Mezinarodni vizitka

Zahraniční odbor komunikuje s dalšími členy mezinárodního Pirátského hnutí, zejména přináší v zahraničí osvědčené nápady do strany, vypracovává společný postup při projednávání mezinárodních problémů.

Moderátor: Zahraniční odbor

Jakub.Stacke
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 739
Registrován: 21 dub 2012, 09:27
Profese: Obchodní cestující
Bydliště: zlín
Dal poděkování: 568 poděkování
Dostal poděkování: 822 poděkování

Re: Mezinarodni vizitka

Příspěvek od Jakub.Stacke »

Petr Kopac píše: Kdyby se u nas nenasel zadny dobrovolnik, kolega z univerzity je grafik a predbezne mi nabidl cenu 900 Kc za hotovy graficky navrh.
PetrKopac moderuje:
Prosim, drzte se tematu - vizitky pro cleny ZO; docasne zamceno z duvodu spamu.
Minuly tyden delal kamarad vizitky otcovy 2oo,- za navrh a mozna by to pro Piraty zvladl i zdarma nebo bych se snim srovnal jinak :fet: kdyby bylo potreba tak staci napsat SZ... kouknu do ukolovniku a predam info...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Stacke za příspěvky (celkem 5):
Homo.Pyratus, Vojtech.Pikal, Marketa.Gregorova, Filip.Krska, Tomas.Vymazal
Prostě Stacke
77nula157333
anonym72078
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2945
Registrován: 10 říj 2011, 22:43
Dal poděkování: 5496 poděkování
Dostal poděkování: 3646 poděkování

Re: Mezinarodni vizitka

Příspěvek od anonym72078 »

jkbstck píše: Minuly tyden delal kamarad vizitky otcovy 2oo,- za navrh a mozna by to pro Piraty zvladl i zdarma nebo bych se snim srovnal jinak :fet: kdyby bylo potreba tak staci napsat SZ... kouknu do ukolovniku a predam info...
Okay, zeptej se ho tedy prosim. :] Vsechny potrebne informace jsou v tomto vlakne v prvnim prispevku - dopsal jsem do toho doplneni.

Dekuji!
Tito uživatelé poděkovali autorovi anonym72078 za příspěvky (celkem 3):
Vojtech.Pikal, Tomas.Vymazal, Jakub.Stacke
Uživatelský avatar
Tomas.Vymazal
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 4794
Registrován: 23 dub 2009, 16:31
Profese: designér legálních konopných produktů
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 6558 poděkování
Dostal poděkování: 5611 poděkování

Re: Mezinarodni vizitka

Příspěvek od Tomas.Vymazal »

Ahojda, nahodou ctu forum :)

1. jsem kuze lina a prestoze mi Petr poslal mailem inspiraci pro mezinarodni vizitku a nejake podnety a navrhy k tomu uz pred nekolika mesici (odhadem 8 :( :fet: ...), tak jsem nic v tyhle veci nedelal. Ma to jedinou svetlou stranku, a tou je, ze si to Marketka, coby clovek estetiky znaly, muze udelat po svem a nemusi se ridit zadnymi mymi pozustatky AKA szlemy :)

2. Mam taky zajem o mezinarodni vizitky a myslim si, ze kapitola rozpoctu ZO: provozni naklady je na to vskutku idealni. Koneckoncu i ja bych ji na to pouzil. Jednim dechem pro jistotu dodavam, ze pokud je o to zajem, poslu ZO vecny dar ve vysi nakladu na vizitky pro moji osobu, a bude-li to pozdeji nez v zari, tak klidne i neco navrch, at je z ceho fungovat. Tim pouze omlouvam svoje ozyvani se v ZO jen, kdyz se jedna o rozdavani "darecku" :) :) Ale myslim to uprimne ;)

3. Myslim, ze by na vizitkach asi melo byt pokud mozno co nejmene promenlivych udaju, jakymi jsou napriklad funkce, ktere dotycna osoba zastava. Tim chci vyjadrit svuj odpor k vizitkam PP-DE apod. Kdyz dostanu papir, na kterem je napsane "Bernard von Arschlochfeld" -- "Bundesuberblitzkriegtottenkopfvorstandsvorsitzender", krom toho tam bude jeho suprackej email "f4189@gmx.de" a adresa jejich PO BOXu nebo tak neco, tak jsem proste v p***. Zkuste ty nemce s jejich nemeckyma jmenama hledat na jejich nemecky mluvicich strankach, ktery vam google translate odmitne prelozit s hlaskou "preklad se nezdaril".

