[odděleno] Akceptace nominací z vyšších pozic na nižší

Fórum pro dotazy na fungování systémů strany. Od technických, přes zvyklosti a postupy, po byrokratické.

Moderátoři: Personální odbor - celý, Administrativní odbor, Předsedající, Mediální odbor, Technický odbor, Financni tym, Zahraniční odbor, Rada resortních týmů - členové, Garanti

Pravidla fóra
Než položíte dotaz, podívejte zkuste odpověď najít v nápovědě. Pak se podívejte, jestli už tu náhodou podobný dotaz nezazněl.
Pro každý dotaz založte nové téma. Po zodpovězení dotazu po sobě můžete téma zamknout.
Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18673
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33871 poděkování

Re: [odděleno] Akceptace nominací z vyšších pozic na nižší

Příspěvek od Martin.Kucera »

Jasně, čím víc nominací, tím víc adidas, jen ať se v tom člen utopí, když bude půlka otázek tam a druhá onde.
Ano, Vojta nominaci na předsedu potřebuje, když nejdřív získal jen na místopředsedu, ale bylo by rozumné do ní napsat "ať v tom není zmatek,tady jen hlasujte a otázky pokládejte v jeho prvním nominačním vlákně". A u Ivana zkrátka druhou nominaci nezakládat, čímž budou oba mít férově stejný prostor pro kampaň na fóru.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvky (celkem 4):
Michaela.Nepejchalova, Jan.Bednarik, MarianB, Vit.Fux

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Uživatelský avatar
Jan.Bednarik
Administrativní odbor
Příspěvky: 2789
Registrován: 24 říj 2017, 00:23
Profese: vývojář SW
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 6106 poděkování
Dostal poděkování: 7199 poděkování

Re: [odděleno] Akceptace nominací z vyšších pozic na nižší

Příspěvek od Jan.Bednarik »

U Ivana má ta druhá nominace i symbolický význam, ať je nám všem jasné, že nominace a případná kandidatura Vojty na předsedu je seriózní a Ivan nemá nic jisté předem.

Ale pokud se obě místopředsednické nominace uzavřou ve prospěch předsednických, tak nic namítat nebudu.

„Vidíš-li, že se člověk mýlí, nehněvej se naň. Pomni, že není možné mýlit se schválně.“ Seneca

člen CF • člen a dělník v TO (vývoj a správa systémů) • člen AO • předsedající CF
RV (11/2019–3/2023) • předseda OLK (6/2018–11/2019) • místopředseda MS Olomouc (12/2017–6/2018)
jan.bednarik@pirati.cz • 603 439 481 • pište mi na Zulip

Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Administrativní odbor
Příspěvky: 26210
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: politik, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 36995 poděkování
Dostal poděkování: 30156 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Ivana Bartoše na místopředsedu České Pirátské strany

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Martin.Kucera píše: 14 lis 2019, 10:59
Děkuju za upřesnění, tak jsem si to myslel špatně.
Zřejmě by to znamenalo nějaký zásadní postupy na zasedání přímo.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Pikal za příspěvek:
Rudolf.Spotak

Profil, Vedoucí AO; KaS, ZO; vedoucí MRT Demokracie v rezignaci
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“*
Podporuji myšlenky.

Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 10310
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4200 poděkování
Dostal poděkování: 18252 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: [odděleno] Akceptace nominací z vyšších pozic na nižší

Příspěvek od Ivan.Bartos »

Zdravím, členskou nominaci registruji, akorát jsem se ještě nedostal k tomu na ni ve vlákně reagovat. Moc nechápu onu duplicitu řečí, která je tu zmíněna. Neboť svou vizi, jak by měla Pirátská strana ject jak v ideologické rovině, tak v politické i aktivistické mám úplně stejnou jako předseda, tak jako člen. Zejména z pozice předsedy, která má zásadní zásah dovnitř skrze exekutivu i mimo samotnou Pirátskou stranu směrem k voličům a občanům mohu tuto realizovat a prosazovat více, v pozici místopředsedy méně a pak to klesá přes vedoucí odborů, RV, PKS apod., zcela logicky. Takže za mě vidím svůj největší přínos právě v případě, že mi členové dají důvěru na pozici předsedy, a ano, pokud bych neuspěl, kandidoval bych na pozici místopředsedy, i když si myslím, že by to pro stranu mělo významně nižší přínos.
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Odpovědět

Zpět na „Vnitrostranická Poradna“