[odděleno] Složení komise pro výběrové řízení

Personální odbor má na starosti zapojování dobrovolníků do činností strany, zejména práci s nováčky a dobrovolníky a koordinaci úkolů.
Pravidla fóra
  • Sem vkládejte připomínky k činnosti personálního odboru. Ke každému podnětu založte nové téma.
  • Na dotazy a podněty odpovídají dobrovolníci, buďte prosím ohleduplní. Svá podání pište slušně a požadavky formulujte dostatečně určitě.
  • Místo odkazů do jiných fór citujte celé texty, protože lidé mají zobrazování některých fór vypnuté.
  • V podatelně se nediskutuje a jakmile bylo podání vyřešeno, téma se zamyká.
Další informace můžete nalézt na následujících místech:
Uživatelský avatar
Michal.Ketner
Republikový výbor
Příspěvky: 2897
Registrován: 09 pro 2012, 13:16
Profese: Panda všeho druhu
Dal poděkování: 1910 poděkování
Dostal poděkování: 3394 poděkování

Re: [odděleno] Složení komise pro výběrové řízení

Příspěvek od Michal.Ketner »

Martin Kucera píše:
Michal Ketner píše:Ikdyž tvoje pravomoce jako zastupce mají být nulové, CF ti nedalo pravomoce jednat za CF :) To dostala jen Bára třeba. :)
Co je to za nesmysl? Vedoucí odboru má přece právo pověřit další členy odboru konkrétními úkoly a delegovat na ně příslušné pravomoce.
Máš proto opření v předpisech ? Pokud ne tak je to jen tvá spekulace :) Pravomoce by prakticky mělo pro obecnou činnost dávat CF , pro konkrétní ukol teoreticky je možno předelegovat pravomoce na někoho jiného , ale ne že ty pravomoce budou využívat všichni najednou :)

Nejhorsi je lidska ublíženost :fet:

Sebeonanující popisky jaký mám funkce a jak jsem důležitej. :fet:

Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18673
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33871 poděkování

Re: [odděleno] Složení komise pro výběrové řízení

Příspěvek od Martin.Kucera »

Jistěže mám oporu v předpisech, a to ve stanovách.
Čl. 12 Odbory

(1) Odbory jsou monokratické orgány strany sestavené z vedoucího a případně několika členů strany a příznivců strany.

(2) Úkolem odborů je plnit specifický úkol na základě usnesení celostátního fóra.

(3) Odbor se řídí statutem, který schvaluje republikový výbor.

(4) Vedoucí odboru musí být členem strany a rozhoduje o všech záležitostech odboru.

(5) Vedoucí odboru může jmenovat další členy odboru a pověřovat je výkonem funkcí odboru; republikový výbor má přitom právo veta.

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Uživatelský avatar
Michal.Ketner
Republikový výbor
Příspěvky: 2897
Registrován: 09 pro 2012, 13:16
Profese: Panda všeho druhu
Dal poděkování: 1910 poděkování
Dostal poděkování: 3394 poděkování

Re: [odděleno] Složení komise pro výběrové řízení

Příspěvek od Michal.Ketner »

Pověříš ho tím že bude něco dělat ne že mu dáš jako zastupci všechny pravomoce , respektive deleguješ svoje pravomoce na někoho jiného.:) Proto se to jmenuje zástupce , zástupce zastupuje víme a ne že bude mít pak x lidí stejné pravomoce proto to vykonávat současně :) Zrovna ještě pro věci jako výběrová řízení a výběr tý komise , je to nejšílenejší možnost , to rovnou jako vedoucí odboru to komisi nemusíš sestavovat když si takhle můžeš nanominovat známe jako zastupce a pak v té komisi kamarádsky rozhodnete :) :fet:

Nejhorsi je lidska ublíženost :fet:

Sebeonanující popisky jaký mám funkce a jak jsem důležitej. :fet:

Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18673
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33871 poděkování

Re: [odděleno] Složení komise pro výběrové řízení

Příspěvek od Martin.Kucera »

Michal Ketner píše:Pověříš ho tím že bude něco dělat ne že mu dáš jako zastupci všechny pravomoce , respektive deleguješ svoje pravomoce na někoho jiného.:)
Ano, a dáš mu pravomoce které potřebuje k dělání toho "něčeho".
Michal Ketner píše:Proto se to jmenuje zástupce , zástupce zastupuje víme a ne že bude mít pak x lidí stejné pravomoce proto to vykonávat současně :)
Zástupce zastupuje, tedy vykonává to, co zrovna vedoucí vykonat z nějakého důvodu nemůže a nelze či není vhodné to odložit na dobu, až bude moci.
Tudíž pokud bude vedoucí krátkodobě nedosažitelný, skutečně se může stát, že většinu jeho pravomocí na tu dobu převezme zástupce (ovšm pokud udělá nějaký průser, odskáče to vedoucí, protože si ho vybral). Já v tom nikdy neviděl probém, ty jo?

