Zpověď bukanýra

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátoři: Administrativní odbor, Předsedající

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Uživatelský avatar
Dan.Lestina
Krajský zastupitel
Příspěvky: 2674
Registrován: 01 zář 2013, 22:18
Profese: aspirující přírodovědec
Dal poděkování: 3687 poděkování
Dostal poděkování: 3788 poděkování

Re: Zpověď bukanýra

Příspěvek od Dan.Lestina »

Jakube, prosím, odpusť si diskusi pomocí ad hominem útoků na mluvčího, zabývej se konkrétními argumenty. Neříkám, že se 100 % toho, co píše David, souhlasím. Ale tohle se pravidelně stává mně, stává se to Davidovi, stává se to kde komu ve veřejném prostoru. Nevrhá to dobré světlo na Piráty jako data-based a férovou stranu.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Dan.Lestina za příspěvky (celkem 4):
Rostislav.Reha, Romana.Korosi, Jan.Prokop, Ondrej.Kalis

Nerad se hlásím k nějakým proudům, ale i proto rozhodně podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Romana.Korosi
Člen KS Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 85
Registrován: 17 led 2018, 10:48
Profese: Výkonná Asistentka
Dal poděkování: 1131 poděkování
Dostal poděkování: 96 poděkování

Re: Zpověď bukanýra

Příspěvek od Romana.Korosi »

Jakube,klesnout tak nizko, že víc už to snad ani nejde......Poukazováním na něco, co je dost mimo,a takovýmto způsobem, vlastně poukazuješ sám na sebe. Máš nějak vymalováno? Nebo co? Našim voličům jsme něco slíbili a ?

Tito uživatelé poděkovali autorovi Romana.Korosi za příspěvky (celkem 2):
Robert.Magni, Ondrej.Kalis

Nezískáš zkušenost na klidném moři.

Uživatelský avatar
Jarmil.Halamicek
Člen KS Praha
Příspěvky: 506
Registrován: 18 kvě 2018, 10:24
Profese: programátor
Dal poděkování: 365 poděkování
Dostal poděkování: 2336 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zpověď bukanýra

Příspěvek od Jarmil.Halamicek »

Jakub.Michalek píše: 28 bře 2022, 22:54

Mily Davide, mrzi me, ze jsi klesnul na uroven, ze posilas lidem vyhruzne SMS zpravy...

Link?

Tito uživatelé poděkovali autorovi Jarmil.Halamicek za příspěvky (celkem 5):
Robert.Magni, Petr.Vileta, Ondrej.Kalis, Romana.Korosi, Vit.Fux

Autor pirátských Odměn a projektu GreenOrDie. Člen Technického odboru. Jarmil.com


Face your fears, live your dreams.

Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34711
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31639 poděkování
Dostal poděkování: 25736 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zpověď bukanýra

Příspěvek od Petr.Vileta »

Jarmil.Halamicek píše: 30 bře 2022, 07:22
Jakub.Michalek píše: 28 bře 2022, 22:54

Mily Davide, mrzi me, ze jsi klesnul na uroven, ze posilas lidem vyhruzne SMS zpravy...

Link?

nebo screenshot ;)

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

Uživatelský avatar
Jiri.Kaderavek
Republikový výbor
Příspěvky: 8030
Registrován: 21 dub 2009, 12:58
Profese: programátor, hoteliér, manažer, trenér
Dal poděkování: 2793 poděkování
Dostal poděkování: 8202 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zpověď bukanýra

Příspěvek od Jiri.Kaderavek »

@David.Witosz Davide, umíš moc pěkně mluvit a i pěkně argumentovat. Ale vyznívá to všechno příliš čistě, otevřeně, poctivě. A takoví lidé jsou úspěšnější spisovatelé, herci, dramaturgové, nikoliv politici. Protože ten hajzl od naproti tě vždycky dostane a lidé to intuitivně cítí. Raději volí vlastního lumpa než spravedlivý a upřímný a čistý idol. Protože ví, že prosadit se v životě znamená být tak trochu (a nebo hodně) sobec a darebák a že ti nejčistější třou bídu z nouzí. Fandím ti, ale tohle bude strašně těžké.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Kaderavek za příspěvky (celkem 8):
Lukas.Dolezal, Petr.Vileta, Robert.Magni, David.Witosz, Dalibor.Zahora, Ivo.Vasicek, Vit.Fux, Zuzana.Vyskocilova
Zakladatel České pirátské strany
Svobodu nekoupíte, tu si volíte
https://lide.pirati.cz/personProfile/96/
Uživatelský avatar
David.Witosz
Republikový výbor
Příspěvky: 345
Registrován: 06 dub 2017, 07:54
Profese: inženýrský geodet
Bydliště: Ostrava
Dal poděkování: 359 poděkování
Dostal poděkování: 862 poděkování

Re: Zpověď bukanýra

Příspěvek od David.Witosz »

Ahoj. Mnozí jste si asi mysleli, že jsem se na to vybodl, že?

