Zasedání krajského fóra online 17. ledna 2021 od 13:00

Toto fórum slouží k vyhlašování schůzi krajského sdružení Středočeského kraje.

Moderátor: PKS Středočeský kraj

Pravidla fóra
  • Toto fórum slouží k vyhlašování schůzi krajského sdružení Středočeského kraje.
  • Fórum není určeno pro volnou diskuzi. Zakládat vlákna zde může pouze svolavatel dané schůze, do názvu vlákna napíše její termín.
  • V daném vlákně se probírá pouze program jednání, popř. místo schůze.
  • Fórum slouží také jako archív zápisů ze schůzí a dalších náležitostí
Uživatelský avatar
Jiri.Snizek
Krajský zastupitel
Příspěvky: 2827
Registrován: 19 lis 2017, 10:01
Profese: školitel software pro veřejnou správu
Bydliště: Kolín
Dal poděkování: 7362 poděkování
Dostal poděkování: 3543 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zasedání krajského fóra online 17. ledna 2021 od 13:00

Příspěvek od Jiri.Snizek »

Já trvám na zařazení. Rád bych veděl. Jak s daty pracují ti, kteří mají podepsané NDA, a kdo z těch, kteří v nalodění zaškrtnou, že chtějí být členy, se skutečně členy stanou.

Dělal jsem si průzkum u kandidátů na čelo a všichni tvrdí, že je třeba se přijímání členů věnovat, tak mu prosím věnujme kolektivně po více než roce 20 minut společného času.

721 356 719, jiri.snizek@pirati.cz, středočeský radní pro regionální rozvoj a územní plánování, náměstek hejtmanky Středočeského kraje https://stredocesky.pirati.cz/lide/jiri-snizek/

Cílem politiky Pirátů je svobodná, vzdělaná a digitálně propojená společnost. Protože jedině ta vede k moderní, udržitelné a prosperující ekonomice, která umožní vysokou kvalitu života v budoucnosti.

https://swarmwise.pirati.cz/

Uživatelský avatar
Klara.Kocmanova
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 671
Registrován: 03 dub 2018, 14:28
Dal poděkování: 932 poděkování
Dostal poděkování: 1611 poděkování

Re: Zasedání krajského fóra online 17. ledna 2021 od 13:00

Příspěvek od Klara.Kocmanova »

Jiri.Snizek píše: 13 led 2021, 12:40 Já trvám na zařazení. Rád bych veděl. Jak s daty pracují ti, kteří mají podepsané NDA, a kdo z těch, kteří v nalodění zaškrtnou, že chtějí být členy, se skutečně členy stanou.

Dělal jsem si průzkum u kandidátů na čelo a všichni tvrdí, že je třeba se přijímání členů věnovat, tak mu prosím věnujme kolektivně po více než roce 20 minut společného času.
Nemůžu si pomoct, ale když to takhle píšeš, zní mi to jako kontrola :)

Ale posledně jsem ti psala, ať předpokládáš dobrou vůli, takže ji budu předpokládat taky a zkusím to vzít jako příležitost, jak si napříč MS vzájemně pomoct s metodikou pracování s kontakty.
Požádám tedy všechny (napíšu jim SZ), co mají vyplněné NDA a mají přístup ke kontaktům ze svého okolí, jestli by si mohli připravit pár vět (cca 1min), jak s kontakty pracují a jestli od nás něco potřebují (ve smyslu podpory), případně jestli mají nějaké tipy pro ostatní.
Na závěr můžeme dát diskuzi a mohli bychom se vejít do časového limitu 20 min - @Josef.Bouse, je to ok?

Jako bývalá KoKS ti mohu říct, že je hodně lidí, co se zaregistrují, zaškrtnou členství a už se nikdy neozvou, takže údaj kolik z nich se stane členy ti toho moc neřekne. Někdy si zase člověk zaškrtne, že chce pouze odebírat novinky a nakonec je z něj aktivní příznivec či člen - je to natolik individuální, že se z toho nedá nic moc usuzovat.

Pokud s tímto formátem souhlasíš, budu moct svou námitku stáhnout.

