Piráti a Prague Pride 2013

Moderátoři: Rada resortních týmů - členové, Resortni tym Lidska prava, Pracovni skupina Rovnopravnost

Pravidla fóra
Toto je veřejné fórum pro konzultace k bodu Rovnoprávnost.
Názory zde vyjadřované nelze bez dalšího považovat za stanoviska Pirátské strany.

Každý ať se vyjadřuje jasně, slušně a k tématu. Pokud chcete řešit novou věc, založte nové téma.
Zamčeno
Akarienta
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 18
Registrován: 29 zář 2013, 10:55
Profese: Frontend developer
Dal poděkování: 7 poděkování
Dostal poděkování: 13 poděkování

Re: Piráti a Prague Pride

Příspěvek od Akarienta »

Pane Málku, to je obecný přístup všech vašich členů k diskuzi - nediskutovat s voliči?
Uživatelský avatar
Vaclav.Malek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 8118
Registrován: 12 čer 2009, 01:32
Profese: filozof času, meta-politik
Dal poděkování: 4877 poděkování
Dostal poděkování: 8528 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Piráti a Prague Pride

Příspěvek od Vaclav.Malek »

Akarienta píše:Pane Málku, to je obecný přístup všech vašich členů k diskuzi - nediskutovat s voliči?
Myslím, že ne .. někdo i diskutuje... jak je vidět různě po fóru a Internetech..
Helca
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 206
Registrován: 27 čer 2013, 16:47
Profese: právnička a redaktorka
Dal poděkování: 150 poděkování
Dostal poděkování: 213 poděkování

Re: Piráti a Prague Pride

Příspěvek od Helca »

Akarienta píše:Mimochodem, opravdu nikomu z vás nevadí, že máte v programu pro volby do PČR 2013 gramatickou chybu? O všem hromadně hlasujete, tak předpokládám, že i o písemné formě toho volebním programu. To ho nikdo z vás nečetl, že si té chyby nevšiml nebo nikdo z vás neumí pořádně česky?

Myslím si, že mnozí vaší členové by si měli uvědomit, že pod všechno, pod co se podepíší jako členové vaší strany, je vizitka celé strany a ne jen jejich a že to, co napíší, tuto vizitku utváří nejen svým obsahem, ale i formou. Stejně tak jako je do nebe volající mluvený projev pana Schwarzenberga, je do nebe volající písemný projev mnohých vašich členů. Pokud si nechcete dělat ostudu, měli byste těmto členům odebrat klávesnici, opravovat to po nich nebo jim doporučit, aby si dodělali maturitu z českého jazyka (vše je řečeno pouze obrazně).

Dále nechápu, jak můžete za člena strany přijmout někoho, kdo v celku zásadně nesouhlasí s vašimi hlavními myšlenkami a ještě jej stanovit jako garanta programového bodu, je to výsměch. A ne, že by to byl jediný případ.

Poté, co vidím, že zde garanta programového bodu může dělat homofob, člena rozhodčího komise arogantní frajírek, člen mediálního odboru se může vyjadřovat způsobem, za který by se stydělo i desetileté dítě, člen KS Praha nemá přehled o českých zákonech a ještě zde své omyly veřejně publikuje, ztrácím důvěru v tuto stranu a to jsem si na toto fórum původně přišla příjemně popovídat a jen se utvrdit v názoru, proč vám dát svůj hlas. Přijdete mi jako banda rozhádaných dětiček na pískovišti, ne jako politická strana. Nesoudím tak pouze z tohoto vlákna, např. vlákno o vaší titulní stránce na webu je vypovídající samo o sobě.

Doufám, že si na toto fórum přijde pro názor více voličů. Já je sem rozhodně odkážu, až se mě zase někdo zeptá, koho chci volit nebo mi řekne, že se chystá volit Piráty. Ať si udělá obrázek sám - věřte mi, moc pozitivní nebude.

