Anketa: Je islám netolerantní totalitní ideologie?

Aktuální kauzy týkající se programu a politiky Pirátů.


Pravidla fóra

Aktuální kauzy týkající se programu a politiky Pirátů.

Toto je veřejné fórum, které nesděluje politická stanoviska či názory Pirátské strany. V anketách zde může hlasovat úplně každý, kdo má účet včetně robotů a nepříznivců strany.
Dodržujte prosím jeho pravidla a pravidla slušného chování.
Pro lepší diskuzi doporučujeme si založit účet.

Odpovědět

Je islám netolerantní totalitní ideologie, a měla by být "zakázána" jako nacismus?

Anketa končí za 27 led 2015, 20:46

ANO
35
41%
NE
44
52%
Náboženství není ideologie, a musí být chováno v úctě. Nerouhej se!
6
7%
 
Celkem hlasujících: 68 - Celkem hlasů: 85

Jiri.Janecka
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1809
Registrován: 13 dub 2012, 21:57
Profese: právník
Bydliště: Za Parkem 866, 252 29 Dobřichovice
Dal poděkování: 516 poděkování
Dostal poděkování: 2445 poděkování

Re: Anketa: Je islám netolerantní totalitní ideologie?

Příspěvek od Jiri.Janecka »

noneis
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 117
Registrován: 09 čer 2014, 13:49
Profese: student
Dal poděkování: 32 poděkování
Dostal poděkování: 96 poděkování

Re: Anketa: Je islám netolerantní totalitní ideologie?

Příspěvek od noneis »

Michael xChaos Polak píše:
noneis píše: To je něco jako zelení, kteří chtějí řešit energetiku technickými prostředky které (zatím) neexistují.
Já mám v tomhle ohledu k Zeleným ale celkem blízko :-) Podívej, třeba Kaddáfího libyjská vlajka byla zelená, ale to teda bohužel nebyl islamista, takže jiný příklad: Saúdská vlajka je zelená. Islamisti jsou vlastně to samí, co zelení. Stačí počkat, až Zelení začnou někomu utínat hlavy, že.
noneis píše:Aha, takže tvoje řešením je to ignorovat a předpokládat, že se islám reformuje. Tedy předpoklad který je naprosto spekulativní z časového i existenčního hlediska. To je něco jako zelení, kteří chtějí řešit energetiku technickými prostředky které (zatím) neexistují.
Tedy vytrhnutí výroku z kontextu, neboť výrok se týkal toho, že chtějí řešit energetiku něčím co ještě neexistuje či nevědí kdy to bude existovat. Nikoliv, že by byli stejní. A mimochodem argumentaci zelených sem v tom výroku nezpodobnil s islamisty ale s tvojí argumentací. Takže sem to asi docela odhadl.
Jan Kohler píše: Podle mne je taky potřeba rozlišovat zlé a hodné lidi, a je jedno kdo jsou a jak vypadají. (taky jsem popíjel pivko a hulil s Abdulem u Marakéše, měl veselou manželku a hezkou dceru, i psa (i když psa nehladil, tak se k němu nechoval zle jako někteří jiní).
Potom můžeme diskutovat o tom s jakou pravděpodobností dané náboženství/ideologie vygeneruje radikála. Většina nacistů taky nebyli radikálové a stačila jenom malá část radikálů... tedy otázka zní jaká koncentrace radikálů je ta zlomová? (kromě toho libovolné množství zvyšuje kriminalitu)
Jan Kohler píše: Stále slýchám "již brzy" (nám tady budou řezat hlavy, kamenovat nás atd.) ................se vždycky zeptám: A kdy že to tedy bude? 5, 10 50, 100, 500, 1000 let?
Stále slýchám "již brzy" (že se islám reformuje) ................se vždycky zeptám: A kdy že to tedy bude? 5, 10 50, 100, 500, 1000 let?
Uživatelský avatar
Jiri.Kaderavek.sen
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 2340
Registrován: 14 črc 2009, 08:00
Profese: bývalý obchodník, dnes důchodce
Dal poděkování: 2649 poděkování
Dostal poděkování: 3147 poděkování

Re: Anketa: Je islám netolerantní totalitní ideologie?

Příspěvek od Jiri.Kaderavek.sen »

Stále slýchám "již brzy" (nám tady budou řezat hlavy, kamenovat nás atd.) ................se vždycky zeptám: A kdy že to tedy bude? 5, 10 50, 100, 500, 1000 let?


