Fórum Švýcarské pirátské strany - pozvánka

Zahraniční odbor komunikuje s dalšími členy mezinárodního Pirátského hnutí, zejména přináší v zahraničí osvědčené nápady do strany, vypracovává společný postup při projednávání mezinárodních problémů.

Moderátor: Zahraniční odbor

anonym72078
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2945
Registrován: 10 říj 2011, 22:43
Dal poděkování: 5496 poděkování
Dostal poděkování: 3646 poděkování

Re: Fórum Švýcarské pirátské strany - pozvánka

Příspěvek od anonym72078 »

Kolegove, Leo K a Petre Bajgare, Zahranicni odbor zajistuje veskerou agendu spojenou se zahranicim. Sledujeme, co se deje, prekladame zpravy pro Piratske noviny a udrzujeme kontakt s nekolika Piratskymi stranami. Kolega Bajgar je v Personalnim odboru, necht tedy oslovi cleny a priznivce podle seznamu dobrovolniku a prodiskutuje s nimi jejich motivaci pracovat pro ZO - je to prace, ke ktere se dobrovolne prihlasil. Vymyslenim ukolu, kterou muze udelat sam, mi nahrava na smec.

I v ceskych luzich a hajich mame z 10 milionu lidi jen cca 230 clenu po trech letech. Chcete vyvijet usili k osloveni v zahranici zijicich Cechu? Tak vymyslete neco vice konkretniho nez pouze prazdne deklarace, klidne na to zalozte vlakno na ZO, ale tady uz v tomhle offtopicu prosim nepokracujte. Dekuji.

PS: podle mych znalosti zname par Cechu zijicich v Nemecku, tim to ale hasne.
Tito uživatelé poděkovali autorovi anonym72078 za příspěvek:
Vojtech.Pikal
Petr.Bajgar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7457
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, Na Šancích 1180
Dal poděkování: 6865 poděkování
Dostal poděkování: 3623 poděkování

Re: Fórum Švýcarské pirátské strany - pozvánka

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Petr Kopac píše:Kolega Bajgar je v Personalnim odboru, necht tedy oslovi cleny a priznivce podle seznamu dobrovolniku a prodiskutuje s nimi jejich motivaci pracovat pro ZO - je to prace, ke ktere se dobrovolne prihlasil. Vymyslenim ukolu, kterou muze udelat sam, mi nahrava na smec. I v ceskych luzich a hajich mame z 10 milionu lidi jen cca 230 clenu po trech letech. Chcete vyvijet usili k osloveni v zahranici zijicich Cechu? Tak vymyslete neco vice konkretniho nez pouze prazdne deklarace, klidne na to zalozte vlakno na ZO, ale tady uz v tomhle offtopicu prosim nepokracujte. Dekuji.

PS: podle mych znalosti zname par Cechu zijicich v Nemecku, tim to ale hasne.
Smutné přiznání :!:

Pokud si toho kolega nevšiml politická strana není firmou najímající si nádeníky na provedení příkazů majitele firmy.
Považoval jsem kolegu za inteligencí nadaného člověka a nadějného politika. Proto je mi osobně smutno, že se několik posledních měsíců vybarvuje více jako sebezahleděný ignorant. Toto se bohužel stává mnoha tzv. inteligentním lidem. Proto si dovolím připomenout, že politika bez pokory se stává jen bojem o osobní moc a toto pak předznamenává velice neblahý vývoj pro celou politickou stranu = společenství politiků společného smýšlení.

PS: Co jste udělali s člověkem z Berlína kterého jsem vám (ZO konkrétně TV) doporučil, že s námi chce spolupracovat :?:
Uživatelský avatar
Jakub.Michalek
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 12347
Registrován: 22 čer 2009, 14:54
Profese: poslanec
Bydliště: Žižkov - Praha 3
Dal poděkování: 5388 poděkování
Dostal poděkování: 20706 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Fórum Švýcarské pirátské strany - pozvánka

Příspěvek od Jakub.Michalek »

Oznámení moderátora:
Uživatel Petr Bajgar byl z důvodu urážení ostatních uživatelů na 24 hodin zabanován.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Michalek za příspěvky (celkem 2):
Lukas.Findeis, Tomas.Vymazal

Jakub Michálek, předseda poslaneckého klubu Pirátů a vedoucí resortního týmu Spravedlnost
Nenič mě, sloužím všem. :)

Zamčeno

Zpět na „Zahraniční odbor“