15.4. Zemák

Moderátoři: PKS Olomoucký kraj, Administrativní tým - OlK

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

  • Krajský úkolovník se nachází na redmine.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Kdokoliv do něj může psát nebo hlasovat v anketách.

  • Registrovaní uživatelé (včetně členů a RegP) si mohou fórum zneviditelnit, viz návod.

Miroslav.Bartovic
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 621
Registrován: 28 kvě 2009, 17:06
Profese: Měření a programovaní 3D
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 81 poděkování
Dostal poděkování: 75 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: 15.4. Zemák

Příspěvek od Miroslav.Bartovic »

Kdo se zučastní
Sam tam nemužu to by mně umlatili
Petr.Bajgar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7457
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, Na Šancích 1180
Dal poděkování: 6865 poděkování
Dostal poděkování: 3623 poděkování

13.4. Zemák v Hranicích

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Před chvílí jsem z plakátu zjistil, že Zemák bude 13.4. v 15.00 v Hranicích žvanit na náměstí. Kdo chce může přijet agitovat do Hranic.
Uživatelský avatar
Vlastimil.Efraim
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2612
Registrován: 11 říj 2009, 23:08
Profese: sekáč
Bydliště: Olomouc, Morava, CZ, EU, Země, Slunce, Mléčná dráha
Dal poděkování: 555 poděkování
Dostal poděkování: 1188 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: 15.4. Zemák

Příspěvek od Vlastimil.Efraim »

ja budu 15.4. na dol. namesti v OC ... Zemak + Augustin
... kdo pujde se mnou?
S predsedou i bez nej!!! 8-)
Miroku4chan
Příspěvky: 293
Registrován: 09 úno 2010, 17:26
Profese: ~de geso
Dal poděkování: 30 poděkování
Dostal poděkování: 30 poděkování

Re: 15.4. Zemák

Příspěvek od Miroku4chan »

Pokusím se dojet, ale napevno raději nic neslibuji (ten čas zrovna ve čtvrtek není značka ideál)..

Čím přesně se dá nejrychleji přepravit z vlakového nádraží na Horní/Dolní náměstí? :)
Uživatelský avatar
Vlastimil.Efraim
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2612
Registrován: 11 říj 2009, 23:08
Profese: sekáč
Bydliště: Olomouc, Morava, CZ, EU, Země, Slunce, Mléčná dráha
Dal poděkování: 555 poděkování
Dostal poděkování: 1188 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: 15.4. Zemák

Příspěvek od Vlastimil.Efraim »

uplne jakoukoly tramfaji!
ale o minutu lepci je treba 1, 7, ...
tramfaie 2, 4, 6 jezďy prec centrum ... musis vyztoupit na zastavce "Koruna". 8-)
Petr.Bajgar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7457
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, Na Šancích 1180
Dal poděkování: 6865 poděkování
Dostal poděkování: 3623 poděkování

13.4. Zemák v Hranicích

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Tak jsem ho viděl, ale poslouchat ho naživo to nejde, je to klasický hospodský krmič a zaklínač hadů.
Je pořád stejný jako v 89 žvaní blbosti, ale žvaní je tak dlouho a tak monotonně, že ty jeho žvásty začnou vypadat důvěryhodně a protože valí a valí pořád další blbosti, někteří podlehnou. Je to neuvěřitelné, že někdo takový mohl být premierem. Dokonce se nestyděl žvanit o D47 a tvrdit jak to udělal skvěle. Doporučuju vidět ho naživo je to zkušenost která stojí za to. Tedy za těch pět minut déle ne, pak už je to o ničem i kdyby dávaly guláš zdarma.

Jo a rozdávali tam letáčky, přesně tak jako to navrhuje šéf našeho MO jenže neměli v podstatě komu a efekt kdž byli čtyři s letáčky a posluchačů okolo třiceti + autobus + dalších asi tak deset lidí. to jsem teda za jednu cestu vlakem do Pardubic zadara oslovil sám desetkrát tolik lidí. Jenže já nejsem ten odborník a proto to vidím zcela špatně a s rozáváním letáků jsem přestal abych nekazil dalekosáhle promyšlené záměry MO. Fuj to byl hnus ten pan Brambora. Howgh
Přílohy
Zemák v Hranicích 13,4.png
Zemák v Hranicích 13,4.png (1.08 MiB) Zobrazeno 695 x
Uživatelský avatar
Vlastimil.Efraim
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2612
Registrován: 11 říj 2009, 23:08
Profese: sekáč
Bydliště: Olomouc, Morava, CZ, EU, Země, Slunce, Mléčná dráha
Dal poděkování: 555 poděkování
Dostal poděkování: 1188 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: 15.4. Zemák

