Audio most 10.11.2013 s piraty Belarus

Zahraniční odbor komunikuje s dalšími členy mezinárodního Pirátského hnutí, zejména přináší v zahraničí osvědčené nápady do strany, vypracovává společný postup při projednávání mezinárodních problémů.

Moderátor: Zahraniční odbor

Uživatelský avatar
Mikulas.Peksa
Poslanec/poslankyně Evropského parlamentu
Příspěvky: 4625
Registrován: 29 lis 2012, 08:33
Profese: europoslanec, ajťák, fyzik
Dal poděkování: 7813 poděkování
Dostal poděkování: 11919 poděkování

Re: Audio most 10.11.2013 s piraty Belarus

Příspěvek od Mikulas.Peksa »

Ivan Sirko píše:
Fail. Resp. takto - cca 99 % lidí ve straně nemá chuť a vůli se našim vztahům s Běloruskem systematicky věnovat.
Fail jé to, že tak to přemýšlíš ;) nebo rozhodovat za někoho, není v pořádku. Mne zvěda žaludek stejně, když ČT rozhoduje koho pozvat a koho ne do debat, a jé jedno a totéž, když budeš rozhodovat za posádku, co je pro nich zajímavé a co ne. Minule bylo několik lidí, které měli zájem, ale omluvili, Roj například.
Dal když to budu překrucovat, tak i veškerá informace z venčí muže byt "filtrována", jen tak, bez zlého úmyslu, jen na základe domnění, že to pro ostatní není zajímavé ;)
Asi takto - Michail mi (tj. mě osobně) svého času psal, že by chtěl přijet na další PP3 do Plzně. Což v praxi znamená, že mu někdo musí vyběhat vízum do Schenghenského prostoru. Člověk, který je ochotný investovat do této činnosti svůj čas, je IMO osoba, která má na vztazích s Bělorusy zájem. Pokud by se mě Michail zeptal, kdo to pro něj je schopen a ochoten udělat, na někoho ho musím odkázat. A promiň, styděl bych se ho odkazovat na člověka, který o něj nemá zájem....

Za sebe jsem mu nakonec natvrdo sdělil, že mám spoustu jiných věcí a prostě nestíhám. A je mi to líto, protože jsem tohle sdělení před sebou asi měsíc hrnul, než jsem to definitivně vzdal, čímž jsem Michailovi zbytečně zabil spoustu času. Takže promiň, ale snažím se rozdělit lidi na skupiny "chtějí si povídat" a "chtějí pomáhat". A pokud se mě někdo zeptá na tu druhou, odkazuju ho pouze na tu druhou. Proti povídání ale nic nemám a určitě si povídejte. Ale pokud Michail potřebuje pomoct, nebudu vám organizovat povídání....

Pokud jde o to obarvování v profilu, tak to je IMO zrhuba ta poslední věc. Já fakt nestíhám sledovat, kdo má o Bělorusy zájem (že tam patří i Roj, je pro mě nová informace). Já jednoduše najdu nějakého člověka, co má fialovou barvičku a vypadá, že by to byl ochoten udělat a požádám ho, jestli by Bělorusům nepomohl. Fialová barvička neznamená nic víc a nic míň, než že ten člověk rád řeší problémy spojené se zahraničím. Není to ani ředitelování zeměkoule ani nic podobného. Podobně slovní spojení "koordinátor pro <doplň zemi>" znamená "tento člověk rádá pomáhá lidem z <doplň zemi>". Neznamená to, že musí, ale čeká se to od něj trochu víc, než od těch bez fialové barvičky.

Čili máš-li zájem tohle řešit, co je špatného na tom, že si k tobě udělají ostaní poznámku, že s Tebou mají počítat?
Mám blog, jsem na Facebooku, Twitteru, Instagramu a Mastodonu.

