatec-Kadaň
Dal poděkování: 3018 poděkování
Dostal poděkování: 2659 poděkování

Re: VyOsení 3

Příspěvek od Vit.Konecny »

Vstup uděláme dle toho, kolik dostaneme peněz a kolik nás, co bude stát. Co ostatní?
facebook / tel.: 73414nula516 / email: vitkonecny[zavináč]email.cézet

Chronický žadatel o členství.
Odpovědět

Zpět na „Žatec - Louny“