PŘÍPRAVNA tiskových zpráv

V projektovém inkubátoru zakládá projekty samozvaný projektový manažer založením nového tématu.

Moderátoři: KoKS Jihomoravský kraj, PKS Jihomoravský kraj, Mediální tým - KS Jihomoravský kraj

Pravidla fóra
  • Toto fórum slouží ke koordinaci projektů tvořených v Jihomoravském kraji.
  • Projekt se vytváří založením nového tématu v tomto fóru a zakládající se automaticky stává samozvaným projektovým manažerem.
  • Jako název vlákna vyberte co nejvýstižnější stručný popis projektu.
  • Do prvního příspěvku zakládaného tématu napište rozšířený popis projektu, materiální a personální požadavky, jména současného manažera a jeho týmu a také dobu trvání projektu.
  • Krajské předsednictvo řídí zásadní projekty a zakládá je jako důležité vlákno. Také má pravomoci převzít řízení ostatních projektů nebo je rušit.
Uživatelský avatar
Michal_Wagner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3434
Registrován: 11 črc 2012, 12:48
Profese: Rebel
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 2834 poděkování
Dostal poděkování: 2190 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: PŘÍPRAVNA tiskových zpráv

Příspěvek od Michal_Wagner »

Jiri Ulip píše:
Lukas Novy píše:Jde mi o to, ze pokud to delate takhle, tak vam to sice mozna pomaha pracovat, ale nikomu jinemu to proste nepomaha.
Tak samozřejmě je to primárně náš pracovní nástroj a jak jsem říkal, že u mne je jeho zveřejnění v TZ na hraně s tím, že spíše zveřejnit, tak teď už si nejsem tak jistý. A ano, je riziko, ze pokud budeme vydávat TZ k irelevantním věcem, tak až jednou vydáme něco relevantního, tak to média vyignorují. Má na to názor někdo z MO? Ať tu nelepíme mediální strategii na koleně...
Já souhlasím. Prijde ti ta TZ k ukolovniku zbytecna? Právě když to přišlo od Hany a přes Tomáše a ještě tím můžem zapojit veřejnost do procesu , tak to my Piráti rádi. Mě to přišlo nejen dost důležitý, ale i zajímavý(jinde se to moc nevidí a po Onderkovi je to boží).

Nebo jestli jste z toho nechteli TZ , tak proč to sem ten Tomas dava? Mám pocit, že mi něco uniklo ...
"Tvářnost lze začít měnit s jedinou květinou, ..." -- Velvyslanec Spock
Uživatelský avatar
Jiri.Ulip
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 926
Registrován: 02 říj 2013, 23:52
Profese: Growth Technology Architect
Bydliště: Brno - Krpole
Dal poděkování: 6703 poděkování
Dostal poděkování: 1070 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: PŘÍPRAVNA tiskových zpráv

Příspěvek od Jiri.Ulip »

Přemýšlel jsem o tom, a ten úkolovník je podle mne dobrý potenciální materiál na TZ. Nicméně než ji uděláme, musíme ho uklidit, což znamená popohnat lidi, aby ho začali používat správně (v tomhle souhlasím s Krtkovými výhradami)... Takže TZ zatím zapauzovat.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Ulip za příspěvky (celkem 3):
Tomas.Kolacny, Pavel.Moravec, Michal_Wagner
propagátor otevřených dat, bývalý zastupitel a radní v Brně

Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.
-- Samuel Beckett
Uživatelský avatar
Michal_Wagner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3434
Registrován: 11 črc 2012, 12:48
Profese: Rebel
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 2834 poděkování
Dostal poděkování: 2190 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: PŘÍPRAVNA tiskových zpráv

Příspěvek od Michal_Wagner »

trošku se mi nelíbí tohle http://brno.idnes.cz/jihomoravska-mesta ... zpravy_daj

proč o tom nepíšeme mi první? :( nebo jsem přehlídl nějakou zakázku na TZ? :((

ad. ukolovnik - ok

edit: asi chapate na co narazim, ne? tejden sem tu nebyl a nic se v tomhle smeru nepohlo :(
"Tvářnost lze začít měnit s jedinou květinou, ..." -- Velvyslanec Spock
Uživatelský avatar
Jiri.Ulip
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 926
Registrován: 02 říj 2013, 23:52
Profese: Growth Technology Architect
Bydliště: Brno - Krpole
Dal poděkování: 6703 poděkování
Dostal poděkování: 1070 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: PŘÍPRAVNA tiskových zpráv

