Krajská nominace Mikuláše Ferjenčíka do eurovoleb

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.


Moderátoři: KoKS Praha, Pražští předsedající, PKS Praha

Podporuji pražskou krajskou nominaci Mikuláše Ferjenčíka do eurovoleb 2024

PRO

29
45%

PROTI

30
46%

zdržuji se

6
9%
 
Celkem hlasujících: 65 - Celkem hlasů: 65

Jiri.Belsan
Příspěvky: 1142
Registrován: 01 bře 2018, 08:04
Dal poděkování: 1995 poděkování
Dostal poděkování: 1905 poděkování

Re: Krajská nominace Mikuláše Ferjenčíka do eurovoleb

Příspěvek od Jiri.Belsan »

Jarmil.Halamicek píše: 24 čer 2023, 07:54

Jestli se nepletu, nebylo to o vysvětlování daňových rozdílů, ale chtěl jsi tehdy jen tak z plezíru zatížit menší živnostníky další daní:

https://www.echo24.cz/a/S82yE/pirati-na ... i-pospisil

Nešlo náhodou o daň, která by se platila při prodeji společnosti (podílu společnosti), která v jednom zdaňovacím období překročí 20 mil. Kč?

Uživatelský avatar
Jan.Prokop
Kontrolní komise
Příspěvky: 2463
Registrován: 22 dub 2009, 08:49
Profese: ITak
Bydliště: Brandýs nad Labem
Dal poděkování: 2012 poděkování
Dostal poděkování: 3234 poděkování

Re: Krajská nominace Mikuláše Ferjenčíka do eurovoleb

Příspěvek od Jan.Prokop »

Mikulas.Ferjencik píše: 23 čer 2023, 17:24

Kdybychom měli nějakého výrazného kandidáta, se kterým se politicky shodnu, tak se nikam necpu, ale z našich europoslanců je výrazná jenom Markéta, ale ta je vnitrostranicky na opačném pólu než já. Tyhle eurovolby budou viset na viditelnosti kandidátů, věřím, že kdybych kandidátku vedl já, tak to média a v důsledku i voliči uchopí tak, že Piráti nasadili kandidáta ze své politické první ligy a že nám to pomůže, což by nám výrazně pomohlo i v krajských volbách. Ferjenčík vs Farský bude pikantní souboj, který bude stát za to. Alternativa je podle mě nuda a nuda nevítězí. Co je lepší pro mě osobně jsem extra neřešil, přiznám se, že jako pro tátu tří malých dětí to pro mě nebylo lehký rozhodování, ale cítil bych se blbě, kdybych to nezkusil. PS myslím, že by bylo fajn, aby měli i naši voliči, co nás ve vládě vidí rádi ( výrazná většina ) svého zástupce na čele evropské kandidátky.

Pokud tvrdíš, že jsi výrazný kandidát a z první ligy, jak si vysvětluješ výsledky v komunálních volbách do magistrátu, kdy si nezískal podporu voličů, na to aby si přeskočil na volitelnou pozici a v celkovém počtu preferenčních hlasů si skončil až na 8. místě?

Uživatelský avatar
Mikulas.Ferjencik
Kontrolní komise
Příspěvky: 14661
Registrován: 24 dub 2009, 00:25
Profese: Asistent předsedy poslaneckého klubu
Bydliště: Praha Vršovice
Dal poděkování: 12033 poděkování
Dostal poděkování: 20484 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Krajská nominace Mikuláše Ferjenčíka do eurovoleb

Příspěvek od Mikulas.Ferjencik »

Z 16. místa kandidátky jsem měl osmý největší počet hlasů. Neskočil jsem, protože v komunálu je to u strany s dobrým výsledkem (což Piráti v Praze jsou) extrémně obtížné. Neskočila ani Hana Marvanová, která měla víc hlasů, než Bohuslav Svoboda.

Garant pro oblast veřejných rozpočtů, mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770

Podporuji Rekonstrukci Pirátů www.rekonstrukcepiratu.cz

Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Praha“