Zrovnoprávnění manželství

Moderátoři: Rada resortních týmů - členové, Pracovni skupina Rovnopravnost, Resortni tym Lidska prava

Pravidla fóra
Toto je veřejné fórum pro konzultace k bodu Rovnoprávnost.
Názory zde vyjadřované nelze bez dalšího považovat za stanoviska Pirátské strany.

Každý ať se vyjadřuje jasně, slušně a k tématu. Pokud chcete řešit novou věc, založte nové téma.
Zamčeno
Karel666
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1017
Registrován: 02 říj 2017, 20:16
Profese: Mám
Dal poděkování: 187 poděkování
Dostal poděkování: 311 poděkování

Re: Zrovnoprávnění manželství

Příspěvek od Karel666 »

Ondra.kl píše: 02 kvě 2019, 12:14
Znovu, co nechápeš na tom, že co jsi napsal ty se nedá 100procentne vykladat jak tvrdis, tedy diskuse musí být "jak to myslís" a ne tvuj "nemas pravdu, protože ja si pod tim predstavuju" :D
Ze do toho zatahujes dalsi a dalsi veci a nechapes, spise neches chapat to co pisu je spise, ze se zamysli nad sebou a nepozaduj to ode me, ja v praci na stavbach denne resim to, ze projektanti jednaji jako ty a lidi=lajci jinak a musim neustale hlavne projaktantum vysvetlovat, proste to nevystudoval tak si nech ty odborne kecvy na porady a zde proste bdues prijimat jazyk jakym mluvi lajk... Ale tol je o tom, ze paxe me naucila, ze kdyz se chce neco postavit se musi prestat stavet na roven "ja mam pravdu", ale hledat co me ten clovek rika, kdyz nepouziovat odborne vyrazi co si urcil zdrovna muj podnik, a faktem je ze je zant nemuze a popravde NEMUSÍ, aler to je to co cnec hces videt ty... Toporucuju více praxe místo chtíce mít vzdy pravdu ;)
Ondra.kl
Příznivec Pirátů – Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 4112
Registrován: 18 čer 2009, 12:09
Profese: IT administrátor
Dal poděkování: 795 poděkování
Dostal poděkování: 4099 poděkování

Re: Zrovnoprávnění manželství

Příspěvek od Ondra.kl »

Karel666 píše: 02 kvě 2019, 12:46 ... a musim neustale hlavne projaktantum vysvetlovat, proste to nevystudoval tak si nech ty odborne kecvy na porady a zde proste bdues prijimat jazyk jakym mluvi lajk...
... zkus vzít na vědomí že tu nejsme na staveništi, ale na diskuzním fóru. Tady prostě každý mluví jinak. A kdokoli kdo má pocit že se nedomluví se může zeptat. To jsi ty neudělal. Ty požaduješ od ostatních aby používali "tvůj jazyk" ... tak si to zkus sám sobě vysvětlit ;)
Nikezeus
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 622
Registrován: 23 bře 2017, 10:12
Profese: Logistika
Dal poděkování: 131 poděkování
Dostal poděkování: 520 poděkování

Re: Zrovnoprávnění manželství

Příspěvek od Nikezeus »

Dalsim invencnim krokem by mohlo byt prepsani ucebnic biologie, preci jen stavajici latka by nemusela byt casti spoluobcanu vnimana jako dostatecne korektni.
A konecne i dite, ktere vyrusta ve spolecnosti 2 nebo 3 tatku ci maminek by mohlo mit casem neprijemne otazky.
Ondra.kl
Příznivec Pirátů – Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 4112
Registrován: 18 čer 2009, 12:09
Profese: IT administrátor
Dal poděkování: 795 poděkování
Dostal poděkování: 4099 poděkování

Re: Zrovnoprávnění manželství

Příspěvek od Ondra.kl »

Nikezeus píše: 02 kvě 2019, 13:57 Dalsim invencnim krokem by mohlo byt prepsani ucebnic biologie, preci jen stavajici latka by nemusela byt casti spoluobcanu vnimana jako dostatecne korektni.
A konecne i dite, ktere vyrusta ve spolecnosti 2 nebo 3 tatku ci maminek by mohlo mit casem neprijemne otazky.
máš úplnou pravdu, podle zastánců tradiční rodiny by tam jistě mělo být napsáno, že děti nosí čáp. Někdo by se pak mohl zeptat, proč ten čáp nosí děti jen někomu, vždyť přeci může letět kamkoli. :fet:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondra.kl za příspěvek:
Georgia.Hejdukova
Karel666
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1017
Registrován: 02 říj 2017, 20:16
Profese: Mám
Dal poděkování: 187 poděkování
Dostal poděkování: 311 poděkování

Re: Zrovnoprávnění manželství

Příspěvek od Karel666 »

Ondra.kl píše: 02 kvě 2019, 13:42
Karel666 píše: 02 kvě 2019, 12:46 ... a musim neustale hlavne projaktantum vysvetlovat, proste to nevystudoval tak si nech ty odborne kecvy na porady a zde proste bdues prijimat jazyk jakym mluvi lajk...
... zkus vzít na vědomí že tu nejsme na staveništi, ale na diskuzním fóru. Tady prostě každý mluví jinak. A kdokoli kdo má pocit že se nedomluví se může zeptat. To jsi ty neudělal. Ty požaduješ od ostatních aby používali "tvůj jazyk" ... tak si to zkus sám sobě vysvětlit ;)
Tak jednoduse, můžeš se chovat jako ten co má v diskusi vždy pravdu, NEBO můlžeš použít mozek a zeptat se "jak to vlastně myslíš" místo tvojeho "nemáš pravdu" :D Ale chápu, jednodušší je myslet, že tě nechápou a když nepřistoupí na tvoju pravdu začít zesměšňovat jak někdo po tobě "musí se jim napsat, že děti nosí čáp"=krásná ukázka pokusu ponížit, taková ještě ze základky :D