Příspěvek od Vlastimil.Efraim »

Nechapu Peto, proc se urazis... treba tvoje medialni prispevky jsou casto na miste. bylo by fakt, fajn, kdyby jsi ČPS podporil treba na idnes.blog.cz. I jako clen muzes jako ja i nadale pomahat tvorit silu nasi strany ve kterou verime. Vsak vis co myslim.
Vsechno je o lidech, ale tim myslim jednotlivce. To ze te nekdo nasere neznamena ze vsichni jsou sraci.
povstan a pojd s nami dal... pokracuj v tom co umis.
Treba pokud to nejak vyjde pospojit Boskovice se Zemakem tak tam budu ja + Bartovic i ty, a mozna i dalsi...
Vsak jsi pirat kvuli ideologii a nebo kvuli Kapounkovi a spol???
Uživatelský avatar
Petr.Kapounek
Člen KS Olomoucký kraj
Příspěvky: 1774
Registrován: 13 črc 2009, 23:30
Profese: manažer, zastupitel
Bydliště: Prostějov
Dal poděkování: 769 poděkování
Dostal poděkování: 1359 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: 15.4. Zemák

Příspěvek od Petr.Kapounek »

Podle té fotky to vypadá, že pršelo... V Olomouci těch lidí asi bude víc, zvlášť pokud bude lepší počasí, takže rozhodně má smysl tam jít.
[bajgarovina]Ale já jsem samozřejmě blbec, měl bych jezdit vlakem po republice.[/bajgarovina]

!MAKE PEOPLE LEGAL AGAIN!
člen komise pro informatiku Olomouckého kraje
mail: petr.kapounek@sprintel.cz
tel: 774 444 725

Petr.Bajgar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7457
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, Na Šancích 1180
Dal poděkování: 6865 poděkování
Dostal poděkování: 3623 poděkování

Bramborák nebo Moravec. Co je víc?

Příspěvek od Petr.Bajgar »

- Excelentní postřeh od předsedy to se musí nechat - deštníky opravdu nebyly proti slunci.
- Stejně jako geniální prognóza že v desetkrát větší Olomouci přijde víc lidí. Možná mezi nimi bude jen stejný poměr čumilů a vyzvědačů z jiných stran jako v Hranicích jak jsem měl možnost vidět na vlastní oči. Nerozhodnutých toužících se nechat přesvědčovat tam bylo minimum.
- Nevím o tom, že bych jedinkrát přesvědčoval někoho, aby dělal co mu nesedí při propagaci ČPS. Vždy navrhuji možnosti, dostupné varianty a jaké vidím jejich přednosti. Vzhledem k našim finančním možnostem, je potřeba nezahazovat šance zviditelnit ČPS.

- Proto jsem se ptal předsedy KS Ol jak zajistil nebo plánuje připravuje zastoupení ČPS na dnešních OVM natáčených z Olomouce a nestál jsem nikomu z dnešního vedeni KS Ol, ani za náznak aspoň posměšné odpovědi.

Pokud na OVM v Ol nebude ČPS vidět, bude to podle mého názoru promarnění další příležitosti ČPS zviditelnit a to považuji za nezodpovědné. Nic víc a nic míň.
Miroku4chan
Příspěvky: 293
Registrován: 09 úno 2010, 17:26
Profese: ~de geso
Dal poděkování: 30 poděkování
Dostal poděkování: 30 poděkování

Re: 15.4. Zemák

Příspěvek od Miroku4chan »

krysař: Díky za info ;)
Petr Kapounek píše:Podle té fotky to vypadá, že pršelo... V Olomouci těch lidí asi bude víc, zvlášť pokud bude lepší počasí, takže rozhodně má smysl tam jít.
Tak o počasí to bude každopádně.. Nicméně včera jsem na tu poštu šel přes náměstí, poprchalo, poblíž sochy TGM stál Zemák, z něj se linula jakási hraná (či naživo zpívaná :?: ) odtrhovačka o tom, jak zase bude dobře (nejspíše myšleno až Míla opět bude premiérem) a v těsné blízkosti toho autobusu se choulil hlouček tak dvaceti až třiceti zvědavců, toť vše, ostatní lidé se raději drželi v uctivé vzdálenosti..
Zamčeno

Zpět na „Olomoucký kraj“