PaRo 011/2015 Překlad stránky pirati.cz do anglického jaz

Archivní fórum pro historická speciální jednání a postupy celostátního fóra


Uživatelský avatar
Ales.Sura
Člen KS Praha
Příspěvky: 2112
Registrován: 05 kvě 2009, 12:04
Profese: aplikační inženýr, vývoj IC
Bydliště: Praha 7, Bubeneč
Dal poděkování: 1963 poděkování
Dostal poděkování: 3119 poděkování

Re: PaRo 011/2015 Překlad stránky pirati.cz do anglického ja

Příspěvek od Ales.Sura »

Tobias.Esner píše:Obávám se že smlouvu podepsanou předsedou neumím poslat jinak než českou poštou. A poštovní holub mi uletěl, bál se že si ho upeču. Vypadal jsem ráno hladově
To jsou dozajista logické a rozumné argumenty. Nicméně nebylo zmíněno, že smlouva je již podepsána. To by ji pak stačilo emailem, že? A také jsem se chtěl přesvědčit, že v případě, že šla smlouva poštou, tak byla poslána na korespondenční adresu a ne na adresu trvalého bydliště.
"Prosíme ty, kteří tvrdí, že něco nejde, aby nezdržovali ty, kteří už to dělají!"
Tobias.Esner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7802
Registrován: 22 čer 2013, 12:03
Dal poděkování: 5022 poděkování
Dostal poděkování: 3823 poděkování

Re: PaRo 011/2015 Překlad stránky pirati.cz do anglického ja

Příspěvek od Tobias.Esner »

Ales.Sura píše:
Tobias.Esner píše:Obávám se že smlouvu podepsanou předsedou neumím poslat jinak než českou poštou. A poštovní holub mi uletěl, bál se že si ho upeču. Vypadal jsem ráno hladově
To jsou dozajista logické a rozumné argumenty. Nicméně nebylo zmíněno, že smlouva je již podepsána. To by ji pak stačilo emailem, že? A také jsem se chtěl přesvědčit, že v případě, že šla smlouva poštou, tak byla poslána na korespondenční adresu a ne na adresu trvalého bydliště.
V JmK by mě toto nepřekvapilo, ale v Praze jsem v šoku!!!
Tobias.Esner píše:
Ales.Sura píše:
Tobias.Esner píše:Dnes byla odeslána smlouva řešiteli,
prosím zajistit podpis kontrolora a jeden výtisk doručit do sídla strany
Řehořova 943/19, 130 00 Praha 3
Zatím jsem nic nedostal. Jak jste to posílali?
Obávám se že smlouvu podepsanou předsedou neumím poslat jinak než českou poštou. A poštovní holub mi uletěl, bál se že si ho upeču. Vypadal jsem ráno hladově
Kde tady zminuji, že smlouva byla podepsána? A jak ti emailem pošlu originály smluv aby si je podepsal jako řešitel a zajistil podpis kontrolora a jeden výtisk odeslal zpět ? :roll:

http://www.pirati.cz/rules/paro

vzhledem k tomu, že jsi jako jeden z mála splnil a udaje si poslal, tak ano, šlo to na adresu, kterou jsi udal. Vím že mé služby jsou laxní a podprůměrné, ale připadám ti jako debil?
Uživatelský avatar
Ales.Sura
Člen KS Praha
Příspěvky: 2112
Registrován: 05 kvě 2009, 12:04
Profese: aplikační inženýr, vývoj IC
Bydliště: Praha 7, Bubeneč
Dal poděkování: 1963 poděkování
Dostal poděkování: 3119 poděkování

Re: PaRo 011/2015 Překlad stránky pirati.cz do anglického ja

Příspěvek od Ales.Sura »

