Nominace Hany Stuchlík Kašpaříkové na 2. - 9. místo kandidátky pro krajské volby 2024

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Předsedající, PKS Vysočina

Podporuji nominaci Hany Stuchlík Kašpaříkové na 2. - 9. msto kandidátky pro krajske volby 2024

pro

14
67%

proti

4
19%

zdržuji se

3
14%
 
Celkem hlasujících: 21 - Celkem hlasů: 21

Uživatelský avatar
Hanka.Kasparikova
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 156
Registrován: 20 srp 2014, 09:42
Profese: pečující máma a krajinná projektantka
Bydliště: Jihlava
Dal poděkování: 287 poděkování
Dostal poděkování: 274 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Hany Stuchlík Kašpaříkové na 2. - 9. místo kandidátky pro krajské volby 2024

Příspěvek od Hanka.Kasparikova »

Ještě mám potřebu ve svém nominačním vlákně reagovat na dotaz @Marek.Krejpsky položeném na Zulipu v KET Doprava Vysočina.

Členkou komise jsem od loňského roku a komunikace je prakticky nastavena jen s @Jan.Brizdala, což jsem ráda, že aspoň s někým. S fungováním KET nemám zas tolik zkušeností. Nicméně díky diskusi s některými z vás v rámci nominačních řečí jsem pochopila, že KETy jsou hodně o nás členech, ne jen o vedení. Že to není jen tak, jak v krajích, městech, obcích, že si Rada zřídí komise. Pochopila jsem, že KET je možné vybudovat také principem subsidiarity zezdola. Pokud je o to zájem. A já zájem měla. Zjistila jsem, že zájem mají i někteří další z vás, proto jsem dostudovala potřebné věci, spojila se s kompetentními lidmi v rámci Pirátů a dostala posvěcení komisi rozjet.

Otázky podobného duchu vnímám zbytečně útočné a nevím, jestli v pozadí stojí neomalenost nebo cíl danou osobu schválně konfrontovat a ráda bych v tom měla jasno, @Marek.Krejpsky díky za reakci, jak si to myslel.

Ženy nechtějí do politiky i z tohoto důvodu, že by stále měly obhajovat své úmysly, místo toho, aby odmakaly to, co mají pocit, že je potřeba odmakat, a pak se věnovat jiným povinnostem a zálibám.

Členové KETu doprava myslím již pochopili, že se snažím o jiné nastavení. Nastavení takové, které bude vzájemně odkomunikované, bude konsenzem a budeme se na jednáních cítit příjemně. A já jim za diskusi a chuť se na dopravě podílet společně, velmi děkuji. Nechci, aby to stálo na jedinci, se kterým se to pak sesype. Doufám, že se nám podaří vytvořit tým lidí, které to bude bavit a dopravu na Vysočině budeme posouvat, ať už budeme v koalici, nebo v opozici.

Přílohy
KRT Doprava.JPG
Tito uživatelé poděkovali autorovi Hanka.Kasparikova za příspěvek:
Marek.Krejpsky
Hana Stuchlík Kašpaříková
Uživatelský avatar
Marek.Krejpsky
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 532
Registrován: 20 zář 2019, 17:00
Profese: konzultant IT
Dal poděkování: 1895 poděkování
Dostal poděkování: 766 poděkování

Re: Nominace Hany Stuchlík Kašpaříkové na 2. - 9. místo kandidátky pro krajské volby 2024

Příspěvek od Marek.Krejpsky »

placeholder ... zde bude moje odpověď ...

Marek Křejpský
místopředseda KS Vysočina, zakládající člen MS Žďársko
profil na webu

Uživatelský avatar
Jan.Posvar
Jednatel/ka republikového výboru
Příspěvky: 1711
Registrován: 11 čer 2010, 11:33
Profese: Programátor
Bydliště: Havlíčkův Brod
Dal poděkování: 1827 poděkování
Dostal poděkování: 2121 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Hany Stuchlík Kašpaříkové na 2. - 9. místo kandidátky pro krajské volby 2024

Příspěvek od Jan.Posvar »

Placeholder ... Zde bude moje reakce ...

Uživatelský avatar
Vit.Zacek
Republikový výbor
Příspěvky: 505
Registrován: 17 kvě 2018, 00:37
Profese: student ekonomie
Bydliště: Jihlava
Dal poděkování: 938 poděkování
Dostal poděkování: 646 poděkování

Re: Nominace Hany Stuchlík Kašpaříkové na 2. - 9. místo kandidátky pro krajské volby 2024

Příspěvek od Vit.Zacek »

Marek.Krejpsky píše: 03 lis 2023, 11:29

placeholder ... zde bude moje odpověď ...

Jan.Posvar píše: 03 lis 2023, 11:45

Placeholder ... Zde bude moje reakce ...

Co je toto za zlozvyk?

Tito uživatelé poděkovali autorovi Vit.Zacek za příspěvek:
Hanka.Kasparikova
Uživatelský avatar
Marek.Krejpsky
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 532
Registrován: 20 zář 2019, 17:00
Profese: konzultant IT
Dal poděkování: 1895 poděkování
Dostal poděkování: 766 poděkování

Re: Nominace Hany Stuchlík Kašpaříkové na 2. - 9. místo kandidátky pro krajské volby 2024

Příspěvek od Marek.Krejpsky »

Tak placeholder už zřejmě nefunguje.

Myšleno bylo v duchu pořekadla "známe svoje papenheimské" tedy jako vaše reflexe po čtyřech letech (ne) fungování KET Doprava a řadě chronických problémů spojených s dopravou na Vysočině, které měly naší zástupci v komisi řešit a o řešení pravidelně informovat KET v duchu pirátské transparentní politiky.

