[Osobní OT]Diskuze k článkům a odkazům

Aktuální kauzy týkající se programu a politiky Pirátů.


Pravidla fóra

Aktuální kauzy týkající se programu a politiky Pirátů.

Toto je veřejné fórum, které nesděluje politická stanoviska či názory Pirátské strany. V anketách zde může hlasovat úplně každý, kdo má účet včetně robotů a nepříznivců strany.
Dodržujte prosím jeho pravidla a pravidla slušného chování.
Pro lepší diskuzi doporučujeme si založit účet.

Odpovědět
qnx
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1180
Registrován: 30 dub 2021, 10:49
Dal poděkování: 231 poděkování
Dostal poděkování: 430 poděkování

Re: [Osobní OT]Diskuze k článkům a odkazům

Příspěvek od qnx »

Marek.Krejpsky: Svobodu samozřejmě bránit musíme, ale když se zamyslím, tak nejvíc mi ze svobody ukrajuje EU. Nějak jsem si nevšiml, že by moji svobodu ohrožovalo Rusko. Invaze migrantů je opravdu strašák, stačí se podívat na Západ a je jasné, že je to strašák velice reálný a že takhle dopadnout nechceme. Tedy, většina z nás tak dopadnout nechce a dává přednost tomu bezpečí a klidu, které tady zatím máme.

Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34747
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31652 poděkování
Dostal poděkování: 25744 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozornosti hodné články

Příspěvek od Petr.Vileta »

Robert.Magni píše: 19 úno 2024, 06:33

„Nenecháme si už s*át na hlavu. To, co předvádí tahle vláda, která není vládou, ale jen bandou pablbů, kteří plní příkazy z Bruselu a židozednářů z Ameriky, to je neuvěřitelné. Jsou to už poslední kapky. Byrokracie, která nás zemědělce ničí, je neuvěřitelná,“ říká zemědělec Pavel hospodařící na šedesáti hektarech půdy u Kovářova nedaleko Orlické přehrady

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/zeme ... zdroj=mail
A dobře dělají.

Hádám, že poslouchá Ortel a volí Rajchla. :D

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

qnx
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1180
Registrován: 30 dub 2021, 10:49
Dal poděkování: 231 poděkování
Dostal poděkování: 430 poděkování

Re: Pozornosti hodné články

Příspěvek od qnx »

Petr.Vileta: To je snad jeho věc, ne? Faktem je, že současná vláda je extrémně nepopulární a extrémně neschopná.

Uživatelský avatar
Robert.Magni
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 5611
Registrován: 18 led 2013, 17:08
Profese: dělník
Bydliště: Břasy 264,okr.Rokycany
Dal poděkování: 22640 poděkování
Dostal poděkování: 4589 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozornosti hodné články

Příspěvek od Robert.Magni »

Když jsem s ním mohl chlastat, proč bych ho neposlouchal ? Mě je ukradený, co si o něm mektají vypatlaní sluníčkáři :D
https://cs.wikipedia.org/wiki/Ortel_(hu ... D_skupina)
Znal jsem i
https://cs.wikipedia.org/wiki/Conflict_88

Robert Magni
zabzicek@gmail.com
799796575
Nelíbí se vám moje názory ? Tak vypadněte na bar !
Roger Waters, Praha 2023

pavlinahamplova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 201
Registrován: 17 lis 2021, 14:49
Profese: Finanční analytik
Dal poděkování: 316 poděkování
Dostal poděkování: 118 poděkování

Re: Pozornosti hodné články

Příspěvek od pavlinahamplova »

Petr.Vileta píše: 19 úno 2024, 13:42
Robert.Magni píše: 19 úno 2024, 06:33

„Nenecháme si už s*át na hlavu. To, co předvádí tahle vláda, která není vládou, ale jen bandou pablbů, kteří plní příkazy z Bruselu a židozednářů z Ameriky, to je neuvěřitelné. Jsou to už poslední kapky. Byrokracie, která nás zemědělce ničí, je neuvěřitelná,“ říká zemědělec Pavel hospodařící na šedesáti hektarech půdy u Kovářova nedaleko Orlické přehrady

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/zeme ... zdroj=mail
A dobře dělají.

Hádám, že poslouchá Ortel a volí Rajchla. :D

O rána do večera dře, aby bylo co žrát. A zblbloni tleskají rádoby intelektuálům, kteří umí akorát tak natočit pekelné video s Nuttelou...Vždy poplatní režimu, jakémukoli.

Občas vážně nevím, jestli svět řídí chytří lidé, kteří si z nás utahují, nebo imbecilové, kteří to myslí vážně.“ — Mark Twain

Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34747
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31652 poděkování
Dostal poděkování: 25744 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozornosti hodné články

Příspěvek od Petr.Vileta »

pavlinahamplova píše: 19 úno 2024, 18:24
Petr.Vileta píše: 19 úno 2024, 13:42

Hádám, že poslouchá Ortel a volí Rajchla. :D

O rána do večera dře, aby bylo co žrát. A zblbloni tleskají rádoby intelektuálům, kteří umí akorát tak natočit pekelné video s Nuttelou...Vždy poplatní režimu, jakémukoli.

