Volba čela kandidátky pro komunální volby 2022 v Benešově

Moderátoři: PKS Středočeský kraj, Krajsti predsedajici, PMS Benešov

Uživatelský avatar
David.Rejha
Příznivec Pirátů – Středočeský kraj
Příspěvky: 80
Registrován: 08 lis 2017, 16:18
Profese: student VŠCHT, laboratorní pracovník
Dal poděkování: 111 poděkování
Dostal poděkování: 76 poděkování

Re: Volba čela kandidátky pro komunální volby 2022 v Benešově

Příspěvek od David.Rejha »

Jelikož čekám na velký souboj mezi Jirkouo a Damianem a přišla by mi nuda, kdyby to bylo jen mezi Barcelonou a Realem Madrid, tak se přidávám jako třetí (Atletico Mardid). Nemusím hned vyhrát titul jako Atleti v sezóně 2020/21, postačím si s třetím místem, což je v tomto případě místo 7.
Sedmička je zároveň mé druhé nejoblíbenější číslo.
Proč nevzít nejoblíbenější číslo o to 21?
Zaprvé bych nebyl na kandidátce vidět a to já nechci, páč se chci městu pochlubit bakalářským titulem. Druhak si tohle číslo přivlastnil a zmrzačil Janeček.
Berte toto jako mou kandidátskou řeč, při volbě ale spíš hlasujte pro @Damian.Chalus nebo @Jiri.Bradna
Zároveň čekám na pikantní grilovačku od @Milan.Krch @Ondrej.Hrdy a @Daniel.Netusil , na jiné dotazy nehodlám odpovídat.
Tomu pánovi s kloboukem už vůbec ne.

Tito uživatelé poděkovali autorovi David.Rejha za příspěvky (celkem 2):
Jan.Licka, Damian.Chalus
Uživatelský avatar
Ondrej.Hrdy
Příznivec Pirátů – Středočeský kraj
Příspěvky: 26
Registrován: 02 úno 2016, 20:37
Profese: učitel matematiky
Dal poděkování: 9 poděkování
Dostal poděkování: 30 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Volba čela kandidátky pro komunální volby 2022 v Benešově

Příspěvek od Ondrej.Hrdy »

David.Rejha píše: 26 dub 2022, 14:30

Jelikož čekám na velký souboj mezi Jirkouo a Damianem a přišla by mi nuda, kdyby to bylo jen mezi Barcelonou a Realem Madrid, tak se přidávám jako třetí (Atletico Mardid). Nemusím hned vyhrát titul jako Atleti v sezóně 2020/21, postačím si s třetím místem, což je v tomto případě místo 7.
Sedmička je zároveň mé druhé nejoblíbenější číslo.
Proč nevzít nejoblíbenější číslo o to 21?
Zaprvé bych nebyl na kandidátce vidět a to já nechci, páč se chci městu pochlubit bakalářským titulem. Druhak si tohle číslo přivlastnil a zmrzačil Janeček.
Berte toto jako mou kandidátskou řeč, při volbě ale spíš hlasujte pro @Damian.Chalus nebo @Jiri.Bradna
Zároveň čekám na pikantní grilovačku od @Milan.Krch @Ondrej.Hrdy a @Daniel.Netusil , na jiné dotazy nehodlám odpovídat.
Tomu pánovi s kloboukem už vůbec ne.

Pane Řejha, dovolte mi dvě otázky. Jaký je podle vás smysl života a do jakých akcií byste poslal svou výplatu zastupitele?

Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Hrdy za příspěvky (celkem 2):
David.Rejha, Jan.Licka
Uživatelský avatar
David.Rejha
Příznivec Pirátů – Středočeský kraj
Příspěvky: 80
Registrován: 08 lis 2017, 16:18
Profese: student VŠCHT, laboratorní pracovník
Dal poděkování: 111 poděkování
Dostal poděkování: 76 poděkování

Re: Volba čela kandidátky pro komunální volby 2022 v Benešově

Příspěvek od David.Rejha »

Ondrej.Hrdy píše: 26 dub 2022, 15:46
David.Rejha píše: 26 dub 2022, 14:30

Jelikož čekám na velký souboj mezi Jirkouo a Damianem a přišla by mi nuda, kdyby to bylo jen mezi Barcelonou a Realem Madrid, tak se přidávám jako třetí (Atletico Mardid). Nemusím hned vyhrát titul jako Atleti v sezóně 2020/21, postačím si s třetím místem, což je v tomto případě místo 7.
Sedmička je zároveň mé druhé nejoblíbenější číslo.
Proč nevzít nejoblíbenější číslo o to 21?
Zaprvé bych nebyl na kandidátce vidět a to já nechci, páč se chci městu pochlubit bakalářským titulem. Druhak si tohle číslo přivlastnil a zmrzačil Janeček.
Berte toto jako mou kandidátskou řeč, při volbě ale spíš hlasujte pro @Damian.Chalus nebo @Jiri.Bradna
Zároveň čekám na pikantní grilovačku od @Milan.Krch @Ondrej.Hrdy a @Daniel.Netusil , na jiné dotazy nehodlám odpovídat.
Tomu pánovi s kloboukem už vůbec ne.

