Ruším členství

Moderátoři: PKS Středočeský kraj, PMS Nymburk

Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Člen KS Praha
Příspěvky: 15254
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9815 poděkování
Dostal poděkování: 18113 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ruším členství

Příspěvek od Roman.Kucera »

Však on se Martin zas vrátí :-)
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Uživatelský avatar
Ivan.Sirko
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2751
Registrován: 04 úno 2011, 15:23
Profese: Putující filosof
Bydliště: Praha - 1
Dal poděkování: 10373 poděkování
Dostal poděkování: 2644 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ruším členství

Příspěvek od Ivan.Sirko »

Martine, jsem velice smutny s toho rozhodnutí, přece jsme cely večer probírali různé věcí a jsem skoro myslel, že jsme spolu shodli ta tom, co chybí k mohutné expanze a rozšíření pirátského hnutí nebo aspoň jeho pochopení, ale nečekal od tebe na takovou to reakce, že rezignuješ z boje. Ale máš na to právo a rozumím proč jé to zrovna teď. Odejít s vysoko zvednutou hlavou, když víš, že to cele vstupuje momentálně v aktivní etapu katarzí, reformací, změny paradigma atd.

Ale asi to tak má byt, ihned vzpomněl na slova Eckharta Tolle: všechno jé jen okamžik, jen transformace a umrtvit to pevnou formou, skoro jako umrtvit tu podstatu............ no jo, Moc Přítomného Okamžiku:

http://www.youtube.com/watch?v=iJo2OCRzBX0&html5=1

Děkují tobě za vše, co jsi udělal a daroval ostatním, byl to parádní kus práce. Jsem rad že jsem u toho byl, že tohohle mohl účastnit. Ten "okamžik" byl pěkný! Jediná útěcha jé v tom že nerezignuješ na to cele, jen měníš tu formu a jdeš dal, za svým. A jé to dobře. Momentálně českému Swarmu něco tlačí na krydla ale zase, jé to jen okamžik, jen forma...................

Měj se!

Слава Україні! Героям слава! 🇺🇦 ✌️ Podpoř ukrajinskou armádu.

Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34749
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31656 poděkování
Dostal poděkování: 25744 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ruším členství

Příspěvek od Petr.Vileta »

Martine, na některé věci mám zásadně jiný názor než ty, ale když odejdeš, bude se méně vyvažovat na tvoji ideovou stranu. No a jako technik vím, že pokud systém není vyvážený, dojde k jeho destrukci. S kým se třeba budu hádat o Základním příjmu? Možná máš ty hranice idealismu, za který neustoupíš, nějak moc vysoko. Už také nejsi žádný mlaďoch, tak se zkus ohlédnout a nezaujatě posoudit, co z tvých minulých idealistických představ došlo naplnění a proč, a které ne a proč.

Organizace, kde všichni se vším souhlasí na 100% se nazývá sekta. ;) Chceš Českou pirátskou sektu?

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

Uživatelský avatar
Jiri.Kaderavek
Republikový výbor
Příspěvky: 8032
Registrován: 21 dub 2009, 12:58
Profese: programátor, hoteliér, manažer, trenér
Dal poděkování: 2793 poděkování
Dostal poděkování: 8202 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ruším členství

Příspěvek od Jiri.Kaderavek »

Obvykle nemám potřebu do těchto smutných vláken přispívat, ale když tedy veřejně, tak veřejně musím položit pár řečnických otázek.

Proč mají lid potřebu rezignovat, když se zrovna ta či ona věc nevyvíjí dle představ. Dáváte snad výpovědi v zaměstnání, rozvádíte se se ženami nebo vydědíte děcko kvůli nesouhlasu? Martine, ten hlas rozumu, kterým disponuješ bude téhle straně chybět a pokud skutečně odejdeš, tak pro mne to bude zbabělé. Změnily se snad naše stanovy, program, cokoliv? Proboha, vem rozum do hrsti. Jednou jsi se rozhodl do strany vstoupit a teď utíkáš. Popíráš tak přece sám sebe. Blbosti na fóru nečtu, nervu se u stupidních billboardů, nechodím ani ztrácet čas na schůze bez programu, pomáhám tak, abych z toho nebyl k vyhoření a hlavně mám na veřejné dění větší vliv, protože se mohu účastnit hlasování a prosazovat svůj názor ve straně, která třeba jednou bude v parlamentu. Seberte se už chlapi, v politice se angažuje lidí, že by je na prstech ruky spočítal a tenhle krok stav české politiky jen zhorší.