Jestli někdo od rána do večera dře, ale nenávidí židy, cikány, arabáče, Vietnamce a sám vlastně neví proč? Tak je mi úplně jedno, že dře, je to pro mě úplnej blb. A že poslouchá Ortel Hnídka je jen symptom toho blbství. Četla jste jeho texty?

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

qnx
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1180
Registrován: 30 dub 2021, 10:49
Dal poděkování: 231 poděkování
Dostal poděkování: 430 poděkování

Re: Pozornosti hodné články

Příspěvek od qnx »

Marek.Krejpsky: A zde se zase odhaluje tvá víra v dezinformace o zneužívání demonstrací proruskou dezinfo scénou. Prostě bez uvažování naskakuješ na dehonestační kampaň "naší" vlastizrádné vlády. Ta demonstrace rozhodně nebyla proruská. Já sám jsem docela dost proruský (i když protiválečný) a tak bych byl docela rád, kdyby se objevila i nějaká proruská demonstrace, ale žádné takové u nás nejsou.
Dále se ukazuje, že nemáš ani základní představu o fungování zemědělství a dotací v zemědělství. Zase jen naskakuješ na hloupé výkřiky.
Nejsem příznivcem agroholdingů a velkozemědělství jako takového. Je to v podstatě zlo devastující přírodu ......... ale tohle zlo nás krmí a bez něj bys chcípal hlady. To je ta druhá stránka problému a za tu bys jim měl líbat prdel.

pavlinahamplova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 201
Registrován: 17 lis 2021, 14:49
Profese: Finanční analytik
Dal poděkování: 316 poděkování
Dostal poděkování: 118 poděkování

Re: Pozornosti hodné články

Příspěvek od pavlinahamplova »

Petr.Vileta píše: 20 úno 2024, 00:59
pavlinahamplova píše: 19 úno 2024, 18:24
Petr.Vileta píše: 19 úno 2024, 13:42

Hádám, že poslouchá Ortel a volí Rajchla. :D

O rána do večera dře, aby bylo co žrát. A zblbloni tleskají rádoby intelektuálům, kteří umí akorát tak natočit pekelné video s Nuttelou...Vždy poplatní režimu, jakémukoli.

Jestli někdo od rána do večera dře, ale nenávidí židy, cikány, arabáče, Vietnamce a sám vlastně neví proč? Tak je mi úplně jedno, že dře, je to pro mě úplnej blb. A že poslouchá Ortel Hnídka je jen symptom toho blbství. Četla jste jeho texty?

Co? Ten citovaný člověk, u kterého hádate, co a koho poslouchá, činí to, o čem píšete? To je masakr, tyto strašidelné spekulace. Panenanebi :) Ortel neposloucham.

Občas vážně nevím, jestli svět řídí chytří lidé, kteří si z nás utahují, nebo imbecilové, kteří to myslí vážně.“ — Mark Twain

Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Administrativní odbor
Příspěvky: 26224
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: politik, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 37004 poděkování
Dostal poděkování: 30167 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozornosti hodné články

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Petr.Vileta píše: 20 úno 2024, 00:59
pavlinahamplova píše: 19 úno 2024, 18:24
Petr.Vileta píše: 19 úno 2024, 13:42

Hádám, že poslouchá Ortel a volí Rajchla. :D

O rána do večera dře, aby bylo co žrát. A zblbloni tleskají rádoby intelektuálům, kteří umí akorát tak natočit pekelné video s Nuttelou...Vždy poplatní režimu, jakémukoli.

Jestli někdo od rána do večera dře, ale nenávidí židy, cikány, arabáče, Vietnamce a sám vlastně neví proč?

Protože má Petře zcela racionální strach, že když tu bude víc takových, tak klesne cena jeho práce a možná ani při dření od rána dovečera už nebude mít co žrát. Můžeš vykřikovat něco o racionaitě, dávání bokem a vzdělávání, ale na to, když dřeš od rána do večera a je to málo nějak nezbývá kapacita.

Váš "rádoby intelektuál".

Profil, Vedoucí AO; KaS, ZO; vedoucí MRT Demokracie v rezignaci
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“*
Podporuji myšlenky.

pavlinahamplova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 201
Registrován: 17 lis 2021, 14:49
Profese: Finanční analytik
Dal poděkování: 316 poděkování
Dostal poděkování: 118 poděkování

Re: [Osobní OT]Diskuze k článkům a odkazům

Příspěvek od pavlinahamplova »

Je čas zasadit hrášek. Únor mu svědčí.

Občas vážně nevím, jestli svět řídí chytří lidé, kteří si z nás utahují, nebo imbecilové, kteří to myslí vážně.“ — Mark Twain

Odpovědět

Zpět na „Pirátské kauzy“