Olomoucký 17. Listopad

Moderátoři: PKS Olomoucký kraj, Administrativní tým - OlK

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

  • Krajský úkolovník se nachází na redmine.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Kdokoliv do něj může psát nebo hlasovat v anketách.

  • Registrovaní uživatelé (včetně členů a RegP) si mohou fórum zneviditelnit, viz návod.

Petr.Bajgar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7457
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, Na Šancích 1180
Dal poděkování: 6865 poděkování
Dostal poděkování: 3623 poděkování

Re: 17. Listopadu

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Vlastimil Holik píše:byl jsem v 16" s pritelkyni a s letaky pred orlojem OFFTOPICdomnival jsem se, ze jsme se takto vsichni domluvili! ale nikdo nikde ...
Považuji výše uvedená slova za nešťastná. Jel jsem do Olomouce a byl jsem na náměstí před orlojem už před i po 16:00.
Přijel jsem za kolegy jako už mnohokrát na své náklady a domácím kolegům bylo opět za těžko se přijít aspoň ukázat. Nad přiznáním místopředsedy KS, který měl napomáhat uskutečnění setkání jsem po prvním přečtení jen tiše a nevěřícně kroutil hlavou. S odstupem však musím na výše uvedené obvinění reagovat: Protože pokud není v Olomouci na náměstí ještě další orloj a neřídí se kolega ještě letním případně jiným časem, opravdu nechápu jak nás mohl přehlednout a napsat sem veřejně "Nikdo nikde ... ". Pokud by dokázal odtrhnout oči od své přítelkyně, musel by mě tam vidět i se žlutým poutačem velikosti A3 na vysoko vystrčené tyči. Dále byl přítomen i kolega Vojtěch Pikal a bývalý kolega Michal Rusek. Měl jsem u sebe mobilní telefon a když jsme žádně vymrzly, šly jsme do Moritze jak bylo domluveno a tam jsme se zajemci o činnost Pirátů seděli až do 22.30 tedy o hodinu déle než byl předpoklad. Za celou dobu se kolegy místopředseda neobjevil ani neozval. z náměstí do Moritze je to pěšky pár minut a krátce po rozmrznutí jsem psal na toto fórum, že jsme na místě což si může každý přečíst zde: viewtopic.php?p=117910#p117910

Žádám proto kolegu o aby výše uvedené obvinění "Ale nikdo nikde ..." vzal zpět a přinesl letáky před orloj na náměstí v Olomouci dnes 18.11. v 17:00 kdy tam bude opět Vojta Pikal a já tam přijedu take.
Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Administrativní odbor
Příspěvky: 26261
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: politik, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 37067 poděkování
Dostal poděkování: 30243 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: 17. Listopadu

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Chtěl bych opravit, že tam nebudu, respektive jsem s tím nepočítal. Ovšem pokud tam kolega bajgar nebude, stačí prozvonit na 776635258 a já tam za minutu doběhnu a zase zmizím.

Profil, Vedoucí AO; KaS, ZO; vedoucí MRT Demokracie v rezignaci
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“*
Podporuji myšlenky.

Zamčeno

Zpět na „Olomoucký kraj“