Příspěvek od Jiri.Ulip »

Michal Wagner píše:trošku se mi nelíbí tohle http://brno.idnes.cz/jihomoravska-mesta ... ravy_dajNo
proč o tom nepíšeme mi první? :( nebo jsem přehlídl nějakou zakázku na TZ? :((
No mne se to docela libi, prvni o tom nepiseme, protoze mi z idnesu proaktivne volali, ze pisi clanek, tak jsem jim rekl, co jsem vedel... Imho to ma vyrazne vesti dopad nez nase TZ.
Michal Wagner píše:ad. ukolovnik - ok
edit: asi chapate na co narazim, ne? tejden sem tu nebyl a nic se v tomhle smeru nepohlo :(
Tady se to nepohlo, protoze se podle mne ceka na to, az se Hanka s Tomasem dohodnou na smlouve, ve ktere bude i sprava ukolu. Tedy aspon tak to chapu ja.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Ulip za příspěvek:
Pavel.Moravec
propagátor otevřených dat, bývalý zastupitel a radní v Brně

Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.
-- Samuel Beckett
Uživatelský avatar
Pavel.Moravec
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2764
Registrován: 27 dub 2011, 17:25
Profese: IT
Bydliště: Brno Bystrc
Dal poděkování: 12424 poděkování
Dostal poděkování: 5915 poděkování

Re: PŘÍPRAVNA tiskových zpráv

Příspěvek od Pavel.Moravec »

Tady souhlasím s Jirkou - novináři z idnes udělali práci za nás, tak proč ji dublovat?

Jinak moje tweetnutí na dané téma https://twitter.com/PiratiJMK/status/567642098556731392 bylo na impact @PiratiJMK dost populární :)

Takže sdílet, sdílet, sdílet.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Moravec za příspěvek:
Jiri.Ulip
Bývalý správce @PiratiJMK i @PiratePartyCZ, bývalý člen KK.
Uživatelský avatar
Tomas.Kolacny
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 3191
Registrován: 04 kvě 2012, 01:22
Bydliště: Brno - Židenice
Dal poděkování: 1592 poděkování
Dostal poděkování: 3846 poděkování

Re: PŘÍPRAVNA tiskových zpráv

Příspěvek od Tomas.Kolacny »

Add Pavel: Protože když to uděláme my, tak to může (ale nemusí) mít mnohem větší průnik. Protože když zprávu vydáváme my, můžeme podat všechny zajímavé informace. Protože na to tu máme odbor.

Add Jirka: Přestaň prosím tvrdit, že něco visí na mě - já od začátku tvrdím, že platit Hance za to, že skrz svoje působení v ZMB nemá čas na jinou práci (jak zněla původní argumentace), je z pohledu Pirátů blbost. Stejně tak nevidím takřka nic, čím by mi zjednodušovala práci a co by se jinde nedělalo na bázi dobrovolnosti. A rozhodně nehodlám uměle vytvářet něco, za co by bylo možné platit. jasně jsem řekl, že pokud mi ŽB dodají výpis činností, které lze označit za servis zastupitelskému klubu, jsem ochotný se bavit o nějakém financování, ale do té doby ne. A nehledě na to si myslím, že Hanka nikdy nepočítala s tím, že by byla správce úkolovníku (a osobně si myslím, že na to nemá ani kapacity)...

Tomáš Koláčný
statutární město Brno - Zastupitel města Brna, člen výboru pro národnostní menšiny a zastupitel městské části Brno-Židenice
tel: +420 736 661 244 e-mail: tomas.kolacny@pirati.cz

Uživatelský avatar
Jiri.Ulip
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 926
Registrován: 02 říj 2013, 23:52
Profese: Growth Technology Architect
Bydliště: Brno - Krpole
Dal poděkování: 6703 poděkování
Dostal poděkování: 1070 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: PŘÍPRAVNA tiskových zpráv

Příspěvek od Jiri.Ulip »

