Nefunkčnost konceptu místních týmů

Diskuze Místních týmů.


Moderátoři: KoKS Jihomoravský kraj, PKS Jihomoravský kraj, PMS Brno

Uživatelský avatar
Lukas.Dolezal
Zahraniční odbor
Příspěvky: 2387
Registrován: 28 úno 2019, 14:48
Profese: Politolog, analytik mezinárodních vztahů
Dal poděkování: 4009 poděkování
Dostal poděkování: 3063 poděkování

Re: Nefunkčnost konceptu místních týmů

Příspěvek od Lukas.Dolezal »

Antonino.Milicia píše: 09 kvě 2024, 13:18
Lukas.Dolezal píše: 09 kvě 2024, 10:25

Myšlenka byla taková, že mnohem větší problém, než aktivní nevyhledávání kandidátů, je nezájem se postarat o ty, co dojdou sami nebo je pošlou koordinátoři apod. To první bych jako neobchodnický typ bral, to druhé ne. Btw, ještě jeden tip: já jsem u těch "D" MČ i v kontakty s nominanty do OVK.

Slovo "měl by" jsem použil nepřesně. Měl jsem napsat "mohl by být" ve smyslu, že by mohl/měl vzniknout. Nevím o tom, že by něco takového existovalo.

Souhlas. Když se vrátím k dotazu @pavel.cmiel , kdo jiný než vedoucí místních týmů by měli za úkol postarat se o ty, co dojdou sami nebo je pošlou koordinátoři? Měli by být buddym těm novým, kteří se zatím tak dobře neorientují, potřebují poradit atd. Kolikrát už padlo, že by v JmK mělo fungovat něco jako buddy systém 🙃? Jak to funguje v jiných týmech v tomto ohledu, nedokážu posoudit. Já se budu snažit předat tolik know how, kolik budu moct.

Podporuji ██████████████████████████████████████████████████████████████.

Pomoz vytlačit okupanty z Ukrajiny. Слава Україні! Героям і Героїням слава! 🇺🇦 ✌️.

Člen MF Brno, KF Jihomoravský kraj, Zahraničního odboru a Rezortního týmu pro záležitosti Evropské unie, zahraničních věcí a obrany (RT EZO), lukas.dolezal@pirati.cz

Uživatelský avatar
Adam.Zemek
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 217
Registrován: 29 čer 2018, 10:56
Profese: Zastupitel, člen představenstva, vývojář
Bydliště: Brno-Bohunice
Dal poděkování: 728 poděkování
Dostal poděkování: 278 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunkčnost konceptu místních týmů

Příspěvek od Adam.Zemek »

Ahoj. Padla tady řada podnětů a určitě máme vůli se dál bavit o tom, jak koncept místních týmů změnit a vylepšit. Navrhnu téma místních týmu na červnovou schůzi, kde se o tom budeme moci osobně pobavit a posunout to někam dál. Díky za náměty a těším se na diskusi.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Zemek za příspěvek:
pavel.cmiel

Zastupitel v Brně | Předseda MS Brno | adam.zemek@pirati.cz | FB | IG | +420 732 627 289

Uživatelský avatar
Lukas.Dolezal
Zahraniční odbor
Příspěvky: 2387
Registrován: 28 úno 2019, 14:48
Profese: Politolog, analytik mezinárodních vztahů
Dal poděkování: 4009 poděkování
Dostal poděkování: 3063 poděkování

Re: Nefunkčnost konceptu místních týmů

Příspěvek od Lukas.Dolezal »

Adam.Zemek píše: 12 kvě 2024, 20:25

Ahoj. Padla tady řada podnětů a určitě máme vůli se dál bavit o tom, jak koncept místních týmů změnit a vylepšit. Navrhnu téma místních týmu na červnovou schůzi, kde se o tom budeme moci osobně pobavit a posunout to někam dál. Díky za náměty a těším se na diskusi.

Ahoj,
takže téma místních týmů bude na příští schůzi ve čtvrtek 13. června? Požádal jsem o zřízení skupiny na fóru pro vedoucí místních týmů.

Bude mít brněnské předsednictvo nějaké svoje návrhy, co se týká místních týmů?

Díky, a přeju hezký zbytek víkendu.

Podporuji ██████████████████████████████████████████████████████████████.

Pomoz vytlačit okupanty z Ukrajiny. Слава Україні! Героям і Героїням слава! 🇺🇦 ✌️.

Člen MF Brno, KF Jihomoravský kraj, Zahraničního odboru a Rezortního týmu pro záležitosti Evropské unie, zahraničních věcí a obrany (RT EZO), lukas.dolezal@pirati.cz

Uživatelský avatar
Adam.Zemek
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 217
Registrován: 29 čer 2018, 10:56
Profese: Zastupitel, člen představenstva, vývojář
Bydliště: Brno-Bohunice
Dal poděkování: 728 poděkování
Dostal poděkování: 278 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunkčnost konceptu místních týmů

Příspěvek od Adam.Zemek »

Ahoj, Lukáši.

Ano, místní týmu budou tématem schůze 13. 6.

Ta skupina pro vedoucí místních týmu je opravdu spíš na AO. Osobně s tím nemám problém.

Určitě máme nějaké podněty k diskusi. Ale právě bude nejlepší to probrat osobně v širším kruhu i s vedoucími týmů. Ať je ten postup co nejkonsenzuálnější.

Díky.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Zemek za příspěvek:
Lukas.Dolezal

Zastupitel v Brně | Předseda MS Brno | adam.zemek@pirati.cz | FB | IG | +420 732 627 289

Odpovědět

Zpět na „Místní týmy Brno“