Je možné, že se za pár let už ptát nebudeš moci. Vagína je mocná zbraň a bez hlavy se špatně ptá.
člen České pirátské strany
tel: +420775335227
Uživatelský avatar
Jan.Kohler
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 888
Registrován: 25 kvě 2010, 15:51
Profese: OSVČ
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Dal poděkování: 697 poděkování
Dostal poděkování: 521 poděkování

Re: Anketa: Je islám netolerantní totalitní ideologie?

Příspěvek od Jan.Kohler »

Ales Sura píše:Osobně si myslím, že jde o poštvání veřejnosti proti islámu, ale názor si udělejte sami.
Konec masopustu v Evropě? Muslimové si masky nepřejí
http://tn.nova.cz/clanek/konec-masopust ... s=og.likes
Zpravodajský průmysl, tohle se prostě teď prodává, tak se to tak píše, o nějaké kvalitě se dá vždy pochybovat, tomuto nebudu věnovat ani minutu s ohledem na to, že je to Nova.
Co se týká svědků a afrických přistěhovalců ohledně té napadené po rozchodu z akce, tak to by mohla být pravda, ale nemluví se o podtextu napadení, třeba klasické elpaso. Nebo si vzpomeňme tady na napadeného mladíka, který to lživě svedl na cikány, protože se bál ... mám dojem rodičů? = diskuze plné nenávisti a pokyvování nad romskou menšinou, i když to prasklo, tak většina z nich sice uvedla něco jako že ok v tomto případě, ale nakonec stejně dodaly to svoje ALE stejně ti cikáni a kdyby, tak by to udělali atd.....

a abych se vrátil k televizi NOVA, tu když vidím, tak se vzpomenu na jejich parádní komunikaci, tak pro "pobavení:

Můj dotaz 5.9.2014 (zkrácen na podstatu) na dopisove@nova.cz
Dobrý den, chci se zeptat na zdroj a ověření informace o zmizelých Lybijských letadlech:
Po nereagování znova můj dotaz 10.9.2014 na internet.redakce@nova.cz a dopisove@nova.cz
Dobrý den, chci se zeptat na zdroj a ověření informace o zmizelých Lybijských letadlech:
- z internet.redakce@nova.cz se mi vrátil jako nedoručitelný

Po nereagování, znova ten samý dotaz 14.9.2014 na televizni.noviny@nova.cz a tiskove@nova.cz
Dobrý den, posílal jsem již 2 emaily s dotazem na dopisove@nova.cz 5.9. a 10.9.2014
Pak jsem posílal email na internet.redakce@nova.cz a ta se mi vrátila jakože nedoručitelná viz:
1. reakce 15.9.2014 z tiskove@nova.cz
Dobrý den,
To je divné, protože nám email dopisove@nova.cz funguje bez problému.
Dopisové oddělení TV NOVA
Pokračuji v dobývání odpovědi 17.9.2014 na tiskove@nova.cz a dopisove@nova.cz
Dobrý den, navazuji na mailovou komunikaci, jelikož dle vyjádření email dopisove@nova.cz funguje, tak přeposílám původní email (úplně dole). Tento email rovnou posílám i na tu uvedenou adresu, tak snad jim to tam dojde, pak už tedy jen, že na mail opravdu nebylo reagováno.
Složku se spamem jsem kontroloval.

Děkuji, s pozdravem H.K.
2. reakce 17.9.2014 z dopisove@nova.cz
Dobrý den,
Jak jsem vám již psala, email nám v pořádku funguje.
Dopisové oddělení TV NOVA
Pokračuji v dobývání odpovědi 17.9.2014 na dopisove@nova.cz
Fajn a tedy odpoví mi nědko? Ten dotaz je v této i v předchozí zprávě úplně na konci.
Děkuji, s pozdravem Honza K.
3. reakce 17.9.2013 z dopisove@nova.cz
Děkujeme za vaši zprávu. Obraťte se prosím přímo na zpravy@nova.cz nebo na televizni.noviny@nova.cz, děkujeme.
Dopisové oddělení TV Nova
Tak znova zkouším požádat o odpověď 3.10.2014 na zpravy@nova.cz a televizni.noviny@nova.cz
Byl jsem odkázán viz níže, abych se zeptal u vás, takže dotaz, který pokládám již asi potřetí:
"Dobrý den, chci se zeptat na zdroj a ověření informace o zmizelých Lybijských letadlech:
http://tn.nova.cz/clanek/zpravy/zahrani ... tadly.html
A konfrontaci s tvrzení pana Lubomír Andrassy
https://www.facebook.com/lubomir.andrassy
Který uvádí jako původní zdroj následující odkaz, kde se píše o 11 zničených letadlech:
http://www.theguardian.com/world/2012/j ... ed-militia
Po nereagování jsem znova zkusil podat dotaz 9.10.2014 na zpravy a televizni.noviny@nova.cz


