PP-UK (Spojené království)

Informace a reporty ze zahraničních stran a jiných Pirátských organizací

Moderátor: Zahraniční odbor

Pravidla fóra
Ke každé straně (organizaci) založte vlastní vlákno. Je-li třeba se stranou začít organizovat nějaký projekt, založte samostatné vlákno ve fóru ZO.
(Působí-li v zemi více organizací, založte ke každé samostatné vlákno.)
Uživatelský avatar
Marketa.Gregorova
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 1180
Registrován: 15 dub 2012, 21:18
Profese: europoslankyňa
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 1225 poděkování
Dostal poděkování: 4290 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: PP-UK (Spojené království)

Příspěvek od Marketa.Gregorova »

Sid6336 píše: 12 čer 2019, 23:48 Zdar, dobre info - pridam update.

V UK jsem par let, respektive v Londyne 2 roky a mam tu mezi PP UK zname - schazime se tak jednou za mesic, tento cervenec mimochodem slavi 10let :) Mam par napadu a potkal jsem tu dalsi cz piraty a podporovatele, tak bych zalozil stalou skupinu s 2-3 bodovym programem (zatim obrysy - OpenData, CZ&UK Pirate cooperation, cesi v UK) a pak se uvidi. Znate nekoho, kdo je stale v Londyne - Loz Kaye, co vim ten uz neni moc aktivni - ale presto byla tady naka spoluprace predtim? diky Miro
Čauko! Nevím, jak ses s nimi spojil, takže ti možná nedám žádné nové info .) ale britští Piráti se nejvíce koordinují a fungují na Discordu - server Pirate Party UK. Povídají si tam fakt denně, takže tam určitě najdeš i nějaké londýňany, co by se mohli sejít. Mimo Loze bohužel také nejsem v kontaktu s nikým dalším, možná krom Harleyho Faggetera (h.faggetter@pirateparty.org.uk), ale ten mě minule při snaze o komunikaci odkázal na Discord či všeobecný mezinárodní kontakt, international@pirateparty.org.uk. ;D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marketa.Gregorova za příspěvek:
Sid6336

Europoslankyňa.
Místopředsedkyňa.
Vedoucí RT EZO.

Pravda bolí.
Politika je pro všechny.
NEklikat.
Píše se to AI.

Uživatelský avatar
Jan.Mares
Zahraniční odbor
Příspěvky: 681
Registrován: 14 srp 2017, 19:48
Profese: Spisovatel slevových letáků
Dal poděkování: 237 poděkování
Dostal poděkování: 1547 poděkování

Re: PP-UK (Spojené království)

Příspěvek od Jan.Mares »

Jak to teď s PP UK vlastně je? Sám jsem tomu na Boardu úplně nerozuměl, ale jestli to správně chápu, tak PPUK už není a rozpadá se na regionální strany (Skotsko, Wales)?
Uživatelský avatar
Dan.Lestina
Krajský zastupitel
Příspěvky: 2674
Registrován: 01 zář 2013, 22:18
Profese: aspirující přírodovědec
Dal poděkování: 3687 poděkování
Dostal poděkování: 3788 poděkování

Re: PP-UK (Spojené království)

Příspěvek od Dan.Lestina »

After more than a decade of electoral failures, the Pirate Party UK (PPUK) is holding a ballot to dissolve. It seems likely that, when voting closes on Sunday 4 October, the party will be scuttled. :roll:
https://news.sky.com/story/uks-pirate-p ... a-12085097

Nerad se hlásím k nějakým proudům, ale i proto rozhodně podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Odpovědět

Zpět na „Flagship“