Chcete se zapojit do evropské politiky? Náš konzultační tým na Mattermostu evropských Pirátů najdete zde!
Uživatelský avatar
Marketa.Gregorova
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 1183
Registrován: 15 dub 2012, 21:18
Profese: europoslankyňa
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 1228 poděkování
Dostal poděkování: 4295 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Audio most 10.11.2013 s piraty Belarus

Příspěvek od Marketa.Gregorova »

Ahoj a pěkný den,

Michail kontaktoval přímo Toma. Nevím, proč zrovna jeho ani jak se našli, ale je to tak. Požádali ho o nějaké předávání zkušeností, pokec o pomoci starších stran mladším atp. A Tom v rámci určité logiky ZO - i jako dřívější vedoucí - kontaktoval současnou vedoucí a mezinárodního koordinátora. Jestli je podle vás jeho jednání špatné, pak se bohužel neshodneme. Na vině jsem maximálně já tím, že jsem to nedala vědět do příslušného vlákna - moc se omlouvám, to je vážně fail. Doufám, že mě ospravedlňují starosti se společným evropským programem a vším okolo. Pokud ne, budiž mi Jashin milosrdný. :)

Dobrou noc vám všem!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marketa.Gregorova za příspěvky (celkem 4):
Ivan.Sirko, Mikulas.Peksa, anonym72078, Vojtech.Pikal

Europoslankyňa.
Místopředsedkyňa.
Vedoucí RT EZO.

Pravda bolí.
Politika je pro všechny.
NEklikat.
Píše se to AI.

Uživatelský avatar
Ivan.Sirko
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2751
Registrován: 04 úno 2011, 15:23
Profese: Putující filosof
Bydliště: Praha - 1
Dal poděkování: 10373 poděkování
Dostal poděkování: 2644 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Audio most 10.11.2013 s piraty Belarus

Příspěvek od Ivan.Sirko »

@Marketko jsi skvěla a děkují. Kontakt na Toma Michailu dal já v době kdy on ještě byl vedoucí ZO.

@ Mikulas Peksa cítat:
Ivane, Ivane… nic jsi nepochopil :(
Mrázik. Pohádka.

Слава Україні! Героям слава! 🇺🇦 ✌️ Podpoř ukrajinskou armádu.

Uživatelský avatar
Mikulas.Peksa
Poslanec/poslankyně Evropského parlamentu
Příspěvky: 4625
Registrován: 29 lis 2012, 08:33
Profese: europoslanec, ajťák, fyzik
Dal poděkování: 7813 poděkování
Dostal poděkování: 11919 poděkování

Re: Audio most 10.11.2013 s piraty Belarus

Příspěvek od Mikulas.Peksa »

Ivan Sirko píše:@Marketko jsi skvěla a děkují. Kontakt na Toma Michailu dal já v době kdy on ještě byl vedoucí ZO.

@ Mikulas Peksa cítat:
Ivane, Ivane… nic jsi nepochopil :(
Mrázik. Pohádka.
Ok, v tomhle je zjevně nějaká složitá filozofická úvaha, kterou nechápu, ale rád si jí nechám vysvětlit. Vyskytuješ se pro účely debat nad pivem na schůzích KS Praha?
Mám blog, jsem na Facebooku, Twitteru, Instagramu a Mastodonu.

Chcete se zapojit do evropské politiky? Náš konzultační tým na Mattermostu evropských Pirátů najdete zde!
Uživatelský avatar
Ivan.Sirko
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2751
Registrován: 04 úno 2011, 15:23
Profese: Putující filosof
Bydliště: Praha - 1
Dal poděkování: 10373 poděkování
Dostal poděkování: 2644 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Audio most 10.11.2013 s piraty Belarus

Příspěvek od Ivan.Sirko »

Mikulas Peksa píše:Vyskytuješ se pro účely debat nad pivem na schůzích KS Praha?
Ano, když mne zrovna neštvou :D

PS. Tuším že 23.11.2013 bude schůze středočechu na Proseku ;)

Sleduj králíka: post260672.html#p260672
Lewis Carroll: Alenka v říši pirátských divů ;) :P

Слава Україні! Героям слава! 🇺🇦 ✌️ Podpoř ukrajinskou armádu.

anonym2064
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7040
Registrován: 07 dub 2012, 21:03
Dal poděkování: 9165 poděkování
Dostal poděkování: 9447 poděkování

Re: Audio most 10.11.2013 s piraty Belarus

Příspěvek od anonym2064 »

Ivan Sirko píše: PS. Tuším že 23.11.2013 bude schůze středočechu na Proseku;)
Sleduj králíka: post260672.html#p260672
králik kličkuje: ted je aktualně k ulovení na studna: http://www.studna-restaurace.com/mapa.html
Petr Kopac moderuje:
Uzavreno.
Tito uživatelé poděkovali autorovi anonym2064 za příspěvek:
Ivan.Sirko
Zamčeno

Zpět na „Zahraniční odbor“