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Uživatelský avatar
Michal.Ketner
Republikový výbor
Příspěvky: 2897
Registrován: 09 pro 2012, 13:16
Profese: Panda všeho druhu
Dal poděkování: 1910 poděkování
Dostal poděkování: 3394 poděkování

Re: [odděleno] Složení komise pro výběrové řízení

Příspěvek od Michal.Ketner »

Martin Kucera píše:
Michal Ketner píše:Pověříš ho tím že bude něco dělat ne že mu dáš jako zastupci všechny pravomoce , respektive deleguješ svoje pravomoce na někoho jiného.:)
Ano, a dáš mu pravomoce které potřebuje k dělání toho "něčeho".
Michal Ketner píše:Proto se to jmenuje zástupce , zástupce zastupuje víme a ne že bude mít pak x lidí stejné pravomoce proto to vykonávat současně :)
Zástupce zastupuje, tedy vykonává to, co zrovna vedoucí vykonat z nějakého důvodu nemůže a nelze či není vhodné to odložit na dobu, až bude moci.
Tudíž pokud bude vedoucí krátkodobě nedosažitelný, skutečně se může stát, že většinu jeho pravomocí na tu dobu převezme zástupce (ovšm pokud udělá nějaký průser, odskáče to vedoucí, protože si ho vybral). Já v tom nikdy neviděl probém, ty jo?
S tím souhlasím ale tady v tomhle případě tuhle funkci vykonávaj zároven, tudíž ne žádné zastupování :)

Nejhorsi je lidska ublíženost :fet:

Sebeonanující popisky jaký mám funkce a jak jsem důležitej. :fet:

Tobias.Esner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7802
Registrován: 22 čer 2013, 12:03
Dal poděkování: 5022 poděkování
Dostal poděkování: 3823 poděkování

Re: [odděleno] Složení komise pro výběrové řízení

Příspěvek od Tobias.Esner »

nevím co je zároveň, když bára je na dovolené mimo prahu a já vyhlásim výběrko
a nevím co je zároven když sem s bárou v komis spolu s Alexem, to chceš říct že i alex tedy zároveň vede PO? a všichni ostatní co v té komis ještě budou?

Michale... unavuješ... Hledáš něco někde kde to není.... Jenom taková otázka, Janka a Ty v PL.... chceš mi říct že to bylo jiné? Když jste třeba v čajce psali u xboxu tiskovku a pak vyšla Jančiným jménem jakožto zástupce garanta .... Jsem jenom negramotnej idiot a fašistycký hovno, ale víš jak....
Uživatelský avatar
Michal.Ketner
Republikový výbor
Příspěvky: 2897
Registrován: 09 pro 2012, 13:16
Profese: Panda všeho druhu
Dal poděkování: 1910 poděkování
Dostal poděkování: 3394 poděkování

Re: [odděleno] Složení komise pro výběrové řízení

Příspěvek od Michal.Ketner »

Jo je to něco jiného :) Já nemám nic proti tomu že ty si to vyběrko vyhlásil, ale že si do komise zařazen z pozice zástupce když je tam i člověk kterýho máš zastupovat :), tím pádem to že si zástupce nemá vůbec žádnou váhu, protože zrovna nezastupuješ chápeš ? :) Má tam být vedouci anebo jeho zástupce ne oba zárověn. :)
K tomu že kopeš kolem sebe s přirovnáním který je mimo přejdu :D , hold nervíčky chápu. :D
Takže se zase pusu uklidni jo :)

Nejhorsi je lidska ublíženost :fet:

Sebeonanující popisky jaký mám funkce a jak jsem důležitej. :fet:

Tobias.Esner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7802
Registrován: 22 čer 2013, 12:03
Dal poděkování: 5022 poděkování
Dostal poděkování: 3823 poděkování

Re: [odděleno] Složení komise pro výběrové řízení

Příspěvek od Tobias.Esner »

Míšánku, ja nemám nervičky, :D, ja sem dneska v pohodě ;)

Tak ok, Tak je v komisi vedoucí a člen PO :D když potřebuješ slovíčkařit :D

Vole, Michale..... :D ted si mě fakt pobavil
Uživatelský avatar
Michal.Ketner
Republikový výbor
Příspěvky: 2897
Registrován: 09 pro 2012, 13:16
Profese: Panda všeho druhu
Dal poděkování: 1910 poděkování
Dostal poděkování: 3394 poděkování

Re: [odděleno] Složení komise pro výběrové řízení

Příspěvek od Michal.Ketner »

což je imho taky špatně ,v tý komisi by to mělo být zastoupeno rovnoměrně aby nebyla stavěna nějakému odboru na ruku tudíž ideálně třeba v tomhle případě zastoupení ZO, PO , RP :)

Nejhorsi je lidska ublíženost :fet:

Sebeonanující popisky jaký mám funkce a jak jsem důležitej. :fet:

Tobias.Esner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7802
Registrován: 22 čer 2013, 12:03
Dal poděkování: 5022 poděkování
Dostal poděkování: 3823 poděkování

Re: [odděleno] Složení komise pro výběrové řízení

Příspěvek od Tobias.Esner »

no tak ZO tam je, PO tam je, a nevím kdo z RP přijede do prahy :D

a je to projekt PO s podporou ZO, tak nevím nevím proč RP?
Zamčeno

Zpět na „Podatelna personálního odboru“