KF JmK 1/2022 - Volba předsednictva krajského sdružení

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: KoKS Jihomoravský kraj, PKS Jihomoravský kraj, Krajsti predsedajici

Zamčeno
Martina.Hanackova
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 270
Registrován: 09 led 2021, 11:01
Bydliště: Břeclav (Ladná)
Dal poděkování: 376 poděkování
Dostal poděkování: 266 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF JmK 1/2022 - Volba předsednictva krajského sdružení

Příspěvek od Martina.Hanackova »

Katerina.Migdau píše: 11 úno 2022, 21:36

A také chci poděkovat @Martina.Hanackova, že do kandidatury jde:) Ostatní kandidáti na to narazili v debatě ohledně žen v politice. Za mě je to dobré mít ženy i v PKS

Ahoj, děkuji. Osobně jsem se upozorňování na gender snažila vyhnout, ale když už je to na stole.. :) Nemyslím si a nerada bych, aby to vypadalo, že gender by měl být automaticky důvod mě volit. Uznávám, že z pozice ženy do PKS mohu přinést jiný pohled než muž, ve spoustě věcí mám jiné priority a mohu oslovit zase jinou část členské základny. Určitě ale neříkám "volte mě, protože jsem žena". Ono to totiž (mluvím za sebe) s sebou nese kromě výhod i bariéry, se kterými se musím naučit pracovat (myslím, že jsem ideální studijní materiál pro TOB, mrk mrk). Obecně si myslím si, že každý kandidát by měl předvést zájem a kvality, ať už je to muž nebo žena.

Jenom jsem cítila potřebu to trochu okomentovat.
Moc díky, pěkný víkend.

EDIT: doplnění o bariéry

Tito uživatelé poděkovali autorovi Martina.Hanackova za příspěvky (celkem 2):
Katerina.Migdau, Lukas.Dolezal

Martina Hanáčková
OFFTOPICPKS JmK, PMS Slovácko, superschopnosti: cestování v čase, čtení myšlenek, nepotřeba spánku
martina.hanackova@pirati.cz, +420 721 487 997

Uživatelský avatar
Adam.Vyplel
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 324
Registrován: 22 lis 2017, 19:28
Profese: vodopohodář
Dal poděkování: 283 poděkování
Dostal poděkování: 589 poděkování

Re: KF JmK 1/2022 - Volba předsednictva krajského sdružení

Příspěvek od Adam.Vyplel »

Katerina.Migdau píše: 11 úno 2022, 21:36

Zdravím, po dnešním grilování se musím zeptat:)
Chtěla jsem se zeptat končícího PKS (@Adam.Vyplel, @Robert.Cuma, @Pavel.Nevrkla, @Miroslav.Barta, proč už nekandidujete? Případně (okopíruji Filipa Vítka), co se PKS za minulé období nejvíce povedlo?

A také chci poděkovat @Martina.Hanackova, že do kandidatury jde:) Ostatní kandidáti na to narazili v debatě ohledně žen v politice. Za mě je to dobré mít ženy i v PKS.

Moc díky všem ostatním za debatu.

V lednu jsem byl znovuzvolen Celostátním fórem a myslím i díky vaší důvěře do Kontrolní komise, práce v ní mě baví a zároveň je té práce hodně, protože je nás tam celkově dost málo. Vzhledem k tomu, že mám volného času pomálu, jsem chtěnechtě nucen některé svoje aktivity jinde omezit. V PKS mě to bavilo, hlavně práce s (budoucími) členy a KETy, administrativa kolem toho a práce s našimi Koks, na které je veliké spolehnutí a jsem rád, že je máme. Samozřejmě jsem ready svou agendu předat a být novému PKS k dispozici.
No a co se nám povedlo? Myslím, že můžeme být všichni hrdí na naše pirátské centrum a těším se, až se tam zase všichni budeme moci více setkávat. :)

Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Vyplel za příspěvky (celkem 6):
Filip.Vitek, Pavel.Nevrkla, Petr.Springinsfeld, Katerina.Migdau, Jana.Leitnerova, Lukas.Dubec
Uživatelský avatar
Lukas.Dolezal
Zahraniční odbor
Příspěvky: 2388
Registrován: 28 úno 2019, 14:48
Profese: Politolog, analytik mezinárodních vztahů
Dal poděkování: 4009 poděkování
Dostal poděkování: 3064 poděkování

Re: KF JmK 1/2022 - Volba předsednictva krajského sdružení

Příspěvek od Lukas.Dolezal »

Ahoj všem,
vzhledem k tomu, že ještě pokračuje rozprava, chtěl bych se zeptat @Filip.Vitek. Na začátku listopadu 2019 bylo zrušeno MS Blanensko, máš v plánu (ještě před komunálními volbami) místní sdružení na Blanensku a Boskovicku obnovit? Díky za odpověď.

Podporuji ██████████████████████████████████████████████████████████████.

Pomoz vytlačit okupanty z Ukrajiny. Слава Україні! Героям і Героїням слава! 🇺🇦 ✌️.

Člen MF Brno, KF Jihomoravský kraj, Zahraničního odboru a Rezortního týmu pro záležitosti Evropské unie, zahraničních věcí a obrany (RT EZO), lukas.dolezal@pirati.cz

Uživatelský avatar
Filip.Vitek
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 116
Registrován: 07 úno 2018, 21:23
Profese: lektor a expediční průvodce
Bydliště: Kunice 63, okres Blansko
Dal poděkování: 137 poděkování
Dostal poděkování: 208 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF JmK 1/2022 - Volba předsednictva krajského sdružení

Příspěvek od Filip.Vitek »

Lukas.Dolezal píše: 14 úno 2022, 10:30

Ahoj všem,
vzhledem k tomu, že ještě pokračuje rozprava, chtěl bych se zeptat @Filip.Vitek. Na začátku listopadu 2019 bylo zrušeno MS Blanensko, máš v plánu (ještě před komunálními volbami) místní sdružení na Blanensku a Boskovicku obnovit? Díky za odpověď.

Ahoj! Nemám. V současnosti není dle mého názoru v regionu dostatek aktivních členů. Já se tedy spíše chci soustředit na nábor dobrovolníků do senátorské kampaně, ze kterých by v budoucnosti nějaký ten aktivní člen mohl vypadnout.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Filip.Vitek za příspěvky (celkem 2):
Lukas.Dolezal, Katerina.Migdau
Uživatelský avatar
Robert.Cuma
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 1294
Registrován: 05 čer 2012, 11:57
Profese: manažer
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 1392 poděkování
Dostal poděkování: 2882 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF JmK 1/2022 - Volba předsednictva krajského sdružení

Příspěvek od Robert.Cuma »

nechci zasahovat do probíhající volby PKS. důvody (proč nekandiduji) bych proto rád probral někdy jindy (určitě až po volbě) a v jiném vlákně.

co se podle mě povedlo?

atmosféra/výkon PKS - uměli jsme si rozdělit agendu podle svých predispozic a zájmů a také ji řešit. dokázali jsme věci vydiskutovat a najít konsenzuální závěr, drtivou většinu rozhodnutí jsme proto učinili jednomyslně. naše návrhy byly KF schváleny obvykle velkou většinou.

hospodaření. fungujeme dlouhodobě s přebytkovým rozpočtem a snad to tak bude i v příštích několika letech.

spolupráce s KoKS. s Vendy a Markét jsem po celou dobu takřka v denním kontaktu a má to profi úroveň. stručné hodnocení: co se jim zadá, to plní a nemusíme to po nich fixovat. plus iniciativně přichází s dalšími vhodnými podněty a připomínají nedokončené záležitosti.

