Leader Ostrava-Jih

Moderátoři: KoKS Moravskoslezský kraj, PKS Moravskoslezský kraj

Uživatelský avatar
Ondrej.Netocny
Člen KS Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 13
Registrován: 08 bře 2018, 07:44
Profese: SW Engineer
Dal poděkování: 27 poděkování
Dostal poděkování: 14 poděkování

Re: Leader Ostrava-Jih

Příspěvek od Ondrej.Netocny »

Děkuji Pavlíně za projevenou důvěru. Nicméně nominaci zdvořile odmítám a dále plně podporuji Pavlínu a Petra.
Uživatelský avatar
Pavlina.Polaskova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 623
Registrován: 20 kvě 2016, 12:41
Profese: úředník
Bydliště: Ostrava-Hrabůvka
Dal poděkování: 291 poděkování
Dostal poděkování: 404 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Rozhodnutí

Příspěvek od Pavlina.Polaskova »

Rostislav.Reha píše: 20 dub 2018, 00:31 Chci se zeptat - mam ty nominace uz brat jako vami navrzene a vyhlasit jednani krajskeho fora, nebo to chcete jeste nejak dal probirat mezi vami?
Tak, už jsme nominovali všichni - tedy všech 10, co aktivně jsme v naší PS Ostrava-Jih. Vykrystalizovali dva nominanti - Pavlína Nováčková a Petr Kopečný. Žádáme tedy PKS o vyhlášení jednání krajského fóra.
,,Když člověk dojde na konec života, měl by si při ohlédnutí říct víc než jen -Byl jsem tady-"
Uživatelský avatar
Petr.Kopecny
Člen KS Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 1933
Registrován: 23 dub 2009, 11:19
Profese: Automatizační Inženýr a Astronom
Bydliště: Ostrava-Dubina
Dal poděkování: 778 poděkování
Dostal poděkování: 1291 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Leader Ostrava-Jih

Příspěvek od Petr.Kopecny »

Zdravím JihoPiráty.

Především bych vám všem chtěl poděkovat za nominaci a hlavně za vaši důvěru. Na Ostravě-Jihu, resp. na Dubině žiju celý svůj život a tak bych rád celý náš obvod více oživil. Chtěl bych, aby to byl obvod plný života a lidí, kteří se dívají kolem sebe a řeknou si, tady jsem opravdu rád. Aby se tady lidé cítili v bezpečí a žilo se nám tady spokojeně. Abychom měli blízko přírodu a zároveň vymoženosti moderního města. Zdá se vám to jako protimluv? Mě ne. Vidím takovou budoucnost Ostravy Jihu ve svých představách a věřím, že to je možné.
Ostrava Jih je velice zvláštní obvod, který nemá v České republice obdoby. Žije nás tady víc než sto tisíc což by bylo samo o sobě na plnohodnotné město. Ale zároveň se dělíme na několik, na první pohled, nesourodých částí. Není to lehký úkol oživit náš Jih a bude to jistě výzva. Ale věřím, že když budeme pracovat společně v týmu, zvládneme to. Když budeme jako tým držet spolu a to hlavně po volbách (ať už dopadnou jakkoliv), věřím, že tuto výzvu zvládneme :-)

Další informace o mě najdete na pirátské wiki: https://wiki.pirati.cz/lide/petr_kopecny

Děkuji, že jste dočetli až sem.
Petr Kopečný
Člen KS Moravskoslezský, správce Pirátského kalendáře
GSM: +420 731 552 845
Uživatelský avatar
Ondrej.Rucka
Krajský zastupitel
Příspěvky: 250
Registrován: 07 úno 2018, 22:49
Profese: právník
Dal poděkování: 35 poděkování
Dostal poděkování: 307 poděkování

Re: Leader Ostrava-Jih

Příspěvek od Ondrej.Rucka »

Souhlasím s navrženými kandidáty v pořadí 1. Pavlína, 2. Petr.
Odpovědět

Zpět na „Pracovní skupina Ostrava-Jih“