Nikoli, jen jsem čekal na dnešní den.

Zdravím tímto zakladatele, s kterým se mimochodem v jeho postu naprosto shodnu. Augiášův chlév, kterým nyní Pirátská strana je, potřebuje pročistit. Veřejně a transparentně povím kde máme bordel, smrádeček, nepotické kamarádšofty, nekompetentní trouby a tak dále a tak dále. Jednoduše co jsem vyčítali jiným, co jsme šli do politiky odstranit, to sami dnes jsme. Takže ...

Bo není čas, je třeba robit, brzy zde při zpovědi Bukanýra :)

A jako bonus, jak máme u nás ve straně krysy, jak nám ty krysy nahrávaly uzavřená jednání RV, jak mi na Ivana Bartoše nabízeli před volbou předsedy kompro a vůbec ... jak nás tehdy u parlamentek rozebrali a udělali z nás děcka na pískovišti.

Hezkou neděli Vám všem. I tobě Jakube ;)

PS Dneska mají novináři naprosto jiné starosti, proto jsem si vědom, že je dopoledne (nikoli 0:01 po půlnoci) a že tohle bude mít minimální dosah mimo stranu ;)

Hledejme vzdělání, právě proto, že cit je slepý, musíme mu svítit rozumem. Vzdělání hledejme praktické, ale také všeobecné a filosofické. Dnes zejména je také třeba vzdělání historického, politického. Mravnost dnes znamená do veliké míry mravnost politickou. Nedělejme rozdílu mezi politikou a mravností.
Uživatelský avatar
David.Witosz
Republikový výbor
Příspěvky: 345
Registrován: 06 dub 2017, 07:54
Profese: inženýrský geodet
Bydliště: Ostrava
Dal poděkování: 359 poděkování
Dostal poděkování: 862 poděkování

Re: Zpověď bukanýra

Příspěvek od David.Witosz »

Dozimetr + Republikové předsednictvo?
aneb příběh o tom zda chce RP vůbec něco řešit nebo mít klid a vše ostatní zamést pod koberec.

Zdravíčko kolegové.

Ne, nezapomněl jsem. Jen čekám. Čekám na Prahu, protože nechci aby pak někdo řekl, že jsem přispěl k "neúspěchu" našich, bo jsem něco "vykecal".

Dám však zde malou ochutnávku aneb všimli jste si jak v Praze mají problém najít někoho, kdo by se zhostil role auditu v dopravním podniku hlavního města Praha v kontextu kauzy Dozimetr?

Tak dámy a pánové, takto jsem předsednictvu strany (21.6.2022) jako garant Dopravy nabízel zabývat týmově dopravním podnikem Praha v rámci pirátské strany. Po tomto emailu jsem nedostal žádnou odpověď, jen jsem byl bez udání důvodu republikovým předsednictvím odvolán z pozice garanta Dopravy (pan Jiránek pak vypotil až po dvou týdnech korporátní bezobsažný canc) a na mé místo byl jmenován ... člen dozorčí rady DPP, jistý Jan Lička. Zajímavé, že? Že když se chcete něčím zabývat, kolektivně, tak Vás odvolají a na Vaše místo jmenují člověka s kauzou spjatého pozicí člena DR DPP.

Všimněte si navíc, že byl vyzmizíkován Ondřej Polanský, jeden ze zakladatelů strany, člověk který byl u Pirátů v době, kdy naše nynější předsednictvo ještě tahalo politického kačera (včetně Ivana Bartoše). Tedy místo člověka který zakládal stranu, dělal 4 roky poslance za Piráty, místopředsedu podvýboru dopravy v PSP ČR a má ve straně a v oboru renomé, byl na místo garanta dosazen člověk, který je dnes pořád člen dozorčí rady DPP a tedy je (aktivně či pasivně) účastník v kauze Dozimetr. Názor na toto řešení ať si udělá každý sám.

PS A zkuste si tipnout kdo dnes sedí, bez výběrového řízení, ve správní radě Správy železnic? Ano, ano. Ta samá osoba co je pořád člen dozorčí rady DPP a zároveň náš garant dopravy u Pirátů.

Již brzy, zde, v plné parádě a se vším všudy.

Hezkou neděli Vám všem.

Dozi1.jpg
Dozi2.jpg
Hledejme vzdělání, právě proto, že cit je slepý, musíme mu svítit rozumem. Vzdělání hledejme praktické, ale také všeobecné a filosofické. Dnes zejména je také třeba vzdělání historického, politického. Mravnost dnes znamená do veliké míry mravnost politickou. Nedělejme rozdílu mezi politikou a mravností.
Odpovědět

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“