Ale m,usíš pak přijmout, že vždy budou lidi říkat, že nemáš pravdu a když je začneš ponižovat, tak nepřiujmou tvoji neomylnsot, ale dokola ti budou psát "kecáš bludy a nechceš druhýho chbápat", problém pak je v tobě, i když budeš dokola psát, že druhej je prostáček co tě nechápe, i když tvrdíš, že nechápe základní pravdy :D Ona základní pravda není ani 1+1=2, protože někdo přijde že je to 10, ale nebude prostáček co věří na čápy, ale někdo kdo použil jinou soustavu, pak se rozezná inteligent, co se zeptá jak to myslýš 10 nebo ynteligent co začne řílkat, lžeš a když se to pak vysvětlí, tak stejně jede svou, protože přeci vždy a všude platí desítková soustava :D

Ale je potřeba vytáhnout právítka se zádele a začít mluvit, kdy chceš druhou stranu pochopit a ne jak dokola vysvětluju tobě, co používááš ty, že jedinej máš pravdu, tedy klasiceké ty jsi autobus a ostatní letadla...
Ondra.kl
Příznivec Pirátů – Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 4112
Registrován: 18 čer 2009, 12:09
Profese: IT administrátor
Dal poděkování: 795 poděkování
Dostal poděkování: 4099 poděkování

Re: Zrovnoprávnění manželství

Příspěvek od Ondra.kl »

Karel666 píše: 24 kvě 2019, 11:03Ale je potřeba vytáhnout právítka se zádele a začít mluvit, kdy chceš druhou stranu pochopit a ne jak dokola vysvětluju tobě, co používááš ty, že jedinej máš pravdu, tedy klasiceké ty jsi autobus a ostatní letadla...
Kéž by jsi se sám choval podle rad, které dáváš ostatním.
Karel666
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1017
Registrován: 02 říj 2017, 20:16
Profese: Mám
Dal poděkování: 187 poděkování
Dostal poděkování: 311 poděkování

Re: Zrovnoprávnění manželství

Příspěvek od Karel666 »

Ondra.kl píše: 24 kvě 2019, 11:53
Karel666 píše: 24 kvě 2019, 11:03Ale je potřeba vytáhnout právítka se zádele a začít mluvit, kdy chceš druhou stranu pochopit a ne jak dokola vysvětluju tobě, co používááš ty, že jedinej máš pravdu, tedy klasiceké ty jsi autobus a ostatní letadla...
Kéž by jsi se sám choval podle rad, které dáváš ostatním.

Tak to je dobrej fór :D Mě podsunout co děláš sám a ještě se postavit do role morální autority co to po mě požaduje :D Co nejdřív začít u sebe a pak to dolůnit pochopením textu společně s nepodsouváním, že co děláš sám, že prý dělá oponenet :D
Fakt čekáš, že přistoupit na lež co o mě píšeš? :D :o
Ondra.kl
Příznivec Pirátů – Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 4112
Registrován: 18 čer 2009, 12:09
Profese: IT administrátor
Dal poděkování: 795 poděkování
Dostal poděkování: 4099 poděkování

Re: Zrovnoprávnění manželství

Příspěvek od Ondra.kl »

Karel666 píše: 27 kvě 2019, 07:23
Ondra.kl píše: 24 kvě 2019, 11:53
Karel666 píše: 24 kvě 2019, 11:03Ale je potřeba vytáhnout právítka se zádele a začít mluvit, kdy chceš druhou stranu pochopit a ne jak dokola vysvětluju tobě, co používááš ty, že jedinej máš pravdu, tedy klasiceké ty jsi autobus a ostatní letadla...
Kéž by jsi se sám choval podle rad, které dáváš ostatním.

Tak to je dobrej fór :D Mě podsunout co děláš sám a ještě se postavit do role morální autority co to po mě požaduje :D Co nejdřív začít u sebe a pak to dolůnit pochopením textu společně s nepodsouváním, že co děláš sám, že prý dělá oponenet :D
Fakt čekáš, že přistoupit na lež co o mě píšeš? :D :o
Tak to je dobrej fór :D Mě podsunout co děláš sám a ještě se postavit do role morální autority co to po mě požaduje :D Co nejdřív začít u sebe a pak to dolůnit pochopením textu společně s nepodsouváním, že co děláš sám, že prý dělá oponenet :D
Fakt čekáš, že přistoupit na lež co o mě píšeš? :D :o
Karel666
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1017
Registrován: 02 říj 2017, 20:16
Profese: Mám
Dal poděkování: 187 poděkování
Dostal poděkování: 311 poděkování

Re: Zrovnoprávnění manželství

Příspěvek od Karel666 »

Ondra.kl píše: 27 kvě 2019, 08:45
Hmm, takže už jenom výsmívání :D Jooo, tak to jsi mohl udělat hned, že když nepřijmu tvůj názor bez informace proč se mýlím je hodno pouze výsměchu, pak jooo, tak to se omlouvám, že jsem nepochopil jak diskutujes ;)
Takže příště rovnou napiš, že diskuse není pro tebe ;)
Ondra.kl
Příznivec Pirátů – Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 4112
Registrován: 18 čer 2009, 12:09
Profese: IT administrátor
Dal poděkování: 795 poděkování
Dostal poděkování: 4099 poděkování

Re: Zrovnoprávnění manželství

Příspěvek od Ondra.kl »

Karel666 píše: 27 kvě 2019, 12:27Hmm, takže už jenom výsmívání
Kdepak vysmívání, jen ti ordinuji tvoji vlastní medicínu ;)
Zamčeno

Zpět na „Rovnoprávnost“