Tohle nezamyslim ani tak jako hate na nemcoury, ale spis jako ukazku krute reality, protoze takhle budou se spatnyma vizitkama a neanglickejma webovkama vnimat i nas, respektive uz nas tak vnimaji, protoze jsme doted zadny vizitky nemeli a stranky anglicky taky furt este nemluvi. Jsem pro napravu a vkladam v Marketku plnou duveru :) Rozhodne budu tohle vlakno sledovat.

Peace [WWI] [WWAW]
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Vymazal za příspěvky (celkem 2):
Libor.Spacek, Filip.Krska
Tom Vymazal, podporovatel phpBB a bojovník za legalizaci heroinu
Takovej ten stav, když seš uprostřed stavu a myslíš si, že nemáš stav. -- Michal Wagner, tč. garant programového bodu Drogy
Uživatelský avatar
Petr.Kopecny
Člen KS Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 1933
Registrován: 23 dub 2009, 11:19
Profese: Automatizační Inženýr a Astronom
Bydliště: Ostrava-Dubina
Dal poděkování: 778 poděkování
Dostal poděkování: 1291 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Mezinarodni vizitka

Příspěvek od Petr.Kopecny »

co třeba z druhé strany vizitky dát QR kód s nějakýma zajímavýma informacema... třeba jenom odkaz na onu osobu na pirati.cz nebo roznou cely kontakt ?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Kopecny za příspěvek:
Filip.Krska
Petr Kopečný
Člen KS Moravskoslezský, správce Pirátského kalendáře
GSM: +420 731 552 845
Jakub.Stacke
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 739
Registrován: 21 dub 2012, 09:27
Profese: Obchodní cestující
Bydliště: zlín
Dal poděkování: 568 poděkování
Dostal poděkování: 822 poděkování

Re: Mezinarodni vizitka

Příspěvek od Jakub.Stacke »

začnu to uhánět. S grafikem jsem byl v pondeli a bylo mi receno ze je to v procesu. Napad s qr predam.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Stacke za příspěvky (celkem 2):
Filip.Krska, anonym72078
Prostě Stacke
77nula157333
Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Administrativní odbor
Příspěvky: 26261
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: politik, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 37067 poděkování
Dostal poděkování: 30243 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Mezinarodni vizitka

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Ok, neproměnlivé údaje jsou: Jméno (titul), telefon, email a stránka osoby na webu. (případně další kontakty?)
neuděláme tedy aby každý mezinárodní tentononc měl stránku /lide/tentononc/en? + můžem směřovat na celkové kontakty:
@international, international-zahranici-f619/ a případně anglickou stránku, jestli je.

takže, vytřiďte z mých návrhů obsah a předejte to grafikovi nebo komu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Pikal za příspěvky (celkem 2):
Jakub.Stacke, anonym72078

Profil, Vedoucí AO; KaS, ZO; vedoucí MRT Demokracie v rezignaci
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“*
Podporuji myšlenky.

Uživatelský avatar
next_ghost
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3239
Registrován: 21 dub 2009, 18:03
Profese: programátor
Dal poděkování: 1433 poděkování
Dostal poděkování: 5131 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Mezinarodni vizitka

Příspěvek od next_ghost »

Vojtech Pikal píše:Ok, neproměnlivé údaje jsou: Jméno (titul), telefon, email a stránka osoby na webu. (případně další kontakty?)
Navrhoval bych přidat ještě krátký otisk PGP klíče, který patří k uvedenému e-mailu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi next_ghost za příspěvek:
Ondrej.Profant

Chceš, aby organizace fungovala? Komunikuj!
Česká pirátská strana: Neškodná.

Zamčeno

Zpět na „Zahraniční odbor“