Pomoc s Německou kampaní srpen 2013

Zahraniční odbor komunikuje s dalšími členy mezinárodního Pirátského hnutí, zejména přináší v zahraničí osvědčené nápady do strany, vypracovává společný postup při projednávání mezinárodních problémů.

Moderátor: Zahraniční odbor

anonym72078
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2945
Registrován: 10 říj 2011, 22:43
Dal poděkování: 5496 poděkování
Dostal poděkování: 3646 poděkování

Re: Pomoc s Německou kampaní srpen 2013

Příspěvek od anonym72078 »

Upozornuji vazene Celostatni forum, ze moznost vyjet do Nemecka trva. Uz mam tri Cechy, kteri tam pojedou, jeden dokonce na cely mesic!
Vsechny potrebne informace se muzete docist zde.
Vypichnul bych predevsim to, ze vas to nebude stat temer zadne financni prostredky, jelikoz ZO vam proplati 70 procent cestovneho, Bavori zajisti couchsurfing a snad bude i nejaky drobny prispevek na stravne.

Pokud se nemuzete zucastnit, ale verite, ze je potreba podporit Piraty - sousedy, nebo ze je treba ziskavat zkusenosti, zvazte prosim nejaky drobny prispevek (informace v odkazovane strance).
Homo.Pyratus
Příspěvky: 2403
Registrován: 09 led 2013, 12:19
Profese: Pyratství
Dal poděkování: 3025 poděkování
Dostal poděkování: 1008 poděkování

Re: Pomoc s Německou kampaní srpen 2013

Příspěvek od Homo.Pyratus »

muzu vedet termin kdy budou info-stanky, rad bych nejaky prepadl.-)
anonym72078
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2945
Registrován: 10 říj 2011, 22:43
Dal poděkování: 5496 poděkování
Dostal poděkování: 3646 poděkování

Re: Pomoc s Německou kampaní srpen 2013

Příspěvek od anonym72078 »

Pyrat Morsky píše:muzu vedet termin kdy budou info-stanky, rad bych nejaky prepadl.-)
Ne. Vzhledem k tomu, ze jsi se choval na predchozich akcich agresivne a vyhrozoval jsi lidem fyzickym nasilim, nehodlam Te tam jakkoliv za Piratskou stranu vysilat a pokud se tam objevis, upozornim na Tebe organizotory. Pokud se tam objevis a budes se chovat agresivne, zavolame Policii, aby Te zpacifikovala, pocitej s tim.

Diskutovat o tom nehodlam. Nehodlam se tam za Tebe stydet a stejne tak nechci, abys obtezoval nase dobrovolniky nebo nemecke kolegy svym chovanim. Dalsi Tvoje prispevky v tomhle vlakne pujdou automaticky do kose. Tecka.
Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Člen KS Praha
Příspěvky: 15276
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9833 poděkování
Dostal poděkování: 18137 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc s Německou kampaní srpen 2013

Příspěvek od Roman.Kucera »

Můžu prvních 6 dní v srpnu. Auto mám kdyžtak :-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvky (celkem 3):
Filip.Krska, anonym72078, Homo.Pyratus
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Homo.Pyratus
Příspěvky: 2403
Registrován: 09 led 2013, 12:19
Profese: Pyratství
Dal poděkování: 3025 poděkování
Dostal poděkování: 1008 poděkování

Re: Pomoc s Německou kampaní srpen 2013

Příspěvek od Homo.Pyratus »

prijedu s Royem.-))) a odjedu posledni den.
anonym72078
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2945
Registrován: 10 říj 2011, 22:43
Dal poděkování: 5496 poděkování
Dostal poděkování: 3646 poděkování

Re: Pomoc s Německou kampaní srpen 2013

Příspěvek od anonym72078 »

Na wiki jsou aktualni posadky, ktere vyjizdeji. Nakonec mate moznost svest se az do Francie, pokud by nekdo chtel :)
https://www.pirati.cz/zo/flagship/nemecko2013?&#posadky
Zkusim ukecat Miru Kminka, aby to vzal cestou do Nemecka pres Roje, abychom usetrili par kacek, pres Prahu stejne musi, tak se aspon sveze autem.
Tito uživatelé poděkovali autorovi anonym72078 za příspěvek:
Homo.Pyratus
anonym2064
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7040
Registrován: 07 dub 2012, 21:03
Dal poděkování: 9165 poděkování
Dostal poděkování: 9447 poděkování

Re: Pomoc s Německou kampaní srpen 2013

Příspěvek od anonym2064 »

14.9. jedu do Berlína.
anonym72078
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2945
Registrován: 10 říj 2011, 22:43
Dal poděkování: 5496 poděkování
Dostal poděkování: 3646 poděkování

Re: Pomoc s Německou kampaní srpen 2013

Příspěvek od anonym72078 »

Skvele zpravy z Bavorska!