Pane Řejha, dovolte mi dvě otázky. Jaký je podle vás smysl života a do jakých akcií byste poslal svou výplatu zastupitele?

Děkuji za smysluplné otázky, pane učiteli.

Smysl života

Krátká odpověď: rozšířit svoji genetickou informaci na úkor odlišné genetické informace
Delší odpověď: například Sobecký gen od Dawkinse

Akcie

Tuto záležitost nechám na svém finančním poradci @Ondrej.Hrdy
Poprosím Ondřeje, aby vám odpověděl.

Přeji krásný den 😉🍀👍

Tito uživatelé poděkovali autorovi David.Rejha za příspěvky (celkem 2):
Jan.Licka, Damian.Chalus
Uživatelský avatar
Jiri.Bradna
Místní předsednictvo
Příspěvky: 6
Registrován: 11 říj 2020, 15:14
Dal poděkování: 29 poděkování
Dostal poděkování: 16 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Volba čela kandidátky pro komunální volby 2022 v Benešově

Příspěvek od Jiri.Bradna »

Vážené místní fórum, dovolím si to vzít trošku vážněji, než David :)

Tímto se tedy (jak jsem slíbil, a slovo dělá chlapa) ucházím o 5. a nižší místo na kandidátce.
V Benešově bydlím relativně krátce, ale líbí se mi tu, a určitě bych se rád nějakým způsobem podílel na fungování a zlepšování města. Prozatím jsem to snad alespoň částečně demonstroval tím, že dělám dobrovolníka v městské knihovně, a už dvakrát jsem v Benešově opět jako dobrovolník pomáhal s pořádáním potravinové sbírky. Plus tu chodím pravidelně darovat krev, která se snad používá taky spíš místně :-D
Politické zkušenosti zatím nemám, nebyl jsem dosud ani členem ani žádné, nestojí tedy za mnou nic pozitivního, na co bych se mohl odkazovat, na druhou stranu to znamená i to, že za sebou nemám ani žádné kontroverzní kroky nebo kauzy, které by mohla politická konkurence vytáhnout :)

Pokud vás zajímá něco blíže o mně nebo mých názorech, nedávno jsem se představoval zde, takže budu šetřit digitálním papírem a omezím redundance :)
viewtopic.php?f=447&t=59363

Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Bradna za příspěvky (celkem 4):
Vaclav.Kubaljak, Jan.Licka, Damian.Chalus, zikra
Damian.Chalus
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 11
Registrován: 27 říj 2020, 11:09
Dal poděkování: 170 poděkování
Dostal poděkování: 21 poděkování

Re: Volba čela kandidátky pro komunální volby 2022 v Benešově

Příspěvek od Damian.Chalus »

Ahoj všichni,

jak už prorokoval David, tak i já se ucházím o 5. místo na naší místní kandidátce (jakožto i na další nižší pozice).
Už pátým rokem žiju ve Benešovské osadě a ačkoliv je velká část mého života situovaná v Praze, tak je pro mne Benešov a jeho okolí důležitá část mého života.
Původně jsem se do čela ani hlásit nechtěl, ale práce našich dvou zastupitelů a tvorba programů s našimi zástupci z komisí mě pro komunální politiku nadchla.
Je sice velmi malá pravděpodobnost, že bych se z 5. příčky kandidátky dostal do zastupitelstva, ale v případě zvolení budu svědomitě prosazovat náš program.
Do našeho čela chci přinést mladistvý vítr do plachet, který snad pomůže dostat posádku naší kandidátky na pevninu Benešovského zastupitelstva.

Těším se na kontaktní kampaň ať už z pozice pětky, šestky, nebo jakéhokoliv dalšího místa na kandidátce a děkuji za případnou podporu 🏴‍☠️

Tito uživatelé poděkovali autorovi Damian.Chalus za příspěvky (celkem 3):
Vaclav.Kubaljak, Jiri.Bradna, Jan.Licka
Uživatelský avatar
Jiri.Snizek
Krajský zastupitel
Příspěvky: 2827
Registrován: 19 lis 2017, 10:01
Profese: školitel software pro veřejnou správu
Bydliště: Kolín
Dal poděkování: 7362 poděkování
Dostal poděkování: 3543 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Volba čela kandidátky pro komunální volby 2022 v Benešově

Příspěvek od Jiri.Snizek »

Pročetl jsem pokračování rozpravy a připravím v heliosu hlasování o přijatelnosti kandidátů na 5. místo.

