Hlasování o přijetí nových členů

Fórum pro diskusi a hlasování místního předsednictva, kde se mimo jiné vyhlašují hlasování o přijímání členů.

Moderátoři: PKS Jihočeský kraj, KoKS Jihočeský kraj, PMS Písecko

Pravidla fóra
  • Na tomto fóru se vyhlašují závazná hlasování místního předsednictva. Hlasovat a posílat příspěvky do tohoto fóra může pouze místní předsednictvo.
  • Do tohoto fóra vidí členové místního sdružení a jeho registrovaní příznivci (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).
  • Moderátorem tohoto fóra je místní předsednictvo.
Uživatelský avatar
Miroslav.Svatek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 75
Registrován: 25 črc 2013, 14:25
Profese: student informatiky
Bydliště: Strakonice
Dal poděkování: 56 poděkování
Dostal poděkování: 50 poděkování

Re: Hlasování o přijetí nových členů

Příspěvek od Miroslav.Svatek »

1. Pro přijetí
2. Pro přijetí
Tito uživatelé poděkovali autorovi Miroslav.Svatek za příspěvky (celkem 2):
Jana.Kolarikova, Vaclav.Malek
Miroslav Svatek
člen KS JčK
---provokatér a rebel---

miroslav.svatek@pirati.cz
mob. 736 463 034
Uživatelský avatar
Vaclav.Malek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 8118
Registrován: 12 čer 2009, 01:32
Profese: filozof času, meta-politik
Dal poděkování: 4877 poděkování
Dostal poděkování: 8528 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlasování o přijetí nových členů

Příspěvek od Vaclav.Malek »

Martin Cryo Broz píše:Protože jsme udělali chybu v hlasování (nebylo tajné), tudíž do nového hlasování je stále místopředseda.
PS: Volené orgány strany hlasují veřejně.
Uživatelský avatar
Irena.Frnkova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 33
Registrován: 01 zář 2013, 10:40
Profese: Studentka speciální pedagogiky
Dal poděkování: 31 poděkování
Dostal poděkování: 22 poděkování

Re: Hlasování o přijetí nových členů

Příspěvek od Irena.Frnkova »

Vaclav Malek píše:
Martin Cryo Broz píše:Za sebe říkám pro oba dva NE. Nerad to říkám, ale po tom co jsem viděl jak vystupují na kraji a co na nás házeli, nechci takovéto lidi u nás v MS naše sdružení je plně fungující bez hádek a osočování. Každý tam má svoji úlohu a tu plní. Je to velice dobrej team a já jsem na něj pyšný. Tudíž se obávám že pokud tam budeme mít tyto dva lidi, tak se to celé bud rozpadne a nebo to bude vypadat jako na kraji, a u toho já nechci být. Tudíž jak říkám, nehodlám dělat nic s lidma na které se nemohu spolehnout ani jim věřit.
Irena Frnkova píše:pro oba NE
Ale, ale... vy jste kokoti.

a to jako proč? je to naše svobodná vůle koho si pustíme do sdružení a koho ne. takže tohle označení je dost nemístné
Uživatelský avatar
Martin.Cryo.Broz
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 474
Registrován: 24 říj 2012, 08:50
Profese: OSVČ - Podnikatel
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 383 poděkování
Dostal poděkování: 471 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlasování o přijetí nových členů

Příspěvek od Martin.Cryo.Broz »

Vaclav Malek píše:
Martin Cryo Broz píše:Protože jsme udělali chybu v hlasování (nebylo tajné), tudíž do nového hlasování je stále místopředseda.
PS: Volené orgány strany hlasují veřejně.

Tak v tom případě nechápu proč na nás Krajské sdružení začlo nadávat když jsme to měli veřejně s tím že to musíme mít tajně!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Cryo.Broz za příspěvek:
Irena.Frnkova

Martin Brož - Cryoman (Zastupitel a radní s gescí pro životní prostředí v městě Písek) - Odchýlit se od norem znamená, že na to musíte mít. Než začnete být tvořivý, musíte být odvážní. Tvořivost je osud, ale odvaha je cestou.

Uživatelský avatar
Vaclav.Malek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 8118
Registrován: 12 čer 2009, 01:32
Profese: filozof času, meta-politik
Dal poděkování: 4877 poděkování
Dostal poděkování: 8528 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlasování o přijetí nových členů

Příspěvek od Vaclav.Malek »

Irena Frnkova píše:
Vaclav Malek píše:
Martin Cryo Broz píše:Za sebe říkám pro oba dva NE. Nerad to říkám, ale po tom co jsem viděl jak vystupují na kraji a co na nás házeli, nechci takovéto lidi u nás v MS naše sdružení je plně fungující bez hádek a osočování. Každý tam má svoji úlohu a tu plní. Je to velice dobrej team a já jsem na něj pyšný. Tudíž se obávám že pokud tam budeme mít tyto dva lidi, tak se to celé bud rozpadne a nebo to bude vypadat jako na kraji, a u toho já nechci být. Tudíž jak říkám, nehodlám dělat nic s lidma na které se nemohu spolehnout ani jim věřit.
Irena Frnkova píše:pro oba NE
Ale, ale... vy jste kokoti.