Pak jsem se na to vykašlal, že snad radši napíšu článek, než abych se snažil.

Nejvíc mě zabil první mail z novy 17.9.2014, vypadá to asi takto:
Já: kolik je hodin?
Nova: Jsem vám říkala, že nám mail funguje

:D
| Jan Köhler | E-mail: jan.kohler@pirati.cz | +420 775 579 686 | Jablonec nan Nisou |
| 3D tiskárna | Řezací ploter na reklamy, samolepky, šablony a nažehlovačky | DTP/grafika |
| Lepená reklama na padákové kluzáky |
Uživatelský avatar
Robert.Magni
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 5611
Registrován: 18 led 2013, 17:08
Profese: dělník
Bydliště: Břasy 264,okr.Rokycany
Dal poděkování: 22642 poděkování
Dostal poděkování: 4589 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa: Je islám netolerantní totalitní ideologie?

Příspěvek od Robert.Magni »

Daniel píše:Je islám netolerantní totalitní ideologie, podobně jako komunismus a nacismus, a měla by být "zakázána" (Zákon č. 40/2009 Sb., § 403, § 404), jako nacismus?
Naopak by měli být povoleny i ty zakázané.

Robert Magni
zabzicek@gmail.com
799796575
Nelíbí se vám moje názory ? Tak vypadněte na bar !
Roger Waters, Praha 2023

noneis
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 117
Registrován: 09 čer 2014, 13:49
Profese: student
Dal poděkování: 32 poděkování
Dostal poděkování: 96 poděkování

Re: Anketa: Je islám netolerantní totalitní ideologie?

Příspěvek od noneis »

Robert.Magni píše:
Daniel píše:Je islám netolerantní totalitní ideologie, podobně jako komunismus a nacismus, a měla by být "zakázána" (Zákon č. 40/2009 Sb., § 403, § 404), jako nacismus?
Naopak by měli být povoleny i ty zakázané.
Víte, ono je zakázáno pouze vykonávání těch ideologií a propagace/zakládání hnutí, které k tomu porušování lidských práv směřují. Dokonce ani nejsou explicitně určeny. A Vy to chcete povolit... :roll: A máte tím na mysli i to vykonávání?
Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13440
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34808 poděkování
Dostal poděkování: 17633 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa: Je islám netolerantní totalitní ideologie?

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Čeští Breivikové a návrat sociálfašismu
http://a2larm.cz/2015/05/cesti-breiviko ... alfasismu/

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

MilanM
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 435
Registrován: 09 črc 2012, 00:34
Profese: technik
Dal poděkování: 1102 poděkování
Dostal poděkování: 614 poděkování

Re: Anketa: Je islám netolerantní totalitní ideologie?

Příspěvek od MilanM »

. píše:Stále slýchám "již brzy" (nám tady budou řezat hlavy, kamenovat nás atd.) ................se vždycky zeptám: A kdy že to tedy bude? 5, 10 50, 100, 500, 1000 let?
Udělej si výlet do Itálie, a zeptej se jich jak dlouho jim trvala cesta do Itálie, a jak dlouho jim asi bude trvat cesta z Itálie k nám...

https://www.youtube.com/watch?v=jm48QEi ... e=youtu.be


Jinak samozřejmě vládne totální embargo na informace o spoušti a kolapsu společnosti na jihu Itálie.
Bruselem cenzůrovaný Internet,mazání videí z území napadených interventy.
Loupeže,znásilňování Italek černými gangy.Obsazování domů obyvatel,hotelů,policie a nasazená armáda nezvládá situaci.
Hromadný exodus obyvatel do klidnějších severních částí Itálie.
Vylidněné vesnice,zničená města.
Situace je mnohem horší než na těchto starých záběrech ničení jihu Itálie...

https://www.youtube.com/watch?v=jm48QEi ... e=youtu.be
Ani milion těch, co jen mluví, nepřemůže jednoho, který koná.
Uživatelský avatar
Jan.Kohler
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 888
Registrován: 25 kvě 2010, 15:51
Profese: OSVČ
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Dal poděkování: 697 poděkování
Dostal poděkování: 521 poděkování

Re: Anketa: Je islám netolerantní totalitní ideologie?