Mezinarodni koordinator Emanuel Kotzian nam zajistil 100 EUR na proplaceni cestovneho/nakladu. My pocitame v rozpoctu zatim s 3000 Kc a pravdepodobne OFFTOPICk tomu pribydou jeste nejake penize, ktere usetrime na PP-EU konferenci ve Varsave (ale to zatim neni na jisto), protoze tam nakonec budu pracovne s Mattiasem, takze letenku budu mit proplacenou v ramci staze v Bruselu. Z CR tam pojede Marketa, coz by se ji mohlo vejit do 2000 Kc, takze bychom na dobrovolniky mohli jeste nejakych 3000 Kc vyskrabat! Zatim se prihlasilo mnoho dobrovolniku, jak muzete videt na wiki, mame uz nekolik samostatnych posadek, ktere pojedou v ruznych terminech a ke kterym se musite pridat! :)

Pocitam s tim, ze Roj vezme svoje delo (tim myslim fotoaparat) a udela nam fotoreportaz, doplnime ji pak textem a vydame u me a na Pirate Times. Jedna se o pokracovani cesko-nemecke piratske spoluprace, ktera zacala uz kdysi, kdyz Ivanek a Mikulas (a dalsi?) jeli pomoci do Berlina.

Pokousim se zapojit i lidi mimo piratskou stranu, protoze tohle bude legrace a muzeme tak ziskat nove lidi, kteri do te doby povazovali politiku za neco, co jde mimo ne a je to opruz. Pokud se to povede, poslu je spolecne s ostrilenymi Piraty, aby na ne delali pozitivni dojem. Zkuste take vzit nejake pratele s sebou! (Nezapomente jim ale vysvetlit, ze krome zabavy se jedna hlavne o dobrovolnickou praci a neberte prosim zadne pitomce.)

V souvislosti s poslednimi informacemi jsem take updatoval ramcovy program cest.

PS: Martinovi jsem napsal SZ, aby mi upresnil, co jede do toho Berlina delat... ;)
Petr Kopac moderuje:
Tema zamceno z duvodu spamovani, dokud nebude spamer zablokovan. Hlaste se mi pomoci SZ nebo e-mailem. Dekuji za pochopeni.
23.7.17:11 Tema odemceno.
Tito uživatelé poděkovali autorovi anonym72078 za příspěvky (celkem 2):
Pavel.Cisar, Filip.Krska
Homo.Pyratus
Příspěvky: 2403
Registrován: 09 led 2013, 12:19
Profese: Pyratství
Dal poděkování: 3025 poděkování
Dostal poděkování: 1008 poděkování

Re: Pomoc s Německou kampaní srpen 2013

Příspěvek od Homo.Pyratus »

Tak kdy budou ty infostanky?
Homo.Pyratus
Příspěvky: 2403
Registrován: 09 led 2013, 12:19
Profese: Pyratství
Dal poděkování: 3025 poděkování
Dostal poděkování: 1008 poděkování

Re: Pomoc s Německou kampaní srpen 2013

Příspěvek od Homo.Pyratus »

Zitra se zacnu obracet na me pratele v nemecku, aby mi pomohli a ja pomohl jim s kampani!

Ahoj Mikke. Chci jet do Berlina, podporit Pirate Party ve volbach. Jeste nevim presne datum. Mohla bys mi prosim rict kdy budou info-stanky a zaridit ubytovani a stravu? (nejsem narocny) Take prispěji na ubytovani i stravu. Ceská pirate party se mnou nespolupracuje, protože jsem cerna ovecka.-) Nerozumim ceskym piratum. Uz jsem byl agitovat v Chorvatsku. Muzes si ma slova overit u PP- Chorvatsko. Znaji mne pod jmenem pirat.-) A vi jak se chovam a dokazu lidi oslovit. Tesim se na nasi spolupraci. Zatim cus pyratus.-)

Nektere nemce znam i osobne, ma setrenici tam studovala, pracovala a ja tam za ni parkrat byl. Rada mi zaridi i preklad do nemciny. Anglictinu zvladnu sam.-)))
Zamčeno

Zpět na „Zahraniční odbor“