P.S. Nevím, co se řeší s penězma. Nezajímá mne to, pokud by mělo, budu v RV.
P.S. Díky za ti cos udělal, avšak tohle rozhodnutí si poděkování nezaslouží.
Zakladatel České pirátské strany
Svobodu nekoupíte, tu si volíte
https://lide.pirati.cz/personProfile/96/
anonym2064
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7040
Registrován: 07 dub 2012, 21:03
Dal poděkování: 9165 poděkování
Dostal poděkování: 9447 poděkování

Re: Ruším členství

Příspěvek od anonym2064 »

na vlastním funuse bych lepší řeči neslyšel. Venku je zas hnusně a bejt pozitivní je docela honička. OK. ještě to překousnu. Jedu dál.
OFFTOPIC(zapšklej dědek se zas vzpamatoval)
přidte ve středu na mumble - at vymyslíme co s krajem
Homo.Pyratus
Příspěvky: 2403
Registrován: 09 led 2013, 12:19
Profese: Pyratství
Dal poděkování: 3025 poděkování
Dostal poděkování: 1008 poděkování

Re: Ruším členství

Příspěvek od Homo.Pyratus »

tak to tu koukej zamknout.-)))
Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Člen KS Praha
Příspěvky: 15254
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9815 poděkování
Dostal poděkování: 18113 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ruším členství

Příspěvek od Roman.Kucera »

Sem to řikal. Dokonce tady nahoře :-)
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 10310
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4200 poděkování
Dostal poděkování: 18253 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ruším členství

Příspěvek od Ivan.Bartos »

Já si dovolím taky přispět se svou troškou do mlýna. Na mě třeba teď dopadla dušičkovská depka (v sobotu a celou neděli). Taky nejsem rád, že je častým rychlořešením se na to prostě vykašlat. Názorová pluralita členů je důležitá a zrovna ty Martine, dokážeš svůj názor kvalitně formulovat a argumentovat. Kéž by jiní. Já s tebou v řadě věcí nesouhlasím, protože jsem v určitých aspektech spíše pragmatickej. Necejtím to tak, že by se nějaká idea Pirátství vytrácela, jen se při širším záběru rozmělňuje focus. Naopak si všimni, jak původně pouze tebou a několika dalšími lidmi nepodmíněný příjem probublal až na jedno z hlavních témat řešení sociální oblasti. To je IMHO úspěch jako prase i v Prase:-)

Co se týče státní dotace...nemůžeš se divit, že někteří, kteří třeba ani nejsou zvyklí o částkách v tomto měřítku nějak rozhodovat, hned porcují medvěda. I navenek to vypadá špatně. Já jsem přesvědčen, že tak, jak ty peníze budou použity, je prostě těm lidem vrátíme, ale formou práce, kterou budeme díky nim moci dělat. Nebudeme platit funkcionáře, ale třeba zaměstnáme lidi přes Srdcerváče, nebo mamči na mateřský na administratibu. Tohle není alibismus. Lidi, kteří nám to tam dali, věděli, že jejich hlas znamená i peníze , proto volili piráty a ne Socany.

Chtěl jsem to napsat jinam, ale napíšu to sem...mně nejvíce vadí právě to osočování, regionalismus a podsouvání nějakých úmyslných záměrů (i já si často myslím, že jednám objektivně a následně později rozkryju, že jsem byl něčím ovlivněn, co jsem v tu chvíli neviděl). Mě třeba nejvíce mrzí rozpolcenost v kampani, kde jsme přece měli všichni stejný záměr. Jsou momenty, kdy je potřeba zformulovat tu hlavní ideu a pak prostě frontální útok. Nejde jen o kampaň 2.0, ale obecně. Tam, kde bylo potřeba přiložit pomocnou ruku, často přicházela kritika. Některý momenty byly skutečná beznaděj a měl jsem opět oblíbené pocity typu "že bych se na to nevy....".

Někteří mají stále představu, že budeme lídři nějaké společensko kulturně ekonomické revoluce, ale naším úkolem je spíše ten přirozený koloběh narušovat, protože sílu na to, ho přerušit reálně mají úplně jiné struktury než politcké strany. Vem si, jak ambiciozně se k tomu postavil Island a jak nakonec dopadly jejich volby, i když Piráti sedí v parlamentu.

Je důležitý hledat cesty jak a nehledat důvody, proč to tak nejde. A už končim s moudrama, protože jsem napsal, co jsem chtěl.
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Uživatelský avatar
Dominika.Michailidu
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 3692
Registrován: 28 črc 2011, 22:13
Profese: výtvarník
Bydliště: Krnsko
Dal poděkování: 8305 poděkování
Dostal poděkování: 6373 poděkování

Re: Ruším členství

Příspěvek od Dominika.Michailidu »

Martin Shanil píše: zapšklej dědek se zas vzpamatoval
jsem moc ráda :)

Svobodný internet nedáme. Ale vemte si místo něj válku proti drogám.
Me gusta myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Zamčeno

Zpět na „Nymburk“