Příspěvek od Jan.Kohler »

MilanM píše:
. píše:Stále slýchám "již brzy" (nám tady budou řezat hlavy, kamenovat nás atd.) ................se vždycky zeptám: A kdy že to tedy bude? 5, 10 50, 100, 500, 1000 let?
Udělej si výlet do Itálie, a zeptej se jich jak dlouho jim trvala cesta do Itálie, a jak dlouho jim asi bude trvat cesta z Itálie k nám...

https://www.youtube.com/watch?v=jm48QEi ... e=youtu.be


Jinak samozřejmě vládne totální embargo na informace o spoušti a kolapsu společnosti na jihu Itálie.
Bruselem cenzůrovaný Internet,mazání videí z území napadených interventy.
Loupeže,znásilňování Italek černými gangy.Obsazování domů obyvatel,hotelů,policie a nasazená armáda nezvládá situaci.
Hromadný exodus obyvatel do klidnějších severních částí Itálie.
Vylidněné vesnice,zničená města.
Situace je mnohem horší než na těchto starých záběrech ničení jihu Itálie...

https://www.youtube.com/watch?v=jm48QEi ... e=youtu.be
Ujasníme si to, v původním dotazu se jedná o ty brutální strašáky, že nám tady budou řezat hlavy, upalovat, zavedou nám tady šáriu, a podobně. Kdybych si tedy spočítal, za jako dlouho sem dokážou přijet, tak bychom tady už dávno takovéto hrůzy měli vidět...snad si rozumíme, že si nerozumíme?

A k tomu videu z Itálie,,,,,, to je Neapol?
Kromě toho, že Neapol je sama o sobě trochu nebezpečnější město, tak i čím více na jih Itálie, tím větší chudoba a kriminalita, atd.

Před 15ti lety byli kamarádi na rajčatech na jihu Itálie, a už jen ze samotného jejich popisování míst, kde působili, kde spali atd. to vypadalo jak jedno velké vyloučené geto (bez přistěhovalců).

Rozhodně tady nebudu hájit formu, jakou v tom videu tam dávají najevo své rozhořčení. Lidé co "bezdůvodně" ničí v ulicích cizí majetek jsou idioti, co si vybíjejí svoje flustrace a schovávají se v davu, sami osamoceni by to většina z nich neudělala.

Další věcí je, že přímo v popisu vide uvádějí, že tato reakce vznikla po zabití 6ti přistěhovalců místí zločineckou organizací camorra.
Spíše to video je zaměřené na místní vlády, kteří s touto situací dlouhodobě nedokáží nic moc udělat - myslím tím potlačit ty zločinecké organizace.
Takže se v klídku mohlo jednat o mafiánské vyřizování účtů a následné vyhrocení situace u zbytku přistěhovalců, protože mafie zaměstnávají tyto přistěhovalce, takže ve výsledku mohlo jít o spojené nádoby.
To, že pak vyšlo do ulic stádo a ničilo co se dá, je takový lidský charakter, který se nevyhýbá lidem všech barev, vyznání i pohlaví!

Toto ber jako komentář části tvého příspěvku.
| Jan Köhler | E-mail: jan.kohler@pirati.cz | +420 775 579 686 | Jablonec nan Nisou |
| 3D tiskárna | Řezací ploter na reklamy, samolepky, šablony a nažehlovačky | DTP/grafika |
| Lepená reklama na padákové kluzáky |
Uživatelský avatar
Lukas.Findeis
Člen KS Praha
Příspěvky: 4913
Registrován: 04 dub 2010, 15:47
Profese: běžecký trenér
Dal poděkování: 4653 poděkování
Dostal poděkování: 4059 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa: Je islám netolerantní totalitní ideologie?

Příspěvek od Lukas.Findeis »

735 07 66 99, Praha 12

Odpovědět

Zpět na „Pirátské kauzy“