Rozprava na fóru byla ukončena zahájením hlasování, proto zde diskutovat nebudu.

Otázka byla položena na zulipu v příslušném kanálu a proto čekám odpověď též tam, kde mohu také poskytnout bližší vysvětlení.

Marek Křejpský
místopředseda KS Vysočina, zakládající člen MS Žďársko
profil na webu

Uživatelský avatar
Milan.Dadourek
Rozhodčí komise
Příspěvky: 1741
Registrován: 11 pro 2017, 18:11
Profese: Ochrana přírody, trochuprávník, bača
Bydliště: Počítky 3, 591 01
Dal poděkování: 4579 poděkování
Dostal poděkování: 4386 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Hany Stuchlík Kašpaříkové na 2. - 9. místo kandidátky pro krajské volby 2024

Příspěvek od Milan.Dadourek »

Marek.Krejpsky píše: 05 lis 2023, 08:11

...
Myšleno bylo v duchu pořekadla "známe svoje papenheimské" tedy jako vaše reflexe po čtyřech letech (ne) fungování KET Doprava a řadě chronických problémů spojených s dopravou na Vysočině, které měly naší zástupci v komisi řešit a o řešení pravidelně informovat KET ...

Já teda nevím, ale mám za to, že Hanka není odpovědná za historickou nefunkčnost KET Doprava a naopak se ho nyní snaží rozhýbat. Za mne jí náleží poděkování.
Jinak KETy myslím usnuly z velké části. OFFTOPICOdvíjí se to od aktivity lidí. Ale žádný dobrovolník není povinen odvádět práci - musí ho to zajímat a bavit.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Milan.Dadourek za příspěvky (celkem 4):
Eva.Novakova, Hanka.Kasparikova, Jan.Posvar, Viktorie.Vidlakova

Ještě se nestalo, aby to nějak nedopadlo. Vlasta Burian -- Profil -- Neužívám FB

Uživatelský avatar
Hanka.Kasparikova
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 156
Registrován: 20 srp 2014, 09:42
Profese: pečující máma a krajinná projektantka
Bydliště: Jihlava
Dal poděkování: 287 poděkování
Dostal poděkování: 274 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Hany Stuchlík Kašpaříkové na 2. - 9. místo kandidátky pro krajské volby 2024

Příspěvek od Hanka.Kasparikova »

Marek.Krejpsky píše: 05 lis 2023, 08:11

Tak placeholder už zřejmě nefunguje.

Myšleno bylo v duchu pořekadla "známe svoje papenheimské" tedy jako vaše reflexe po čtyřech letech (ne) fungování KET Doprava a řadě chronických problémů spojených s dopravou na Vysočině, které měly naší zástupci v komisi řešit a o řešení pravidelně informovat KET v duchu pirátské transparentní politiky.

Rozprava na fóru byla ukončena zahájením hlasování, proto zde diskutovat nebudu.

Otázka byla položena na zulipu v příslušném kanálu a proto čekám odpověď též tam, kde mohu také poskytnout bližší vysvětlení.

Tak kdybychom s Lukášem měli informovat členy KETu fajn, ale to by musel nějaký KET existovat. Neexistoval, oprášila jsem jej a hned jsou mé kroky z tvé strany zpochybňovány.

Rozumím tomu, že máš potřebu kopat do člověka jediného KETu, který byl zatím oprášen, přitom ani nejsi členem KETu. Pokud jsi rozzlobený na to, že nefunguje KET tobě oborem blízký, oživ si ho. Pokud chceš být členem KETu Doprava, fajn, to ale musíš napsat "chci být členem KETu doprava" a ne urážet lidi, co pracují a mají snahu.

Znovu tě tedy požádám, aby jsi si nepromítal svoje pocity do mne a nedemotivoval mne. Děkuji, že to budeš respektovat.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Hanka.Kasparikova za příspěvek:
Eva.Novakova
Hana Stuchlík Kašpaříková
Uživatelský avatar
Hanka.Kasparikova
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 156
Registrován: 20 srp 2014, 09:42
Profese: pečující máma a krajinná projektantka
Bydliště: Jihlava
Dal poděkování: 287 poděkování
Dostal poděkování: 274 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Hany Stuchlík Kašpaříkové na 2. - 9. místo kandidátky pro krajské volby 2024

Příspěvek od Hanka.Kasparikova »

Milan.Dadourek píše: 05 lis 2023, 17:45

Já teda nevím, ale mám za to, že Hanka není odpovědná za historickou nefunkčnost KET Doprava a naopak se ho nyní snaží rozhýbat. Za mne jí náleží poděkování.
Jinak KETy myslím usnuly z velké části. OFFTOPICOdvíjí se to od aktivity lidí. Ale žádný dobrovolník není povinen odvádět práci - musí ho to zajímat a bavit.

Přesně tak, Milane. Díky. Snažím se ji nastavit tak, aby byla funkční a nezávislá na tom, když někdo onemocní, nebo má pracovní povinnosti. Tedy snažím se ji nastavit tak, aby byla dlouhodobě udržitelná. Dosud jsem plnila své informační povinnosti a předávala informace přímo @Jan.Brizdala, se kterým jsem měla aspoň možnost své kroky konzultovat a byla jsem za to ráda.

A máš pravdu, že je to také o té dobrovolnické bázi. A pokud budou aktivní lidé demotivováni těmi méně aktivními, celé se to zase sesype.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Hanka.Kasparikova za příspěvky (celkem 2):
Milan.Dadourek, Jan.Brizdala
Hana Stuchlík Kašpaříková
Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Vysočina“