OFFTOPICNerozumím, jak s tím souvisí kandidáti na čelo - primárně by to spíš mělo zajímat předsednictva, která mají přijímání nových členů na starost.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Klara.Kocmanova za příspěvky (celkem 2):
Jiri.Snizek, Josef.Bouse

„Někteří věří, že pouze velká síla dokáže udržet zlo pod kontrolou, ale moje zkušenost říká něco jiného: jsou to malé, každodenní skutky běžných lidí, které brání zlu růst. Drobné, milé, láskyplné činy.“
Gandalf

Klára Kocmanová
poslankyně
+420 733 765 433
klara.kocmanova@pirati.cz

Uživatelský avatar
Jiri.Snizek
Krajský zastupitel
Příspěvky: 2827
Registrován: 19 lis 2017, 10:01
Profese: školitel software pro veřejnou správu
Bydliště: Kolín
Dal poděkování: 7362 poděkování
Dostal poděkování: 3543 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zasedání krajského fóra online 17. ledna 2021 od 13:00

Příspěvek od Jiri.Snizek »

Tak já předpokládám, že se o programu schůze bude hlasovat.

Chci, abychom se o přijímání členů na kvantitativní úrovni bavili. Kvalitu si umíme ohlídat. Snad se mnou v tomto všichni souhlasí. Pokud ne, ozvěte se.

Musím ti složit poklonu za setkání se zájemci o členství, jak na úrovni krajské, tak na úrovních místních sdružení. To byl dobrý nápad, který, jak pozoruju, má výsledky.

Já s ohledem na blížící se komunální volby a potažmo další rozvoj krajského sdružení a úspěch ve všech volbách mám pocit (a třeba mi to ostatní vyvrátí), že v množství přijímání členů nedosahujeme svého potenciálu, zejména v oblastech blízko Prahy (Říčany, Hostivice, Roztoky), kde máme hodně voličů, ale velmi málo členů, proto chci, abychom se tomu věnovali i na půdě krajského fóra, i kdyby to měl být jen brainstorming nebo report koordinátorky. 20 minut snad nikoho nezabije.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Snizek za příspěvky (celkem 2):
Josef.Bouse, Klara.Kocmanova

721 356 719, jiri.snizek@pirati.cz, středočeský radní pro regionální rozvoj a územní plánování, náměstek hejtmanky Středočeského kraje https://stredocesky.pirati.cz/lide/jiri-snizek/

Cílem politiky Pirátů je svobodná, vzdělaná a digitálně propojená společnost. Protože jedině ta vede k moderní, udržitelné a prosperující ekonomice, která umožní vysokou kvalitu života v budoucnosti.

https://swarmwise.pirati.cz/

Uživatelský avatar
Josef.Bouse
Vedoucí technického odboru
Příspěvky: 976
Registrován: 12 lis 2017, 13:22
Profese: FullStack JS Dev
Dal poděkování: 943 poděkování
Dostal poděkování: 1808 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zasedání krajského fóra online 17. ledna 2021 od 13:00

Příspěvek od Josef.Bouse »

@Klara.Kocmanova Za mě OK.

@Jiri.Snizek Určitě se můžeme bavit a snad to bude k něčemu, nicméně některá tva slova vnímám jako, že by se náloďování nebo náboru atp věnovalo málo času, myslím že tomu věnuje dost lidí dost času, a každý pondělí na mumble máme bod kde se to dá řešit více. Nicméně tomu můžeme obětovat nějak ýčas na schůzy, proč ne.

Co se těch obcí týče .. Teď bohužel tam nemůžeme najet a udělat schuzy nebo stánek na náměstí .. Až Covid ustoupí rád tam uspořádám schuzy, akci atp .. Myslím, že vždy narazíme na nějaký limit u naloďování .. ať už administrativní nebo prostě přirozený .. nejde to dělat masivně a i kvalitně. Souhlasím, že je co zlepšovat, ale já vidím veliké pokroky. Na závěr dodám, že se nám daří formovat nějaké hrubé základy MS Mělník, které se nám dříve nepodařilo i přes velké usilí sformovat .. Což je super, minulý rok Mníšecko a nyní už vím o několika lidech co josu na Mníšku a pojmou další část .. Já to nevnímám tak zle , ale nechávám si prostor pro zlepšení a optimalizaci, vždy je co optimalizovat. Jen bych nerad aby to tu vyznělo jen zle.
Díky za pozornost.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Bouse za příspěvek:
Klara.Kocmanova

