Příspěvek Simoně Luftové na kampaň do senátu

Moderátoři: PKS Středočeský kraj, Krajsti predsedajici, PMS Příbram

Uživatelský avatar
Lenka.Kozlova
Příznivec Pirátů – Jihočeský kraj
Příspěvky: 3167
Registrován: 11 čer 2012, 09:34
Profese: vychovatelka
Dal poděkování: 9058 poděkování
Dostal poděkování: 3408 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Příspěvek Simoně Luftové na kampaň do senátu

Příspěvek od Lenka.Kozlova »

Josef.Bouse píše: 13 kvě 2020, 21:45
Antonin.Schejbal píše: 13 kvě 2020, 21:25 Určitě by měla mít Simona přesný plán výdajů a celkového financování kampaně. Pak se můžeme bavit o tom, na co bychom jí popřípadě jako MS dali peníze. Aby byly prostředky vynaloženy co nejefektivněji.

Jak píše Lenka, dvojí kandidatura může znamenat i negativní reklamu.
Tak takové kandidáty už máme a u Adély se stejný problém nikde neřeší. Nemyslím si že jsme první ani poslední. Aktuálně nesedí na dvou židlích, pokud @Simona.Luftova podepíše kodex kandidáta a slíbí, že v případě úspěchu v OBOU se jednoho vzdá, jsem s tím OK. Důležitý je jak to bude na konci. Kampaň jde efektivně zvládnout v obojím.
Nemám žádný hmotný průzkum ani nic proč bych si měl myslet že efekt bude spíše a z větší části negativní než pozitivní, za to data od Lukáše Wagenknechta a Petra Fojtíka (za volební výbor) beru jako použitelná data, která mluví o pozitivním efektu. Tím se řídím já.

Co se rozpočtu týče, tak ten samozřejmě je a teoreticky se v něm počítá s 10 tisíci na online kampaň od MS, takže čeká se na nás, aby ho poté jako celek schválil VV.
Pošlu ho na žádost soukromě, protože se nejedná o aktuálně veřejný dokument a jeho "leak" by mohl narušit strategii kampaně.
Od doby co Simona dostala podporu krajského fóra probíhají přípravy a plánování btw.
Můžeš vysvětlit, jak je možné, že VV schvaluje rozpočet, kde počítá s penězi MS aniž by o tom MS jednalo, Pepo?

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Josef.Bouse
Vedoucí technického odboru
Příspěvky: 976
Registrován: 12 lis 2017, 13:22
Profese: FullStack JS Dev
Dal poděkování: 943 poděkování
Dostal poděkování: 1808 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Příspěvek Simoně Luftové na kampaň do senátu

Příspěvek od Josef.Bouse »

Lenka.Kozlova píše: 15 kvě 2020, 20:39
Josef.Bouse píše: 13 kvě 2020, 21:45
Antonin.Schejbal píše: 13 kvě 2020, 21:25 Určitě by měla mít Simona přesný plán výdajů a celkového financování kampaně. Pak se můžeme bavit o tom, na co bychom jí popřípadě jako MS dali peníze. Aby byly prostředky vynaloženy co nejefektivněji.

Jak píše Lenka, dvojí kandidatura může znamenat i negativní reklamu.
Tak takové kandidáty už máme a u Adély se stejný problém nikde neřeší. Nemyslím si že jsme první ani poslední. Aktuálně nesedí na dvou židlích, pokud @Simona.Luftova podepíše kodex kandidáta a slíbí, že v případě úspěchu v OBOU se jednoho vzdá, jsem s tím OK. Důležitý je jak to bude na konci. Kampaň jde efektivně zvládnout v obojím.
Nemám žádný hmotný průzkum ani nic proč bych si měl myslet že efekt bude spíše a z větší části negativní než pozitivní, za to data od Lukáše Wagenknechta a Petra Fojtíka (za volební výbor) beru jako použitelná data, která mluví o pozitivním efektu. Tím se řídím já.

Co se rozpočtu týče, tak ten samozřejmě je a teoreticky se v něm počítá s 10 tisíci na online kampaň od MS, takže čeká se na nás, aby ho poté jako celek schválil VV.
Pošlu ho na žádost soukromě, protože se nejedná o aktuálně veřejný dokument a jeho "leak" by mohl narušit strategii kampaně.
Od doby co Simona dostala podporu krajského fóra probíhají přípravy a plánování btw.
Můžeš vysvětlit, jak je možné, že VV schvaluje rozpočet, kde počítá s penězi MS aniž by o tom MS jednalo, Pepo?
Přečti si to prosím pořádně viz:
Co se rozpočtu týče, tak ten samozřejmě je a teoreticky se v něm počítá s 10 tisíci na online kampaň od MS, takže čeká se na nás, aby ho poté jako celek schválil VV.
VV nikde nehlasuje, ani nepracuje s nějakým neschváleným rozpočtem. Jak jsem psal, VV čeká, pokud MS dá 10 tisíc, bude hlasovat o rozpočtu a brát v potaz tuto částku, pokud ne tak bude hlasovat o rozpočtu bez příspěvku MS.

Myslel jsem, že jsem to jasně napsal. Nikde se s ničím nepočítá dokud to nění odsouhlasený. 10K je aktuálně pouze v "návrhu" kde to je jako teoretická položka, kde se čeká zda se potvrdí nebo MS nepodpoří svého člena a kandidáta.
Nicméně jak to vidím, tak tato plusová položka zmizí z rozpočtu, protože podpora v ní očividně není.

"Pravda je první obětí války"

Vedoucí Technického odboru | Předseda MS Příbram | Zastupitel obce Narysov
FullStack Web Developer
IT Consultant

Twitter | LinkedIn | Steam

Uživatelský avatar
Lenka.Kozlova
Příznivec Pirátů – Jihočeský kraj
Příspěvky: 3167
Registrován: 11 čer 2012, 09:34
Profese: vychovatelka
Dal poděkování: 9058 poděkování
Dostal poděkování: 3408 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Příspěvek Simoně Luftové na kampaň do senátu

Příspěvek od Lenka.Kozlova »

Omlouvám se, pochopila jsem to špatně.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lenka.Kozlova za příspěvek:
Josef.Bouse

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Josef.Bouse
Vedoucí technického odboru
Příspěvky: 976
Registrován: 12 lis 2017, 13:22
Profese: FullStack JS Dev
Dal poděkování: 943 poděkování
Dostal poděkování: 1808 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Příspěvek Simoně Luftové na kampaň do senátu

Příspěvek od Josef.Bouse »

Místní sdružení Příbram nenašlo shodu v tomto tématu. Tímto toto téma uzavírám.
Děkuji za příspěvky k tématu.

"Pravda je první obětí války"

Vedoucí Technického odboru | Předseda MS Příbram | Zastupitel obce Narysov
FullStack Web Developer
IT Consultant

Twitter | LinkedIn | Steam

Zamčeno

Zpět na „Místní fórum Přibram“