721 356 719, jiri.snizek@pirati.cz, středočeský radní pro regionální rozvoj a územní plánování, náměstek hejtmanky Středočeského kraje https://stredocesky.pirati.cz/lide/jiri-snizek/

Cílem politiky Pirátů je svobodná, vzdělaná a digitálně propojená společnost. Protože jedině ta vede k moderní, udržitelné a prosperující ekonomice, která umožní vysokou kvalitu života v budoucnosti.

https://swarmwise.pirati.cz/

Uživatelský avatar
Jiri.Snizek
Krajský zastupitel
Příspěvky: 2827
Registrován: 19 lis 2017, 10:01
Profese: školitel software pro veřejnou správu
Bydliště: Kolín
Dal poděkování: 7362 poděkování
Dostal poděkování: 3543 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Volba čela kandidátky pro komunální volby 2022 v Benešově

Příspěvek od Jiri.Snizek »

Hlasování je připraveno zde: https://helios.pirati.cz/helios/e/petka-benesov-1-kolo

Hlasování začíná: 1. května 2022 10:30
Hlasování končí: 3. května 2022 10:30

721 356 719, jiri.snizek@pirati.cz, středočeský radní pro regionální rozvoj a územní plánování, náměstek hejtmanky Středočeského kraje https://stredocesky.pirati.cz/lide/jiri-snizek/

Cílem politiky Pirátů je svobodná, vzdělaná a digitálně propojená společnost. Protože jedině ta vede k moderní, udržitelné a prosperující ekonomice, která umožní vysokou kvalitu života v budoucnosti.

https://swarmwise.pirati.cz/

Uživatelský avatar
David.Rejha
Příznivec Pirátů – Středočeský kraj
Příspěvky: 80
Registrován: 08 lis 2017, 16:18
Profese: student VŠCHT, laboratorní pracovník
Dal poděkování: 111 poděkování
Dostal poděkování: 76 poděkování

Re: Volba čela kandidátky pro komunální volby 2022 v Benešově

Příspěvek od David.Rejha »

Jiri.Snizek píše: 01 kvě 2022, 10:26

Hlasování je připraveno zde: https://helios.pirati.cz/helios/e/petka-benesov-1-kolo

Hlasování začíná: 1. května 2022 10:30
Hlasování končí: 3. května 2022 10:30

Nevím, jestli jsi to pochopil, ale kdybych chtěl kandidovat na 7. místo, tak jdu na 7., až bude tohle vyřešený. Taky kandiduju na 5. místo.

Uživatelský avatar
Jiri.Snizek
Krajský zastupitel
Příspěvky: 2827
Registrován: 19 lis 2017, 10:01
Profese: školitel software pro veřejnou správu
Bydliště: Kolín
Dal poděkování: 7362 poděkování
Dostal poděkování: 3543 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Volba čela kandidátky pro komunální volby 2022 v Benešově

Příspěvek od Jiri.Snizek »

Ne. To jsem nepochopil. Když si seženeš někoho, kdo ti bude rozumět a umí vytvořit hlasování v helios.pirati.cz, tak asi není problém hlasování zrušit.

Já vám tady šaška dělat nebudu.

Předsedajícím je @Jan.Licka, ten řídí tohle jednání.

Přeju ti, aby ti partnerka, se kterou se chceš rozmnožit podle Dawkinse, rozuměla lépe než já.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Snizek za příspěvek:
Vaclav.Kubaljak

721 356 719, jiri.snizek@pirati.cz, středočeský radní pro regionální rozvoj a územní plánování, náměstek hejtmanky Středočeského kraje https://stredocesky.pirati.cz/lide/jiri-snizek/

Cílem politiky Pirátů je svobodná, vzdělaná a digitálně propojená společnost. Protože jedině ta vede k moderní, udržitelné a prosperující ekonomice, která umožní vysokou kvalitu života v budoucnosti.

https://swarmwise.pirati.cz/

Uživatelský avatar
Jiri.Snizek
Krajský zastupitel
Příspěvky: 2827
Registrován: 19 lis 2017, 10:01
Profese: školitel software pro veřejnou správu
Bydliště: Kolín
Dal poděkování: 7362 poděkování
Dostal poděkování: 3543 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Volba čela kandidátky pro komunální volby 2022 v Benešově

Příspěvek od Jiri.Snizek »

https://github.com/kucera-m/intra.pirat ... edajici.md

Návod je kdyžtak tady.

Mně příprava hlasování, rozeslání zpráv a příprava upomínky na dešifrování zabere asi 15 minut. V neděli vám to už nedám. Možná někdy v týdnu, kdybyste nikoho nesehnali.

721 356 719, jiri.snizek@pirati.cz, středočeský radní pro regionální rozvoj a územní plánování, náměstek hejtmanky Středočeského kraje https://stredocesky.pirati.cz/lide/jiri-snizek/

Cílem politiky Pirátů je svobodná, vzdělaná a digitálně propojená společnost. Protože jedině ta vede k moderní, udržitelné a prosperující ekonomice, která umožní vysokou kvalitu života v budoucnosti.

https://swarmwise.pirati.cz/

Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Benešov“