"Pravda je první obětí války"

Vedoucí Technického odboru | Předseda MS Příbram | Zastupitel obce Narysov
FullStack Web Developer
IT Consultant

Twitter | LinkedIn | Steam

Uživatelský avatar
Marek.Rebicek
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 665
Registrován: 11 úno 2018, 12:21
Profese: dřevařství
Bydliště: Brandýs nad Labem
Dal poděkování: 1266 poděkování
Dostal poděkování: 1291 poděkování

Re: Zasedání krajského fóra online 17. ledna 2021 od 13:00

Příspěvek od Marek.Rebicek »

Ahoj, jsem lehce zmaten jaky máme dnes program a časovou dotaci bodu zasazenou do hodin od-do.
Na něčem jste se dohodli s Jirkou, vi to lidi s MS?
Kláry bod ke sněmovními volbám?
Prosím taky o seznámeni členů s tím koaličním formátem KVV a štábu.
Díky
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marek.Rebicek za příspěvek:
Jiri.Snizek
Uživatelský avatar
Josef.Bouse
Vedoucí technického odboru
Příspěvky: 976
Registrován: 12 lis 2017, 13:22
Profese: FullStack JS Dev
Dal poděkování: 943 poděkování
Dostal poděkování: 1808 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zasedání krajského fóra online 17. ledna 2021 od 13:00

Příspěvek od Josef.Bouse »

Marek.Rebicek píše: 17 led 2021, 08:41 Ahoj, jsem lehce zmaten jaky máme dnes program a časovou dotaci bodu zasazenou do hodin od-do.
Na něčem jste se dohodli s Jirkou, vi to lidi s MS?
Kláry bod ke sněmovními volbám?
Prosím taky o seznámeni členů s tím koaličním formátem KVV a štábu.
Díky
Ahoj, jakože členy jsme seznamovali s průběhem k volbám, vyjednávací tým atp v zprávě na foru ... ale pokud bude obrovská nutnost tak se tomu dá věnovat pár minut a přečíst to ještě na jitsi .. ale aktuální informace šli zprávou.
Zachvíli aktualizuju a hodím sem odhad průběhu a časový plán.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Bouse za příspěvek:
Jiri.Snizek

"Pravda je první obětí války"

Vedoucí Technického odboru | Předseda MS Příbram | Zastupitel obce Narysov
FullStack Web Developer
IT Consultant

Twitter | LinkedIn | Steam

Uživatelský avatar
Josef.Bouse
Vedoucí technického odboru
Příspěvky: 976
Registrován: 12 lis 2017, 13:22
Profese: FullStack JS Dev
Dal poděkování: 943 poděkování
Dostal poděkování: 1808 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zasedání krajského fóra online 17. ledna 2021 od 13:00

Příspěvek od Josef.Bouse »

Aktualizuji program o kterém budeme hlasovat na začátku schuze.

Úvod max 10 minut - 13:00 - 13:10
Report ZK max 10 minut - 13:10 - 13:20
Report RV max 10 minut - 13:20 - 13:30
Report PS max 10 minut - 13:30 - 13:40
Report Senát max 10 minut - 13:40 - 13:50
Report PKS max 10 minut - 13:50 - 14:00
Vize KS/PKS cca 60 minut 14:00 - 15:00
Nalodění a práce s daty max 20 minut 15:00 - 15:20
Volby cca 20 minut - 15:20 - 15:40
Různé
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Bouse za příspěvek:
Jiri.Snizek

"Pravda je první obětí války"

Vedoucí Technického odboru | Předseda MS Příbram | Zastupitel obce Narysov
FullStack Web Developer
IT Consultant

Twitter | LinkedIn | Steam

Odpovědět

Zpět na „Schůze KS Středočeský kraj“