špice

aktivně jsem pomáhal dojednat koalici na kraji, která byla de facto domluvená už pár týdnů před volbami. samozřejmě do kolonky "povedlo" se to dá zařadit pouze pokud vycházím z předpokladu, že účast v krajské koalici s konzervativními subjekty považujeme za výhodnější, než být v opozici.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Robert.Cuma za příspěvky (celkem 4):
Katerina.Migdau, Zbynek.Janoska, Lukas.Dubec, Jan.Wagner

Róbert Čuma

Uživatelský avatar
Katerina.Migdau
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 45
Registrován: 02 pro 2020, 13:14
Profese: učitel TV - M, mateřská dov.
Bydliště: Šlapanice
Dal poděkování: 1102 poděkování
Dostal poděkování: 119 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF JmK 1/2022 - Volba předsednictva krajského sdružení

Příspěvek od Katerina.Migdau »

Moc díky za odpovědi
@Pavel.Nevrkla, @Adam.Vyplel, @Robert.Cuma

Uživatelský avatar
Pavel.Nevrkla
Místní předsednictvo
Příspěvky: 476
Registrován: 11 srp 2017, 15:25
Profese: advokát
Dal poděkování: 405 poděkování
Dostal poděkování: 746 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF JmK 1/2022 - Volba předsednictva krajského sdružení

Příspěvek od Pavel.Nevrkla »

Jak jsem avizoval - předávám předsedání @Adam.Vyplel .

mail: pavel.nevrkla@gmail.com
tel. 724 905 975
Uživatelský avatar
Adam.Vyplel
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 324
Registrován: 22 lis 2017, 19:28
Profese: vodopohodář
Dal poděkování: 283 poděkování
Dostal poděkování: 589 poděkování

Re: KF JmK 1/2022 - Volba předsednictva krajského sdružení

Příspěvek od Adam.Vyplel »

Ahoj, hlasování o předsedovi KS JmK započne dnes v 16.00. Odkaz na helios připravený zde: https://helios.pirati.cz/helios/e/kfjmk12022n
Hlasování skončí 17.02.2022 v 16.00 hod.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Vyplel za příspěvek:
Martina.Hanackova
Uživatelský avatar
Adam.Vyplel
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 324
Registrován: 22 lis 2017, 19:28
Profese: vodopohodář
Dal poděkování: 283 poděkování
Dostal poděkování: 589 poděkování

Re: KF JmK 1/2022 - Volba předsednictva krajského sdružení

Příspěvek od Adam.Vyplel »

A máme výsledek.

@Radek.Holomcik obdržel 65,7 % hlasů (50/76) a stává se tedy novým předsedou KS. 2. kolo se v tomto případě nekoná.
Gratuluji!

Následuje hlasování o postech místopředsedů KS. Hlasování je připraveno zde: https://helios.pirati.cz/helios/e/kfjmk12022mp
Prosím kohokoliv, zda může ověřit zda je vše v pořádku, hlavně odkazy, označování odpovědí, jejich náhodné pořadí apod. Děkuji.
Hlasování začíná dnes v 17.00 a končí 19.02.2022 v 17.00 hod.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Vyplel za příspěvky (celkem 3):
Martina.Hanackova, Eva.Havlova, Katerina.Migdau
Uživatelský avatar
Radek.Holomcik
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 900
Registrován: 07 srp 2014, 16:47
Profese: Člověk
Dal poděkování: 433 poděkování
Dostal poděkování: 2020 poděkování

Re: KF JmK 1/2022 - Volba předsednictva krajského sdružení

Příspěvek od Radek.Holomcik »

Ahoj všem,

děkuji za podporu. Udělám maximum, abych nezklamal ty, co mě podpořili a příjemně překvapil ty, pro které jsem nepřijatelný.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Radek.Holomcik za příspěvky (celkem 2):
Petr.Springinsfeld, Katerina.Migdau

Radek Holomčík

Někdo z JmK

tel.: 728 034 460, mail: radek.holomcik@pirati.cz

"Na počátku byl stvořen vesmír. Spoustu lidí to naštvalo a většinou se to považovalo za chybný krok." Douglas Adams

Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Jihomoravský kraj“