Běžně dostávám smlouvy emailem. Pokud s nimi souhlasím podepíšu je a odnáším protistraně k podpisu. Navíc se v pravidlech PaRo co jsi mi poslal se doslovně píše: "Smluvní strany souhlasí s tím, že k doručování lze používat elektronických nástrojů strany."
Chápu, že pro tebe jsou vnitrostranické postupy rutina. Ale právě proto bych tě chtěl poprosit o shovívavost s námi méně zkušenými a emoce položit při psaní postů vedle klávesnice.
Jako debil mi nepřipadáš. Právě naopak. Proto se na tebe obracím s dotazy jako na zkušenějšího stranického kolegu.
Rozhodně bys nebyl prvním kdo mi poslal poštu na adresu trvalého bydliště, proto jsem se slušně zeptal, abych předešel problémům.
Nevím jestli je podobný typ komunikace ve straně už bontonem. Nicméně ho v rámci dobrovolné činnosti, kterou tu všichni vykonáváme, shledávám jako demotivující.
"Prosíme ty, kteří tvrdí, že něco nejde, aby nezdržovali ty, kteří už to dělají!"
Tobias.Esner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7802
Registrován: 22 čer 2013, 12:03
Dal poděkování: 5022 poděkování
Dostal poděkování: 3823 poděkování

Re: PaRo 011/2015 Překlad stránky pirati.cz do anglického ja

Příspěvek od Tobias.Esner »

Za prvé, jsem byl na konferenci v Mariánkách jako organicační suport
za druhé mi v 11.00 Předseda dal podepsané smlouvy ave 12.00 zavírala pošta.

Ano elektronické posílání je opravdu napsané, ale nemumím elektronicky poslat originál tiskopisu be třech provedeních.

Demotivující je, že takové otázky zodpovídám stále dokola, několikrát za den.

Což je taky jeden duvod, proč jsem PaRo projekt, resp. jeho administraci opustil.

A o Dobrovolnictví mi nic neříkej.
Dělám dobrovolně
správce datové schránky, listinného a digitálního archívu, správce evidence členů, správa PaRo projektů, administrátor fora, hlídač a řešitel podatelny AO, administrativní štětka, kterou spoustu lidí umí akorát ponižovat, zástupce vedoucí PO, pomáhal sem s Piratekonem Mariánské lázně, připravuju mezinárodní týdení piratekon ve Volyni, řeším v PaRu rozesíláni a prodej knihy od Ricka, odpovídám na tunu dementních dotazů, nechám se urážet Bajgarem a nadávat si do esesáků, Takže se omlouvám, že mi opravdu nedojde, že někdo nesleduje dění ve straně a po roce PaRa neví jakým způsobem se smlouvy řeší.

A PS: nevím co je na placeným překladu dobrovolnického. Radka je člen strany, mohla si Paro Podat sama, nemusel si zprostředkovávat a plakat nad domotivací za sporstředkování. Pokud toho děláš víc, nevím, nesleduju, tak se omlouvám, ale ja osobně sem o tobě věděl během primárek do PSP a pak až ted, nebo si něco neuvědomuju. Ano jsem velmi unaven. Proto odcházím 23/8 po CF na odpočinek a Kromě Prahy, archívu a datové schránky mě nic zajímat nebude. A to že s tím netřísknu ted, protože potřebuju taky vydělávat na nájem je práce Martina, kterej mě ukecal do ceefka, protože potřebuje najít někoho, kdo moji agendu převezme. RP od ukončení smlouvy tajemníka našlo pouze správce @info a telefonu, za 6.5měsíce hledání opravdu uctihodný výkon, Ale Vymazal říkal, že to problém není, ale už mu to trvá 6.5 měsíce a mě už z toho hrabe. po dvou letech toho mám opravdu plný kecky.
A demotivující je to, že když ti něko několikrát z aden řekne hovne a esesáku a podobně a jiní ho podpoří s tím, že pouze vyjadřuje svuj názor, a kdyý já mu řeknu idiote, jsem kanál. Ta s tímhle se běžte vysrat.
do Středy nechci forum ani piráty vidět.
Uživatelský avatar
Ales.Sura
Člen KS Praha
Příspěvky: 2112
Registrován: 05 kvě 2009, 12:04
Profese: aplikační inženýr, vývoj IC
Bydliště: Praha 7, Bubeneč
Dal poděkování: 1963 poděkování
Dostal poděkování: 3119 poděkování

Re: PaRo 011/2015 Překlad stránky pirati.cz do anglického ja

Příspěvek od Ales.Sura »

