Žádost o informace o výběrových řizeních do městských firem

Místní sdružení pro Olomouc a okolí


Moderátoři: PKS Olomoucký kraj, Administrativní tým - OlK, PMS Olomouc

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy místního sdružení nebo registrovanými příznivci (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).

  • Moderátorem tohoto fóra je místní předsednictvo.

Odpovědět
Uživatelský avatar
Michaela.Nepejchalova
Kontrolní komise
Příspěvky: 2431
Registrován: 12 led 2016, 14:28
Profese: sociální pracovnice
Bydliště: Praha 4
Dal poděkování: 10864 poděkování
Dostal poděkování: 4883 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o informace o výběrových řizeních do městských firem

Příspěvek od Michaela.Nepejchalova »

Pokud to KK neprověřuje sama? Halo? Já jsem tady, a nic od Viktora ještě nemám :D Myslím si, že veřejná diskuse je nejlepší cesta, jak informovat všechny, které tohle výběrko zajímá, a to bez ohledu na to, kolik se toho přímo sem zveřejní.

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

správce FB a Twitteru MRT Návykové chování
What mind-bogglingly pathetic and emotionally stunting little rules they make up. - Graham Chapman
The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing. - Edmund Burke

Uživatelský avatar
Jan.Bednarik
Administrativní odbor
Příspěvky: 2789
Registrován: 24 říj 2017, 00:23
Profese: vývojář SW
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 6106 poděkování
Dostal poděkování: 7199 poděkování

Re: Žádost o informace o výběrových řizeních do městských firem

Příspěvek od Jan.Bednarik »

Měl jsem za to, že KK prověřovala všechna výběrka do veřejných funkcí. U nově proběhlých výběrek už se tak neděje a musíme kvůli tomu dát podnět?

„Vidíš-li, že se člověk mýlí, nehněvej se naň. Pomni, že není možné mýlit se schválně.“ Seneca

člen CF • člen a dělník v TO (vývoj a správa systémů) • člen AO • předsedající CF
RV (11/2019–3/2023) • předseda OLK (6/2018–11/2019) • místopředseda MS Olomouc (12/2017–6/2018)
jan.bednarik@pirati.cz • 603 439 481 • pište mi na Zulip

Uživatelský avatar
Michaela.Nepejchalova
Kontrolní komise
Příspěvky: 2431
Registrován: 12 led 2016, 14:28
Profese: sociální pracovnice
Bydliště: Praha 4
Dal poděkování: 10864 poděkování
Dostal poděkování: 4883 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o informace o výběrových řizeních do městských firem

Příspěvek od Michaela.Nepejchalova »

Wut? :D
Tak ještě jednou - moje přítomnost v tomto vlákně a moje dotazy znamenají, že se tím KK prostřednictvím mé osoby zabývá. Není třeba dávat žádný podnět. Je třeba pouze poskytovat ty informace.

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

správce FB a Twitteru MRT Návykové chování
What mind-bogglingly pathetic and emotionally stunting little rules they make up. - Graham Chapman
The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing. - Edmund Burke

Uživatelský avatar
Radek.Vojtek
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 691
Registrován: 01 lis 2013, 11:39
Profese: Sales Manager
Dal poděkování: 174 poděkování
Dostal poděkování: 363 poděkování

Re: Žádost o informace o výběrových řizeních do městských firem

Příspěvek od Radek.Vojtek »

Možná je nás tu natvrdlých víc, ale tak nějak jsem měl zato, i vzhledem k tomu, že se tahle věc řeší už od prosince 2018 a hlavně pak to tu bylo už vícekrát zmíněno, tak prostě tentokrát nejde o standardní výběrové řízení a to už jen proto, že je opakované a taky třeba z důvodu, že prvně se fakt nepovedlo a byl to spíš trapas a ostuda.
Vážně je tak nepřekonatelné s trochou vůle to dotáhnout k co nejtransparentnějšímu vyústění, aby se právě napravilo to minulé pochybení?
Nikdo taky po Viktorovi ani nikom jiném ale nechtěl, aby tu byl zveřejněn konkrétní zápis z pohovorů, který samozřejmě může obsahovat jakékoli citlivé informace.
Tohle ať je poskytnuto členům KK, kteří si mimochodem o toto již evidentně minimálně dvakrát požádali a to jen co jsem zaregistroval tady ve vlákně.
Byl přislíben zápis z opakovaného veřejného výběrového řízení a na odkazu od @Jan.Novak je myslím docela dobře dohledatelné co by mohl a měl obsahovat.

Předseda MS Pirátská TVRZ (Brodek u Přerova, Majetín, atd.), zastupitel v městysi Brodek u Přerova, člen Sportovně-kulturní komise tamtéž, KV Olomouckého kraje.

Uživatelský avatar
Jan.Novak
Republikový výbor
Příspěvky: 2446
Registrován: 22 čer 2010, 19:12
Profese: Politolog, Historik
Bydliště: Týn nad Vltavou
Dal poděkování: 4042 poděkování
Dostal poděkování: 2936 poděkování

Re: Žádost o informace o výběrových řizeních do městských firem

Příspěvek od Jan.Novak »

Hele, podle mě je to tu nějaký moc vostrý.

Podívejte se na odkaz co jsem poslal na Prahu, prosím. Je v něm obecný popis toho jak probíhaly pohovory. Nic konkrétního samozřejmě nelze.

Takže: Prosím zaslat Míše konkrétní zápis. Ona ho má jako členka KK (má tedy povinnost mlčenlivosti).

Na fórum dejte maximum informací, které dávají smysl a lidi pochopí jak se vybíralo, a všechno bude oukej.