Ano, taky jsem měla za to, že Piráti pro mě budou jasná volba. I jejich program se mi líbí. Ale přesně po tom, co vypisuješ i ty, jsem byla spolehlivě odrazena. Nemluvě o tom, že moji známou tu nazvali několikrát neuspokojenou feministkou, jen proto, že se jí nelíbily sexistické plakáty, které strana zveřejnila na netu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Helca za příspěvky (celkem 2):
Homo.Pyratus, Akarienta
Uživatelský avatar
trinitrofenol
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2090
Registrován: 04 úno 2012, 17:01
Profese: chemik
Bydliště: Praha 20
Dal poděkování: 1339 poděkování
Dostal poděkování: 3555 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Piráti a Prague Pride

Příspěvek od trinitrofenol »

Helca píše:Nemluvě o tom, že moji známou tu nazvali několikrát neuspokojenou feministkou, jen proto, že se jí nelíbily sexistické plakáty, které strana zveřejnila na netu.
(Sice jsem ji tak nenazval, ale demaskovala se nominováním jednoho nesexistického.)
SMRT MODERACI
Free your hate.
6nula7 547 3nula9
Uživatelský avatar
Dominika.Michailidu
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 3692
Registrován: 28 črc 2011, 22:13
Profese: výtvarník
Bydliště: Krnsko
Dal poděkování: 8305 poděkování
Dostal poděkování: 6373 poděkování

Re: Piráti a Prague Pride

Příspěvek od Dominika.Michailidu »

Akarienta píše:Mimochodem, opravdu nikomu z vás nevadí, že máte v programu pro volby do PČR 2013 gramatickou chybu? ..... Ať si udělá obrázek sám - věřte mi, moc pozitivní nebude.
To bych dala někde veřejně.. jako víc veřejně :)
Je tam jenom jedna chyba?
Nevím, jestli je adopce dětí homosexuálními páry (jestli mluvíte o tomhle) naše hlavní myšlenka, troufám si říct, že dost lidí, kteří byli u založení strany si to myslet nebude.
Jestli víte, že v jiných stranách je to na jejich veřejných komunikačních kanálech jinak, dejte vědět, to by mě zajímalo (ne zas tolik, abych si to hledala).
Nejsme X-mani, jsme normální lidi.. A doporučuju sundat růžové brýle, stejně jsou vám, koukám, nanic, a podívat se pravdě do očí. Snahy o demokracii/otevřenou správu státu jsou prostě o tom.. Domluvit se s lidma. A čím víc jich je, tím je to horší. JNěkdy je to zoufalé, ale když si vzpomenu na ta opravdu zásadní a hlavní témata, tak mi to furt stojí za to.
Opravdu není naše chyba, že to nedělají víc vzdělaní, kultivovaní a supersprávní rentiéři s nadhledem a rozhledem. To je jejich chyba.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dominika.Michailidu za příspěvky (celkem 7):
Ondra.kl, Frantisek.Navrkal, Michal.Ketner, Homo.Pyratus, Akarienta, Viktor.Mahrik, Karel.Rada

Svobodný internet nedáme. Ale vemte si místo něj válku proti drogám.
Me gusta myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

jFerus
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 62
Registrován: 25 srp 2013, 19:30
Profese: IT Manager/Konzultant
Dal poděkování: 52 poděkování
Dostal poděkování: 65 poděkování

Re: Piráti a Prague Pride

Příspěvek od jFerus »

Akarienta píše:Mimochodem, opravdu nikomu z vás nevadí, že máte v programu pro volby do PČR 2013 gramatickou chybu? O všem hromadně hlasujete, tak předpokládám, že i o písemné formě toho volebním programu. To ho nikdo z vás nečetl, že si té chyby nevšiml nebo nikdo z vás neumí pořádně česky?

Myslím si, že mnozí vaší členové by si měli uvědomit, že pod všechno, pod co se podepíší jako členové vaší strany, je vizitka celé strany a ne jen jejich a že to, co napíší, tuto vizitku utváří nejen svým obsahem, ale i formou. Stejně tak jako je do nebe volající mluvený projev pana Schwarzenberga, je do nebe volající písemný projev mnohých vašich členů. Pokud si nechcete dělat ostudu, měli byste těmto členům odebrat klávesnici, opravovat to po nich nebo jim doporučit, aby si dodělali maturitu z českého jazyka (vše je řečeno pouze obrazně).

Dále nechápu, jak můžete za člena strany přijmout někoho, kdo v celku zásadně nesouhlasí s vašimi hlavními myšlenkami a ještě jej stanovit jako garanta programového bodu, je to výsměch. A ne, že by to byl jediný případ.