Tomas Kolacny píše:Add Jirka: Přestaň prosím tvrdit, že něco visí na mě - já od začátku tvrdím, že platit Hance za to, že skrz svoje působení v ZMB nemá čas na jinou práci (jak zněla původní argumentace), je z pohledu Pirátů blbost. Stejně tak nevidím takřka nic, čím by mi zjednodušovala práci a co by se jinde nedělalo na bázi dobrovolnosti. A rozhodně nehodlám uměle vytvářet něco, za co by bylo možné platit. jasně jsem řekl, že pokud mi ŽB dodají výpis činností, které lze označit za servis zastupitelskému klubu, jsem ochotný se bavit o nějakém financování, ale do té doby ne. A nehledě na to si myslím, že Hanka nikdy nepočítala s tím, že by byla správce úkolovníku (a osobně si myslím, že na to nemá ani kapacity)...
Dobře, takže to visí na Hance, až pošle seznam činností. Podle mne by tam správa úkolů logicky spadat měla. Respektive někdo ji dělat musí, protože dělat task management na základě dobrovolnosti moc nefunguje.

EDIT: Pokud se toho někdo ujme jako neplacený dobrovolník, tak je to samozřejmě v pořádku, jen nějak potřebujeme zajistit, že to bude dělat (což je prostě obecně problém s dobrovolnickou činností). Jak to zajistit mne nenapadá.
propagátor otevřených dat, bývalý zastupitel a radní v Brně

Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.
-- Samuel Beckett
Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 21729
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: auditor kyber. bezpečnosti, muž z Brna
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 5291 poděkování
Dostal poděkování: 12573 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: PŘÍPRAVNA tiskových zpráv

Příspěvek od Lukas.Novy »

Jiri Ulip píše:EDIT: Pokud se toho někdo ujme jako neplacený dobrovolník, tak je to samozřejmě v pořádku, jen nějak potřebujeme zajistit, že to bude dělat (což je prostě obecně problém s dobrovolnickou činností). Jak to zajistit mne nenapadá.
Swarnwise.

Máte pocit, že Vás KK nebo jiný funkcionář šikanuje, pomlouvá či zesměšňuje? Nejsem právník, ale zastoupím Vás v jednání s přezkumnými orgány. Pište nestranickému ombudsmanovi na ombudsman@krtek.net
Tel: 777-5-KRTEK

Uživatelský avatar
Jiri.Ulip
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 926
Registrován: 02 říj 2013, 23:52
Profese: Growth Technology Architect
Bydliště: Brno - Krpole
Dal poděkování: 6703 poděkování
Dostal poděkování: 1070 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: PŘÍPRAVNA tiskových zpráv

Příspěvek od Jiri.Ulip »

Lukas Novy píše:
Jiri Ulip píše:EDIT: Pokud se toho někdo ujme jako neplacený dobrovolník, tak je to samozřejmě v pořádku, jen nějak potřebujeme zajistit, že to bude dělat (což je prostě obecně problém s dobrovolnickou činností). Jak to zajistit mne nenapadá.
Swarnwise.
Četl jsem a celkem se mi líbilo, ale poněkud mi u nás chybí ten swarm. To je podle mne také hlavní problém celého Swarmwise, bez nadšených lidí, co jsou žhaví něco udělat, se těžko něco pohne. A ano, dalo by se argumentovat, že pokud to lidi nechtějí dělat, tak to třeba není potřeba, ale v takhle ideální společnosti myslím ještě nějakou dobu žít nebudeme.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Ulip za příspěvky (celkem 2):
Tomas.Kolacny, Pavel.Moravec
propagátor otevřených dat, bývalý zastupitel a radní v Brně

Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.
-- Samuel Beckett
Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 21729
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: auditor kyber. bezpečnosti, muž z Brna
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 5291 poděkování
Dostal poděkování: 12573 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: PŘÍPRAVNA tiskových zpráv

Příspěvek od Lukas.Novy »

Pak tu knihu nechapes.

Máte pocit, že Vás KK nebo jiný funkcionář šikanuje, pomlouvá či zesměšňuje? Nejsem právník, ale zastoupím Vás v jednání s přezkumnými orgány. Pište nestranickému ombudsmanovi na ombudsman@krtek.net
Tel: 777-5-KRTEK

Odpovědět

Zpět na „Projektový inkubátor Jihomoravský kraj“