Já chápu, že toho máš hodně a tvojí práce si vážím. Ale nepamatuji, že bych se do tebe kdy navážel. Už jen protože vím, jak nevděčné podobné charitativní činnosti jsou.
Ano dělám toho víc, ikdyž asi ne tolik jako ty (naposledy úprava programového bodu finance, ale podporoval jsem i tvorbu eBooku od Ricka, když už to zmiňuješ). Moje možnosti ze zahraničí jsou omezené. Na druhou stranu tady utužuji vztahy s německými Piráty, chodím tady na demošky, atd. Rozhodně si ale nehodlám poměřovat penisy. Hold každej dělá co může. Vzájemnou slušnost si ale můžeme zachovat za všech okolností. Na neurvalce na fóru si můžeš nastavit filtr. To poslední co by mě napadlo je klesat na jejich úroveň. Myslím, že se na tebe nikdo nebude zlobit, když si dáš oraz. Nebudeš první ani poslední.
Radka mi jasně dala najevo, že do toho nepůjde pokud někdo nezastřeší administrativu. Já tu nebrečím. Jen se snažím udělat věci pořádně.
Tož držím palce a přeji klid a pohodu. ;-)
"Prosíme ty, kteří tvrdí, že něco nejde, aby nezdržovali ty, kteří už to dělají!"
Tobias.Esner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7802
Registrován: 22 čer 2013, 12:03
Dal poděkování: 5022 poděkování
Dostal poděkování: 3823 poděkování

Re: PaRo 011/2015 Překlad stránky pirati.cz do anglického ja

Příspěvek od Tobias.Esner »

Tak v tom pripade mlcim. Nevedel sem co delas a omlouvam se.
Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Administrativní odbor
Příspěvky: 26224
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: politik, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 37004 poděkování
Dostal poděkování: 30167 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: PaRo 011/2015 Překlad stránky pirati.cz do anglického ja

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Hele, vím, že tento projekt se aktuálně realizuje a snad jsme ho i prodlužovali, takže zařazuju do návrhu v příštím roce.
Nicméně, pokud vím, tak už byly nějaké výdaje.
Bylo by vhodné je hodit do účetnictví/podat žádosti o proplacení: https://www.pirati.cz/fo/hospodareni201 ... /231151110

Profil, Vedoucí AO; KaS, ZO; vedoucí MRT Demokracie v rezignaci
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“*
Podporuji myšlenky.

Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 21733
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: auditor kyber. bezpečnosti, muž z Brna
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 5297 poděkování
Dostal poděkování: 12580 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: PaRo 011/2015 Překlad stránky pirati.cz do anglického ja

Příspěvek od Lukas.Novy »

ukončení: 2015-10-05

Máte pocit, že Vás KK nebo jiný funkcionář šikanuje, pomlouvá či zesměšňuje? Nejsem právník, ale zastoupím Vás v jednání s přezkumnými orgány. Pište nestranickému ombudsmanovi na ombudsman@krtek.net
Tel: 777-5-KRTEK

Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Administrativní odbor
Příspěvky: 26224
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: politik, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 37004 poděkování
Dostal poděkování: 30167 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: PaRo 011/2015 Překlad stránky pirati.cz do anglického ja

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Bylo schváleno prodloužení projektu, podmíněné přechodem řešení na nový web:
https://redmine.pirati.cz/issues/4369#note-18

Profil, Vedoucí AO; KaS, ZO; vedoucí MRT Demokracie v rezignaci
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“*
Podporuji myšlenky.

Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Administrativní odbor
Příspěvky: 26224
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: politik, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 37004 poděkování
Dostal poděkování: 30167 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: PaRo 011/2015 Překlad stránky pirati.cz do anglického jaz

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Prosím MO, aby se vyjádřilo, jestli u tohoto projektu ještě stojí o prodloužení, nebo se má zrušit. Pokud by se nemělo rušit, asi bude třeba najít nějaké odhodlané řešitele.
S tím tříletým zpožděním je to asi na místě.
Dávám na vyjádření týden, pak zruším z moci úřední.

Profil, Vedoucí AO; KaS, ZO; vedoucí MRT Demokracie v rezignaci
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“*
Podporuji myšlenky.

Zamčeno

Zpět na „[Archiv]“