Poté, co vidím, že zde garanta programového bodu může dělat homofob, člena rozhodčího komise arogantní frajírek, člen mediálního odboru se může vyjadřovat způsobem, za který by se stydělo i desetileté dítě, člen KS Praha nemá přehled o českých zákonech a ještě zde své omyly veřejně publikuje, ztrácím důvěru v tuto stranu a to jsem si na toto fórum původně přišla příjemně popovídat a jen se utvrdit v názoru, proč vám dát svůj hlas. Přijdete mi jako banda rozhádaných dětiček na pískovišti, ne jako politická strana. Nesoudím tak pouze z tohoto vlákna, např. vlákno o vaší titulní stránce na webu je vypovídající samo o sobě.

Doufám, že si na toto fórum přijde pro názor více voličů. Já je sem rozhodně odkážu, až se mě zase někdo zeptá, koho chci volit nebo mi řekne, že se chystá volit Piráty. Ať si udělá obrázek sám - věřte mi, moc pozitivní nebude.
Nemohu si pomoci, ale to co zde předvádí "registrovaná příznivkyně" je jen politická guerilla v praxi. Mohu se zeptat jaký to má účel? V digitálních médiích to chápu, ale proboha proč zde? Není to neefektivní?!

Každopádně jsem připraven se případně potkat osobně a prodiskutovat vše co Vás trápí. Navrhuji tuto, nebo příští sobotu na předvolebním meetingu Pirátů - Středočeského kraje :) Sebou vezměte prosím i ty co Vám řeknou, že budou volit Piráty a pokud to půjde i ty co ještě nevědí koho volit, rád Vám pomohu je přemluvit.
Tito uživatelé poděkovali autorovi jFerus za příspěvky (celkem 2):
anonym2064, Homo.Pyratus
Uživatelský avatar
Vit.Konecny
Příznivec Pirátů – Ústecký kraj
Příspěvky: 2806
Registrován: 15 říj 2012, 02:09
Profese: vedoucí skladu
Bydliště: Nučice-Praha-Žatec-Kadaň
Dal poděkování: 3018 poděkování
Dostal poděkování: 2659 poděkování

Re: Piráti a Prague Pride

Příspěvek od Vit.Konecny »

Se podívejte, co jste vyvedli OFFTOPICdoufám tedy, že ten člen mediálního odboru je Pyrát a ne já :D.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vit.Konecny za příspěvek:
Homo.Pyratus
facebook / tel.: 73414nula516 / email: vitkonecny[zavináč]email.cézet

Chronický žadatel o členství.
Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Člen KS Praha
Příspěvky: 15254
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9815 poděkování
Dostal poděkování: 18113 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Piráti a Prague Pride

Příspěvek od Roman.Kucera »

Helča a ta druhá jsou dvě osoby? Nevěřím :-)
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Uživatelský avatar
Vit.Konecny
Příznivec Pirátů – Ústecký kraj
Příspěvky: 2806
Registrován: 15 říj 2012, 02:09
Profese: vedoucí skladu
Bydliště: Nučice-Praha-Žatec-Kadaň
Dal poděkování: 3018 poděkování
Dostal poděkování: 2659 poděkování

Re: Piráti a Prague Pride

Příspěvek od Vit.Konecny »

Helca píše:...moji známou tu nazvali několikrát neuspokojenou feministkou, jen proto, že se jí nelíbily sexistické plakáty, které strana zveřejnila na netu.
To by mne zrovna zajímalo - žádné takové plakáty jsem neviděl. Sexistické - co to je?
facebook / tel.: 73414nula516 / email: vitkonecny[zavináč]email.cézet

Chronický žadatel o členství.
Helca
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 206
Registrován: 27 čer 2013, 16:47
Profese: právnička a redaktorka
Dal poděkování: 150 poděkování
Dostal poděkování: 213 poděkování

Re: Piráti a Prague Pride

Příspěvek od Helca »

Roman Kucera píše:Helča a ta druhá jsou dvě osoby? Nevěřím :-)
no tak ať se někdo ze správců fóra podívá na IP adresy...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Helca za příspěvky (celkem 2):
Homo.Pyratus, Akarienta
Zamčeno

Zpět na „Rovnoprávnost“