a to jako proč? je to naše svobodná vůle koho si pustíme do sdružení a koho ne. takže tohle označení je dost nemístné
Je to vaše svobodná vůle, ale ten důvod je teda fakt trapnej. "Dobrý tým", "nemohu spolehnout ani jim věřit".... jako by jste byli nějaký PR manažeři z televize... Se snad bojíte konfrontovat své názory s někým kdo s vámi nesouhlasí? Nechápu ho, jak by mohli narušovat vaši činnost? Proto jste pro mě kokoti.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Malek za příspěvky (celkem 2):
Jana.Kolarikova, Ivo.Vlasaty
Uživatelský avatar
Vaclav.Malek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 8118
Registrován: 12 čer 2009, 01:32
Profese: filozof času, meta-politik
Dal poděkování: 4877 poděkování
Dostal poděkování: 8528 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlasování o přijetí nových členů

Příspěvek od Vaclav.Malek »

Martin Cryo Broz píše:
Vaclav Malek píše:
Martin Cryo Broz píše:Protože jsme udělali chybu v hlasování (nebylo tajné), tudíž do nového hlasování je stále místopředseda.
PS: Volené orgány strany hlasují veřejně.

Tak v tom případě nechápu proč na nás Krajské sdružení začlo nadávat když jsme to měli veřejně s tím že to musíme mít tajně!
Záleží kdy, ale už nějaký pátek platí, že to má být veřejně.
Uživatelský avatar
Irena.Frnkova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 33
Registrován: 01 zář 2013, 10:40
Profese: Studentka speciální pedagogiky
Dal poděkování: 31 poděkování
Dostal poděkování: 22 poděkování

Re: Hlasování o přijetí nových členů

Příspěvek od Irena.Frnkova »

Irena Frnkova píše:pro oba NE
Ale, ale... vy jste kokoti.[/quote]


a to jako proč? je to naše svobodná vůle koho si pustíme do sdružení a koho ne. takže tohle označení je dost nemístné[/quote]
Je to vaše svobodná vůle, ale ten důvod je teda fakt trapnej. "Dobrý tým", "nemohu spolehnout ani jim věřit".... jako by jste byli nějaký PR manažeři z televize... Se snad bojíte konfrontovat své názory s někým kdo s vámi nesouhlasí? Nechápu ho, jak by mohli narušovat vaši činnost? Proto jste pro mě kokoti.[/quote]

Si tak říkám, proč se tím zaobíráš, když je to prakticky naše věc. A jestli sou pro tebe naše názory traptný fajn je to tvůj názor, ale já ti taky hned neříkám že si kokot protože si to myslíš
Tito uživatelé poděkovali autorovi Irena.Frnkova za příspěvek:
Martin.Cryo.Broz
Uživatelský avatar
Jana.Kolarikova
Personální odbor
Příspěvky: 1857
Registrován: 03 srp 2012, 13:52
Profese: OSVČ
Dal poděkování: 1798 poděkování
Dostal poděkování: 2750 poděkování

Re: Hlasování o přijetí nových členů

Příspěvek od Jana.Kolarikova »

mistni-forum-pirati-pisecko-f708/hlasov ... 25432.html
Jaké krajské sdružení?

Zároveň bych ráda poprosila Irču, jestli by mohla zdůvodnit svůj odmítavý postoj, nějak to nechápu.

Ráda bych upozornila na to, že jsme nikdy Pirátům neškodili a škodit ani nechceme, pokud nás nechcete přijmout kvůli občasné názorové neshodě, není to moc Pirátské, člověk by měl brát v úvahu názory ostatních, i když s nimi třeba nesouhlasí.

Jana Koláříková
https://www.facebook.com/JaninkaToofree
jana.kolarikova@pirati.cz
To, že nemůžeme změnit svět, neznamená, že bychom se o to neměli alespoň pokusit.

Uživatelský avatar
Irena.Frnkova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 33
Registrován: 01 zář 2013, 10:40
Profese: Studentka speciální pedagogiky
Dal poděkování: 31 poděkování
Dostal poděkování: 22 poděkování

Re: Hlasování o přijetí nových členů

Příspěvek od Irena.Frnkova »

Jana Rohova píše:mistni-forum-pirati-pisecko-f708/hlasov ... 25432.html
Jaké krajské sdružení?

Zároveň bych ráda poprosila Irču, jestli by mohla zdůvodnit svůj odmítavý postoj, nějak to nechápu.

Ráda bych upozornila na to, že jsme nikdy Pirátům neškodili a škodit ani nechceme, pokud nás nechcete přijmout kvůli občasné názorové neshodě, není to moc Pirátské, člověk by měl brát v úvahu názory ostatních, i když s nimi třeba nesouhlasí.
naštvalo mě to co jsi řekla jedné osobě nebudu jmenovat, a o takového člověka nestojím, jednou jsme tým takže když se udělá nějaká akce tak je to akce celého týmu a né konkrétní osoby. stačí ti to takto? nerada bych aby se něco takového stalo i v našem sdružení
Uživatelský avatar
Vaclav.Malek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 8118
Registrován: 12 čer 2009, 01:32
Profese: filozof času, meta-politik
Dal poděkování: 4877 poděkování
Dostal poděkování: 8528 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlasování o přijetí nových členů

Příspěvek od Vaclav.Malek »

Irena Frnkova píše: Si tak říkám, proč se tím zaobíráš, když je to prakticky naše věc. A jestli sou pro tebe naše názory traptný fajn je to tvůj názor, ale já ti taky hned neříkám že si kokot protože si to myslíš
Zaobírám se čím chci. To, že jsem kokot mi neříkáš, ale já vám to říkám.
Zamčeno

Zpět na „Místní předsednictvo Písecko“