PKS LBK 25/2020 - Navýšení pracovního úvazku KoKS o 5 hodin týdně

Fórum pro diskusi a hlasování krajského předsednictva

Moderátoři: KoKS Liberecký kraj, PKS Liberecký kraj, Odbor LbK - administrativni

Daniela.Weissova
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 1211
Registrován: 19 čer 2014, 11:48
Profese: dramaturg
Bydliště: Turnov, 5.května 26
Dal poděkování: 3023 poděkování
Dostal poděkování: 907 poděkování

Re: PKS LBK 25/2020 - Navýšení pracovního úvazku KoKS o 5 hodin týdně

Příspěvek od Daniela.Weissova »

Vzhledem k tomu, že se již nikdo další nevyjádřil, beru tedy za jasnou věc, že Káje přidáme - resp. zaplatíme práci nad rámec KoDo. Nevím, jestli to není třeba hlasovat jako nějaké usnesení. Jakože asi jo. Marku @Marek.Forster - uděláš?
Díky :)

Daniela Weissová
místopředsedkyně PKS Liberecký kraj a MS Turnovsko, krajská zastupitelka LB a předsedkyně sociálního výboru Lb kraje

Karolina.Gaislerova
Příznivec Pirátů – Liberecký kraj
Příspěvky: 151
Registrován: 20 úno 2020, 13:18
Profese: Koordinátor Libereckého kraje
Dal poděkování: 26 poděkování
Dostal poděkování: 137 poděkování

Re: PKS LBK 25/2020 - Navýšení pracovního úvazku KoKS o 5 hodin týdně

Příspěvek od Karolina.Gaislerova »

Jen krátká obhajoba.

Faktura pro Kačku-nikdo mi neřekl,že mám Kačky fakturu posílat já, přišla jsem na to sama až poté, co mi přišlo divné, že ji nikdo nic neposlal. Tím pádem jsem začala shánět hodnocení a fakturu jsem poslala. Asi mi to mělo dojít, protože piroplacení dělám já, příště budu víc přemýšlet,ale klidně mi to prosím řekněte, že mám peníze posílat já :).
Celkove příště prosím o více info,až budeme mít dalšího zaměstnance, Kačku jsem "zaučovala" já, ok,ale o práci VM jsem skoro nic nevěděla + nebyly ohraničene úkoly pro VM a pro KoDo, i když jsme měli Kačku, např. zábory jsem stejně dělala já.

Jitsi PO- na Jitsi PO chodím, když jsem byla na dovolené, tak jsem tam nebyla, pokud mám chodit na Jitsi i v dovolené, tak se omlouvám. Také je pravda,že někde na začátku této práce jsem zapomněla,bylo to asi v březnu. Takže jsem nebyla 2x, z toho jedno bylo dovolená a to druhé je pár měsíců stará událost.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Karolina.Gaislerova za příspěvky (celkem 2):
Jana.Schlegelova, Daniela.Weissova
Karolína Gaislerová
Koordinátorka Libereckého kraje
+420770113645
Karolina.gaislerova@pirati.cz
Odpovědět

Zpět na „Krajské předsednictvo Liberecký kraj“