Člen RV za JčK
Předseda kontrolního výboru zastupitelstva Jihočeského kraje
Zastupitel města Týn nad Vltavou

Uživatelský avatar
Radek.Vojtek
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 691
Registrován: 01 lis 2013, 11:39
Profese: Sales Manager
Dal poděkování: 174 poděkování
Dostal poděkování: 363 poděkování

Re: Žádost o informace o výběrových řizeních do městských firem

Příspěvek od Radek.Vojtek »

Jan.Novak píše: 23 úno 2020, 23:14 Na fórum dejte maximum informací, které dávají smysl a lidi pochopí jak se vybíralo, a všechno bude oukej.
Přesně takhle to mám na mysli. :)

Předseda MS Pirátská TVRZ (Brodek u Přerova, Majetín, atd.), zastupitel v městysi Brodek u Přerova, člen Sportovně-kulturní komise tamtéž, KV Olomouckého kraje.

Uživatelský avatar
Jan.Bednarik
Administrativní odbor
Příspěvky: 2789
Registrován: 24 říj 2017, 00:23
Profese: vývojář SW
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 6106 poděkování
Dostal poděkování: 7199 poděkování

Re: Žádost o informace o výběrových řizeních do městských firem

Příspěvek od Jan.Bednarik »

Michaela.Skokanova píše: 23 úno 2020, 21:59 Wut? :D
Tak ještě jednou - moje přítomnost v tomto vlákně a moje dotazy znamenají, že se tím KK prostřednictvím mé osoby zabývá. Není třeba dávat žádný podnět. Je třeba pouze poskytovat ty informace.
Tohle je asi trochu nedorozumění. Tady IMHO nikdo nemá důvod předpokládat, že tu vystupuješ jako člen KK. A tvůj dotaz na zápis vypadá jako dotaz od člena MS, který chce odpověď veřejně tady na fóru. A když se tady tak veřejně ptáš, tak to vypadá že to výběrko KK neřeší, protože to by ses předpokládám ptala nějakou "oficiální" cestou a ne v náhodné diskusi na fóru. Kdybychom od začátku věděli, že to KK prověřuje, tak jsme si mohli ušetřit pár stránek diskuse.

„Vidíš-li, že se člověk mýlí, nehněvej se naň. Pomni, že není možné mýlit se schválně.“ Seneca

člen CF • člen a dělník v TO (vývoj a správa systémů) • člen AO • předsedající CF
RV (11/2019–3/2023) • předseda OLK (6/2018–11/2019) • místopředseda MS Olomouc (12/2017–6/2018)
jan.bednarik@pirati.cz • 603 439 481 • pište mi na Zulip

Uživatelský avatar
Michaela.Nepejchalova
Kontrolní komise
Příspěvky: 2431
Registrován: 12 led 2016, 14:28
Profese: sociální pracovnice
Bydliště: Praha 4
Dal poděkování: 10864 poděkování
Dostal poděkování: 4883 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o informace o výběrových řizeních do městských firem

Příspěvek od Michaela.Nepejchalova »

Tak teď nevím, co si o tom myslet, ale zůstanu u toho, že si děláš legraci :)

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

správce FB a Twitteru MRT Návykové chování
What mind-bogglingly pathetic and emotionally stunting little rules they make up. - Graham Chapman
The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing. - Edmund Burke

Uživatelský avatar
Jan.Bednarik
Administrativní odbor
Příspěvky: 2789
Registrován: 24 říj 2017, 00:23
Profese: vývojář SW
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 6106 poděkování
Dostal poděkování: 7199 poděkování

Re: Žádost o informace o výběrových řizeních do městských firem

Příspěvek od Jan.Bednarik »

Legraci si nedělám. Proč by měl někdo předpokládat, že se tu někdo vyjadřuje z titulu funkce, pokud to není nějak explicitně řečeno? Myslíš si, že já sem píšu za RV, nebo třeba za TO? Jestli si v běžné diskusi na fóru začneme hrát na funkce, tak je to cesta do pekel.

„Vidíš-li, že se člověk mýlí, nehněvej se naň. Pomni, že není možné mýlit se schválně.“ Seneca

člen CF • člen a dělník v TO (vývoj a správa systémů) • člen AO • předsedající CF
RV (11/2019–3/2023) • předseda OLK (6/2018–11/2019) • místopředseda MS Olomouc (12/2017–6/2018)
jan.bednarik@pirati.cz • 603 439 481 • pište mi na Zulip

Uživatelský avatar
Michaela.Nepejchalova
Kontrolní komise
Příspěvky: 2431
Registrován: 12 led 2016, 14:28
Profese: sociální pracovnice
Bydliště: Praha 4
Dal poděkování: 10864 poděkování
Dostal poděkování: 4883 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o informace o výběrových řizeních do městských firem

Příspěvek od Michaela.Nepejchalova »

Prosím, pročti si to vlákno od začátku. Na x místech žádám o informace z titulu KK, poprvé někdy na podzim a naposledy tak dvě strany zpátky. To výběrko se mimo jiné opakovalo proto, že jsem při kontrole zjistila, že RP nedoručilo usnesení. Já si nehraju na funkce, ty zvesela ignoruješ většinu mých příspěvků v tomto vlákně. K tomu, aby Viktor poslal zápis alespoň mně jakožto člence KK jsou ti příspěvky minimálně tři. Abych tě parafrázovala, pokud si začneme hrát na nějaké "oficiálnější" cesty než je diskuse na fóru, to je IMHO cesta do pekel.
Každopádně pokud to ještě někdo další nepochopil, moje přítomnost v tomto vlákně je spojena s výkonem funkce nad rámec běžného zájmu člena. Stačí?

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

správce FB a Twitteru MRT Návykové chování
What mind-bogglingly pathetic and emotionally stunting little rules they make up. - Graham Chapman
The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing. - Edmund Burke

Odpovědět

Zpět na „Olomouc“